PDA

View Full Version : Edno byrzo vypros4e



DarthRevan
09-19-2005, 00:50
am...iskam da vi pitam...koi e spored vas nai-dobriqt na4in za samoubiistvo...imam predvid nai-byrz, 4e da ne boli mnogo ili ako moje da ne boli nikak pyk...ne pitaite 6to se interesuvam...aaa i dyrja da e nekyv realno osy6testvim...mersi predvaritelno :D

Ani_girl
09-19-2005, 05:28
spored men nai burziq i bezboleznen na4in e da se nagultash sus hap4eta i to s prespivatelni !

problemniq
09-19-2005, 06:23
spored men nai burziq i bezboleznen na4in e da se nagultash sus hap4eta i to s prespivatelni !
Otkyde si sigurna 4e nqma da te boli korema?

Ani_girl
09-19-2005, 06:30
taka mislq za6toto ako se nagultash s prespivatelni zaspivash neznam dali v sanq si 6te izpitash bolka !

LiNkiN4eTo
09-19-2005, 08:10
spored men nai burziq i bezboleznen na4in e da se nagultash sus hap4eta i to s prespivatelni !

да бе , най-бързия....
най-бързия и безболезнения е като се метнеш от 18 етаж на някой блок!падаш за секунди и умираш на място - хем бързо хем без болка :lol: 2 в 1 :lol: освен това , при полета ти е някво яко щото летиш , малко удоволствие преди да згънеш.
значи стана 3 в 1 :lol: :wink:

09-19-2005, 08:39
Г-н Реван, нима ни оставяте ?

DarthRevan
09-19-2005, 09:23
Не, г-н Мълдър. Просто си мислех как ще е най-добре да ви...самоубия ;) Сигурно ще го направите защото ви е страх от мен...още не съм решил. Честно казано очаквах много от хората да са леко по-несериозни и да ми кажат най-бруталния начин...но като няма брутални и така ще минем ;)

09-19-2005, 09:32
Не, г-н Мълдър. Просто си мислех как ще е най-добре да ви...самоубия ;) Сигурно ще го направите защото ви е страх от мен...
FBI не се страхува от нищо и никого !
П.П. г-н Реван, не е ли време за училище ?

aHyC
09-19-2005, 10:01
аааааааа СкапаНИ уШеви....Пиши По темата бЕ да те Еба...а Не се праи на инт.........

mary_jane_666
09-19-2005, 10:36
nareji se i nabludavai kak kryvta ti izti4a bavno i kak jivota te napuska ..... 8)

Sa3ana3a
09-19-2005, 12:23
Има специални хапчета за тази цел, но мисля че не се продават просто така :roll:

09-19-2005, 12:54
аааааааа СкапаНИ уШеви....Пиши По темата бЕ да те Еба...а Не се праи на инт.........
АНУС, защо не отидете при другите ануси да си миришете на спокойствие вместо да се пречкате на FBI ???

CeRRuTi_1881
09-19-2005, 13:03
Прави секс и накарай женката да те наръга с нож в гърлото по време на огразъм :D

09-19-2005, 13:06
Прави секс и накарай женката да те наръга с нож в гърлото по време на огразъм :D
Тва не беше ли от "Първичен инстинкт" ?

korn___
09-19-2005, 13:44
абе незнам дали требе да ти казвам ама .... най безболезнения начин е кат си срежеш вените ... щото то кат ти истича кръвта нали се сещаш че нервите ти спират да бачкат и от там и болката я няма и за нула време губиш съзнание просто осещаш как губиш сили и после вече ти причернява пред очите и от там нататъка испадаш в безсъзнание и край .... и то без грам болка :twisted: само недеи да ме питаш от каде го знам тва нещо.... просто 1 ден ми зимаха кръв и така ми оставиха от иглата в раката ми да си тече кръвта ми и точно за 1 минутка ти казвам щех да се трупна ... понеже ми падна кръвното много бързо и много силно ... после сума ти време ме свестяваха ... от тогава не обичам ама хич лекарите .... техната майка ! :evil:

Неактивния
09-19-2005, 13:44
Сънната артерия браточка...

Lil` Bow Wow
09-19-2005, 13:55
абе незнам дали требе да ти казвам ама .... най безболезнения начин е кат си срежеш вените ... щото то кат ти истича кръвта нали се сещаш че нервите ти спират да бачкат и от там и болката я няма и за нула време губиш съзнание просто осещаш как губиш сили и после вече ти причернява пред очите и от там нататъка испадаш в безсъзнание и край .... и то без грам болка :twisted: само недеи да ме питаш от каде го знам тва нещо.... просто 1 ден ми зимаха кръв и така ми оставиха от иглата в раката ми да си тече кръвта ми и точно за 1 минутка ти казвам щех да се трупна ... понеже ми падна кръвното много бързо и много силно ... после сума ти време ме свестяваха ... от тогава не обичам ама хич лекарите .... техната майка ! :evil:


Яхаха ебахти вените вика :D
Ам кат си режи вените болка няя ли да изпитва е?Пффф яхаха баси идеята :)
Най-бързо и безболезнено е са метниш от балконЯ, или с патлак ф десятката.

kittie q marzi da sa reg
09-19-2005, 13:55
Smatki nai lesniq i bebolezneniq nachin e da se gramnesh....grap i tup...osven ako ne otcelish...
Kat sa farlish...ako sa farlish ot aifeluvata kula tva pone 5-6 dena sha letish nadolu...ti samo ot glad i jajda sha umresh...
Rqzane na venite - az kat si gi rezah naish kak boleshe...dokat rejesh uchite pochvat da ti svetat v cherveno ot bolka...
Drugo kvo...da sa narejesh na parcheta...tva pak sha boli ne e istina...i hich nqma da e bavno..ako rejesh 1 cm na parche pak 6-7 dena sha rejish i sha umresh ot glad i jajda...
Ako puk tva s hapchetata ako go napravish na nisko naseleno mqsto...nai nogo da pripadnesh da ispadnesh v kubocium...sled 2 dena da sa sabudish i da ne mojesh da stanesh shtot shsi sa skapal otvatre i te kat ne ta namerat oshte 3-4 dena i sha umresh ot glad i jajda...

Izvoda - po hubavo umri ot glad i jajda vmesto da sa machish s drugo predvaritelno...

korn___
09-19-2005, 14:01
абе незнам дали требе да ти казвам ама .... най безболезнения начин е кат си срежеш вените ... щото то кат ти истича кръвта нали се сещаш че нервите ти спират да бачкат и от там и болката я няма и за нула време губиш съзнание просто осещаш как губиш сили и после вече ти причернява пред очите и от там нататъка испадаш в безсъзнание и край .... и то без грам болка :twisted: само недеи да ме питаш от каде го знам тва нещо.... просто 1 ден ми зимаха кръв и така ми оставиха от иглата в раката ми да си тече кръвта ми и точно за 1 минутка ти казвам щех да се трупна ... понеже ми падна кръвното много бързо и много силно ... после сума ти време ме свестяваха ... от тогава не обичам ама хич лекарите .... техната майка ! :evil:


Яхаха ебахти вените вика :D
Ам кат си режи вените болка няя ли да изпитва е?Пффф яхаха баси идеята :)
Най-бързо и безболезнено е са метниш от балконЯ, или с патлак ф десятката.

хмм... ако се метнеш от терасата преди да паднеш ще ти се пръсне сърцето а според мен тва ще боли :lol: а с пистолета ....незнам дали ще боли но с вените не боли :twisted: пък и така най малко пространство около тебе ще оцапаш :lol: :P :twisted:

Spec. Agent Becker
09-19-2005, 15:50
FBI ще предотврати това!

Special Agent Sydney Becker

FBI

SisTeR`oN`MaXa
09-19-2005, 18:33
amI neznam az mIslq 4e s pistolet e nai barzo i bezbolezneno ako go napraish to4no v cesqtkata... Ina4e i s venite stava... men puk ne me e bolqlo osobenno kato sum si gi rqzala taka 4e.... A i naistina kruvta izti4a barzo tei 4e.... A ska4aneto ot nekoq terasa ili blok ili kfoto i da e ne mislq 4e e bezbolezneno ... vqrno burzo e no naistina pri samoto padane 6te boli mnogo... vse pak i zemnoto preteglqne.. abe kakto i da e ne mislq 4e drugite varianti mogat da sa bezbolezneni... i s hap4etata stava ako sa mn silni ili s nekfa otrova... XA nai sigurnoto nekoi te grumne sus snaiper :P A nai doboroto da ne praish ni6ty :)

kellybundy
09-21-2005, 20:57
abe kvi veni we samo kat po4nah d go 4eta 6tqh da pripadna puk kamo li da go izvur6a..
a za pistolet...se pak se tursi REALEN na4in nali??
taka 4e moje bi visokite etraji si ostavat kat re6enie no nz...darthrevan s teb nqkoi den trqbva da obsudim variantite 6oto i az mn puti sum se 4udela koi e nai-dobriq :roll:

DarthRevan
09-22-2005, 20:23
kellybundy ne ti tree...6toto ako samo se probva6...az li4no 6te te ubiq ;)

LiNkiN4eTo
09-23-2005, 09:23
ебати камикадзетата сте сички да ви еа :lol:

CRaZy_IKT
09-23-2005, 14:26
Nekva ot foruma razpravqshe che s 10 opakovki VITAMIN C stavalo.I se gytvash bez bolka-ama ako ne se gytnesh kvi problemi 6e imash sled tva ot VITAMIN C-to :roll: Za tva si vzemi pove4ko za po siurno

Блейз Самър
09-23-2005, 15:15
Баси темата :shock: Повече от половината казаха че са се опитвали да си режат вените, та чак от опит говорят :shock: Тоя форум от някви самоубийци ли е съставен ?

По темата: Тва с хапчетата е възможно най-тъпата идея. Да сте виждали на листовките кво пише за предозиране - някви ужасни гадости - може да изпаднеш в шок, гърчове,задушаване, пяна от устата...