PDA

View Full Version : Най-ужасния момент от живота ви?



Bloody_Tear
09-21-2005, 18:38
Кой за вас е най-прецакващия,най-тежкия,най-отвратителния,най-разтърсващия с една дума най-ужасния момент от живота ви!? :twisted:

MaPuXyaHa
09-21-2005, 18:57
Да предложа на момиче което адски много харесвам от години и тя да ме отреже... :evil:

So Freaky Girl
09-21-2005, 19:15
NAI-OTVRATITELNOTO NE6TO KOETO MI SE E SLU4VALO E KOGATO MOM4ETO,KOETO OBI4AH,ME IZPOLZVA ZA SEX I ME OSTAVI,SKARAH SE S NAI-DOBRATA MI PRIQTELKA I NA VSI4KOTO OTGORE BE6E PREZ NOVOGODI6NITE PRAZNICI I GI PREKARAH UJASNO!
P.S.TOVA E NAI-GADNOTO,NO NE E EDINSTVENOTO GADNO NE6TO,KOETO MI SE E SLU4VALO!

09-21-2005, 19:16
[quote="So Freaky Girl"]NAI-OTVRATITELNOTO NE6TO KOETO MI SE E SLU4VALO E KOGATO MOM4ETO,KOETO OBI4AH,ME IZPOLZVA ZA SEX I ME OSTAVI,SKARAH SE S NAI-DOBRATA MI PRIQTELKA I NA VSI4KOTO OTGORE BE6E PREZ NOVOGODI6NITE PRAZNICI I GI PREKARAH UJASNO!
P.S.TOVA E NAI-GADNOTO,NO NE E EDINSTVENOTO GADNO NE6TO,KOETO MI SE E SLU4VALO!

miloto_girl_4e
09-21-2005, 19:20
emi .. kogato ku4eto mi za malko 6te6e da umre .. prosto ne moga da vi opi6a togava kak se 4uvstvah :shock:

SisTeR`oN`MaXa
09-21-2005, 19:25
amMm denq v koito nai dobrata mI priqtelka mI se rasurdi i se skarahme.. :( ama ne mi se razpravq

09-21-2005, 19:27
Когато най голамата ми любов ме заряза точно когато имах най голяма нужда от нея :( .

BABY_SEXY_GIRL
09-21-2005, 19:36
Беше в края на годината, на 8-ми клас...Имах изтипи по Английски език, устен и писмен...Устния го преспах, успах се и после ми звъняха да ме питат от класа що не съм отишла :lol: Леле, от този ден нататък в продължение на около 2 седмици само съм се тревожила, можеше да не ми повярват и да повтарям класа :( Но ми дадоха шанс да се поправя и минах с 5,50 :D А само колко съм се шашкала напразно ако знаете... :?

sladkata_radi_90
09-21-2005, 20:19
mi kogato baba po4ina...be6e ujasno :(

Пате
09-21-2005, 20:43
Ми то целиями живот е ужасен...Ни най-ужасния ми момент беше когато бях още малка и паднах много лошо и си счупих крака и ръката , вкъщи нямаше никой цял ден и аз лежах на пода и бях твърдо убедена че ще умра... Стояла съм така на пода осем часа беше отвратително :cry: А майка ми като се върна, първо реши, че се лигавя и ми се разбуча
също и когато втория ми баща влезе във затвора, а после майка ми ме заряза :?

Atika
09-21-2005, 21:13
Ami nai otvartitelniq mi moment .. tolkova sa mnogo :( No nikoga nqma da zabravq kogata edna ve4er vidqh nai-dobriq si pritel i toi beshe nadrusan(predrusal napravo),zakarahme go v bolnicata i adat prodalji oshte 3 sedmici, imashe kravoizlivi,nqkakvi petna .. ne iskam i da si spomnqm :(

gazovia
09-21-2005, 21:40
като се замисля май когато прадядо ми почина преди 2 год. беше на 95 :cry:

stasi_girl
09-21-2005, 23:00
Tolkova sa mnogo 4e nemoga da kaja vsi4kite!!! Edin ot nai-ujasnite momenti e kogato predi 3god. nai-lubimoto mi ku4e koeto obi4am super mnogo se razbolq polu4i diskopatia i zavinagi se obezdviji :cry: :cry: :cry: Drug mnogo gaden moment ot jivota mi e kogato s nai-golqmata mi lubov se razdelihme :( obi4am go kakto nikoi drug no se razdelihme!!!be6e ujasno!!!Imam i mn drugi gadni momenti !!!Gadno mi be6e kato me izklu4iha ot daskalo i trqbva6e da tursq novo po sredata na godinata!!! :( :( :( :(Kogato baba mi padna i si s4upi kraka be6e mesec i pove4e v bolnica prekara dori rojdenia si den tam i kato me vide6e vse pla4e6e su6to taka dqdo mi se nabode s piron rukata i 6tiaha da mu q rejat :( I su6to kogato se osuznah kak edni hora se vuzpolzvat ot men no ve4e be6e kusno :( ima6e i moment v koito ba6ta mi me izhvurli ot nas subra mi bagaja i me izhvurli :( be6e ujasno vsi4ko ima i o6te no ne mi se razpravq pove4e!!!

MaPuXyaHa
09-21-2005, 23:08
Ми то целиями живот е ужасен...Ни най-ужасния ми момент беше когато бях още малка и паднах много лошо и си счупих крака и ръката , вкъщи нямаше никой цял ден и аз лежах на пода и бях твърдо убедена че ще умра... Стояла съм така на пода осем часа беше отвратително :cry: А майка ми като се върна, първо реши, че се лигавя и ми се разбуча
също и когато втория ми баща влезе във затвора, а после майка ми ме заряза :? Как те заряза?!?! :roll: :cry:

Пате
09-22-2005, 08:19
Ми то целиями живот е ужасен...Ни най-ужасния ми момент беше когато бях още малка и паднах много лошо и си счупих крака и ръката , вкъщи нямаше никой цял ден и аз лежах на пода и бях твърдо убедена че ще умра... Стояла съм така на пода осем часа беше отвратително :cry: А майка ми като се върна, първо реши, че се лигавя и ми се разбуча
също и когато втория ми баща влезе във затвора, а после майка ми ме заряза :? Как те заряза?!?! :roll: :cry:

Ами събра ми багажа, замъкна ме при бащами , който е ибахти изверга, и ме остави там и оттогава не съм я виждала и не съм я чувала. Преди две години.

nekaduren
09-22-2005, 10:31
kogato diado mi kogoto obi4ah kato bashta po4ina biah samo na 10 :cry:

sherry
09-22-2005, 10:35
Mnogo sa momentite,kogato mi e bilo kofti.
Edin pat prosto se 4uvstvah ujasno :(
Skarah se s nai-dobrata si priqtelka,otidoh na disko i tam priqtelq mi skasa s men,za6toto se skarahme ujasno :? I taka v edin den zagubih 2 mnogo skapi za mene hora :( Za 6tastie se sdobrih s nego po-kasno

^FaiNt^F
09-22-2005, 10:44
Nai ujasniq moment....emi nz...moje bi kogatu kato bqh malka mnogo visqh po bolnici na sistemi i na6te mnogo se trevojeha za mene :roll: Kogato maika mi q operiraha ot rak na gyrdata to ne be6e to4no rak...ami nqkakvo obrazuvanie...znam li...mn se izpla6ih togava i samo pla4eh bila sym na 7-8 godinki
drug gaden moment...sedmi klas ima6e period v koito mn 4esto mi stava6e lo6o daje pripadah...be6e mi mn gadno i kogato me zarqzaha edni priqteli i to dylgo mi be6e gadno-rejeh se...pieh si po4ti seki den....kaktu i da e :? A posledno mi be6e super gadno kogato dvete mi nai blizki fr v bg zaminaha-ednata za usa a drugata za avstriq..... :roll: :(
Pfff...izkarah si jivota basi dramata :shock:...no tva e istinata nqma kakvo da se napravi :roll:
No trqbva vinagi da gledame napred nali :?: 8)

morsmordre
09-22-2005, 12:11
Ми то целиями живот е ужасен...Ни най-ужасния ми момент беше когато бях още малка и паднах много лошо и си счупих крака и ръката , вкъщи нямаше никой цял ден и аз лежах на пода и бях твърдо убедена че ще умра... Стояла съм така на пода осем часа беше отвратително :cry: А майка ми като се върна, първо реши, че се лигавя и ми се разбуча
също и когато втория ми баща влезе във затвора, а после майка ми ме заряза :? Как те заряза?!?! :roll: :cry:

Ами събра ми багажа, замъкна ме при бащами , който е ибахти изверга, и ме остави там и оттогава не съм я виждала и не съм я чувала. Преди две години.

:arrow: SHIT :evil:

:arrow: Като ми казаха, че, ако не задържа поне до това ниво слуха си, ще го изгубя..
:arrow: Другото е строго секретно и само двама души от този форум го знаят - те си знаят кои са и съм им казал да си мълчат, което ще рече, че на вас не мога да кажа, защото има опасност за живота на няколко души :!:

problemniq
09-22-2005, 18:12
Ами когато тъпия ми баща ме изгони( по точно се евакуирах защото каза че ще ме утрепе)(не беше без причина, но нямаше как да знам че върша нещо лошо, пък и то беше дребно) и каза да си търся дом началото на тоя месец, и беше бесен.Това при положение че от към 1 годни на спя спокойно и понякога ми става много гадно като си легна и немога да изхвърля гадните мисли от главата си.И тогава като ме изхвърли и нямах нямах идея какво да правя, след всичко с което съм се борил до тогава, и видях навън как си ходят щастливо едни двойчици.Много беше гадно- даже ми минаваха и от онези крайните мисли.После очите ми бяха кървясали.А тати винаги мисли че е прави.Имам и други но толкова гадни са доста стари и не ги помня толкова добре.

California
09-25-2005, 12:44
]ami moite nai gadni momenti sa svurzani s prestoite mi po bolnici...zaminavaneto na maika mi v chujbina...smurtta na baba mi...razpraviite s priqtelq mi(koito slava bogy ne sa koi znae kolko seriozni za sega)...kofti mi e kogato vijdam che sum bezsilna pred celiq balvoch koito zaliva men i blizkite mi... :? :x

^I don't give a fuck^
09-25-2005, 12:45
Всеки ден е такъв :? 8)

Sinister_Doll
09-25-2005, 13:04
Всеки ден е такъв :? 8)

Za ne6tastie i az taka vikam. Tva depresiqta e kofti ne6to, be!

MaPuXyaHa
09-25-2005, 13:14
Ми гаджето ти да не ти вярва....а да вярва на другите...чуждите хора...много е гадно!
Незнам какво да правя :evil:

luDo_LaPe^
09-26-2005, 10:04
Веднъж намерих в къщи книжка за рака на гърдата,а после разбрах,че мама има рак,но е в толкова напреднал стадий,че няма лечение :cry: И причината за този рак са ебаните ми баба и дядо(на тати майката и бащата) :x :evil: :x Когато разбрах,че не съм първото дете на мама,а третото,защото е направила спонанен аборт с първите две-познайте пак заради кой :x :x :xКогато мама ми каза,че ме е родила благодарение на екстрасенс,който я предупредил,че трябва да ме пази от дядо ми,щото е астрален вампир...Ще кажете,че сте измислици,но не ви пожелавам да оставате насаме с него.Аз останах и после такава глава ме цепеше...само за 15 минути бях там и после едва ли не си изповръщах червата.Освен това каквото и да му кажа винаги плановете ми се провалят-последно му казах че ще ходя на лагер и после лежах в болница и си пропуснах лагера :evil: :x Има още десетки подобни случая,и за всички тия глупости научих на 12 си рожден ден :cry: :x :evil: :cry:

MaPuXyaHa
09-26-2005, 13:17
Веднъж намерих в къщи книжка за рака на гърдата,а после разбрах,че мама има рак,но е в толкова напреднал стадий,че няма лечение :cry: И причината за този рак са ебаните ми баба и дядо(на тати майката и бащата) :x :evil: :x Когато разбрах,че не съм първото дете на мама,а третото,защото е направила спонанен аборт с първите две-познайте пак заради кой :x :x :xКогато мама ми каза,че ме е родила благодарение на екстрасенс,който я предупредил,че трябва да ме пази от дядо ми,щото е астрален вампир...Ще кажете,че сте измислици,но не ви пожелавам да оставате насаме с него.Аз останах и после такава глава ме цепеше...само за 15 минути бях там и после едва ли не си изповръщах червата.Освен това каквото и да му кажа винаги плановете ми се провалят-последно му казах че ще ходя на лагер и после лежах в болница и си пропуснах лагера :evil: :x Има още десетки подобни случая,и за всички тия глупости научих на 12 си рожден ден :cry: :x :evil: :cry:Ужас!А аз си мислех ,че моя живот...е АД!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

korn___
09-26-2005, 13:25
много се чудех дали да пиша в тая тема .... айде ще кажа се ми е тая :lol: :P :twisted: първия ми ожасен момент беше когато първата ми любов (то тя не беше много голяма де щото се още бях малак на акъл :x ) ме зареза заради един на 25 години ... няма да коментирам просто ... 3 месеца някаде се измъчвах :( идеше ми да я заколям.... :evil: след тва вече намерих истинската любов която малко по късно разбрах че ме е излъгала и използвала и са още ме лъже ... и на раздялата ми с нея (тя живее на 300 км от мен) имах чуството че ще умра мислех да почна да блъскам и ритам автобуса кат тръгне ама се сдържах.... след тва се скарах с майка ми и с баща ми .. те така и не проимаха смелоста кат не харесват моито държание и моито мислене да ме изгонят ... се ми е тая за тях те не са никои за мен ... секи дет се проба да ми пречи да бъдя свободен е никои за мен ... след тва кат за кашак почнаха да разледват приятелите ми кои какъв е ... само чакам да завърша (тва е тая година) и се махам от нас писна ми от тях направо тогава ще бъдя нов човек вече :twisted: тва е абе цел живот само мъчение .... да му *** майката на тоя живот !

party_girl
09-26-2005, 15:21
ami bqh mnogo malka,no sled kato se premestih da jiveq pri baba mi v pd,sled tva pri baba mi v sf i sled tva pri edna priqtelka na maika mi,ustanovih 4e maika mi ima tumor(togava znaeh ot "spe6no otdelenie" samo,4e tva e ne6to mnogo lo6o)i cqloto mi detstvo sam se prenasqla pri rodnini-ba6ta mi ne moje6e da se griji za men.
sled tva maika mi zamina za germaniq za porednata operaciq s ba6ta mi...daje mai v bg sa pisali kniga po neq :roll:
o6te ima belezi po glavata,vrata,korema...awe ot krasta nagore i ottogava ne e hodila na more i basein

problemniq
09-26-2005, 16:05
много се чудех дали да пиша в тая тема .... айде ще кажа се ми е тая :lol: :P :twisted: първия ми ожасен момент беше когато първата ми любов (то тя не беше много голяма де щото се още бях малак на акъл :x ) ме зареза заради един на 25 години ... няма да коментирам просто ... 3 месеца някаде се измъчвах :( идеше ми да я заколям.... :evil: след тва вече намерих истинската любов която малко по късно разбрах че ме е излъгала и използвала и са още ме лъже ... и на раздялата ми с нея (тя живее на 300 км от мен) имах чуството че ще умра мислех да почна да блъскам и ритам автобуса кат тръгне ама се сдържах.... след тва се скарах с майка ми и с баща ми .. те така и не проимаха смелоста кат не харесват моито държание и моито мислене да ме изгонят ... се ми е тая за тях те не са никои за мен ... секи дет се проба да ми пречи да бъдя свободен е никои за мен ... след тва кат за кашак почнаха да разледват приятелите ми кои какъв е ... само чакам да завърша (тва е тая година) и се махам от нас писна ми от тях направо тогава ще бъдя нов човек вече :twisted: тва е абе цел живот само мъчение .... да му *** майката на тоя живот !
Пич а как ще се издържаш?

MaPuXyaHa
09-26-2005, 16:07
ami bqh mnogo malka,no sled kato se premestih da jiveq pri baba mi v pd,sled tva pri baba mi v sf i sled tva pri edna priqtelka na maika mi,ustanovih 4e maika mi ima tumor(togava znaeh ot "spe6no otdelenie" samo,4e tva e ne6to mnogo lo6o)i cqloto mi detstvo sam se prenasqla pri rodnini-ba6ta mi ne moje6e da se griji za men.
sled tva maika mi zamina za germaniq za porednata operaciq s ba6ta mi...daje mai v bg sa pisali kniga po neq :roll:
o6te ima belezi po glavata,vrata,korema...awe ot krasta nagore i ottogava ne e hodila na more i baseinМалеее :cry: :cry: :cry:

party_girl
09-26-2005, 17:38
ami bqh mnogo malka,no sled kato se premestih da jiveq pri baba mi v pd,sled tva pri baba mi v sf i sled tva pri edna priqtelka na maika mi,ustanovih 4e maika mi ima tumor(togava znaeh ot "spe6no otdelenie" samo,4e tva e ne6to mnogo lo6o)i cqloto mi detstvo sam se prenasqla pri rodnini-ba6ta mi ne moje6e da se griji za men.
sled tva maika mi zamina za germaniq za porednata operaciq s ba6ta mi...daje mai v bg sa pisali kniga po neq :roll:
o6te ima belezi po glavata,vrata,korema...awe ot krasta nagore i ottogava ne e hodila na more i baseinМалеее :cry: :cry: :cry:
da,kofti be6e :cry:

Don Corleone
09-26-2005, 18:22
Koгато разбрах, че дясната ми ръка - Джани снася информация на противниковата фамилия - Калцоне. Казваше им моите планове и крадеше от парите на фамилията. Мъчно ми е за него, беше ми като брат...Наложи се Луиджи да се погрижи за него.

09-26-2005, 19:06
Kugato edno ot trite mi gajeta-Anesti kaza 4e me zurqzva puneje ne mojel da turpi tolkova mum4eta ukolo men. :cry:

Traffic
09-26-2005, 23:01
Kugato edno ot trite mi gajeta-Anesti kaza 4e me zurqzva puneje ne mojel da turpi tolkova mum4eta ukolo men. :cry:ахахахаха, три гаджета... леле, горките момчета. ква лъжкиня си само. :lol: три гаджета... тц, тц, тц... не вервах, че си изпаднала чак до там.

бтв, тва анести ми звучи като анестетик. на тоя родителите му да не са хирурзи? :lol: :lol: :lol:

korn___
09-27-2005, 05:53
много се чудех дали да пиша в тая тема .... айде ще кажа се ми е тая :lol: :P :twisted: първия ми ожасен момент беше когато първата ми любов (то тя не беше много голяма де щото се още бях малак на акъл :x ) ме зареза заради един на 25 години ... няма да коментирам просто ... 3 месеца някаде се измъчвах :( идеше ми да я заколям.... :evil: след тва вече намерих истинската любов която малко по късно разбрах че ме е излъгала и използвала и са още ме лъже ... и на раздялата ми с нея (тя живее на 300 км от мен) имах чуството че ще умра мислех да почна да блъскам и ритам автобуса кат тръгне ама се сдържах.... след тва се скарах с майка ми и с баща ми .. те така и не проимаха смелоста кат не харесват моито държание и моито мислене да ме изгонят ... се ми е тая за тях те не са никои за мен ... секи дет се проба да ми пречи да бъдя свободен е никои за мен ... след тва кат за кашак почнаха да разледват приятелите ми кои какъв е ... само чакам да завърша (тва е тая година) и се махам от нас писна ми от тях направо тогава ще бъдя нов човек вече :twisted: тва е абе цел живот само мъчение .... да му *** майката на тоя живот !
Пич а как ще се издържаш?

пич имам такава професия че заплатата ми е от 500 лева нагоре 8) а най добрия ми приятел с които сме като братя си има собсвен 3 стаен апартамент :D

morsmordre
09-27-2005, 08:53
Сега като виждам някои хора какви неща се е наложило да преживеят..Направо ми става гадно.. :x Ужас, видях две момичета да пишат, че майка им има рак..Ами и аз ще се присъединя към вас, но за щастие моята още е само възпаление.Сега се лекува с разни компреси и други такива простотии.Май че се оправя :roll:

^I don't give a fuck^ каза, че всеки ден е ужасен..да, но има и хубави дни :wink: За жалост и при мен гадните са повече от хубавите...Вече писах в тази тема, но смятам да допълня..

Ето гаден момент::
Преди година, когато бяха кандидат-гимназистките изпити..В началото на седми клас майка ми каза, че ще кандидатствам по наредбата за хронично болни (чрез нея мога да вляза, където си искам).Трябваше само да имам по всичко шест в даскало - така и беше.Не бях ходил на никакви курсове по нищо и точно месец преди националните изпити от ИНСПЕКТОРАТ-а отстраниха моето заболяване от списъка и останах само в техникумите...Които са под всякаква критика от страна на ученето...И айде нашето момче трябваше да се подготвя за изпитите - три седмици по математика, а последната я оставих за литературата.За щастие, успях да вляза в училището, в което исках още в началото на седми клас.

Има и още, но, както казах в предишния пост, то не е за тук, поради опасност за живота на един мой много скъп човек..може би най-скъпия..

luDo_LaPe^
09-28-2005, 10:33
Веднъж намерих в къщи книжка за рака на гърдата,а после разбрах,че мама има рак,но е в толкова напреднал стадий,че няма лечение :cry: И причината за този рак са ебаните ми баба и дядо(на тати майката и бащата) :x :evil: :x Когато разбрах,че не съм първото дете на мама,а третото,защото е направила спонанен аборт с първите две-познайте пак заради кой :x :x :xКогато мама ми каза,че ме е родила благодарение на екстрасенс,който я предупредил,че трябва да ме пази от дядо ми,щото е астрален вампир...Ще кажете,че сте измислици,но не ви пожелавам да оставате насаме с него.Аз останах и после такава глава ме цепеше...само за 15 минути бях там и после едва ли не си изповръщах червата.Освен това каквото и да му кажа винаги плановете ми се провалят-последно му казах че ще ходя на лагер и после лежах в болница и си пропуснах лагера :evil: :x Има още десетки подобни случая,и за всички тия глупости научих на 12 си рожден ден :cry: :x :evil: :cry:Ужас!А аз си мислех ,че моя живот...е АД!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
хех,ма ти незнаеш как си започнах ваканцията :wink: Начи бяхме на велопоход и после на риба(ма от даскало ни водеха)и сме се събрали компанийката след тва(беше неописуема жега)и им викам да ходим на басайн.С триста зора се разходихме до къщата на всеки и стигнахме до моя блок.Оказа се,че нямам бански-намерих само горнището а надолу тръгнах с едни боксерки :lol: Ма тва е хубавата част...отиваме ние на басейна и вече примряла от кеф се хвърлям вътре и почвам да плувам.Идва до мен една приятелка и ми вика"дай да обикаляме"и аз навита както винаги тръгвам по ръба.Като стигнахме вече на по-дълбоко спрях да плувам и се хванах за ръба ,и така продължих.И отивам аз под фонтана(нещо като скали и най-отгоре - фонтан)Ма аз откъде да знам,че имало помпа и откъде да знам,че и е паднала решетката :shock: И изведнъж усетих няква сравнително силна болка и че нещо ме дърпа.Опитах се да се измъкна,ма то стана още по-лошо...И тва ме засмуква и аз пища и някой дойде,хвана ме през кръста и почна да ме дърпа.С много зор ме изкара и аз загрях кой е-спасителя 8) И то не беше кръв,тоне беше чудо-с такси до бърза помощ и после боса до нас...Не можех да ходя две седмици,а как съм спала...Та така почна лятото...После ми изгоря лицето,после във болицата :roll: И така до следващото лято :lol:

morsmordre
09-28-2005, 19:23
Веднъж намерих в къщи книжка за рака на гърдата,а после разбрах,че мама има рак,но е в толкова напреднал стадий,че няма лечение :cry: И причината за този рак са ебаните ми баба и дядо(на тати майката и бащата) :x :evil: :x Когато разбрах,че не съм първото дете на мама,а третото,защото е направила спонанен аборт с първите две-познайте пак заради кой :x :x :xКогато мама ми каза,че ме е родила благодарение на екстрасенс,който я предупредил,че трябва да ме пази от дядо ми,щото е астрален вампир...Ще кажете,че сте измислици,но не ви пожелавам да оставате насаме с него.Аз останах и после такава глава ме цепеше...само за 15 минути бях там и после едва ли не си изповръщах червата.Освен това каквото и да му кажа винаги плановете ми се провалят-последно му казах че ще ходя на лагер и после лежах в болница и си пропуснах лагера :evil: :x Има още десетки подобни случая,и за всички тия глупости научих на 12 си рожден ден :cry: :x :evil: :cry:Ужас!А аз си мислех ,че моя живот...е АД!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
хех,ма ти незнаеш как си започнах ваканцията :wink: Начи бяхме на велопоход и после на риба(ма от даскало ни водеха)и сме се събрали компанийката след тва(беше неописуема жега)и им викам да ходим на басайн.С триста зора се разходихме до къщата на всеки и стигнахме до моя блок.Оказа се,че нямам бански-намерих само горнището а надолу тръгнах с едни боксерки :lol: Ма тва е хубавата част...отиваме ние на басейна и вече примряла от кеф се хвърлям вътре и почвам да плувам.Идва до мен една приятелка и ми вика"дай да обикаляме"и аз навита както винаги тръгвам по ръба.Като стигнахме вече на по-дълбоко спрях да плувам и се хванах за ръба ,и така продължих.И отивам аз под фонтана(нещо като скали и най-отгоре - фонтан)Ма аз откъде да знам,че имало помпа и откъде да знам,че и е паднала решетката :shock: И изведнъж усетих няква сравнително силна болка и че нещо ме дърпа.Опитах се да се измъкна,ма то стана още по-лошо...И тва ме засмуква и аз пища и някой дойде,хвана ме през кръста и почна да ме дърпа.С много зор ме изкара и аз загрях кой е-спасителя 8) И то не беше кръв,тоне беше чудо-с такси до бърза помощ и после боса до нас...Не можех да ходя две седмици,а как съм спала...Та така почна лятото...После ми изгоря лицето,после във болицата :roll: И така до следващото лято :lol:


И всичко това, заради дядо ти :shock:

luDo_LaPe^
09-30-2005, 11:24
Веднъж намерих в къщи книжка за рака на гърдата,а после разбрах,че мама има рак,но е в толкова напреднал стадий,че няма лечение :cry: И причината за този рак са ебаните ми баба и дядо(на тати майката и бащата) :x :evil: :x Когато разбрах,че не съм първото дете на мама,а третото,защото е направила спонанен аборт с първите две-познайте пак заради кой :x :x :xКогато мама ми каза,че ме е родила благодарение на екстрасенс,който я предупредил,че трябва да ме пази от дядо ми,щото е астрален вампир...Ще кажете,че сте измислици,но не ви пожелавам да оставате насаме с него.Аз останах и после такава глава ме цепеше...само за 15 минути бях там и после едва ли не си изповръщах червата.Освен това каквото и да му кажа винаги плановете ми се провалят-последно му казах че ще ходя на лагер и после лежах в болница и си пропуснах лагера :evil: :x Има още десетки подобни случая,и за всички тия глупости научих на 12 си рожден ден :cry: :x :evil: :cry:Ужас!А аз си мислех ,че моя живот...е АД!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
хех,ма ти незнаеш как си започнах ваканцията :wink: Начи бяхме на велопоход и после на риба(ма от даскало ни водеха)и сме се събрали компанийката след тва(беше неописуема жега)и им викам да ходим на басайн.С триста зора се разходихме до къщата на всеки и стигнахме до моя блок.Оказа се,че нямам бански-намерих само горнището а надолу тръгнах с едни боксерки :lol: Ма тва е хубавата част...отиваме ние на басейна и вече примряла от кеф се хвърлям вътре и почвам да плувам.Идва до мен една приятелка и ми вика"дай да обикаляме"и аз навита както винаги тръгвам по ръба.Като стигнахме вече на по-дълбоко спрях да плувам и се хванах за ръба ,и така продължих.И отивам аз под фонтана(нещо като скали и най-отгоре - фонтан)Ма аз откъде да знам,че имало помпа и откъде да знам,че и е паднала решетката :shock: И изведнъж усетих няква сравнително силна болка и че нещо ме дърпа.Опитах се да се измъкна,ма то стана още по-лошо...И тва ме засмуква и аз пища и някой дойде,хвана ме през кръста и почна да ме дърпа.С много зор ме изкара и аз загрях кой е-спасителя 8) И то не беше кръв,тоне беше чудо-с такси до бърза помощ и после боса до нас...Не можех да ходя две седмици,а как съм спала...Та така почна лятото...После ми изгоря лицето,после във болицата :roll: И така до следващото лято :lol:


И всичко това, заради дядо ти :shock:
неее,само в болница бях заради него...крака и лицето сама си ги направих :wink:

Devilsplaymate
09-30-2005, 11:29
Ами когато кученцето ми Рони го блъсна кола... :cry: Тогава съм плакала 1 седмица без прекъсване ! Цял месец бяхме като в транс цялото семейство ! :(

luDo_LaPe^
10-02-2005, 17:04
Ами когато кученцето ми Рони го блъсна кола... :cry: Тогава съм плакала 1 седмица без прекъсване ! Цял месец бяхме като в транс цялото семейство ! :(
ама оживя ли? :cry:

art_lady
10-02-2005, 17:40
Ami moje bi kogato s ba6ta mi padnahme s motora-ne i se govori mnogo i ne iskam da si go spomnqm!