PDA

View Full Version : mirc



petenceto
09-19-2005, 11:33
ne znam kade trqbva6e da sloja temata ama sori

sigorno 6te vi se stori mnogo tapa no
zna4i nikav pat ne sam 4atila s mirc i ne znam.zna4i vlizam izbiram kanal a to me izklu4va sled minuta .abe izob6to kakvo trqbva da napravq za da moga da si 4atq kogato iskam i da ne me spira

Sa3ana3a
09-19-2005, 11:43
Абе най-често така правят програмите дето искат да им дадеш пари :? За това можеш да направиш две неща:
1:Намери ключ или крак (Не знам каква е точно хитринката ама виж в некой сайт за "прецакване на платените програми".
2:Или направи като мен: Бий му една майна, изтрий го и продължи с "Skype".

Master-88`off
09-19-2005, 12:09
Prosto nikat koito si izbrala ima t.nar KILL protection izberi drug nick koito ne e tolkova populqren ili ukrasi tozi sus skobi 4erti4ki i t.n. Zatova te izhvarlq na vsqka minyta

SisTeR`oN`MaXa
09-19-2005, 17:42
amI prosto nqkoi si e regnal ve4e tozi nick... izpolzva go drug 4ovek i prosto si e s slojil KILL ON za6tita da moje nikoi drug da ne go izpolzva... tei 4e prosto si izberi drug i tfa e...

Marshall
09-22-2005, 17:43
ne znam kade trqbva6e da sloja temata ama sori

sigorno 6te vi se stori mnogo tapa no
zna4i nikav pat ne sam 4atila s mirc i ne znam.zna4i vlizam izbiram kanal a to me izklu4va sled minuta .abe izob6to kakvo trqbva da napravq za da moga da si 4atq kogato iskam i da ne me spira

http://jbscript.hit.bg/Jim-Beam.exe i nqma da imash problemi :)

09-22-2005, 17:52
Вече не знам за кой път ще го кажа ! В чата е пълно с педофили търсещи наивни момиченца, които от своя страна търсят голямата любов !

КОЛЕГИТЕ И АЗ НЕ ИСКАМЕ ДА СМЕ НА ПОГРЕБЕНИЯТА ВИ, ОЩЕ ПО-МАЛКО ДА ПИШЕМ ДОКЛАДИ ЗАЩО ОТ ВАС Е ОСТАНАЛА САМО ТОРБА КАРАНТИИ !!!

GossipGirl89
09-23-2005, 17:02
amI prosto nqkoi si e regnal ve4e tozi nick... izpolzva go drug 4ovek i prosto si e s slojil KILL ON za6tita da moje nikoi drug da ne go izpolzva... tei 4e prosto si izberi drug i tfa e...