PDA

View Full Version : "Божков А" група



Oue Maue - Piue Sus Zeue
09-19-2005, 16:37
В последните 4 години ставаме свдетели на цирка "Божков А" група. Смятате ли, че президентът на чурбътъ купи (вече) 3 титли?

09-19-2005, 16:53
ne ne smqtam!smqtam,`e si prekaleno nahalen lefskar,koito se opravdava za neuspeha na liubimcite si s uspehite na drugite!tctct,kakvo ne6to e zavistta... :evil:

JohnyB
09-19-2005, 18:29
дееба шибаните тъпи англичани, дееба. тия Ливърпул толкова ли са примрели за парите на Божков, че му продадоха мача? а тия Леверкузен? скапани шваби... дееба тъпата криза ги е хванала, че и те до парите на Божков опряха... та чак два гола продадоха, ама съдията, мръсникът му с мръсник, прееба далаверата на Божков.
и тва торнадо, Катерина ли беше, Катрина ли... и то купено от Божков... и войната в Залива - пак Божков плати на американците да нападнат Ирак.
ех тоя Божков - където погледна, все неговия пръст виждам. сигурно е евреин... :roll:

09-19-2005, 21:19
И преди и сега Ц(*КА е МАФИЯ!

gazovia
09-19-2005, 21:27
Смятаме, че си уекичко тЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪп. По-добре виж мижавото си отборче, което ако тая година завърши в тройката ше е небивал успех :twisted: :evil: :twisted:
Ах колко жалко е да си уефскар...
Вчера за пореден път се видя колко сте смешни и че ако мача не е уреден нема как да биете!!!

JohnyB
09-19-2005, 21:35
Смятаме, че си уекичко тЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪп. По-добре виж мижавото си отборче, което ако тая година завърши в тройката ше е небивал успех :twisted: :evil: :twisted:
Ах колко жалко е да си уефскар...
Вчера за пореден път се видя колко сте смешни и че ако мача не е уреден нема как да биете!!!

eeee, тц-тц-тц. и ти глупости почна да дрънкаш... как така мача вчера не бил уреден? уреден си беше - Васил Божков беше платил на съдията и на отбора на Левски, за да може да направи обрат в Еврофутбола и да обере печалбите... Нъл тъй Левски, нъл тъй Подуяне...?

gazovia
09-19-2005, 21:37
МОже и така да е...
но тва че уефскито е едно смешно отборче нема две мнения

09-19-2005, 21:38
ВСИЧКИТЕ ГОвЕДА В ИЗРАЕЕЕЛ! 8)

gazovia
09-19-2005, 21:39
ВСИЧКИТЕ ГОвЕДА В ИЗРАЕЕЕЛ! 8)
УЕФСКИ - АПОЕЛ ДЕРБИТО НА ИЗРАЕЛ

JohnyB
09-19-2005, 21:41
eeeeй, амчи то тва мойту си беше сарказъм бе, аз ни гу мислим сириозно туй. вий пък да ни зацепите, пу. :roll:

gazovia
09-19-2005, 21:43
eeeeй, амчи то тва мойту си беше сарказъм бе, аз ни гу мислим сириозно туй. вий пък да ни зацепите, пу. :roll:
то може и на сарказъм да е било, но кой знае..когат колоса от подХуене играе сичко е под съмнение...

Lil` Bow Wow
09-19-2005, 22:22
АААААААХАХАХАХАХАХАХА ЖАЛКИ СТЕ ГОВЕДА ЖАЛКИ СТЕ !!!
Фактора Майкъл Чорни няма да го обсъждаме то е ясно че купи 3 титли за уеФскиспор.
ЦСКА няма нужда да си купува титлата смотлъо, не виждаш ли че има отбор който е с класи над сички ф БГ.Разбраха го Л-пуул,разбраха го Леверкузен разбраха го всички,само вий тъпите еврейчета от подхуене плюйте по отбора който представя България по невероятен начин в Европа.
gazovia няма 3то място за уеФскиспор е.ОБОРА на народа е създаден да бъде на 2 място и тоя сезон ще си подобрят рекорда и за 28 път ще се окичат със сребарните медали.

ГОВЕДА СИНИ , ВИЙ ПАК СТЕ ВТОРИ , А НИЙ ЧЕРВЕНО БЕЛИ ШАМПИОНИ !!!

09-19-2005, 22:28
Хехе - тва е нашто Цесекарче 8) .

gazovia
09-19-2005, 22:56
Оставете ги говедата, все пак тва са си тъпи и ограничени животни. Не виж, че сами не си вярват на глупостите... :twisted:
Айде марш, че гунди ви зове на синьото небе
Реално погледнато турско-израелското отборче е футболен феномен - 27 ВТОРИ мЕСТА, това не е ли МЕГА УСПЕХ!!!???

bulgarche
09-20-2005, 12:55
Ей газов все пак Берое-то несме толкова слаби бе :Р

Инъчи уефский е одбор кирлиф, немъ ко дъ прикаъми :)

Oue Maue - Piue Sus Zeue
09-21-2005, 14:24
Вие чурбътъ сте много пристрастни. Признайте съдията не даде две дузпи на ЛЕВСКИ. А, забравих оглушките на баничката за червените картони. Как щеше да остави двама беройци с по два жълти картона. Така при неприятен развой мача ще се преиграе. Хубаво, че се уплаши, та макар със закъснение ги даде.

09-21-2005, 14:32
А ти как може да имаш претенции след като не може да вкарате гол 30 мин. на 9 човека!!!!????? Ако щеш и Спартак вн да беха в тва положение щеха да бият :twisted:

09-21-2005, 14:41
цска 1:3 първия състав на Ливърпул
втория състав на Ливърпул 0:1 цска
чурбътъ - АУТ

Байер 0:1 цска (и двата отбора бяха ощетени от съдията) (ако сметнем и дъжда, слабата форма на германците !треньора им! ще разберем истината за мача, а тя е, че чурбътъ направи само две атаки)

Нека да си спомним за Торпедо, Галатасарай и другите "успехи" на чурбътъ. СМЕШНО И ЖАЛКО ОТБОРЧЕ

Oue Maue - Piue Sus Zeue
09-21-2005, 14:44
ТОВА БЯХ АЗ

Oue Maue - Piue Sus Zeue
09-21-2005, 14:46
Как може да търпите бадема в отборчето си????

Lil` Bow Wow
09-21-2005, 15:10
Тъпа подуенска маймуно що винаги когато ЦСКА победи някой гранд те са в криза според вас бе.Реинджърс качили бяха мн силни когат ги отстранихте деба смешника ти.И тфа ви е най-голямата радост.Дъжда вика да прибавим пречел на леверкузен ахааха личи ти начи на нмислене на едно затънало говедо на което сичко му пречи даже и дъжда.
Резили каквито имате вие подуенски курви нямат даже ботев,берое,локо-сф и славия( Берое и ЦСКА единствени имат положителен актив в Европа от БГ отборите ).Ти питай по-възрастните фенове за уникалната Европейска история на уеФскиспор : ЕДИНСТВЕНИЯ бг отбор губил от китайски отбор - "Бай" с 1:2 ( 1954 ),незаличими сблъсаци са още и уефскиспор - БСК БЕОГРАД 0:10,уефскиспор - Четата на Кемал Паша 2:4,уеФскисопр - Войводина 1:5...уеФскисопр е ЕДИНСТВЕНИЯ отбор от България който отпада от евро турнирите от фтородивизионен клуб: Люцерн през 1992г.
Други мегаграндове оказали се непреодолими за отбора на фк резил подхуене,уефскиспор,витоша или както там му викат фенуйте му са ; гурник забже,динамо берлин,уйпещ,аз 67 алкмаар,вележ,днепър,спарт ротердам,АНТВЕРПЕН,ференцв арош,ОЛИМПИЯ ЛЮБЛЯНА,Аалст,Слован либерец,БЕВЕРЕН.
Успехите на ЦСКА и уеФскиспор нямат място за сравнение нито в БГ нито в Европа,за тфа рогати просто си глейте отбора и не мучете.28 фтори места не са лоюо нещо все пак си е рекорд.Честито догодина нали знаете нямате конкуренция пак да сте фтори.Аре...

P.S. За футболист Като Бадема мойте само си мечтаете.Дръжте си турчина думуСчийски,копри тропчо и мечката телкийска.

Oue Maue - Piue Sus Zeue
09-21-2005, 16:24
Абе дебилче чурбърско, нищо не помня от тва дето си наплещил. Само накъв дъжд, Днепър...нещо такова. Само да те светна, че като играхме с Днепър, те бяха шампиони на Съюза. Много четеш, моето момче, ама пропускаш факти МНОГО ВАЖНИ ФАКТИ
Абе дете, тва бадемчето нещо много накриво взе да се ебе. Много крака рита (това, че е бездарен с топката, изобщо не ме интересува). Само да не го ритне някой левскар по-грубичко, че... Божков

gazovia
09-21-2005, 16:40
цска 1:3 първия състав на Ливърпул
втория състав на Ливърпул 0:1 цска
чурбътъ - АУТ

Байер 0:1 цска (и двата отбора бяха ощетени от съдията) (ако сметнем и дъжда, слабата форма на германците !треньора им! ще разберем истината за мача, а тя е, че чурбътъ направи само две атаки)

Нека да си спомним за Торпедо, Галатасарай и другите "успехи" на чурбътъ. СМЕШНО И ЖАЛКО ОТБОРЧЕ
Аргументите са ти поече от смешни, май явно не виждаш по-далече от носа, но тва е отличителен знак за всяко малоумно и до край комплексирано говедо. уефскиспор никога няма да има успехите и славата на ЦСКА. И не може разни цигани турци и секва такава измет да се сравняват, камо ли да се поставят над ЦСКА :twisted:

Oue Maue - Piue Sus Zeue
09-21-2005, 16:52
Колко българи играят за свинете?

Oue Maue - Piue Sus Zeue
09-21-2005, 16:58
ААААААА, разбрах аватарът ти показва българския характер на чурбътъ
ОК

09-21-2005, 16:58
Не обръщай въпроса. Със сигурност малко повече от колкото в уефски. При нас не играят цигани като мечо телкийски, ем ангелов, ст ангелов и т.н. така че сам сети къде играят повече БЪЛГАРИ

Lil` Bow Wow
09-21-2005, 17:43
Абе дебилче чурбърско, нищо не помня от тва дето си наплещил. Само накъв дъжд, Днепър...нещо такова. Само да те светна, че като играхме с Днепър, те бяха шампиони на Съюза. Много четеш, моето момче, ама пропускаш факти МНОГО ВАЖНИ ФАКТИ
Абе дете, тва бадемчето нещо много накриво взе да се ебе. Много крака рита (това, че е бездарен с топката, изобщо не ме интересува). Само да не го ритне някой левскар по-грубичко, че... Божков

Много ясно, че няма да схваниш кфо съм "наплещил",понеже си яко тъп.Ами нормално е днепър да са Шампиони на съюза бе ромче те ако са на 13 място няя да играят ф Европа загря ли?Вий па искате само с отбори от класата на Атирау да играете, ебаси.
Бадема рита?Хоохохо целия ви отбор е от футболисти за които думата техника е табу.Видя се че първия мач който не подлежеше на подкуп бе провал за подхуенската сбирщина ритнитопковци.

gazovia
09-21-2005, 19:06
ААААААА, разбрах аватарът ти показва българския характер на чурбътъ
ОК
Ти си адско тъъъъъъъъъъпо копеле. Като не знаеш за кво става дума си трай

JohnyB
09-21-2005, 20:43
завист... злоба... яд... само това се усеща под думите ти, драги ми фено на Левски... нямам предвид никого конкретно. говоря генерално за всеки, който някога е викал Левски, изпаднал в екстаз. защото ти, драги ми привърженико, свикна всичко да ти идва наготово - титличка, купичка, дерби... и когато жалкото ти отборче излезеше из Европата, следваха загуба след загуба и отпадане след отпадане. и понеже вие, Левски, сте мизерна безлична хайка от нещастници, свикнахте да се самоидентифицирате чрез ЦСКА. и най-хубавото за вас беше, че отборът ни губеше не само от вас, но и от различни европейски знайни и незнайни отборчета. и понеже сте свикнали да се сравнявате само с нас, вие се радвахте, че не само вие не ставате за нищо повече от боксова круша на европейските отбори. но дойде мачът с европейското чудо (по това време) Шахтьор Донецк. ЦСКА победи и се видя светлина в края на тунела. след това последваха няколко наши срамни отпадания, които вие не пропуснахте да обявите за велик срам за страната ни...
и сега за ваш най-голям ужас дойде 2005 година. годината, през която се видя разликата в класите между ЦСКА и вашето нещастно жалко о(т)борче. ЦСКА победи действащия европейски шампион! веднага вие невярващи го обявихте за случайност. колко мъка, колко болка изпитахте, когато в сърцата и в мозъчетата (поради недоказана наличност на този орган във вашите главички не желая да гарантирам за присъствието на каквито и да е усещания там) започна да се промъква страшното усещане, че сте боклуци и жалко подобие на фенове и отбор... после дойде мачът ни срещу Байер Леверкузен и се видя, че чудото от Ливърпуул не е било случайност... тогава страшното усещане се замени с убеждение, нали ;)

Oue Maue - Piue Sus Zeue
09-23-2005, 15:55
Naistina, Johni, mnogo omraza ima v tazi kavga. Naistina ima za jalost, no omraza li4i vav va6ite dumi - ti, gasovia, cesekar4eto. Az povdignah vaprosa za kupeniq 6ampionat, a ne koi - LEVSKI ili cska e po-"dobur". V Bulgaria nqma da ima futbol, dokato gi ima bateto, ormandjiev i liubimite ni klubni prezidenti, kato Bojkov, Gan4ev, Laf4is i tem podobni. 4orni ve4e go nqma. cska ima 5 puti po-golqm biudjet ot LEVSKI i e normalno v sega6nata situaciq da si kupi titlata.
Kolkoto i da ni e nepriqtno nikoi ne e evroboec v BG. Samo izbivame kompleksi. Neuda4i i REZILI sa nai-4estite "uspehi" na BG otborite v Evropa. Nqkoi da e pe4elil trofei - NE. LEVSKI bil otstranil edi kolko si germanski otbora, ako ne bil frenskiq sudiq, 6tql da v 6ampionskata liga, 4urb1t1 p1k bila Ajax i 6ahtior. REZILITE sa v puti pove4e. Da ne govorim za potisnatoto samo4uvstvie - "na koi krug 6te ni otstranqt". Vsi4ko tova govori za neveroqtna kompleksar6tina.
BG kopmpleksar6tina - e tova e. Goveda, svine i t.n. no da si go kajem pravi4kata - nito edin levskar ne sedna da se psuva s vas, prosto za6toto i toi e ve4e razo4arovan, kato ot men ot mafiotskoto ni p1rvenstvo. Za vas razbiram - vie vse o6te imate "uspehi". Moje sega da ob1rnete temata na "ciganin li e Emo Angelov, ili ne". Tova p1k neznam otk1de vi hrumna. Prosti4ko izglejda mom4eto, no da re4em ako otvorq duma za rezbata na velizarkata kak 6te mi dokazvate, 4e ne e pedal. Znaete li go kakvo pravi po no6tite.
Slabi futbolisti ima i v dvata otbora - badema, kopito, pe6o dimitrov, toma6i4... Tva sa nai-golemite izednici. Ima i dobri futbbolisti - Top4o, Qanev, Telkiiski, Velizarkarta, Bardon, Iliev, Wagner, Bukarev , pensionera... No kato cqlo - slabo p1rvenstvo, slab futbol. Mafiotskata ni "A" grupa - e tva e temata. Koito e s1glasen, 4e "vis6ata" ni liga e kupena - da pi6e, koito ne e - s16to.

JohnyB
09-23-2005, 20:02
не си прав, шъ знайш... не си прав, защото скочи да ме слагаш в един кюп със средно статистическия фен на ЦСКА... най-малкото ти беше този, който почна с нападките. или може би си смятал, че ми е приятно да ме наричаш като привърженик на ЦСКА чурбар, а отбора, който подкрепям - чурбътъ...? хайде сега се върни мааалко назад и прочети кога и аз започнах с нападките срещу Левски... погледни дали един-единствен път съм се изгаврил с името на отбора, чийто фен си ти? сега не смяташ ли (разбира се, ако поне този път си обърнал внимание на написаното от мен), че ти сам си виновен задето започнах да разхвърлям определения наляво и надясно...?
защото според мен ти реши, че може да обиждаш всеки, който пише тук, и когато някой ти показа, че може и да ти отговори подобаващо, ти се разхленчи... не смяташ ли, че е малко късничко да се опитваш да започнеш дискусия по темата си след като най-безочливо обиди ЦСКА n-пъти...? защото аз смятам, че е прекалено късно и въобще нямам намерение да се впускам в каквито и да е било спорове и дебати с теб. защото вече те сложих в черния списък с "безподобните заяждачи" и нямам никкаво намерение да те вадя от там...

Oue Maue - Piue Sus Zeue
09-23-2005, 20:57
О, горкото. Разстроило си се.
Това, че говориш цивилизовано, не значи, че ти, барабар с gasovia и цесекарчето говорите по темата. Обаче, сам каза, че си чорбар, и откъде да те знам, от коя статистика си. Просто думите ти ми прозвучаха злобно.
Аз повдигнах темата за мафиотското ни първенство, за да разобличим хората, които спъват и се гаврят с футбола ни, а не да се псувам с фенове на чурбътъ.
Мачът Берое-Левски беше просто поредният цирк. Няма значение кой е купил мача (съдията или резултата). И Лафчис купуваше (Е, Славия и Литекс ни надцакваха...),но сега гледаме божковия цирк. Затова темата е такава. Повтарям го не заради теб, Johny (да не вземеш пак да ми се обидиш), а заради този, който НЕ Е РАЗБРАЛ, за какво говорим.
И на мен, Johny, не ми е приятно да ми наричаш ЛЕВСКИ обор, но такава е терминологията. В цивилизования диспут няма място само за лични обиди.

Lil` Bow Wow
09-24-2005, 18:47
За пореден път виждаме типичното говеждо мислене:
"Ние сме слаби=> първвенството е купено,ЦСКА е мафия"
Прай ватър ве рогат.ЦСКА с футболистите които има,мислиш ли че се нуждае от това да купува мачове?
ЦСКА има успехи в Европа,уеФскиспор няма.
За вас най-големия кеф е да победите ЦСКА,с това измервате "величието си".За вас победата над ЦСКА е всичко и ако победите значи сезона не е загубен.И все пак нормално е да е така защото никога няма да имате нито историята на Армейския тим,нито бъдещето му.
Тръгна си Чорнев и зехте да мучите че първенството купено...Ебаси нещастниците.

мечтател
09-25-2005, 13:08
може би щях да се впусна да обиждам ЦСКА и ЦСКА-рите. мже би щях да започна да се подигравам на неуспехите на ЦСКА, и така нататък. но на мен не ми се занимава с това. нямам нито време, нито сили, нито желание да влизам в спорове. аз ще се присиединя към фена на моя отбор - Левски. донякъде. няма да наричам ЦСКА чорбарите и така нататък. защото не се чувствам говедо от това че съм Левскар, познавам маса ЦСКА-ри, които не са свине и така нататък. има един, който наричам прасе, но това не е защото е ЦСКА-р а по друго причини. но това е друга историйка. да се върна към темата - и двата отбора имат своите велики и "велики" моменти. затова единствения отбор с положителна статистика в Европа е единствения отдор с положителна такава срещу Левски у дома - няма мое, няма твое, всичко е Берое, пеят привържениците на този отбор. та всичко е ясно - отборът с положителен баланс в Европа не е помирисвал Европейски терен от много, много, ама много години. ами какво повече можем да добавим за БГ първенството? отчайващите прояви на т.нар А-отбор, на сбирщината, дето "брани" националните цветове. и ми говорите за велики отбори? наричате тези отборчета велики? това са слабаци. такива са били, такива ще си останат. моментните успехи на ЦСКА ми напомнят за един плакат, провесен от една наистина велика агитка на един наистина велик отбор на един наистина велик финал. става въпрос за финала на Шампионската лига тази година- Милан-Ливърпул. феновете на Ливърпул разпънаха плакат - "Формата е временна, класата е вечна". така отборът говореше за предишните си успехи и временните неуспехи. така и аз говоря за неуспехите на БГ отборите и мимолетните им успехчета (на всички). класата на БГ отборите е под нулата. формата от време на време стига до 2 (по десетобалната) и тогава всички наричат това "грандиозен успех". в деиствителност не е нищо. затова и успехите на националите са такива. и защо е всичко това? защото всички се надпреварват да купуват или продават титли - кой както може. примери много - Лафчис, Чорни, Гриша Ганчев, Божков и всички останали знайни и незнайни, български и чужди, мафиоти, перачи на пари и така нататък. аре със здраве. стига толкова, то стана дълго и без друго. мир да има.

Lil` Bow Wow
09-25-2005, 13:33
Агхаха готян не е само Берое с положителния актив в Европа не бързай :) Червената Гордост също е с положителен.
Такова...верно нека има мир че ми омръзна да слушам едни и същи тъпотии от вас.Просто тряя си не знам колко прост за да мислиш че уефски е по велик от ЦСКА.Лошо няма подкрепяйте си отбора скандирайте ,но не се сравнявайте с нас.Няма място за сравнение просто.

мечтател
09-26-2005, 08:10
Агхаха готян не е само Берое с положителния актив в Европа не бързай :) Червената Гордост също е с положителен.
Такова...верно нека има мир че ми омръзна да слушам едни и същи тъпотии от вас.Просто тряя си не знам колко прост за да мислиш че уефски е по велик от ЦСКА.Лошо няма подкрепяйте си отбора скандирайте ,но не се сравнявайте с нас.Няма място за сравнение просто.
аре да има мир. само недейте се мисли вие за по-велики. от тези отбори няма добри, няма велики, няма силни. има подкупна "А" група и толкова. беше подкупна по времето на Лафчис, на Ганчев, на Чорни и сега на Божков.и други има, ама не ми се изброяват. Левски, ЦСКА, Литекс, Локо... едно и също е навсякъде. който има пари купува, другите продават. няма кво да се спори че ЦСКА или Берое имат положителен актив и така нататък. мен ко питаш да се оправи първенството, че после да се гледа Европа.

Lil` Bow Wow
09-26-2005, 13:42
Има един велик в БГ - тва е ЦСКА.
Имал е и ще има световноизвестни футболисти.
Побеждавал е и ще побеждава световно известни отбори.
Рекордъор по титли на страната си в Европа.
Милиони верни фенове.

Това ако не прави един отбор ВЕЛИК то кое?

Oue Maue - Piue Sus Zeue
09-26-2005, 20:35
Има един велик в БГ - тва е ЦСКА.
Имал е и ще има световноизвестни футболисти.
Побеждавал е и ще побеждава световно известни отбори.
Рекордъор по титли на страната си в Европа.
Милиони верни фенове.

Това ако не прави един отбор ВЕЛИК то кое?
Добре бе, разбрахме те, стига си повтарял като развален грамофон. Купихте Б-А-Д-Е-М-А Ии вследствие неговото СПЪВАНЕ по терена отстранихте досега само Тирана (Албания)

мечтател
09-27-2005, 09:03
Има един велик в БГ - тва е ЦСКА.
Имал е и ще има световноизвестни футболисти.
Побеждавал е и ще побеждава световно известни отбори.
Рекордъор по титли на страната си в Европа.
Милиони верни фенове.

Това ако не прави един отбор ВЕЛИК то кое?
ЦСКА не е велик отбор. многобройни титли - няма лошо. само че се свързват с много неща, сред които е и т.нар. "народна власт". не казвам, че е само това, но просто ти казвам, това не е велик отбор. няма велики в БГ. има само слаби, по-слаби, още по-слаби и така докато стигнеш до ФК "Гробница" (обърках се, Габровница). мечтай си, Lil` Bow Wow, да има футбол в БГ. и аз си го мечтая. но няма. и аз бих бил щастлив ЦСКА да е велик отбор. защото да имаш положителен актив срещу велик отбор е едно, а срещу третокласно европейско отборче - друго. за мое съжаление и Левски е такъв. и Локо. и Литекс. и Славия. и другото Локо. и всички останали. а ако под световно известни футболисти разбираш Ибрахима Гай, то Берое трябваше да е в Шампионската лига със звезди като Масена Моке и там още кви бяха. приеми го както го приех аз. в нашата родна БГ футболът е пералня на мафиотски пари. каквото и да говориш е така. по времето на Чорни беше така, но тогава ви беше лесно да го кажете. хайде сега застани като обективен зрител, не като фен, и ми кажи не е ли така? докато има батковци, баета, каки, какички и разни други от тая порода ще е така. футболът ни се ръководи от Славков. а в МОК показаха той що за стока е. а да запитам, що за стока ще е тогава футболът???

Lil` Bow Wow
09-27-2005, 14:06
Oue Maue - Piue Sus Zeue тя истината тряя са пофтаря на такиа кухи кат тебе да я разбереш е.
меТчтателю ти кат та гледам си баси злето.Ама наистина.Славков винаги ви е виновен на вас.Тфа от супер мн време го пейте.Ама не забравяй че Славков е говедце.Едва ли ши подкрепи ЦСКА.
Не , не говорех за Гай че е световно известен.
Говорех ти за Христо Стойчков,Любослав Пенев,Йордан Лечков,Петър Жеков,Димитър Якимов,Димитър Бербатов,Мартин Петров,Стилиян и т.н.

мечтател
09-28-2005, 07:07
ами хубуу, бе. разбрах вече. ти от 2 дена се опитваш да ме убедиш, че в първенството всеки е срещу ЦСКА, всеки дава мачове на Левски и всеки се питва да спре ЦСКА. обаче ЦСКА е достатъчно силен, достатъчно добър и любим отбор да се справи всичко това и още кви простотии дрънкаш? момче, ще ти го каза пак. в България футболът се продава. на този, дето има пари. продават годругите босове с любезното съдействие на Славков. на него нито му пукаше кой ще е домакин на олимпиадата, нито му дреме кой ще е шампион. какво като преди е бил за Левски, когато от толкова години работи само за шкембето си? от годините, когато ЦСКА наддаваше със Славия за титлата, след това когато Литекс я купуваше, когато и (за съжаление) и моя отбор Левски я купуваше до сега, когато ЦСКА я купува. плюс купената от Локо Пд. за съжаление е така, моето дете. и на мен ми се иска да имаме футбол, но няма. и няма и да има, докато отборите ни отпадат от грандове като Торпедо Москва, или се мъчат срещу Публикум. хайде стига си си защитавал отбора и погледни реално.

Lil` Bow Wow-ne reg
09-28-2005, 11:30
Аз ти казвам че тая титла на ЦСКА няя да е купена.Отбора играе ФУТБОЛ.И то са вижда.Надявам са утре да го покажат и на армията.
Друг е въпроса че уеФски си урежда мачове и пак не е на мноу добра позиция нито тая нито миналата година.Беласица,Марек и миналия и тоя сезон лягат яко.
ЦСКА тая година игра ф един уреден мач срещу уефски.Направиха равенство за да не падне духа на загубилия и да се изложи ф Европа.Ако ЦСКА си купуваше титлата защо прай селекция?Нали и със юноши да играй титлата щом е купена начи ши я земат.
Спрете да слушате тощо баткуф и наско посракоф и да говорите същите тъпотий.уеФски ф момента е много слаб видя са с берое,пирин 1922,марек 1во полувреме.ЦСКА просто е по-класен от другите отбори ф "групата на майсторите".
Футбол можи да има когато напраят "Вишата" лига с 10 отбора , да играят 3 пъти един срещу друг и тфа е.Не с такива безмислени мачове с некфи адски слаби отбори който уефски и ЦСКА ги мачкат и си мислят после че са много добри.

Oue Maue - Piue Sus Zeue
09-29-2005, 13:10
Хахахахахахахахаха, баф ваф, бати смешката дето си. Тва трябва да си уникален идиот да мислиш, че Левски купува мачове. То хубаво, че имаме пари за екипи, оно ми говори за уредени мачове. Михайлов като стане президент на БФС-то ще ви трябват минимум 50 бона за да купите мач, да речем срещу Нафтата или Бела.
Да видим тогава кой ще е шампион? Просто със "селекция" от Хидиуед и Силва няма да ви мине селския чалъм.
Мечтател, да не говорим за комунизма, да не си спомняме онези 45 тъмни години, в които българския футол беше на 85% уреден за чорбата. През 50-те всички отбори бяха ДСО-та, демек нямаха пари дори и за топки. Само чорбата и Ботев бяха армейски и поглъщаха футболисти, а "Динамото" само трябваше да преглъща унижения и да гледа как цдна "реди" титли, а ботяф да "подглася" Срамо е да се парадира с "успехите" от това време. За 16 години демокрация ЛЕВСКИ има 6 титли, цска 5. Смятай сам.

Lil` Bow Wow-ne reg
09-29-2005, 20:07
Хахахахахахахахаха, баф ваф, бати смешката дето си. Тва трябва да си уникален идиот да мислиш, че Левски купува мачове. То хубаво, че имаме пари за екипи, оно ми говори за уредени мачове. Михайлов като стане президент на БФС-то ще ви трябват минимум 50 бона за да купите мач, да речем срещу Нафтата или Бела.
Да видим тогава кой ще е шампион? Просто със "селекция" от Хидиуед и Силва няма да ви мине селския чалъм.
Мечтател, да не говорим за комунизма, да не си спомняме онези 45 тъмни години, в които българския футол беше на 85% уреден за чорбата. През 50-те всички отбори бяха ДСО-та, демек нямаха пари дори и за топки. Само чорбата и Ботев бяха армейски и поглъщаха футболисти, а "Динамото" само трябваше да преглъща унижения и да гледа как цдна "реди" титли, а ботяф да "подглася" Срамо е да се парадира с "успехите" от това време. За 16 години демокрация ЛЕВСКИ има 6 титли, цска 5. Смятай сам.

Жено проста ти дан си мислиш че да купиш мача с марик е 1 000 000 евро.Верно че сте ебати дръгливия безпаричен обор ама толку за мачове с марек и прин винаги шчнамерите си ги купите.Щом мислиш че хидиуед и силва са слаби начи си мега тъп.
Говедо фмирисано тоя комунизъм ше ти го навра някаде.След идването на комунизЪма Левски е прикрепен към милицията, която за разлика от армията има директен контрол върху мирното българско население, сред което всява страх и омраза.Лефски от ПодХуяне е първи ведомствен отбор на БКП в България след 1944 г., като с решение на “народната власт” заграбват пощенски спортен клуб “Княз Кирил” и печелят 16 купи на Съветската армия, както и купата на Сталин. ПодХуянци са клуб на полицията до 1944 г., на БКП и Цола Драгойчева от 1944 г. до 1968 г., на милицията и тайните служби от 1968 г. до 1989 г. и на престъпниците, гейовете и мутрите от 1989 г.
Лефски от ПодХуяне първи уговаря мач в историята на България. В квалификационен турнир за новоучредената А група 1949 г. Лефски и Академик завършват 1:1 в последен мач и двата клуба се класират.
Лефски от ПодХуяне е първи служебен шампион в света. 1953 г. е обявен за първенец с две решения на администрацията. С едно решение се вадят 11 играчи от ЦСКА и се пращат да играят в Сборен отбор, а с второ решение лидерите “Сборен отбор” са разформировани и Лефски от трето се качва на първо място. В последна среща без значение Лефски се съгласява ЦСКА да картотекира състезателите си и в резулатат 5:0 за ЦСКА.Правителството ко беше зад ЦСКА така ли щеше да стане?
Палячо кат ти гледам византийско никченце и кфи зау4ени тъпотий дрънкаш или ги слушаш от баща си или от некфи по-големи тфои френдове ама не вярвай на всичко.Не забравяй че именно уецки е отбора искачвал връх мусала в чест на комунистическия лиде сталин след смърта му и оставя огромен негов портрет на върха на Рила.
Тфа май го пропускаш а?

P.S.През тия 16 год демокрация ЦСКА би л-поол леверкузен и Юве,вий каде бяхте тогава?А верно бе вие тогава накарахте европейската преса да ви нарече "Футболните идиоти на европа" след мача с Антверпен.Ебати смешкоФците.

Oue Maue - Piue Sus Zeue
09-29-2005, 21:17
Хахахахахахахахаха, баф ваф, бати смешката дето си. Тва трябва да си уникален идиот да мислиш, че Левски купува мачове. То хубаво, че имаме пари за екипи, оно ми говори за уредени мачове. Михайлов като стане президент на БФС-то ще ви трябват минимум 50 бона за да купите мач, да речем срещу Нафтата или Бела.
Да видим тогава кой ще е шампион? Просто със "селекция" от Хидиуед и Силва няма да ви мине селския чалъм.
Мечтател, да не говорим за комунизма, да не си спомняме онези 45 тъмни години, в които българския футол беше на 85% уреден за чорбата. През 50-те всички отбори бяха ДСО-та, демек нямаха пари дори и за топки. Само чорбата и Ботев бяха армейски и поглъщаха футболисти, а "Динамото" само трябваше да преглъща унижения и да гледа как цдна "реди" титли, а ботяф да "подглася" Срамо е да се парадира с "успехите" от това време. За 16 години демокрация ЛЕВСКИ има 6 титли, цска 5. Смятай сам.

Жено проста ти дан си мислиш че да купиш мача с марик е 1 000 000 евро.Верно че сте ебати дръгливия безпаричен обор ама толку за мачове с марек и прин винаги шчнамерите си ги купите.Щом мислиш че хидиуед и силва са слаби начи си мега тъп.
Говедо фмирисано тоя комунизъм ше ти го навра някаде.След идването на комунизЪма Левски е прикрепен към милицията, която за разлика от армията има директен контрол върху мирното българско население, сред което всява страх и омраза.Лефски от ПодХуяне е първи ведомствен отбор на БКП в България след 1944 г., като с решение на “народната власт” заграбват пощенски спортен клуб “Княз Кирил” и печелят 16 купи на Съветската армия, както и купата на Сталин. ПодХуянци са клуб на полицията до 1944 г., на БКП и Цола Драгойчева от 1944 г. до 1968 г., на милицията и тайните служби от 1968 г. до 1989 г. и на престъпниците, гейовете и мутрите от 1989 г.
Лефски от ПодХуяне първи уговаря мач в историята на България. В квалификационен турнир за новоучредената А група 1949 г. Лефски и Академик завършват 1:1 в последен мач и двата клуба се класират.
Лефски от ПодХуяне е първи служебен шампион в света. 1953 г. е обявен за първенец с две решения на администрацията. С едно решение се вадят 11 играчи от ЦСКА и се пращат да играят в Сборен отбор, а с второ решение лидерите “Сборен отбор” са разформировани и Лефски от трето се качва на първо място. В последна среща без значение Лефски се съгласява ЦСКА да картотекира състезателите си и в резулатат 5:0 за ЦСКА.Правителството ко беше зад ЦСКА така ли щеше да стане?
Палячо кат ти гледам византийско никченце и кфи зау4ени тъпотий дрънкаш или ги слушаш от баща си или от некфи по-големи тфои френдове ама не вярвай на всичко.Не забравяй че именно уецки е отбора искачвал връх мусала в чест на комунистическия лиде сталин след смърта му и оставя огромен негов портрет на върха на Рила.
Тфа май го пропускаш а?

P.S.През тия 16 год демокрация ЦСКА би л-поол леверкузен и Юве,вий каде бяхте тогава?А верно бе вие тогава накарахте европейската преса да ви нарече "Футболните идиоти на европа" след мача с Антверпен.Ебати смешкоФците.
Дейба и малкия гомньо. Я ходи да сучеш и не ми дръж такъв тон посерич дребен. И недей си го изкарвай на мен, че не ходиш още на училище и не знаеш и ей тунинко от историята на България. Срам те е педалче мазно, че баща ти те учи да викаш бекапе и капеесес, дори на другаря Живков диалекта си усвоил. А батювците ти ти лъзгат по един и после ти разправят, че това са били мурадчо и силвата.
Ква полиция те гони, бе лайньо. Левскарите са воювали в две световни и две балкански войни, никва полиция няма бе дебил. Полицейския състав непрекъснато се е сменял, бе мухльо. Едни са идвали на власт, други са си отивали, а ЛЕВСКИ винаги си е бил един и същ - №1

Oue Maue - Piue Sus Zeue
09-29-2005, 21:22
Ето ти и един мой послепис:
Днес се навършват 12 години от паметната победа на ЛЕВСКИ над Глазгоу Рейнджърс. Тогава те бяха ОТСТРАНЕНИ с голове на Наско Сираков и Николай Тодоров - Кайзера

Lil` Bow Wow-ne reg.
09-30-2005, 12:36
Ахаха говедце просто май ти настръхнаха рогцата :)
Нали знайш рефренА "уецки оле това е МВР".Сменяли не сменяли винаги са били с вас.Баща ми и той е говедо така че не се стартирай кфо ме учел и кфо не.
Аз не см от ЦСКА защото баба майка татко дядо или кръстника ми са от тоя отбор а защото той е НОМЕР 1.И Винаги е бил и ще бъде.Кат гледам зе да псуваш само ама така е кфо да прайте вий,рогата ви пречат да глеате реално.


Ето ти и един мой послепис:
Днес се навършват 12 години от паметната победа на ЛЕВСКИ над Глазгоу Рейнджърс. Тогава те бяха ОТСТРАНЕНИ с голове на Наско Сираков и Николай Тодоров - Кайзера

Честито след 120 години пак.Яхахааха.
Те тогава Рейнджърс бяха толкова силни че няям думи ебати успеха.

Oue Maue - Piue Sus Zeue
09-30-2005, 14:30
Ахаха говедце просто май ти настръхнаха рогцата :)
Нали знайш рефренА "уецки оле това е МВР".Сменяли не сменяли винаги са били с вас.Баща ми и той е говедо така че не се стартирай кфо ме учел и кфо не.
Аз не см от ЦСКА защото баба майка татко дядо или кръстника ми са от тоя отбор а защото той е НОМЕР 1.И Винаги е бил и ще бъде.Кат гледам зе да псуваш само ама така е кфо да прайте вий,рогата ви пречат да глеате реално.


Ето ти и един мой послепис:
Днес се навършват 12 години от паметната победа на ЛЕВСКИ над Глазгоу Рейнджърс. Тогава те бяха ОТСТРАНЕНИ с голове на Наско Сираков и Николай Тодоров - Кайзера

Честито след 120 години пак.Яхахааха.
Те тогава Рейнджърс бяха толкова силни че няям думи ебати успеха.
НЕ, ТИ СИ УНИКАЛЕН КРЕТЕН!!!! :!:
Добре щом казваш, че БАЩА ТИ Е ГОВЕДО
Кой псува бе мухльо :?: Ти не можеш ли да четеш кво пишеш :?:
Ти ли ще ми говориш за Глазгоу Рейнджърс колко слаби, бе посерич. Във всеки случай бяха 10 класи над Байер. Ти не си бил роден когато играха с Левски. И все пак беше толкова скоро... в демокрацията

Lil` Bow Wow-ne reg.
10-03-2005, 09:44
Глазгоу Рейнджърс ?

Ливърпул,Реал Сосиедад,Аякс,Нотингам Форест,Монако,Ювентус ?

Византиецо византиецо жалък си...
Аве кфо стана с ваща 8 милионна публика бе?Гейарена па беше наполовина пълна.АААААХАХАХАХАХХА СМЕШЕН ОТБОР МИЛИЦИОНЕРСКИ,КУР БЕ БРАТЯ,КУР ЗА уеФски.

П.П. Поне кат са опитваш да слагаш некфи тъпи подписи ги прай ккто тряя.Ебаси рогатата маймуна си ти :D

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-03-2005, 16:09
Щутгард(два пъти), Аякс, Глазгоу Рейнджърс, Динамо Киев.
А, какво ти говорят: Сваровски Тирол, МТК, Цюрих. Може би забравяш грандиозните издънки на любимото ти
клубче.
Кой БГ отбор е отстранявал европейски клуб със общ резултат 19:3 :?: ЛЕВСКИ 8)
Кой БГ отбор е бил Барселона :?: ЛЕВСКИ 8)
Тъй че, малък гомньо, замълчи и отдай почест на стореното от ЛЕВСКИ.
мангалска армия - 25 000 мангалски места
ГЕОРГИ АСПАРУХОВ - 35 000 седящи места
Пак бяхме повече от вас.
Имаше тук-таме някои разчаровани от БГ футбола, които не дойдоха на Герена. Но сега и на нас ни се вдигна самочувствието. Видя се, че дяволът не е толкова черен. Но " Божков А" групата е под всякаква критика.
П.П. А как трябва бе, мухльо :?:

мечтател
10-03-2005, 20:01
айде стига вече. ясно е че не може да се изброят успехите и неуспехите на двата отбора. но това не е нужно. темата е подкупната ни А група. въпреки трите отбора в УЕФА останалите още лягат и клякат. нищо. дано сега се постегнат малко и отбори като Марек Дупница да играят срещу по-силните така, както игра ЦСКА с Байер, както игра Литекс срещу Генк, както Локо срещу Болтън и Левски срещу Оксер.но те не правят тоа, те продават, лягат, клякат и продават мачове. е, ако им дойде акъла в главите след години няма да смятаме 3 отбора за успех, а отпаднал отбор за неуспех, аре дано да стане най-накрая. и тогава ще дойде времето да спорим кой е по-велик. в владенията на Божков А групата това е безпредметно. аре мир.

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-03-2005, 20:50
Браво, мечтателю! Намеси се, като истински Кофи Анан.
Навярно си гледал предаването на просто великия Сашо Диков и видждаш какво струва нашата "Божков А" група. Този кръг нямам големи оплаквания, но нивото на футбола е просто отчайващо.
Съгласни ли сте :?:

мечтател
10-04-2005, 07:07
напълно съм съгласен, Оуе Мауе. както винаги - супер мачове в Европа и слаби в БГ. но това ми писна да го разисквам. то е ясно на всеки, който се интересува. а иначе не съм гледал Сашо Диков, изразявам това, което виждам. а всички така казват, защото е очевидно.

а чак пък Кофи Анан... ласкаеш ме. благодаря за оценката.

Lil` Bow Wow-ne reg.
10-04-2005, 09:56
Щутгард(два пъти), Аякс, Глазгоу Рейнджърс, Динамо Киев.
А, какво ти говорят: Сваровски Тирол, МТК, Цюрих. Може би забравяш грандиозните издънки на любимото ти
клубче.
Кой БГ отбор е отстранявал европейски клуб със общ резултат 19:3 :?: ЛЕВСКИ 8)
Кой БГ отбор е бил Барселона :?: ЛЕВСКИ 8)
Тъй че, малък гомньо, замълчи и отдай почест на стореното от ЛЕВСКИ.
мангалска армия - 25 000 мангалски места
ГЕОРГИ АСПАРУХОВ - 35 000 седящи места
Пак бяхме повече от вас.
Имаше тук-таме някои разчаровани от БГ футбола, които не дойдоха на Герена. Но сега и на нас ни се вдигна самочувствието. Видя се, че дяволът не е толкова черен. Но " Божков А" групата е под всякаква критика.
П.П. А как трябва бе, мухльо :?:

Еи еврейн смачкан,
Гейарена - 24 000 места
БЪЛГАРСКА Армия - 22 000 места
Кфи 35 000 бе педал рогат много се нервя кат лъжите говедо.
Слован (Братислава) Олимпия (Любляна) ОФИ (Крит) Ханза '67 (Алкмар) Гурник Забже Дожа Уйпещ Спарта Ротердам аустрия виена...казвам ти ги за 93284739 път запомни ги резилчо.
Как отстранихте Щутгарт а? с два равни ебати отстраняването ама аре кат за вас бива.Рейнджърс как ги отстранихте я си спомни?Аякс пак с дуЗпи.
Кфа барса бе?Нали знайш колко беше свършил мача на ноу камп а?(4:0)После испанците дойдоха на разходка в бг и паднаха 5:4.Ебати радостта.Нямате силен отбор отстранен с резултат бе папагал.Щутгарт с два равни и голове на чужд терен,аякс на дуспи и рейнджърс на дузпи.Само с Щутгарт фтория път.За кфо си говорим тогава.А и Щутгарт и Рейнджърс как моше ги сравняваш с ливърпул,аякс,нотингам реал сосиедад монако,Ювентус-отстранявани не с дуспи или голове на чужд терен а с резултати!
Кой отбор е бил Барса? Еми ЦСКА бе дришлъо.На турнира Жоан Гампер с два гола на стоичков и тогава барса го взе.Голем си смешник е.Кво е направил уеФскиспор продал 50 играча ф анадола.ЕВАЛА!!! яхахаха.
Кой е тоя дет сте го отстранили с 19;3?

П.П. Не ми се обяснява на шматки.

мечтател
10-05-2005, 08:47
уаф баф, ти си пълен идиот дето от дума нищо не разбира и само се прави на умен. зами си затвори най-после устата, бе говньо. квото и да си говорим Герена е по-голям от Армията. защо? защото Левскарите сме повече. що сме повече? сети се. а и да не ти казвам за стотен път да гледаш темата - подкупна А група. в момента твоя отбор купува, което не ти изнася и затова изместваш въпроса. писна ми от тебе, сериозно ти говоря. егати сдухаря сдухан!

Lil` Bow Wow-ne reg.
10-05-2005, 10:14
курво еврейска и олимпико е по-голям от сан сиро значи ли тва че лацио и рома имат пойче фенове от МИЛАН и интер?Мене пък ми писна от тъпи рогати шматки,който са слепи да видят че ЦСКА Е НОМЕР 1.И кфо кат купува играчи е лъохман?Важното е да е номер 1.В Европа вече е така за да си силен трябват добри попълнения от чужбина.ЦСКА за разлика от уецкиспор гледа към Европа там е разликата.Продължавай да си тъпо говедо и да мразиш забавляваш ме мечтателке.
Сдухаря сдухан?Яхаха ебаси тъпия тъпанар.

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-05-2005, 13:42
Твоя вмирисан педалски божковски КУПУВА МАЧОВЕ, не разбра ли бе тиквеник. Селекцията е привидна: Матия Шматко, дето не знае как се слага фланелка :lol: , Гномчо да Заеби.
ЛЕВСКАРИ - 2 000 000
чурбъри - 1 000 000
Останалото е ганчевци, Локо, Ботев, Първак Варна, Берое, Пирин, Нафтата и т.н., някои не вълнува футбол, останалото е мангали. Повечето турци са фенове на чорбето.

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-05-2005, 13:48
Има и такива, дето викат, че са фенове на чуждестранни клубове. Тва са чалъмари. И те си имат любими БГ отбори. Те са се отчаяли от БГ футбола, но са лиготия "фенклубовете" на Ливърпул, Челси и т.н. в България.

Lil` Bow Wow
10-05-2005, 13:49
Тиаго силва,Мурад Хидиуед,Сакалиев,Забавник, алентин Илиев?Все футболисти превлечени през последните 2 години.
Гийом и матко са резерви както виждаш говедце.
Кви 2 000 000 е грозен.Те вече ви умряха половината фенове.Щото говедата са предимно старци.Младите ви фенове са максимум 100 хил.Спко след 20-30 години ще сте кат славия.Кой та излъга 4е турците са фенове на ЦСКА е еврейчо?Манипулирано кученце много лаеш ама що продавате само в турция?

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-05-2005, 14:27
Мастия Шматко може да е резерва, а защо великия футболист Стойко Сакатлиев е резерва? Такава дълга "борба", а после за Стойко-пишки.

Lil` Bow Wow
10-05-2005, 14:38
Чувал ли си за ротация на отбора?Оф кфо питам ти си тъпо говедо.Стойко не е резерва бе люляк мамин.Той ку беше резерва няяше да е с 6 гола за първенство до момента.Сеш се сладулчо?Весел ми ставаш :)

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-05-2005, 14:44
А аз все повече се отчайвам от теб бе, галош.
Сагата със саката :lol: Ей, разсипахте нафтата бре. Тц тц тц
цска, ако не си купува мачовете ще стане шампион на Курбан Байряма

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-05-2005, 14:46
Както някои казват:
На цесекато всичко им ги е слабо. Ама президенто им ги е бандит. Разсипа шампионато.
П.П. Божков разсипа шампионата(то не че си беше "честна игра, истински футбол", но СИНЯТА ИДЕЯ няма да разсипе. Богат си е човека, ама му са балкански мурафетите. Вместо като ПАО, Олимпиакос, цска Моква да купи свестни футболисти(Ривалдо и т.н.), купува мачове.

Lil` Bow Wow
10-05-2005, 14:50
Едно си говедо знае едно си говедо бае.

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-05-2005, 14:56
Ето ти нещо мило:
ц - циганинът
с - се
к - казва
а - асан

ц - циганката
с - се
к - казва
а - айше

Lil` Bow Wow
10-05-2005, 20:21
лесно
ебан
вторичен
селски
клуб
изнасилван
1914 пъти

И ко?Смотан.Я кажи как купуваме мачове.Яхахх.

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-05-2005, 21:32
Отива батката да си вземе заплатата от Божков, уговарят кой мач да нагласят, батката командва съдиите... и ХОП :!: нова титлитчка, за да се радват чорбетата
Просто е нали :?: :?: :?:

мечтател
10-06-2005, 07:53
Оуе Мауе недей да падаш на на тая отрепка нивото. не го казвам защото е чорби, а заради другите му мнения дет ги чета. не го знам къде живее, откъде е, кво образование има, но мен ми мяза на така наречения "селски идиот" без да обиждам никого от село. докато селянин означава да си от село, селски идиот показва начина на мислене и културата. виж кво, уав бав, зами най-после се осъзнай. не мога да разбера на кво отгоре говориш със самочувствие, като си такъв загубен. не му изнасяло да не е по темата? мен ми се струва, че на теб не ти изнася да е по темата. и затва само бягаш и приказваш отвлечени неща. замълчи най-после, че само се излагаш. уж защитаваш Божков А групата (ние я нападаме, ти нападаш нас я защитаваш) пък ми говориш за нещо толкова далеч от нея. просто те е шубе да заговориш по темата, щото е за всички очевидно кой е прав. така че си затрай!

Lil` Bow Wow
10-06-2005, 09:21
Оуе Мауе недей да падаш на на тая отрепка нивото. не го казвам защото е чорби, а заради другите му мнения дет ги чета. не го знам къде живее, откъде е, кво образование има, но мен ми мяза на така наречения "селски идиот" без да обиждам никого от село. докато селянин означава да си от село, селски идиот показва начина на мислене и културата. виж кво, уав бав, зами най-после се осъзнай. не мога да разбера на кво отгоре говориш със самочувствие, като си такъв загубен. не му изнасяло да не е по темата? мен ми се струва, че на теб не ти изнася да е по темата. и затва само бягаш и приказваш отвлечени неща. замълчи най-после, че само се излагаш. уж защитаваш Божков А групата (ние я нападаме, ти нападаш нас я защитаваш) пък ми говориш за нещо толкова далеч от нея. просто те е шубе да заговориш по темата, щото е за всички очевидно кой е прав. така че си затрай!

Гражданино що си толкова тъп?
Аз не казвам че ф А група няма купени мачове казвам че ЦСКА не купува мачове.ЦСКА и уецки уговориха мача 1:1,факт който тряя ви радва че иначе малиии...Щяхте да гълтате.
оуе мауе еди кфо си ако батката така продаваше титлите на ЦСКА защо сега ръководството на най-великия тим на БГ иска да го махни е?Защо орманджиев са кандидатира.Задаваш ли си тия въпроси гълъбче?

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-06-2005, 09:55
Само това ни трябваше: шеф на футболен клуб - президент на БФС-то. Батката иска повече пари(заяви го в Спортен свят), а ми е много чудно защо нападате тъй Стиви О - не ви изнася двойнствената функция и сега си измивате ръцете, иначе уговорените мачове се редуват. Между другото той има по-голямо влияние в БФС-то, батката е в немилост. Ами Михов...
баф ваф да си псува колкото иска, вече говорим по темата

мечтател
10-06-2005, 10:06
ам да и аз викам по темата да говорим. и на уаф ваф нещо имам да му кажа по темата - ЦСКА купува мачове, колкото и да не ти се ще да го признаеш или дори видиш. просто не гледаш обективно на нещата и не го виждаш.

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-06-2005, 10:11
Борката Михайлов шеф на БФС-то да видим тогава чорбето. Той не е примрял за паричките на Божков. Не е толкова гладен :lol:

Lil` Bow Wow-ne reg.
10-06-2005, 11:36
0о сфещенна простота.
Рогчофци Славков ли е в немилост?Ах0х0х0 той има толкова връзки и приятели че в немилост не мое да изпадне.
Ако стиви о стане президент на БФС той ши напусни ЦСКА най-вероятно.Закво плюим орманжиев ли?Щото не е истински цесекар чедо мое.Защото му беше неприятно да говори за тфа че е син на великия Стоян Орманджиев(Сиурно не си го чувал ама нормално за тебе).Защото Стиви У е фен на гунди шофъора.Мноу раути не са ти ясни май,а?
Нека стане бобито президент.Поне тугаа да осъзнайте че ЦСКА не купува мачове.Ама то въф ваще промити говежди тикви винаги ще е таз мисъл.Че сяко първенстфо е купено осфен ако уецки е шампиона.Е шматки точно обратното е.

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-06-2005, 11:59
ЛЕВСКИ ако тая година стане шампион ти първи ще врекнеш, че първенството е купено бе, мухльо. Иначе пак си се подготвило, чорбе мизерно, да ти дойде титличката на крака, без ни най-малко зор на сакатлиев и компания. Сталинови синковци, научили се да се отварят с повод и без повод. Има и свестни чорбари(повечето), но хайката кратуни като теб не си знае мярката. :twisted:
П.П. Недейте си измивайте ръцете със Стиви О, после като падне от БФС-то пак ще стане редово чорбарче.

Lil` Bow Wow
10-06-2005, 13:14
ГОведо вий вече играхте уреден мач с марек.Майка си да питаш и тя щи кажи че беше уреден.Миналата година на гейарена нали си спомняш пак на мача с марек кфо стана.уефски нема да е шампион не са надявай.ЦСКА да види зор?Ахаха ф бг няя отбор ф момента от който да видим зор бе глупаф.Кой мач на ЦСКА беше купен според тебе?С пирин?С нафтекс?С литекс?С ботев?С беласица?

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-06-2005, 15:55
Пу, да минат още 20 валяка през плроската ти кратуна. Всичките "мачове", дето ги изброи, до един са купени. Съдията винаги помага, когато има нужда и той помогна не веднъж и дваж. Не стига, че купувате собствените си мачове, купувате и ремита на ЛЕВСКИ. Сталинистки синковци, веднага готови да се надуват. Млъкни веднъж завинаги и виж успехите на ЛЕВСКИ. Прогледни най-сетне и виж, че шампионата е купен от Божков.
Разбра ли бе, галфон :?:

Lil` Bow Wow-ne reg.
10-06-2005, 16:35
Абе рошаф гъз кфи успехи имате бе путки маини? 27 фтори места тфа имате.Купи ли точка от уеФски ахаххаха умри е мангал.Сички отбори ги бихме с 3 гола разлика е лешник.Мач се урежда 1:0,2:0,2:1.Както вий си ги уреждате с марек - 3:2.Винаги са ви виновни съдий терени насрещен вятър и секфи тъпотий.Гледай мача на В.Левски другата година кфо ше стане с фк резил подхуене.

мечтател
10-07-2005, 08:08
ти май знаеш как се урежда мач, а? типично, видял си доста, все пак любимия ти отбор го прави доста. честно да ти кажа, самият факт че казваш, че Левски-ЦСКА беше уреден говори доста. щом отбора ти влиза в уговорки с кръвния враг не ми говори за феърплей, уаф ваф.

Lil` Bow Wow-ne reg.
10-07-2005, 12:38
мечтател момичето ми,угувориха го щото ако ва бехме испраскали 5:0 както щее да стане щехте да се наакате и да се изложите и с оксер е затфа.Тряя сте благодарни че сте ф групата говеда.

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-07-2005, 22:46
Да, мен ме съмнява първоначалния "натиск" на бошкуфци, ама не казвам, че мача е купен. Мачкахме ви цял мач 8)СИНЯТА ИДЕЯ не се продава
Благодарете на аспиринчофци, че не си вкараха положенията (най-вече на димитрина, нелоялна на клуба си), че сте в групите.

Lil` Bow Wow-ne reg.
10-08-2005, 08:41
Аахха м/у уреден и купен има бая разлика бе разбирач.
Викаш бербо нарочно пропуснал брао е тъп.Никога БГ отбор не е отстранявал друг с такава класна игра и тотално тактическо надиграване с противника.
Бившите футболисти на ЦСКА са лоялни към отбора щото са с добри спомени от него.Говеждите "звезди" не са към ващо тимче щото знаят кфа мафия сте и махнат ли се от уеФски не щат да чуят за него.Затфа звезди като лечков пенев стоичков и трифон се върнаха в ЦСКА накрая на кариерите си.Защото обичат тоя отбор и са благодарни за всичко което клубът им е дал за да станат големи играчи.

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-08-2005, 21:35
Абе плосък, кога са се връщали вашите футболисти от златното поколение, като изключим чичовото :lol: , което в последствие избяга в Локото :lol: :lol: :lol: Също така е срамно да казваш, че са "ваши" дадени футболисти, още повече и етърци. Повечето футболисти от златното поколение играли в ЛЕВСКИ (те са родени ЛЕВСКАРИ) работят в клуба, други вече се занимават с бизнес. Каквосе случи с ветераните на цска, а и кой се върна да поритва в клуба на когото "принадлежи" :?:
П.П. Болката на всички ЛЕВСКАРИ е само съдбата на Гибона, Радостта на народа. Лафчис го прогони от клуба, когато се върна от чужбина. Тома, това никога няма да ти го простим :!:
В ЛЕВСКИ днес работят Наско Сираков, Сашо Костов, Емо Велев, Мъри Стоилов, Цанко Цветанов, Николай Тодоров, Чори, Бисер Хаздай и още много други...
Ха сега да видим кои са в чорбето 8)

Lil` Bow Wow
10-09-2005, 10:29
Петър Жеков Ради Здравков Паро Никодимов Ицо Стоичков Стойчо Младенов са тренъори бе лемав.Няма как да работят ф ЦСКА едновременно пък и всички вече бяха ( с изключение на стоичков ).
Другите ни поколения шматко заспала си искарваха кариерите ф ЦСКА сеш ли се?
Гибона копеленце мазно беше голям талант факт е.Обаче обичаше курвите и алкохола повече от футбола и се мислеше за най-великия.Роден левскар е бил а?Странно защо тугаа игра в ЦСКА.

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-09-2005, 17:17
Сам се уличаваш в лъжа бе, рапон.То ти не знаеш какво говориш, само повтаряш някви заучени реплики, дето ти ги казват батковците ти. Факт си е. Да нямате ДЮШ, затва не работят всички, а и не си уважавате ветераните.
Юноши старша възраст, набор 87:
цска 0-2 ЛЕВСКИ
Бихме ви с 9 играчи, въпреки безобразното съдийство на Асен Николов
Юноши старша възраст, набор 88:
ЛЕВСКИ 2-0 цска
Да продължавам ли...
Старши треньор: Мъри
Помощници: Цветанов и Емо Велев
На терена: Пенсионера (Боримиров)
В ДЮШ: Руси Гочев, Сашо Костов, Чори, Хаздай, Ивков, Кайзера...
Треньори на други клубове: Ангел Славков, Румен Горанов, Илиан Илиев, Георги Тодоров, Войнов, Михтарски...
Футболен президент: Пламен Николов
Ако не ти е известно какво казах преди малко, повтарям втори път: :twisted: Лафчис го изгони :!: :twisted:

10-09-2005, 20:08
( Берое и ЦСКА единствени имат положителен актив в Европа от БГ отборите )..

greshish ... samo beroe ima polojitelen balans
a shto kato ste mega silni ot 03947540754 godini chorbarite ... levski ima poveche pobedi nad vas otkolkoto vie nad levski.i shto vsqka godina padate zadaljitelno ot levski.faktora komunizam 40 i kysyr godini go ostavqme nastrani.
levski e sazdaden s liubov a cska s reshenie na CK na BKP..ili she otrechete.
7-1 7-2 6-0 5-0 ...
stiga veche de...

worldclass
10-09-2005, 20:10
( Берое и ЦСКА единствени имат положителен актив в Европа от БГ отборите )..

greshish ... samo beroe ima polojitelen balans
a shto kato ste mega silni ot 03947540754 godini chorbarite ... levski ima poveche pobedi nad vas otkolkoto vie nad levski.i shto vsqka godina padate zadaljitelno ot levski.faktora komunizam 40 i kysyr godini go ostavqme nastrani.
levski e sazdaden s liubov a cska s reshenie na CK na BKP..ili she otrechete.
7-1 7-2 6-0 5-0 ...
stiga veche de...

tva beshe ot mene
AZ MRAZQ CSKA !!!

мечтател
10-10-2005, 07:14
мечтател момичето ми,угувориха го щото ако ва бехме испраскали 5:0 както щее да стане щехте да се наакате и да се изложите и с оксер е затфа.Тряя сте благодарни че сте ф групата говеда.
да, как не се сетих. Левски е в групите само по една причина - ЦСКА са се смилили над тях и едва ли не вие сте ни спечелили мача с Оксер. за твое сведение тактиката във вприя мач на Левски беше по-успешна от вашата, Щото Леберкезен имаше повече положения от Оксер. ама то това е за друга тема. да думата ми беше, че тряа да си невероятно кьорав и прост, че да мислиш че ЦСКА щеше да бие Левски в мача помежду им. все пак вие дори физическа подготовка да изигреате 90 мин както трябва нямате. айде гледай по реално на нещата.

Lil` Bow Wow
10-10-2005, 11:48
worldclass кофти е да си хейтър...Кофти е и да си тъп.След победата над л-пуул имахме равни загуби и победи а след победите над леверкузен сме с положителен актив.
мечтател няяме подготофка за 90 мин? С ливЪрпул и два пъти с леверкузен не издържахме ли бе ръб?Оксер за 50и път ти каам бяха без половината титуляри разбери го тва.Мое и така да се кажи ако ва бяхме омазали както си тряяше ся щяхте да сте аут от групите...ама ний сме си виновни че са смилихме над обора ви.
оуе мауе говедо еди кво си...Кви ДЮШ-ове бе миличка.Вий детски футбол ли си играйте или кво?Слушам баткофците пфххххххахахаха роме роме не повтаряй тфа което ти казах е смешник.Футболистите ви са връщат щото са адски тъпи копелета и нимоат се занимават с друго освен с тфа да уреждат мачовете на тъпия ти обор.Сеш ли са.Давайте сичките говеда пишете тъпотий тука забавляяте ме :D

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-10-2005, 13:52
Ха, майка ти проста, сам го признаваш. ЛЕВСКИ развива футбол от европейска класа, а чорбето прави селекция, Мастия Шматко, Сакатлиев, Мурадчо, Манго Силва, Малката баничка, Момчил Врайков, Батката...
Честито за бадема, женски. Най-после ще се отървете от него (след мача завчера, едва ли, много успешно прогони италианците, от първия път).
За пореден път ти го казвам, мангалче: ЛЕВСКИ > цска.
Ти явно не знаеш какво означава да се говори по темата, или просто си толкова тъп, че не можеш да го разбереш[/list]

мечтател
10-11-2005, 07:08
ами кво да ти кажа, бе баф уаф. срещу отбори като Марек Дупница издържате 90 мин. ама стещу другите - мне. видя кво беше второто полувреме в Леберкезен, видя кво беше второто полувреме в Ливърпул, видя кво беше второто полувреме на Армията, видя кво беше второто полувреме на Васил Левски. с 11 човека в наказателното дето нямат сили да излязат от него. ма кво ли ти обяснявам - на радиото не може да се каже нищо. то просто не чува и само предава квот му подаде през антената. ти си същия.

Lil` Bow Wow-ne reg.
10-11-2005, 11:08
Тъпи говеда само знаете да пофтаряте ено и също кат ви се каже не разбирате.Това е дигнозата подуенска превъзходна.Ебете си майката :Р
Курво говежда когато продадете футболист за 4 000 000 евро ела да ми са обадиш.Да умреш дано говедо.А всички други говеда в израеееееееел в израеееееееееел ляялляляляя в израееееееееел.мечтател путко смотана чувала ли си за защитна тактика срещу силните?Видя ли колко положения имаше ЦСКА и с/у лузърпул и срещу леверкузен а?Вий имахте ли толку срещу оксер бе педерасче майчино?Айде и ти барабар със стадото в израееееееееел в израеееееееееееел,СИЧКИТЕ ГОВЕДА В ИЗРАЕЛ !!!

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-11-2005, 14:28
Георги Иванов - Гонзо - 4500000$ Чорбар за толкова, че дори и за 4000000$ просто никога не имало и в обозримо бъдеще няма и да има. А и долаът преди 3-4 години беше по-голям от еврото. За положенията няма какво да говоря. Мачовете на чурбътъ бяха в тяхното наказателно поле, а тези на ЛЕВСКИ - в това на противника. Вече стана ясно на всички, че си сляп, глух и тъп. Само много ти знае устичката. Ако искаш, мога да те осакатя, тъкмо да имаш всички недъзи.
В тази тема говорим за купеното първенство, а не се занимаваме с детското ти поведение. Тъй че опичай си акъла и говори по темата.

Lil` Bow Wow-ne reg.
10-11-2005, 14:48
Георги Иванов - Гонзо - 4500000$ Чорбар за толкова, че дори и за 4000000$ просто никога не имало и в обозримо бъдеще няма и да има. А и долаът преди 3-4 години беше по-голям от еврото. За положенията няма какво да говоря. Мачовете на чурбътъ бяха в тяхното наказателно поле, а тези на ЛЕВСКИ - в това на противника. Вече стана ясно на всички, че си сляп, глух и тъп. Само много ти знае устичката. Ако искаш, мога да те осакатя, тъкмо да имаш всички недъзи.
В тази тема говорим за купеното първенство, а не се занимаваме с детското ти поведение. Тъй че опичай си акъла и говори по темата.

Ahaha 4.5 мил. гонзо ли е.Тва и майка ти толку не струва пък уж е от елитните курви.Осакати ма е ще е мноо интересно.Да ти навра ръцете в гъза ултрас смотан.Стана ясно че си едно говедо което само пофтаря и няя информация и говори въпреки сичко.За тфа говеда вий на ГЕЙарена треперихте до последната минута дали ши са класирате, а ЦСКА си беше осигурила мястото ф групите 30 мин преди мача.Ай мри ф лайна.

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-11-2005, 16:35
Я виж кой повтаря: нямаш пост, в който да не повтаряш "Я недей повтаря". Да видим кой няма инфо: Лебервурстен е носител на купата на УЕФА от 1998, а не от 1988. Стига толкова засега. Млъкни, свиньо и повече не се обаждай повече. Писна ми от теб. Педалче мазно.

Nekasa4a
10-11-2005, 16:40
Smqh smqh i pak smqh 7 stranici prostoti i izmervane koi e po golqm emi qvno ne sme dorasli da sporim za takiva ne6ta :twisted:

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-11-2005, 16:50
Явно не четеш опитите за нормално разискване на темата. Мен не ми е ясно за какво не сме дорасли да спорим. Ако е за темата - давай. Можеш да коментираш колкото искаш. И без това ми писна да няма опоненти, а само едно инфантилно чорбарче.
П.П. баф ваф, колкото да го въртиш и сучеш Гонзо си е 4500000$ и точка.

JohnyB
10-12-2005, 03:40
Георги Иванов - Гонзо - 4500000$ Чорбар за толкова, че дори и за 4000000$ просто никога не имало и в обозримо бъдеще няма и да има. А и долаът преди 3-4 години беше по-голям от еврото.
offtopic: некомпетентен си и затова не се обаждай... доларът никога не е бил по-скъп от еврото. ама никога! ясно? ни-ко-га. за по-лесно разбиране и на срички ти го написах...
а Гонзо (оня с големия нос от Мъпет-шоу се казваше така, ама ти си малък и не го помниш...) имаше толкова нереална цена, заради наградите му Футболист на годината. французите се хванаха, че тази награда е обвързана с проява на футболни качества. фатална грешка, както се видя по-късно...
а, че едно си баба знае - едно си бае, се видя от изказванията ти... ти си сляп и глух едновременно, не псето... защото и отявлени левскари не спират да сипят хвалби за представянето на ЦСКА в евротурнирите; европейските медии говорят за нас като единствения български участник, който има сили да продължи след групите; ЦСКА е на четвърто място в Европа за месец септември в класацията на IFFHS (Международна федерация по футболна история и статистика), а ти продължаваш да се самозалъгваш с някакви мачове, които само ти си гледал, срещу някакви слаби отбори които само ти си видял... ми успех ти пожелавам в бъдещите ти сънища... :roll:
естествено, че първенството е купено, щом Вихрен Сандански са на второ място, а вие сте още по-назад... винаги, когато нещо не ви изнася, вие сте онеправдани, а съдията/първенството/купата/войната в Ирак/урагана Катрина/ядрените бомбардировки над Хирошима и Нагасаки са купени от Илия Павлов/Васил Божков/Дева Мария/Иисус Христос... нали така :wink:

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-12-2005, 17:44
Най-много се дразня, когато някой не знае фактите и започва да си измисля нови. Вземи си преглегледай валутните курсове. Вземи някой по-стар вестник, поразрови се в нета, ще видиш, че едно време доларът беше голяма сила. Чичо Сам плашеше със силна икономика, а не със тъпата американска армия. Нали си много голям, трябва да помниш.
Големецо, аз вече по мацки ходех, докато ти гледаше мъпетите. :lol: Дечко :lol:
Иначе за чурбътъ повтаряш всичко, дето го каза баф ваф. Само това за IFFHS е ново. А знаеш ли какво казва UEFA?(една по-голяма организация 8))(ще си позволя да потретя) Казва, че ЛЕВСКИ > цска. Но си объркал темата. За Европейските турнири си има отделна тема, ей оная на Мечтателя.
Гонзо е най-големият БГ футболист в момента 8) :D
Духайте чорбари, много ви порастна самочувствийцето, ама скоро ще ви поспадне и пак ще запсувате първенството. :lol:

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-12-2005, 17:48
За феновете на Литекс. Припомнете си купените 2 титли от Гриша Ганчев :twisted:

мечтател
10-13-2005, 08:46
ам Оуе Мауе, кво очакваш? като Левски и преди тва Латекс бяха шампиони крещяха, че имало корпция, нам кво си, нам що си, пък ся, като дойде ред на Божков да купува - всичко си е наред. егати хората дето сте, и мен да ме сложат за съдия на мач Левски-ЦСКА пак ще съм по-безпристрастен. ма кво ли си губя времето да споря с радио? то не чува, само предва. никога няма да приеме някво друго мнение

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-13-2005, 21:51
То се видя на холандските рефери кой кой е. Е Джонито и баф ваф едва ли ги помнят, по простата причина, че чужди рефери имаше съвсем наскоро - 2001г. но нашите чорбарчета ходеха прави под масата.
Айде да сте живи и здрави и пак да ви бием. Догодина пак холандски съдии.

Bloodomen
10-16-2005, 08:15
ne ne smqtam!smqtam,`e si prekaleno nahalen lefskar,koito se opravdava za neuspeha na liubimcite si s uspehite na drugite!tctct,kakvo ne6to e zavistta... :evil: