PDA

View Full Version : Използвана или ......



crazy_butterfly
09-22-2005, 10:21
Как бихте се почувствали, ако бившото ви гадже тръгне с най-добрата ви "приятелка" :evil:. Това беше най-гадното нещо, кеото някой можеше да направи за мен :( . Но сега вече не ми пука за тях :P .

Atika
09-22-2005, 10:24
Mi ignore i na dvamata ...

^I don't give a fuck^
09-22-2005, 10:30
Случи ми се но не с най-добрата ми приятелка.
С една друга...почувствах се доста кофти :roll:
..тя също след отмъщението ми :twisted: :D

crazy_butterfly
09-22-2005, 12:14
Аз мисля, че той още ме харесва, тя много ревнува когато той говори с мен, тава е моят начен за отмъщениел :P .

aliira
09-22-2005, 17:56
Аз мисля, че той още ме харесва, тя много ревнува когато той говори с мен, тава е моят начен за отмъщениел :P .

Hmm...tva che govori s tebe vse oshte ne znachi che te haresva...ti kato v 4-ti klas :"Aaaa...toi me poglednaaaa!!" Uspokoi se malko...zavisi kak ti govori..moje da iska da zapazite otnosheniqta si kato priqteli. :)
A shtom na neq i prish mrysno deistvai...pravi vsichko koeto bi q naranilo :twisted:

crazy_butterfly
09-22-2005, 17:59
Аз го познавам и знам че това което казвам е вярно :lol: . Да ще я наранявям :evil: . Щом първо тя ме, защо не сега аз нея :P .

aliira
09-22-2005, 18:11
Аз го познавам и знам че това което казвам е вярно :lol: . Да ще я наранявям :evil: . Щом първо тя ме, защо не сега аз нея :P .

Oki shtom e taka...nqma losho az samo da ti kaja v sluchai che si se zabludila neshto
A za onaq smrydla proshka da nqma... :evil:

crazy_butterfly
09-22-2005, 18:23
И все пак някой ден тези, които са ме наранявяли ще ме молят за прошка - това ме прави много по-силна :wink: .

gazovia
09-22-2005, 18:30
И все пак някой ден тези, които са ме наранявяли ще ме молят за прошка - това ме прави много по-силна :wink: .
всичко се връща...рано или късно :wink:

LP_girl_14
09-22-2005, 19:00
На мен вече ми се случи преди извесно време!И кво напраих-бих им дуспата и на двамата,намерих сили да продължа,показах им че въпреки че много държах на тях превъзмогнах болката и си станах предишното усмихната момиче катои преди.Заличих ги от сърцето си и не им обръщах никакво внимание.Безразличието е най-голямото наказание! :twisted:

Arsenal`FC
09-22-2005, 19:20
Аз мисля, че той още ме харесва, тя много ревнува когато той говори с мен, тава е моят начен за отмъщениел :P .
toi ako te haresva6e i durje6e istinski na tebe dali 6te6e da trugne s nai dobrata ti priqtelka a?q se zamisli malko!lape6ki akul eiiiii nqq sa orpaiti na4i!

Absconding
09-22-2005, 20:01
Как бихте се почувствали, ако бившото ви гадже тръгне с най-добрата ви "приятелка" :evil:. Това беше най-гадното нещо, кеото някой можеше да направи за мен :( . Но сега вече не ми пука за тях :P .

Ами ако най-добрата ти приятелка знае, че имаш чувства към него, тогава изобщо не ти е най-добра приятелка. Така или иначе това понятие е много относително. А ако ти си и казала, че теб вече не те интересува той, тогава няма какво да я обвиняваш.

expl0de
09-22-2005, 20:04
ами глей ся кво ще се случи :arrow: off,fuck off и при първия удобен случай :arrow: бой,яко бой :twisted:

LifeleZz
09-22-2005, 20:08
Не мога да разбера що сте такива егоисти всички... :roll: Любовта не пита чий приятел си. Тя просто идва, независимо от обстоятелствата. И винаги има наранени, така е, но има и щастливи!И е по-добре да има двама happy, отколкото трима нещастни не мислиш ли? ... :roll: И след като момичето е най-добрата ти приятелка, би трябвало да се радваш, че е щастлива... А не да се опитваш да и отмъстиш за нещо, което предполагам и на нея и е било трудно да направи. Постави се на нейно място... Съмнявам се, че ти би избрала приятелството пред любовта! Просто възрастта ни е такава, че надценяваме и подценяваме погрешните неща.

Бележка: Струва ми се, че тук не става въпрос за нищо истинско - нито приятелство, нито любов, но кой знае... :roll:

expl0de
09-22-2005, 20:47
Не мога да разбера що сте такива егоисти всички... :roll: Любовта не пита чий приятел си. Тя просто идва, независимо от обстоятелствата. И винаги има наранени, така е, но има и щастливи!И е по-добре да има двама happy, отколкото трима нещастни не мислиш ли? ... :roll: И след като момичето е най-добрата ти приятелка, би трябвало да се радваш, че е щастлива... А не да се опитваш да и отмъстиш за нещо, което предполагам и на нея и е било трудно да направи. Постави се на нейно място... Съмнявам се, че ти би избрала приятелството пред любовта! Просто възрастта ни е такава, че надценяваме и подценяваме погрешните неща.

Бележка: Струва ми се, че тук не става въпрос за нищо истинско - нито приятелство, нито любов, но кой знае... :roll:
е добре де,но мен може да ми е кеф да се гавря с хората и ся кво,да избера тяхното щастие пред моето ли,ми няма да стане :twisted:

crazy_butterfly
09-22-2005, 21:03
Е да така е когато разбрах че те ходят тя ми каза : ако му бях отказала щяхме двама да страдаме, а аз казах е сега стрдм само аз :cry: . Абе не ми пука вече за тях 8) . Ще си намеля някое момче което да е наистина готово за мен :P .

vanku
09-22-2005, 21:19
pff nishto ne pravi po dobre se pravi che ne ti puka taka she im stane po gadno predi godina i 7 meseca i az bqh taka togava bivshata me be pokanila na RD-to si no sled kato behme skusali i az da ne q obidq otidoh togaa se celuva s 1 ot nai dobrite mi priqteli emii kvo da se pravi gadno mi stana ama go prejivqh i pochnah da se pravq che ne mi puka che sa zaedno posle i 2mata mi lazeha v krakata za proshka probvai i ti :P

Arsenal`FC
09-22-2005, 21:52
pff nishto ne pravi po dobre se pravi che ne ti puka taka she im stane po gadno predi godina i 7 meseca i az bqh taka togava bivshata me be pokanila na RD-to si no sled kato behme skusali i az da ne q obidq otidoh togaa se celuva s 1 ot nai dobrite mi priqteli emii kvo da se pravi gadno mi stana ama go prejivqh i pochnah da se pravq che ne mi puka che sa zaedno posle i 2mata mi lazeha v krakata za proshka probvai i ti :P
ко разбрах нещо пък на...кой целувал ко станало бу мъ ме4а...пи4 обясни малко по ясно е :)))

LifeleZz
09-24-2005, 11:14
е добре де,но мен може да ми е кеф да се гавря с хората и ся кво,да избера тяхното щастие пред моето ли,ми няма да стане :twisted:

Ема не са всички на твоя акъл...надявам се

Poulet
09-24-2005, 17:10
Не мога да разбера що сте такива егоисти всички... :roll: Любовта не пита чий приятел си. Тя просто идва, независимо от обстоятелствата. И винаги има наранени, така е, но има и щастливи!И е по-добре да има двама happy, отколкото трима нещастни не мислиш ли? ... :roll: И след като момичето е най-добрата ти приятелка, би трябвало да се радваш, че е щастлива... А не да се опитваш да и отмъстиш за нещо, което предполагам и на нея и е било трудно да направи. Постави се на нейно място... Съмнявам се, че ти би избрала приятелството пред любовта! Просто възрастта ни е такава, че надценяваме и подценяваме погрешните неща.
Ако наистина е приятелка,ако ще да и текат лигите по него,няма да го направи. :evil:

Бележка: Струва ми се, че тук не става въпрос за нищо истинско - нито приятелство, нито любов, но кой знае... :roll:

lp_krasi
09-25-2005, 13:38
амиии ти вече си открил начина. макар че аз бих ги игнорирала и не бих ги погледнала и двамата никога вече. :wink:

09-29-2005, 21:01
^I don't give a fuck^
mnogo iskam da razbera kak si otmastila :) zashtoto i pri men e neshty takova samo 4e sus edna ot drugiq klas koqto vuobshte ne q haresvam :twisted:

IdontGiveaFuck
09-29-2005, 21:02
^I don't give a fuck^
mnogo iskam da razbera kak si otmastila :) zashtoto i pri men e neshty takova samo 4e sus edna ot drugiq klas koqto vuobshte ne q haresvam :twisted:


Ъхъхъхъ :lol:
регистрирай се и щи разказвам на ЛС :lol:
Не тряя да си развалям "доброто" име във форума :lol:

Under_Angel_
09-29-2005, 22:27
sorka oba4e togava ne bqh vleznala sus registraciqta si :) tova sum az :P ako iskash shti pisha az na LS

tedinkata_
10-21-2006, 10:50
i dvamata shte sa zali4eni za vinagi ot jivota mi :!: :!: [-(

jony
10-21-2006, 10:58
всичко, което не се оправя с бой се оправя с много бой!!!
пребиий ги и двамата! само това заслужават! дебаа мамицата деееба!
и на мене ми го правиха тоя номер тва лятО!
лелелееее

Th3WildAng3l
10-21-2006, 11:07
Най-голямото отмъщение е прошката. На мен ми се е случвало .. даже два пъти.
Първият път много харесвах едно момче .. той също, но се скарахме за някаква глупост. Той започна да ме дразни като зарибяваше пред очите ми най-добрата ми приятелка. Накрая тръгнаха. И понеже бяхме в една компания аз се подлагах ежедневно на болката да ги гледам как се целуват пред мене. Накрая скъсаха.
2 месеца след това същото това момче ми предложи да ходим. Знаех че приятелката ми все още го харесва и изпитва нещо към него. Всеки нормален на мое място би и ебал майката, както и тя постъпи с мен и би тръгнала с момчето. Но понеже съм си сбъркана по природа го отрязах. Така на него му беше адски кофти, а приятелката ми две седмици не можеше да ме погледне от срам. Това беше наказанието за нея - да се чувства гузна.
Лошото е, че на другата година отново направи същата грешка с друго мое бивше гадже. И отново скъсаха. И отново тя се чувства гузна пред мене и не може да ме погледне...
... Бих казала че съм адски глупава ... но .. просто съм си такава.

jony
10-21-2006, 11:19
не не си глупава...

kofti_nick
10-21-2006, 11:20
Mi ignore i na dvamata ...


=D> /ignore

PerfectStrang3r
10-21-2006, 15:22
Еми спокойно и двамата могат да забравят за мен. Късам всякакви контакти с тях. Това е :) Тежко ще ми е, но ще го направя.

TaKe_SmILeS
10-21-2006, 15:43
mnogo im zdrave i lubov! Da 6tastlivi zaedno.Pe4elqt se dvamata,no gubqt teb.Taka e v krugovrata na jivota,ediniq trugva s gajeto na drugiq,taka sledva6tiq trugva sus sledva6tiq,taka kakto nqkoe momi4e 6te skusa s gajeto i sled vreme ti 6te trugne6 s nego...i ty.n.

alkobalko
10-21-2006, 16:47
Няма да правя нищо, за да ги разделя, просто ще забравя, че са съществували за мен.

broken_dreams
10-21-2006, 17:04
Как бихте се почувствали, ако бившото ви гадже тръгне с най-добрата ви "приятелка" :evil:. Това беше най-гадното нещо, кеото някой можеше да направи за мен :( . Но сега вече не ми пука за тях :P .

Абе на мен не ми се е случвало, ама ще ми стане кофти. Обаче не съм такъв човек, че да тръгна да се правя на луда и да се мъча да ги разделя. Просто ги игнорирам и ги оставям да си трошат главите. Няма да им се ядосвам много ясно.

koalka
10-21-2006, 17:39
Това е супер гадно по този начин да те наранят!Просто ще ме наранят естествено,но ще ми е ясно той колко ме е обичал и тя каква приятелка ми е била.

summer_04
10-21-2006, 18:58
nie s Reich_06 im pojelavame mng mgn mgn 6tastie i dano imat 2000 de4ica!:)

teardrop
10-21-2006, 19:03
Заебаваш ги и двамата и тва е :smt016

SlaDkO_KoTe{P}
10-21-2006, 19:24
emi na men mi se slu4i dokato az sam hodila s priqtelq mi i bqh za malko izvan grada toi e tragnal s "nai-dobrata mi prqtelka"...kogato razbrah se otkazah i ot dvamata ,kolkoto i da me bole6e ,kolkoto i da darjah i na dvamata, na neq nai-ve4e.Ne sam pravila opiti da im go varna prekaleno mnogo me bole6e za da mislq za otma6tenie...

ssiimmoonna
10-22-2006, 06:31
ami ti sama si go kaza 4e e nai-gadnoto!!!!o6te po-gadno e ako pri4inite da trugne s neq sa prosto da te podrazni a takiva priqtelki koito 6te trugnat s biv6oto mi po-dobre da nqmam [-X [-(

mechtaq_za_teb
10-22-2006, 07:19
i na men mi se e slu4valo...beshe otdavna no se se6tam 4e kato razbrah 4e hodat se po4ustvah tolkova izpolzvana...sega s mom4eto sme skarani,a s momi4eto samo zdr si kazvame!mi az ne sam mislila za nikakvo otmashtenie,dostatachno im beshe tova 4e nishto ne stana mejdu tqh.

teenkopele
10-22-2006, 07:43
Как бихте се почувствали, ако бившото ви гадже тръгне с най-добрата ви "приятелка" :evil:. Това беше най-гадното нещо, кеото някой можеше да направи за мен :( . Но сега вече не ми пука за тях :P .

Правилно си сложила "приятелка" в кавички. Ако все още имаш чувства към това момче, а тя е тръгнало с него...е не може да не е предполагала, че ще те нарани. :shock: :shock: :wink:

PaMit0
10-22-2006, 12:35
Преди време имах сьщия проблем,не се сдьржах и я прибих от бои после имах ебати наказанието за тва,но просто беше ужасно,"най-добрата" ти приятелка да ти свие мом4ето,за тия к*4ки нема по6тада бой бой и пак бой,сега като я видя тая и я гладам злобно хах не 4е толкова ми пука но ми се приисква пак да я бия :twisted: А за да й го вьрне6 по4ни да го сваля6 отново това мом4е тя 6те побеснее и може и да скьсат заради теб , а ако това стане трьгни пак с него и го зарежи по най-гадния и най-унизителен на4ин,ВЬРНИ МУ ГО ТЬПКАНО :twisted: ,никой няма правото да си играе с 4увствата на другите безнаказано,тьи 4е успех :)

Viktoriq_
10-22-2006, 12:43
Ами браво на теб ...

madlencheto:)
10-22-2006, 12:54
Пфф.. много добра приятелка си си намерила.Нито тя,нито той заслужават вниманието ти.Просто забрави,че съществуват и не се опитвай да им отмъщаваш,защото ако наистина успееш после няма да изпитваш никакво удоволсвие от това.Повярвай ми!От личен опит ти го казвам.Иначе на тях така или иначе ще им се върне,рано или късно, по един или по друг начин;)
Айде горе главата и не се занимавай повече с тапири;] Ще си намериш някое друго момче,което наистина да те заслужава.