PDA

View Full Version : Алергия към водата ?



PreDaTeL
09-18-2005, 19:59
Вече не знам кво да права :cry: всеки път като се намокря или се изпотя ... се изривам целия ... ставам на червени пътна които ужасно много сърбят ... появяват се по гърдите по раменете и ръцете ( ма не по дланице .. над лактите само )и по стомаха и по гърба ... тва се получава главно като се изкъпя ... стоят около 10 минути и изчезват ... ма е много неприятно ... не знам към кои да се убърна вече ... с маика ми ходихме на лекар .. ма докато стигнеме до там те ги няма вече ... пих там някви хапчета .. нищо не стана . ако някои е имал такъв проблем и го е премахнал да сподели :oops:

metalik
09-18-2005, 20:15
utivash v bolnicata govorish s lekaraq, utivash na mifkata mokrish si primerno rakata i kato ti izlqzat pypkite shte te izledvat ala bala... ;]

Black_Orchid
09-18-2005, 20:40
Съгласна съм с metalik .

09-18-2005, 20:47
I az imam takova ne6to :cry:

DrSmurph
09-18-2005, 21:22
Алергията не е към водата, а към топлината и влагата!

Roxy
09-18-2005, 21:52
1 приятелка и излизаха такива пъпчици при физически натоварвания.ми правиш си изследвания.лекарите установяват към кво си алергичен и ти предписват хапчета.и трябва да ги пиеш по-продължително време.не съм сикурна че трябва да ги показваш.лекарите просто правят изследвания на кръвта