PDA

View Full Version : Big Brother 2 На живо



Bloody_Tear
09-19-2005, 17:32
Мухахахахаах оназ втората цепи мрака!!!!! :lol: :lol: :lol: Айде тука ше обсъждаме брадърчето! 8)

09-19-2005, 17:58
kvo da gi obsujdame toq 3tiq e bati svinqta i 4algadjiq mrusen dolen tap cignaior

MaD_CaT*
09-19-2005, 18:13
Абе....всичките са някви селяци,
простаци..и хубаво ги насадиха в тая къща...точно като на село ще са си...селяните...Абе общо взето са разделили хората на : кокони и селяни...и в тая къща...искат да видат кои ще изпъкнат...ще има доста сблъсаци между простолюдието и ...манекенчетата :lol:

09-19-2005, 18:22
makar 4e selqnite sa dosta pove4e ot manekenite/kite koito su6to prili4at na selqni :D

09-19-2005, 18:23
ne 4e imam ne6to protiv sre6tu provinciqta ma po golemi idioti kat teq nemojaxa da namerqt i za tva sa gi slojili sigurno

^I don't give a fuck^
09-19-2005, 18:30
Баси разглезените богаташчета :?
А с този....циганин избиха рибата просто http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_evil2.gif
Но спох...човека е завършил 8 клас :lol:
Колко беше противен клипа му...омг :shock: http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_phyhsassult.gif
А изгарям от желание да видя как силвия и другата лигличка ще доят овцете :twisted:

Breakaway``
09-19-2005, 18:34
Да уе ... по-тъпи представителки на името ми не можеха да намерят :( Ся ще ми опетнят репутацията :lol:
А иначе.. мисля, че ще е тъпо, но пък може и точно заради това, заради което мисля, че ще е тъпо да е интересно :lol:

Bloody_Tear
09-19-2005, 18:35
Напълно съгласна за това,че са ги разделили на кокони и селяни.Няма средно.Мангала ме изкефи на МАКС!Фризьора е мнннннннннннноооооооооооо го готин,но май само той ще бъде.Като глъдка свеж въздух сред чалгарските простаци :lol: Мацките са страшни обаче...
Обича:
Да пазарува
Лукса
Да пазарува
Парите
Да пазарува
ЛЪСКАВИТЕ коли
Да пазарува и т.н :lol: :lol: :lol:

gazovia
09-19-2005, 18:36
Хахаха ти я са набили бати шушоните вътре. Тоя мангала рулира отсекъде ебати изродите. А оная русата яко ше я клецат :evil:

stereophonix
09-19-2005, 18:47
wahahahahhh az pak spah do sq [; i mn me marzi da stigna do tv-to 4e da go gledam......

MAD-DEVIL
09-19-2005, 18:48
Абе....всичките са някви селяци,
простаци..и хубаво ги насадиха в тая къща...точно като на село ще са си...селяните...Абе общо взето са разделили хората на : кокони и селяни...и в тая къща...искат да видат кои ще изпъкнат...ще има доста сблъсаци между простолюдието и ...манекенчетата :lol:
Колко си права само! Някви пълни селяни са.

:arrow: Тая русата кучка е много глупава. Как се запъваше на интервюто самоооооооооо.... Няква пълни абсурди приказваше :wink:
:arrow: Хипито е... Ебаси наркомана, но сигурно само с него щях да мога да се разбера в тая къща... То другите са мноу зле :!:
:arrow: Маги ли как беше? Тя е много брутална, ще ги побърка :shock:
:arrow: Дебелият чалгаджия е ОТВРАТ! СУПЕР ТЪП И ГРОЗЕН КАЛЪФ!
:arrow: Втората кучка, тая черната, е също много тъпа! Няква нимфоманка и глупачка! Плоски мисли, кво да кажа :x
:arrow: Ромът си е ром... Тва е достатъчно...
:arrow: Официалният ще бере душа вътре. Ще го побъркат, а и въобще не си е на мястото там!
:arrow: Спортиста е пълен боклук без умстъвен багаж.
:arrow: Краварката ще умре от скука.
:arrow: Дебеланката е сладуранлка!
:arrow: Елена изглежда сладурана, но може би, е сдухана!
:arrow: Пияницата е няква весела! Ще се накефя да се напие и да си изповръща червата!
:arrow: На пръв поглед, бих праснала Вего!
:arrow: 15тия е мнооооооооого надарен :lol:

1 пропуснах, но незнам кой.

MaD_CaT*
09-19-2005, 18:52
Е,тва е много тъпо
дето го направиха ...за багажите :shock:
тцтц..егати тъпото...Еми..те сигурно ще предложат рома...или пък Недялко..абе който и да е...е направо ужасно :shock: да нямат багаж...Ебати тъпото е тва :!: :evil:

09-19-2005, 18:53
Хора направо не е истина!!!Ето какво нашата мила телевизийка е избрала да представлява България!Егати тирбушоните,егати мушмуроците 8) Само 1 човек си струва и нз горкия как ще ги издържа тази свинщина.Това е Мариан.Страшен пич,много готин,много голяма душа.Отсега казвам,че ако поне малко достойнство имаме..точно него трабва да подкрепяме до край :lol: http://img34.photobucket.com/albums/v104/snowboarder007/Dragon_fly_girl.gif

MAD-DEVIL
09-19-2005, 18:59
Хора направо не е истина!!!Ето какво нашата мила телевизийка е избрала да представлява България!Егати тирбушоните,егати мушмуроците 8) Само 1 човек си струва и нз горкия как ще ги издържа тази свинщина.Това е Мариан.Страшен пич,много готин,много голяма душа.Отсега казвам,че ако поне малко достойнство имаме..точно него трабва да подкрепяме до край :lol: http://img34.photobucket.com/albums/v104/snowboarder007/Dragon_fly_girl.gif
Прав/а си за всичко и за Мариан и мен най-ме кефи.

А, колкото до дрехите, как могат да изберат Радо за багажа. Те сички други навлечени, а те точно него. Плосък мозък! Да го оставят гол? Само заради тва, че се е направил на интересен! Ебаси тъпаците!

Bloody_Tear
09-19-2005, 19:03
ИСАКМЕ 3 МЕСЕЦА РАДО ДА НИ СЕ РАЗВЯВА ПО ПРАШКИИИИИИИИ!ОЛЕЕЕ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ! :lol:

^I don't give a fuck^
09-19-2005, 19:05
Стига бе....по тъпо нещо не съм гледала,ей :x
Горкия човек... :? Особено сега като стане зима и трябва да копа градината :lol:
3 месеца да не може да се преоблече..ебаси дебилското.
Да не говорим,че ако някоя жена трябваше да остане така ?Ебаси ужаса :x
Това е адски тъпо измислено :?

Atika
09-19-2005, 19:11
qku precakani :lol: Ama friziora e maniak , kakto i Elena .. drugite sa protivnqci vseki po svoi nachin .. ama shte gi vidim ..Malko me samnqva da e tolkoz qko kat 1 chast .. no ..

MAD-DEVIL
09-19-2005, 19:12
Стига бе....по тъпо нещо не съм гледала,ей :x
Горкия човек... :? Особено сега като стане зима и трябва да копа градината :lol:
3 месеца да не може да се преоблече..ебаси дебилското.
Да не говорим,че ако някоя жена трябваше да остане така ?Ебаси ужаса :x
Това е адски тъпо измислено :?
А-а-а, да си дойдем на въпроса! Да бяха оставили тая "елитната" кучка със задната седалка, да я бяха оставили нея по прашки само! И без тва е к*рва, най-много да забоде някой!

miloto_girl_4e
09-19-2005, 19:14
lele,BB e super zle we :shock:
tova ,deto 6e vzemat bagaja na edin ot u4astnicite e super brutalno :shock:
kak taka bez drehi,bez kozmetika i t.n 6e izdurji6 3 meseca we :shock:
lele,a tova,4e trqbva da remontirat ku6tata e super prostotia :!:
prosto nqmam dumi :!:
az si misleh,4e v minalia BB bqha prostaci,ama sa kato gi gledam prosto mi stava lo6o :?
ama si4ki sa super zle .. nekvi qko bogati i super glezeni .. prosto ne gi vijdam tezi hora kak 6e doqt ovce i 6te hodqt pri koko6kite :shock: :lol: :lol:

MAD-DEVIL
09-19-2005, 19:20
Тая Силви (тъмната) искам да я видя да пасе овце. КУЧКА!!!!

gazovia
09-19-2005, 19:22
ТОя с нарушения хормонален баланс го оставиха без личните му вещи ХАХАХА нема такъв изрод :twisted:

GreenLadyM
09-19-2005, 19:27
Az kato gi gledam tiq sa frashkani s pari!Za kakvo sa im 200 000?

Bloody_Tear
09-19-2005, 19:31
Ами какво да ви кажа.Много по-евтино излиза те да си правят всичко,а не да наемат некой да слага мебели,па да боядисва.Това са много пари :D Горкия Радо.
"Кои са ти трите най-скъпи вещи от багажа? "
"Блуза,боксерки,дънки" Малеее жал ми стана :evil:

GLeZoRanA
09-19-2005, 19:42
xaxaxa ako ne znaete az da kaja 4e jenenite sa Elena i Miro :) a taq 4ernokosataa silviq v deistvitelnost e istinska kuha leika tq raboti kato sekretarka v ofisa na brat mi i e qko razglezena i super tupo sa6testvo a bradarite 6te vidqt golqm zor tri meseca :) 6te mi e interesno tiq naduti ku*veta s hubavite manikiuri kak 6te gledat oFce xaxa e smqh golqm 6te padne

^I don't give a fuck^
09-19-2005, 19:53
Бах маа му.Тоя радослав е ебаси ...ъъ..ОлигофренЪ :shock:
Вижте колко добре може да пише... :shock:
http://bigbrother.bg/player_profile.pcgi?player_id=12

GLeZoRanA
09-19-2005, 19:55
Бах маа му.Тоя радослав е ебаси ...ъъ..ОлигофренЪ :shock:
Вижте колко добре може да пише... :shock:
http://bigbrother.bg/player_profile.pcgi?player_id=12 xax e ti kvo o4akva6 kato e povtarql PURVI klas dva puti i e bil v u4ili6te za bavno razviva6ti se i sega e jigolo na nego ne mu trqq da pi6e xaxa :wink:

09-19-2005, 19:56
По данни от разследвания на FBI, риалити шоуто "Големият Брат 2" садържа големи количества "Тъпотин" под формата на невидими радиоактивни лъчи, които облъчват зрителя и го заразяват със "Синдром на Дебил" и го пристрастяват към наркотика "Тъпотин".

LP_girl_14
09-19-2005, 19:58
Толко смях не знам как ще го преживея,Само за горкия Радо ме е жал,ама те останалите казаха че ще му дават малко дрехи.Всички ми се струват мноу повърхностни и не виждам кой всъщност ще се нуждае от тия 200 000 лева.та те всички са фрашкани яко с пари.За кво са им още?Ама като им видях визиономиите на тия префурцунени девойчете ...смях,смях...Ся щв ги видим тия богаташи как ще ми доят мляко,ще копаят в градинката,ще хранят кокошките,а и ще си хващат риба от рибарника.яку1Ами нека !Те кво си мислят ?че ще им дадат пак така 200 000 лева за мързела ли?Нека се потрудят малко.Не съм жестока и не искам чуждото нещастие,ама като ги видях кви са сички богаташи,незнам си колко хиляди лева имали,колко кг злато,колко фирми,а за няколко минути си пролича колко са прости. :roll: Големи образи има!Усещам че всяка вечер пак ще има поредна доза смях. :lol: :lol: :lol:

DeziRe
09-19-2005, 20:00
Nqkoi dosehsta li se koq moje da e semeinata dvoika ?

pinK_Baby
09-19-2005, 20:03
А аз какво да кажа като едната ми е адашка и то коя...Миглена блах :? :oops: ахахахаха

GLeZoRanA
09-19-2005, 20:03
Nqkoi dosehsta li se koq moje da e semeinata dvoika ? kakto kazah i po gore tova sa ELena i Miro

Неактивния
09-19-2005, 20:03
Nqkoi dosehsta li se koq moje da e semeinata dvoika ?
Да, аз ще го мисля цяла нощ този екзистенциален за мен и за цялото общество въпрос. Мислете го - важно е!

LetiCherry
09-19-2005, 20:07
--------------------------------------------------------------------------------

Мале какви хора влезнаха в тази къща...аз съм разочарована...и после защо не искам да живея в Бг...Само тъпи, руси мадами, мислеци за пари, коли, мъже и дрешки...! Тези са по-зле от предните! Може ли да питат един - какво обича да прави, а той да отговори, че работи върху себе си и по-точно блъска във фитнесзалата!!! Ужас! От тъпи по-тъпи! И това шоу се харесва на масата българи, значи представете си за какво ниво на интелегентност в БГ говорим! А един пък спал със 180 жени, дал 500 000 лева за заведения и жени, а в главата си няма глам мозък! За друга най-важните вещи били - забележете, моля, не друго а СЕШОАРА ЧЕТКА ЗА КОСА И ПАРФЮМ!!!
_________________

09-19-2005, 20:10
ubedena sym,che sa elena i miroslav,makar che ne 100%,no veche na mn mesta cheta,che sa te.tiq izrodi,povecheto,ne znam otkyde gi dokaraha,a pyk tiq k*rvi shte se nakefq pyrvi da gi izhvyrlqt - silva - taq e tolkova typa,mozakyt i e kato na mishka,ama nali sq sichki mislqt,che tq e nai-gotinata,a sichki ostanali sa basi zadrystenqcite.elena me kefi mnogo,ne mi izglejda tolkova typo parche da hodi samo po saloni za krasota.ot myjete onq gaden mangal i chalgara zaslujavat da izhvyrchat bez daje da se glasuva,basi prostotiqta,predstavqm si onq prost chalgar da specheli,napravo shte me hvane sram!

GLeZoRanA
09-19-2005, 20:10
--------------------------------------------------------------------------------

Мале какви хора влезнаха в тази къща...аз съм разочарована...и после защо не искам да живея в Бг...Само тъпи, руси мадами, мислеци за пари, коли, мъже и дрешки...! Тези са по-зле от предните! Може ли да питат един - какво обича да прави, а той да отговори, че работи върху себе си и по-точно блъска във фитнесзалата!!! Ужас! От тъпи по-тъпи! И това шоу се харесва на масата българи, значи представете си за какво ниво на интелегентност в БГ говорим! А един пък спал със 180 жени, дал 500 000 лева за заведения и жени, а в главата си няма глам мозък! За друга най-важните вещи били - забележете, моля, не друго а СЕШОАРА ЧЕТКА ЗА КОСА И ПАРФЮМ!!!
_________________ xaxaxa ama taka si e a za onq malumniq rado pa bili bokserkite bluza i dunki abe ot malumni po malumni Tupotiq ta drunka

LetiCherry
09-19-2005, 20:12
Бах маа му.Тоя радослав е ебаси ...ъъ..ОлигофренЪ :shock:
Вижте колко добре може да пише... :shock:
http://bigbrother.bg/player_profile.pcgi?player_id=12

ааа!!!!!!1 :lol: :lol: :lol: умрях от смях като го прочетох, мерси за смеха! :lol:

09-19-2005, 20:16
Той не е виновен, че е ощетен умствено :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Но пак е добре като знаем че е бил в училище за умствено изостанали :shock:

Sunny_stz
09-19-2005, 20:29
[quote=^I don't give a fuck^]Бах маа му.Тоя радослав е ебаси ...ъъ..ОлигофренЪ :shock:
Вижте колко добре може да пише... :shock:
http://bigbrother.bg/player_profile.pcgi?player_id=12

Oleeee hahaha mnoo smqh!Pazi boje,koi gi e vzel tiq!!Osobeno toq,kato go vidqh gleda kato grumnat basi tupiq!!Za drugite nemoa da kaja ,6toto ne sum gi vidqla o6te kak se durjat,no toq Rado si e megaprost!!!
Btw toq bb nemoje da se sravnqva s predi6niq,pomislete!!V predi6niq daje pove4eto me kefeha!Ne mislite li 4e tam si bqha normalni hora ,a tiq sa si ve4e selqci!!!

GossipGirl89
09-19-2005, 20:44
Toq BB me razocharova totalno.Ochakvah v kushtata da vleznat ludaci s qko chuvstvo za humor,da pravqt shou(e to ne che sega nqma da e golqmo shou s tiq kato pochnat da doqt ovcete)ama vse pak...Teq dvete Silva i Silviq sa qko tupi p*tki-rusata prosto ne q vijdam kak shte se zahvane s gradinskata rabota s toq manikur deto go ima,a pak drugata e No CoMmEnT.Miglena si e chista SELSKA TEDKA,drugata e kravarka....abe prosto nqmam dumi!A kolkoto do toq Rado-e toq veche verno ubi ribata,kak moje da se qvi v tozi si vid kato znae che cqla BG go gleda?!?I tova ne e vsichko!?Nai-tupoto e che 3 meseca she se razkarva gol tam....tfa e brutalno kak moje da ne mu varnat bagaja?!Dobre che ne ostaviha nqkoq ot k****tata bez bagaj che togava veche neznam kva higiena she podarjat.Minaliq BB beshe mnogo po-gotin-osven che kushatata beshe qka i horata v neq bqha pekani,praveha shou,a ot tiq selqni nemoje da se ochakva nishto drugo osven prostotiq!!!I bas lova che polovinata i poveche shte se otkajat oshte v kraq na purviq mesec-nachelo shte sa silvitata.

sherry
09-19-2005, 21:06
Znaete li,mnogo glupavo postapvate kato se podigravate na Rado :evil: :evil: :evil:
Toi e bavnorazviva6t se,ne e za podigravka,a za sa4uvstvie,Grozno zvu4i ot ustite na vsi4ki vas da go ubijdate :evil:

GossipGirl89
09-19-2005, 21:35
Znaete li,mnogo glupavo postapvate kato se podigravate na Rado :evil: :evil: :evil:
Toi e bavnorazviva6t se,ne e za podigravka,a za sa4uvstvie,Grozno zvu4i ot ustite na vsi4ki vas da go ubijdate :evil:
Da dobre bavnorazvivasht e,no togava kakvo pravi tam?!Nali predi tova te minavat prez nqkav psihiatar-zashto sa go dopusnali tam sled kato ne e dobre?!

^I don't give a fuck^
09-19-2005, 21:40
По същата причина по която вкараха циганина...
интеграция :lol: http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_evil2.gif / мое мнение :lol: /

09-19-2005, 21:51
Sestro,i az sum suglasen...integraciq :?
Da pokajat 4e uj nqma problem ciganin da vlezne :?

09-19-2005, 21:52
Добре уе, няма ли да кажете на тия дето не са го гледали кво е станало :roll: ?

GLeZoRanA
09-19-2005, 21:53
abe smqtam 4e nqma da imat problemi s toq ciganina daje moje i da se sprealqt ama puk s toq ЪъЪъЪ neznam kak 6e se razbirat ne im zavijdam

^I don't give a fuck^
09-19-2005, 21:58
Добре уе, няма ли да кажете на тия дето не са го гледали кво е станало :roll: ?



Участниците са някви курви,цигани,разглезени богаташчета.До един адски противни :?
Един който е бавноразвиващсе...влезна само по прашки :shock:
След това всички от къщата гласуваха кой да не си получи куфара през целия си престой в къщата :?
Джакпота удари точно бавноразвиващиясе със прашките.Тоест докато не напусне къщата ще си седи само по прашки...щото няма да има друго :shock:
Нямат легла и мебели не разбрах точно как ще спят :lol:
Ще доят овце ..имат си градина и ще отглеждат зеленчуци...
Ще отглеждат кокошки...някви селски историй :lol:
Супер мизерия :?

GLeZoRanA
09-19-2005, 22:00
Участниците са някви курви,цигани,разглезени богаташчета.До един адски противни :?
Един който е бавноразвиващсе...влезна само по прашки :shock:
След това всички от къщата гласуваха кой да не си получи куфара през целия си престой в къщата :?
Джакпота удари точно бавноразвиващиясе със прашките.Тоест докато не напусне къщата ще си седи само по прашки...щото няма да има друго :shock:
Нямат легла и мебели не разбрах точно как ще спят :lol:
Ще доят овце ..имат си градина и ще отглеждат зеленчуци...
Ще отглеждат кокошки...някви селски историй :lol:
Супер мизерия :? xaxa ma taka e ama golqm smqh 6e padne osobenno s oniq ku*veta s perfektniq manikiur e teq ako gi vidq da doqt ovcete i da kopaqt 6te se spukam da se hilq 6e ima samo "oh s4upi mi se nokat oh ne tova ne e za men oh tva oh onova" a do kolkoto razbrah 6te spqt v spalni 4uvali abe veselba

09-19-2005, 22:04
Че кво лошо има да има курви и педераси :D поне секса няма да е мираж.

GLeZoRanA
09-19-2005, 22:06
Че кво лошо има да има курви и педераси :D поне секса няма да е мираж. xaxa nqma da e pri polojenie 4e ima legla ma to verno 4e si ima edna specialna staq za tva (predstavqm si kva e ) ama si imame i jenena dvoika vutre taka 4e predpolagam 4e sex 6te ima

gazovia
09-19-2005, 22:06
Че кво лошо има да има курви и педераси :D поне секса няма да е мираж.
Има едно русо курве, дето по цел ден ше лапа :lol:

Пате
09-19-2005, 22:17
Че кво лошо има да има курви и педераси :D поне секса няма да е мираж. xaxa nqma da e pri polojenie 4e ima legla ma to verno 4e si ima edna specialna staq za tva (predstavqm si kva e ) ama si imame i jenena dvoika vutre taka 4e predpolagam 4e sex 6te ima

Коя е женената двойка? Аз не успях да го гледам цялото?

Абе голяма простотия е тоя биг брадър... Аз се ориентирам към Красавицата и отличникът по Бтв. :roll:

gazovia
09-19-2005, 22:18
А тва красавицата и отличника кога почва?

Неактивния
09-19-2005, 22:21
А тва красавицата и отличника кога почва?
То к'во е Отличникът опъва Красавицата ли?!

Dadan Karambolo
09-19-2005, 22:39
Всички подобни предавания нямат нищо общо с 'риъл'-живота.Съгласен съм с колегата от ФБР,че съдържат свръхдоза кретенизъм и облъчват направо горките малки деца на България. :evil:

Пате
09-19-2005, 23:02
А тва красавицата и отличника кога почва?
То к'во е Отличникът опъва Красавицата ли?!

:D НЕ БЕ, КРАСАВИЦАТА ОПЪВА ОТЛИЧНИКА!

BroKeN^DreAmZ`f
09-20-2005, 09:36
Аз се ориентирам към Красавицата и отличникът по Бтв. :roll: [/b]Mmm kvo shte da e tva...az dori ne sym chuvala za nego :D q ma svetnete xixiix
Kolkoto do bugbrotherr....be kefq im sa 4e vkaraha nekvi mamini detenca pri ovcete i koshkite...Vidqhte li fizionomiqta na onaq rusata silva li e kva kyt vleze v kyshtata...xaxxaxa....a milata "Pyrvoto neshto,koeto shte napravi kato vleze v kyshtata e da se gmurne v baseina"...xaxxaxaxaxa :D Ei tva beshe qko...Men inache za sq me kefqt samo Silviq,Elena i marian..dano sym im zapomnila imenata de :D Iskamm da gi vidq da doqtttt xaxaxa

zElEnA^mAsLiNkA
09-20-2005, 10:13
SAm0 rad000!

09-20-2005, 10:42
Красавицата и отличникът е зето от хамериканското шолу "Beauty and the Geek" вкарват 10 задръстени мъже (некви физици химици яко учени) и 10 топмоделки некви фолпевици манекенки купонджийки ала бала...и целта е жените учат мъжете как да бъдат отворени със жените да са купонджи и пр а мъжете учат жените на формули тореми и трактати :lol: абе шолу.

BroKeN^DreAmZ`f
09-20-2005, 11:52
ei tva mi zvuchii mnoo qko...i koga shte pochva :D i v ramkite na kolko vreme shte e gore dolu :D

09-20-2005, 13:16
Абе....всичките са някви селяци,
простаци..и хубаво ги насадиха в тая къща...точно като на село ще са си...селяните...Абе общо взето са разделили хората на : кокони и селяни...и в тая къща...искат да видат кои ще изпъкнат...ще има доста сблъсаци между простолюдието и ...манекенчетата :lol:
Колко си права само! Някви пълни селяни са.

:arrow: Тая русата кучка е много глупава. Как се запъваше на интервюто самоооооооооо.... Няква пълни абсурди приказваше :wink:
:arrow: Хипито е... Ебаси наркомана, но сигурно само с него щях да мога да се разбера в тая къща... То другите са мноу зле :!:
:arrow: Маги ли как беше? Тя е много брутална, ще ги побърка :shock:
:arrow: Дебелият чалгаджия е ОТВРАТ! СУПЕР ТЪП И ГРОЗЕН КАЛЪФ!
:arrow: Втората кучка, тая черната, е също много тъпа! Няква нимфоманка и глупачка! Плоски мисли, кво да кажа :x
:arrow: Ромът си е ром... Тва е достатъчно...
:arrow: Официалният ще бере душа вътре. Ще го побъркат, а и въобще не си е на мястото там!
:arrow: Спортиста е пълен боклук без умстъвен багаж.
:arrow: Краварката ще умре от скука.
:arrow: Дебеланката е сладуранлка!
:arrow: Елена изглежда сладурана, но може би, е сдухана!
:arrow: Пияницата е няква весела! Ще се накефя да се напие и да си изповръща червата!
:arrow: На пръв поглед, бих праснала Вего!
:arrow: 15тия е мнооооооооого надарен :lol:

1 пропуснах, но незнам кой.

идеални хора няма ама ти пък вече прекали тоз такъф оня онакъф само дебеланката май ти ареса да не избиваш комплекса ?!?!?

09-20-2005, 13:54
Бах маа му.Тоя радослав е ебаси ...ъъ..ОлигофренЪ :shock:
Вижте колко добре може да пише... :shock:
http://bigbrother.bg/player_profile.pcgi?player_id=12 xax e ti kvo o4akva6 kato e povtarql PURVI klas dva puti i e bil v u4ili6te za bavno razviva6ti se i sega e jigolo na nego ne mu trqq da pi6e xaxa :wink:


Ei hora nedeita taka,vie ne go poznavate choveka
verno,che ne trqbvashe da vleze s prashki,ama nali e SHOY,nali tova iskahte,a sega nedovolstvate
a i nqmate pravo da govorite za tova ,che e negramoten,vie neznaete kaw jivot e imal,i naistina mu pojelavam da ima pove4e uspeh...
ne vi i pojelavam da ste na negovoto bivsho mqsto,a i znaete li toi e mn dobar i na nikomu ne e napravil zlo..
i e mnogo bedno momche,a i bi trqbvalo tezi pari da gi spe4eli nqkoi beden,a ne razglezeni bogatash4eta,te taka i ina4e si imat tezi pari ot mami i tati..

09-20-2005, 13:59
Toq BB me razocharova totalno.Ochakvah v kushtata da vleznat ludaci s qko chuvstvo za humor,da pravqt shou(e to ne che sega nqma da e golqmo shou s tiq kato pochnat da doqt ovcete)ama vse pak...Teq dvete Silva i Silviq sa qko tupi p*tki-rusata prosto ne q vijdam kak shte se zahvane s gradinskata rabota s toq manikur deto go ima,a pak drugata e No CoMmEnT.Miglena si e chista SELSKA TEDKA,drugata e kravarka....abe prosto nqmam dumi!A kolkoto do toq Rado-e toq veche verno ubi ribata,kak moje da se qvi v tozi si vid kato znae che cqla BG go gleda?!?I tova ne e vsichko!?Nai-tupoto e che 3 meseca she se razkarva gol tam....tfa e brutalno kak moje da ne mu varnat bagaja?!Dobre che ne ostaviha nqkoq ot k****tata bez bagaj che togava veche neznam kva higiena she podarjat.Minaliq BB beshe mnogo po-gotin-osven che kushatata beshe qka i horata v neq bqha pekani,praveha shou,a ot tiq selqni nemoje da se ochakva nishto drugo osven prostotiq!!!I bas lova che polovinata i poveche shte se otkajat oshte v kraq na purviq mesec-nachelo shte sa silvitata.


E ta shto kato che li v parvoto shou nqkoi ne se sablqkoha goli kato NAIDENCHO(ot prost po prost)i to dori bez bokserki i se gordeeshe s malkiqt si chlen-XEXEXEXexe smqh brat ,smqh...to togava ne gleda cqla BG,a samo ti nali? aide bez prostotiq?!?

09-20-2005, 14:02
Не говорете за нед, той, за разлика от вас, Е легенда 8) .

AZzzzzz
09-20-2005, 14:02
Че кво лошо има да има курви и педераси :D поне секса няма да е мираж. xaxa nqma da e pri polojenie 4e ima legla ma to verno 4e si ima edna specialna staq za tva (predstavqm si kva e ) ama si imame i jenena dvoika vutre taka 4e predpolagam 4e sex 6te ima


az pa mislq ,che tochno ot jenenite nqma da se vidi seks,vij ot Marianch0 i nqkoi kurvichka po moje...

GLeZoRanA
09-20-2005, 14:05
Че кво лошо има да има курви и педераси :D поне секса няма да е мираж. xaxa nqma da e pri polojenie 4e ima legla ma to verno 4e si ima edna specialna staq za tva (predstavqm si kva e ) ama si imame i jenena dvoika vutre taka 4e predpolagam 4e sex 6te ima


az pa mislq ,che tochno ot jenenite nqma da se vidi seks,vij ot Marianch0 i nqkoi kurvichka po moje... a to mene ve4e nie6tu nqma da me u4udi ... ama shou 100% shte ima s tiq rusite kurveta usobenno

GossipGirl89
09-20-2005, 15:08
Toq BB me razocharova totalno.Ochakvah v kushtata da vleznat ludaci s qko chuvstvo za humor,da pravqt shou(e to ne che sega nqma da e golqmo shou s tiq kato pochnat da doqt ovcete)ama vse pak...Teq dvete Silva i Silviq sa qko tupi p*tki-rusata prosto ne q vijdam kak shte se zahvane s gradinskata rabota s toq manikur deto go ima,a pak drugata e No CoMmEnT.Miglena si e chista SELSKA TEDKA,drugata e kravarka....abe prosto nqmam dumi!A kolkoto do toq Rado-e toq veche verno ubi ribata,kak moje da se qvi v tozi si vid kato znae che cqla BG go gleda?!?I tova ne e vsichko!?Nai-tupoto e che 3 meseca she se razkarva gol tam....tfa e brutalno kak moje da ne mu varnat bagaja?!Dobre che ne ostaviha nqkoq ot k****tata bez bagaj che togava veche neznam kva higiena she podarjat.Minaliq BB beshe mnogo po-gotin-osven che kushatata beshe qka i horata v neq bqha pekani,praveha shou,a ot tiq selqni nemoje da se ochakva nishto drugo osven prostotiq!!!I bas lova che polovinata i poveche shte se otkajat oshte v kraq na purviq mesec-nachelo shte sa silvitata.


E ta shto kato che li v parvoto shou nqkoi ne se sablqkoha goli kato NAIDENCHO(ot prost po prost)i to dori bez bokserki i se gordeeshe s malkiqt si chlen-XEXEXEXexe smqh brat ,smqh...to togava ne gleda cqla BG,a samo ti nali? aide bez prostotiq?!?
Taka....togava Naiden se sableche edin edinstven put i samo za malko, a tozi Rado shte se razkarva taka 3 meseca(e vqrno shte mu davat nqkvi drehi ama..toi vleze taka v kushtata,sumati hora go vidqha),a kolkoto do malkiq chlen na naiden-tuka mai izbivash kompleksi.Plus tva Ned pone umeeshe da pravi shou,a ot tiq tuka nadali she vidime takova!

MaD_CaT*
09-20-2005, 16:23
.....,a ot tiq tuka nadali she vidime takova!
абе...рано е още...
може и да е интересно...
ама,мен ме тварят тея предавания..такава фенщина виждам от страна на братчедките ми :shock: ,техни връстници..абе много хора...тва да се вманиячиш в едно предаване..не е нормално за мен :? Ама..нали и това е целта на самото предаване...да го гледат колкото се може повече хора,да гласуват..после да си купуват рекламни материали...и т.н. Всичко с една цел :!:
Да ти вземат парите! Еми..на мене ми е скучно и тъпо пък да гледам...някакви пълни селяни...и кoкони..как ще "пребиваават" в къщата на "Тъпия БраТ" ...надали ще го гледам и 5 пъти :!: :evil:

09-20-2005, 17:25
xaxaxa ako ne znaete az da kaja 4e jenenite sa Elena i Miro :) a taq 4ernokosataa silviq v deistvitelnost e istinska kuha leika tq raboti kato sekretarka v ofisa na brat mi i e qko razglezena i super tupo sa6testvo a bradarite 6te vidqt golqm zor tri meseca :) 6te mi e interesno tiq naduti ku*veta s hubavite manikiuri kak 6te gledat oFce xaxa e smqh golqm 6te padne
Q STIGA GLUPOSTI!!!!!!! Rabotela pri brat ti, tq nali si kaza kade raboti, V HOTEL a ne v OFIS, raboti kato RECEPCIONISTKA ne kato SEKRETARKA, sptere da si izmislqte veee!!!!!!!!!!!

GLeZoRanA
09-20-2005, 17:37
xaxaxa ako ne znaete az da kaja 4e jenenite sa Elena i Miro :) a taq 4ernokosataa silviq v deistvitelnost e istinska kuha leika tq raboti kato sekretarka v ofisa na brat mi i e qko razglezena i super tupo sa6testvo a bradarite 6te vidqt golqm zor tri meseca :) 6te mi e interesno tiq naduti ku*veta s hubavite manikiuri kak 6te gledat oFce xaxa e smqh golqm 6te padne
Q STIGA GLUPOSTI!!!!!!! Rabotela pri brat ti, tq nali si kaza kade raboti, V HOTEL a ne v OFIS, raboti kato RECEPCIONISTKA ne kato SEKRETARKA, sptere da si izmislqte veee!!!!!!!!!!! sajalqvam gre6kata be6e moq tq ot 3 meseca ne raboti v ofisa a e recepcionistka v administrativnata sgrada na petrol no predi okoolo 3 meseca rabote6e kakto kazah ve4e v ofisa

09-20-2005, 18:00
xaxaxa ako ne znaete az da kaja 4e jenenite sa Elena i Miro :) a taq 4ernokosataa silviq v deistvitelnost e istinska kuha leika tq raboti kato sekretarka v ofisa na brat mi i e qko razglezena i super tupo sa6testvo a bradarite 6te vidqt golqm zor tri meseca :) 6te mi e interesno tiq naduti ku*veta s hubavite manikiuri kak 6te gledat oFce xaxa e smqh golqm 6te padne
Q STIGA GLUPOSTI!!!!!!! Rabotela pri brat ti, tq nali si kaza kade raboti, V HOTEL a ne v OFIS, raboti kato RECEPCIONISTKA ne kato SEKRETARKA, sptere da si izmislqte veee!!!!!!!!!!! sajalqvam gre6kata be6e moq tq ot 3 meseca ne raboti v ofisa a e recepcionistka v administrativnata sgrada na petrol no predi okoolo 3 meseca rabote6e kakto kazah ve4e v ofisa

E mnogo qsno 4e e tai....ot 3 meseca...kaza
Ako go nqma6e toq klip na koito da si kaje kade e rabotila i OT KOGA E TAM, 6tqh da ti povqrvam, ama ti prepora4vam da go izgleda6 pak...6toto ne si v krak s materiala, ama kato go izgleda6, da ne kaje6 4e 3-te meseca, vsa6tnost sa bili 6 i t.n.Stiga ste lagali be hora, 4udite se kak da izglejdate po vajni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

PaRvIcHnA
09-20-2005, 18:08
az puk smqtam che tva BB i predi i sega si ostava nai golqma prostotiq . super tupo predavane . v purviq BB oneq murzeli po cql den sedqha i nabivaha . verno che pone v toq shte vurshat nekva rabota i moje i da si zaslujat parite ama tiq trite deto se mislqt za mng prekrasni na burzo moje da se iznesat ot ku6tata p0o cel den she se oplakvat c-c-c-c-c nqmam dumi onova rusoto silvi shteshe da se razreve kato vleze v kushtata i vidq gradinata a kak mislite shte ospee na ocelee celi 3 meseca tam TcYk nevuzmnojno ili pone az ne vqrvam da uspee puk chudesa stavat znae li nqkoga chovek

WannaBe
09-20-2005, 18:20
Не говорете за нед, той, за разлика от вас, Е легенда 8) .Абе легенда супер педерас е :lol: Тва лято докато си ходим по ндк ни изкача и почва да ни свири с някво от тия дето са като флакони ма издават много силен шум кат ги натиснеш.Тогава така ме стресна че щях да умра направо.Даже тия дни ни даваха в някво предаване,което така и така не можах да гледам...

PaRvIcHnA
09-20-2005, 18:28
Не говорете за нед, той, за разлика от вас, Е легенда 8) .Абе легенда супер педерас е :lol: Тва лято докато си ходим по ндк ни изкача и почва да ни свири с някво от тия дето са като флакони ма издават много силен шум кат ги натиснеш.Тогава така ме стресна че щях да умра направо.Даже тия дни ни даваха в някво предаване,което така и така не можах да гледам... a gei edva li e ama se pak toi i groshi praveha shouto v BB1

09-20-2005, 18:46
Абе като не ви кефи никой не ви кара да го гледате А ОСТАВЕТЕ ТИЯ ДЕТО ГИ КЕФИ ДА СИ ГО ГЛЕДКАт! А найден ако не правеше селянии нали никой нямаше да говори за него, а вече след една година още се плямпа :wink: .

PaRvIcHnA
09-20-2005, 18:49
Абе като не ви кефи никой не ви кара да го гледате А ОСТАВЕТЕ ТИЯ ДЕТО ГИ КЕФИ ДА СИ ГО ГЛЕДКАт! А найден ако не правеше селянии нали никой нямаше да говори за него, а вече след една година още се плямпа :wink: . a to nikoi ne gi spira da go gledat nie samo komentirame puk i mnogo qsno che she se plqmpa ooshte za ned to drug nikoi ne e pravil takiva prostotii kato negovite ..

BABY_SEXY_GIRL
09-20-2005, 19:04
Баси разглезените богаташчета :?
А с този....циганин избиха рибата просто http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_evil2.gif
Но спох...човека е завършил 8 клас :lol:
Колко беше противен клипа му...омг :shock: http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_phyhsassult.gif
А изгарям от желание да видя как силвия и другата лигличка ще доят овцете :twisted:

Браво, мацка, и аз това чакам да видя :twisted: Леле, как се кефя, че са събрали само богаташчета (почти, без 1) в тази кочина и ще трябва да се трудят доста за да оправят положението :lol: Особено това момиче Силва - не я виждам нито ден там :lol: То сега й е весело, но след този "челен сблъсък с реалността" едва ли ще остане без последици :roll:
А Радо го съжалявам, много е тъпичък горкия, а и го прецакаха...Дано се завърти нещо интересно скоро :)

аверчето
09-21-2005, 10:19
здр. :P

ще кажа по нещичко за всеки.
Елена :arrow: тя ми е любимката! :wink: Естествена, сладка, СЪГРАЖДАНКА, умничка и... според мене е най-готината от жените в къщата.
Звезделин ( Вего ) :arrow: ами пич изглежда нищо, че е на 40. Пекан тип! Надявам се да е такъв де! Това ми е първтото впечетление.
Иван :arrow: тои малко ми напомня на Виктор. Амбициозен човек, но изглежда малко скучен и все пак мисля, че ще намери обща тема с много от хората в къщата, защото доста е видял.
Ирена :arrow: Едва ли ще се погуди с женската част от къщата. Било то заради възраста или разбиранията... предчувствам скандали.
Мариян :arrow: адския пич! :wink: симпатичен и естествен печелившата комбинация. И естравагантен пропуснах.
Миглена :arrow: типична селянка и расистка!
не ми допада ВЪОБЩЕ! Бих казала, че не я трая даже. Ограничена е !
Миро :arrow: сладур! и добричак 8)
Недялко :arrow: тъпи изказвания, тъпо държание, самохвалко, има абсолютен селски акцент и много ме дразни.
Петко :arrow: Ами... тоя пич ме кефи! Просто е шматка, а пък аз харесвам такива хора! И е... сладък! Нисичак, дебеличак има адски сладки пръстчета на ръцете.
Пламена :arrow: никакво впечетление освен изкараните прашки още навлизане в къщата. Алкохоличка и излъчване на курва.
Радомира :arrow: ми... нищо особена. Беразлична ми е!
Радо :arrow: това момче просто не е за там! Нова Тв супер се изложиха в този избор! Как може да вкарат бавноразвиващ човек... Ами те след някои друг ден ще почнат да му се лигавят и ще стане супер кофти! Да не говорим, че е само по прашка! Абе ужас! Жал ми е за това момче.
Силва :arrow: ами честно казано мене ми допада! Не е някаква идиотка ми си е възпитана и се държи добре.
Силвия :arrow: има сладка усмивка обаче... незнам не мога да я орпеделя! Не мога да кажа, че не ми харесва обаче не мога да кажа, че я харесвам. На моменти ми допада на моменти не!
Сали :arrow: Аз си мисля, че направиха много хубаво като вкараха човек като него. Тои не е нищо по-ралично от другите вкъщата! Напротив дори има много повече мозъчни гънки отколкото някои други! Така наи-сетне хората ще могат да направят някаква съпоставка!

Очаквам този сезон да е много по интересен от предния и да има много повече интелигентни хора отколкото предните... каквото и да си говорим в първия сезон наи-много бяха идиотите.

Bloody_Tear
09-21-2005, 14:02
Таз Силва откакто видя кокошките нито веднъж не съм я видяла да се усмихне.А не мислите ли,че фризьорчето си допадна с Елена или само така ми се струва??? :D :lol:

aBeP4eTo
09-21-2005, 14:38
Таз Силва откакто видя кокошките нито веднъж не съм я видяла да се усмихне.А не мислите ли,че фризьорчето си допадна с Елена или само така ми се струва??? :D :lol:

да може...
ама тя едва ли ще предприеме нещо, а пък той ако разбере, че тя е женена съвсем.

blackboy
09-21-2005, 15:58
до сега не съм го гледал... е то вчера е почнало де..ама карай...та не ми се и почва :lol: щото знам ,че е тъпо ,но се зарибявам да го гледам..така и така няма друго :roll:

Breakaway``
09-21-2005, 16:15
Аааа тоя Ради вече ми е толкова противен :x Появи се по прашки, за да покаже колко е мускулест, на визия ми е... абе гаден ми е :shock: и имитира Здравко като държание :roll:
Според вас кои ще са първите номинирани и изгонени :P
Бду бях сигурна, че Елена е съпругата, за мъжа й не знаех :)

Tedka-Medka
09-21-2005, 16:42
абе не съм го гледала още
ама ми се струва че ще е мноо
тъпо! то щом няма
да има нищо в къщата..бе деазнам
и има мангали,блах не не

09-21-2005, 17:30
Абе да ви еба в тинейджърското мнение. Къде ги видяхте тия курви, тия принцеси. Са го гледам за първи път, и момичетата ми се струват супер готини и културни и приятни. Тоя недялко малко става за смях с тия стихотворения, Радо верно е яко тъпо парче горкия иначе не е некъв селски гъзар а е доста скромен тип, некъв чувствителен (кат му зеха дрехите и той се спече яко :( ) а циганина е ебати пича, много ме кефи, некъв весел е такъв симпатяга, мислех че е некъв от тия мазните мангали от махалата. Очертава се готино шоу :wink: .

Bloody_Tear
09-21-2005, 18:05
Мене Радо ми е много жал нещо за него.Май вярно ще се маха.А мисля,че ще има изневяра от страна на Елена.Погледнете я!Не ми казвайте,че не и харесва всичко дето фризьорчето прави! :D
А за мацките.На русото Силве и го признавам.Не изпадна в истерия както се очакваше при доенето на кравата.Много мъжки се представи 8)

09-21-2005, 18:08
А русата ми е любимка, вижте я ква е приятна, цигулира ала бала, интелигентна едно друго - жена мечта :D .

gazovia
09-21-2005, 18:10
Абе да ви еба в тинейджърското мнение. Къде ги видяхте тия курви, тия принцеси. Са го гледам за първи път, и момичетата ми се струват супер готини и културни и приятни. Тоя недялко малко става за смях с тия стихотворения, Радо верно е яко тъпо парче горкия иначе не е некъв селски гъзар а е доста скромен тип, некъв чувствителен (кат му зеха дрехите и той се спече яко :( ) а циганина е ебати пича, много ме кефи, некъв весел е такъв симпатяга, мислех че е некъв от тия мазните мангали от махалата. Очертава се готино шоу :wink: .
На същото мнение съм като го гледах днеска :wink:

09-21-2005, 18:14
А русата ми е любимка, вижте я ква е приятна, цигулира ала бала, интелигентна едно друго - жена мечта :D .


da,tq e naturalno tupa glezla :roll:
Moje da e sladka...ma takava glezla? :shock:

gazovia
09-21-2005, 18:35
Говори Бай Брадър:
'Сички руси съквартирантки да се яват в изповедалната... 8)

09-21-2005, 18:44
А русата ми е любимка, вижте я ква е приятна, цигулира ала бала, интелигентна едно друго - жена мечта :D .


da,tq e naturalno tupa glezla :roll:
Moje da e sladka...ma takava glezla? :shock:
Глезла си ти, много си е готино момичето. Ти ше доиш ли крава а :roll: че ти не можеш пут-ката да си намериш :lol: .

09-21-2005, 18:45
no ne sum momiche.Naisitna e glezla :wink:

gazovia
09-21-2005, 18:53
Да де, само дето тая едвам я издои изобщо не знаеше как стават нещата :twisted:

BABY_SEXY_GIRL
09-21-2005, 19:34
aBeR4e, как само за 2 дни и общо 3-4 часа гледане ги прецени тия хора бе :shock: Много бързо си вадиш заключения за хората...тц, това се гради с времето, а не от пръв поглед :wink: Те сега всичките в началото са милички и добрички, но интригите не са почнали за да видим и тъмната им страна на съквартирантите :roll: :twisted: :)

мързи ме да се лог
09-22-2005, 11:11
не мога да разбера как хората могат да говорят за останалите без да ги познават?
Не искам да се правя на никаква и да ви обяснявам кой познавам и така нататък, но просто не смятам, че някой може да говори какъв бил тоя или ония, какво правел и за какво ставал без никога да е общувал с него :?

blackboy
09-22-2005, 16:45
Тоя радо май е доста скаран с правописа :lol: :lol:
като четох профилите в сайтаааа...

gazovia
09-22-2005, 18:01
Тоя радо май е доста скаран с правописа :lol: :lol:
като четох профилите в сайтаааа...
ХАхаха, и аз го гледах. Много е скаран, горкия се пак е с 8ми клас :lol:

aBeP4eTo
09-24-2005, 13:14
Ами Рени аз уточних, че това ми е първото впечетление. И все пак то никога не ми изневерява така, че... лесно преценявам хората. Един човек от начало като не ми хареса или пък ми хареса това впечетление трудно може да се промени.

xandria
09-24-2005, 14:25
Abe nekva pulna tupotiq e.Daje ne sum go skivala o6te.Edna friendka mi razpravq6e 4e ima jeneni i 4e sa se polu4ili dvoiki mejdy protivopolojnite hora.4e taq deto e jenena q haresva friziora mai a 4e onq q revnyva a puk nego go haresva nqkva dryga.. ABE SAPUNKI... ne sum go skivala nito vednuj super tupo mi se stryva da si gybi6 vremeto gledaiki jivota na drygite a ne svoq....

Sunny_stz
10-03-2005, 19:12
Hei kakvo 6te kajete sega kak se razviva predavaneto?Az mislq ,4e e dosta interesno i kogato sum si v ku6ti go gledam:)))Kak li 6te reagira Marian kato razbere ,4e Elena i Miro sa jeneni???A Elena spored vas kakvo 6te napravi?Za6toto tq kaza,4e se e omujila za Miro ne po lubov,a po dokumenti,spodeli go s novata sukvartirantka Elena,puk i te se haresvat s Marian.Kakvo mislite 4e 6te stane?

e4o
10-03-2005, 20:57
nikoi ne me kefi i mi pisna ot sapunkata :lol: