PDA

View Full Version : уроци по акустична китара или ударни инструменти



korn___
09-22-2005, 13:07
абе интересува ме някои знае ли каде мога да се запиша на уроци по акустична китара ? или по ударни инструменти ? :D и колко пари ще са уроците .... ако някои знае и каже ще съм му много благодарен

аз съм от софия

CMA3KA
09-22-2005, 20:21
eee radvam se 4e nekoi se interesuva ot tva pi6i mi na e_banica@mail.bg da znae6 4e ako 6te sviri6 na perkusii nema da ti e lesno slojno e i e dosta po-skupo ot kitarata plus tva trebva da ima6 dobri sasedi i abe mnogo e qko oba4e ako ima6 kinti vreme i tn kitara moje6 da si kupi6 i za 100 lv are

korn___
09-23-2005, 08:31
е поне 1 човек в тоя форум да свири :D

wicked.witch
09-23-2005, 10:25
и аз от доста време си търся човек за да ме учи да свиря на китара, ама искам да е електрическа.....

Sinister_Doll
09-23-2005, 10:33
Az nqmam problem, men me u4i ba6ta mi. Az sum s elektri4eska. Pregledayte nqkoi i dr obqvi. Edni friendki im davat uroci u4iteli ot muzikalnoto, te vinagi tursqt nqkoq dopulnitelna zada4ka. Ima na4in, ama 4ovek trqbva da se raztursi. Edva li 6te polu4ite golqma pomo6t tuk.

HouseMania
09-23-2005, 13:00
Уроците по барабани са 15 лева на 2 астрономически часа води ги някаф от музикалното тук в едно студио до нас в жк. Младост за китара незнам.

09-23-2005, 15:10
е поне 1 човек в тоя форум да свири :D
po4ti vsi4ki momi4eta ot toq forum svirqt
puk dori i dosta mom4eta

korn___
09-23-2005, 17:11
и аз от доста време си търся човек за да ме учи да свиря на китара, ама искам да е електрическа.....

аз вече се оредих с учител :D и то без пари оказа се че 1 мой приятел баща му е учител по китара ...електрическа и акустична аз ще си зема акустична понеже е по ефтина и ще ми свърши работа кат за налото щото тая дет съм си харесал е за 830 лева без дистара ... и за него още 80-90 лева ... ако искаш ще питам за телефон и после ще ти пиша ?

иначе аз тая китара съм си харесал

http://www.jacksonguitars.com/gear/gear.php?partno=JS30RR_Rhoads

834 лева е ако не бъркам в магазина на фендар ако го знаеш кои е ...

machoka
09-23-2005, 18:02
Уроците по барабани са 15 лева на 2 астрономически часа води ги някаф от музикалното тук в едно студио до нас в жк. Младост за китара незнам.

Тук, в музикалното преподаватели по ударни инструменти са 3 жени, две от които сестри :wink:

korn___
09-24-2005, 12:02
е поне 1 човек в тоя форум да свири :D
po4ti vsi4ki momi4eta ot toq forum svirqt
puk dori i dosta mom4eta


хахахахахахаха :lol: да верно е доста от момичетата свират ама не казват точно на какво ... :lol:

CMA3KA
09-24-2005, 12:22
Hubava kitara si si izbral Jackson malko mi se struva skupa no ne e lo6a a sestrite ot muzikalnoto sa maria i iskra palievi

P.S. ako nekoi si tursi barabanist za grupa na e mail E_banica@mail.bg

xandria
09-24-2005, 12:37
Az da ti kaja el.kitarka si e dosta skupi4ka,az imam ama ne e el,ba6ta mi deto si e vzemal nqvga, i me y4i brat4ed mi.A ina4e edin friend ima el. i .. e dosta trydno -trqbva dosta tarpenie i kakto kazaha po-gore-dobri sasedi.6toto nie hodim na edno mqsto deto mnogo da ne tormozim drygite :twisted:

korn___
09-24-2005, 12:44
Az da ti kaja el.kitarka si e dosta skupi4ka,az imam ama ne e el,ba6ta mi deto si e vzemal nqvga, i me y4i brat4ed mi.A ina4e edin friend ima el. i .. e dosta trydno -trqbva dosta tarpenie i kakto kazaha po-gore-dobri sasedi.6toto nie hodim na edno mqsto deto mnogo da ne tormozim drygite :twisted:

вече китарата е в нас :twisted: кат сабера парите ... ще си зема и другата китара тая дет е от линка :twisted: мен ми казаха че ставала главно за свирене на по тежка музика ако тръгна да свира нещо по леко на нея ще ми е трудно така ли е .... ? то аз ще свиря само тежка музика де 8)

xandria
09-24-2005, 12:57
Emi tejkata muzika si e nai qka.Ama posle ako izvednaj iska6 nqkoq balada ili ne6to takova.. Abe de da znam.. Hybavo e da si ima6 i za po-tejka i za po-leka music kitara.. Ama kat ne moje.. Trqbva purvo da probva6 da sviri6 na razli4ni kitari ,da 4ye6 zvyka,abe vuob6te da vidi6 koq 6te ti dopada nai mnogo i togava da q vzeme6 6toto tq 6ti za postoqnno.Az si vzeh sintezator osven kitarata deto imam(ama neq q mrazq 6toto e mnoo zle),dobre 4e my friend ima svqstna kitara 4e.. meznam ina4e

wicked.witch
09-24-2005, 13:08
и аз от доста време си търся човек за да ме учи да свиря на китара, ама искам да е електрическа.....

аз вече се оредих с учител :D и то без пари оказа се че 1 мой приятел баща му е учител по китара ...електрическа и акустична аз ще си зема акустична понеже е по ефтина и ще ми свърши работа кат за налото щото тая дет съм си харесал е за 830 лева без дистара ... и за него още 80-90 лева ... ако искаш ще питам за телефон и после ще ти пиша ?

иначе аз тая китара съм си харесал

http://www.jacksonguitars.com/gear/gear.php?partno=JS30RR_Rhoads

834 лева е ако не бъркам в магазина на фендар ако го знаеш кои е ...
да ако можеш питай

Sinister_Doll
09-24-2005, 15:18
Mn qka kitara! Moqta e nekuv Fender, ama e dqdoto na si4ki Kitari... Ina4e ako nqma6 nikuv opit, ne vqrvam da zapo4ne6 napravo ot tejka muzika. Az v na4aloto si praveh nekvi takiva iluzii, ama ne se polu4ava. Ina4e ba6ta mi go gledam moje da izsviri si4ko, ot zay4enceto bqlo do do tejka muzika.

Ina4e za susedite sum suglasna, trqbva da sa zlatni hora. Az go nqmam toq kusmet.

korn___
09-24-2005, 15:28
Mn qka kitara! Moqta e nekuv Fender, ama e dqdoto na si4ki Kitari... Ina4e ako nqma6 nikuv opit, ne vqrvam da zapo4ne6 napravo ot tejka muzika. Az v na4aloto si praveh nekvi takiva iluzii, ama ne se polu4ava. Ina4e ba6ta mi go gledam moje da izsviri si4ko, ot zay4enceto bqlo do do tejka muzika.

Ina4e za susedite sum suglasna, trqbva da sa zlatni hora. Az go nqmam toq kusmet.

абе докато свигна по бързо да намирам сека точка по грифа ще свира само таблатури за бас китара и малко по нататука (след някои и друг месец) ще потърся нещо по елементарно и малко по малко ще навлеза абе има време не бързам за никаде :D се пак искам да свиря само любителски а не професионално така че ... няма да се мъча много много а за китарата ... има време докато сабера тея пари ще мине бая време а за саседите ... да умират бе нарочно ще ставам в 5 часа рано сутрин и ще ги будя по възможност със slayer :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ще им се нивиди и у тапаците изобщо не ме интересуват