PDA

View Full Version : Черни и бели магии, гледачки и т.н.



ProstoAz
09-22-2005, 20:19
С риск да ме помислите за луда ще ви разкажа какво ми се случи днес. :arrow: Сутринта една приятелка дойде в нас да изпушим по една цигара и през това време на вратата се звънна. Отворих вратата и гледам 2 циганки - искаха ми дрехи и обувки някакви, но аз им казах, че нямам. Едната си тръгна, а другата ме помоли поне за една цигара. Аз и дадох и тя предложи да ми гледа. Съгласих се, посипах си сол по ръката - както тя ми каза и започнахме. Позна ми адски мн. неща и естествено ми каза, че имам направена черна магия или някой ми мисли злото. Предложи ми да развали магията. Аз все още приемах всичко на шега и се съгласих. Донесох и едно яйце и парцал, както тя ми каза. Тя хвана яйцето, счупи го и ми го показа - беше си едно напълно нормално, читаво яйце. Изсипва го в парцала, задърна го и ме караше да повтарям разни работи след нея. Аз естествено го направих. След като свършихме отвори парцал и...вътре в яйцето (на мястото на жълтъка) имаше нещо черно, имаше 2 големи черни като прътчици свързани една със друга. :shock: :cry: :cry: Тогава вече ме хвана страх, почнах да плача, а тя казваше да се успокоя... :? После тя ме пита наще кога ще се приберат и аз и казах, че ще е след 30мин., а то всъщност имаше още час-час и половина и отидох да и дам някаква стара дрешка. Когато се върнах да и я занеса вече я намаше. :roll: Огледах нагоре и надоло по стълбите и тамън да заключа вратата видях, че майка ми си идва. :shock: Качи се за малко до нас да вземе нещо. :roll: И така...
Исках да ви питам какво мислите? На някой случвало ли му се е нещо подобно? Преди не вярвах в такива неща, но сега вярвам. :( И ме е страх. Ами ако ми е направила нещо лошо? Ами ако не е трябвало да казвам на никой за това, а аз казах на доста хора? (ето, че сега казвам и на вас).
Моля ви кажете ми какво да правя, отначалото приемах всичко на бъзик, но сега адски много ме е страх. :cry:

gazovia
09-22-2005, 20:26
Не обръщай внимание на такива глупости- сичко е инсценировка. ПО-добре виж дали не липсва нещо от вас :wink:

09-22-2005, 20:26
ae,spoko tiq ciganki sa palni izmamnici!imat si specialna tehnika,po koqto s uvivaneto v parcala slagat tva 4ernoto i posle razpravqt,4e bilo jivak ili ot 4erna magiq i t.n.,znam ot siguren izto4nik.Ne im se hva6tai i ne im davai pari nikoga!

DarthRevan
09-22-2005, 20:27
spoko mila...ne trqbva da se pla6i6 ot tekiva raboti...to moje i da si e stra6no ama...uspokoi se...ot vampiri strah li te e? i da te e i da ne te e vampira 6e te izqde ako re6i...tva e sy6toto...moje i da e stra6no no teka ili ina4e ako ne6to kofti 6e stava to 6e si stane...osven ako ne polu4ava6 utre6niq vestnik...btw nikoi razli4en ot prosto az f da ne mi 4ete mnenieto 4e sam nenzam kvo napisah...mai mi se spi :D

sherry
09-22-2005, 20:28
Вярвам в такива предсказания,но не винаги! :!:
Има хора,които наистина имат такава дарба,но други са шарлатани.
На мен една възрастна жена ми позна много неща :shock:
позна всичко за характер ми,за проблемите ми,за изминалите две години и за настоящето ми :shock:
Каза ми,че тази година ще ми е трудна и нещата няма да стават така,както ми се иска,но следващата година всичко ще се оправи.
Теб мога да те посъветвам нещо-не се притеснявай :wink: Не вярвам жената да ти е направила черна магия,все пак няма за какво да го прави.Нищо лошо не си и направила :wink:

09-22-2005, 20:30
ae,spoko tiq ciganki sa palni izmamnici!imat si specialna tehnika,po koqto s uvivaneto v parcala slagat tva 4ernoto i posle razpravqt,4e bilo jivak ili ot 4erna magiq i t.n.,znam ot siguren izto4nik.Ne im se hva6tai i ne im davai pari nikoga!
daje v gospodari na efira bqha dali edna takava podobna ma ne ciganka deto "mahala olovo" ot horata s parcal i qice i zimala parite na horata

DeSsi
09-22-2005, 20:30
spokoino tiq sa sharlatanki :)

ProstoAz
09-22-2005, 20:34
Не обръщай внимание на такива глупости- сичко е инсценировка. ПО-добре виж дали не липсва нещо от вас :wink:

Абе и аз това си помислих, защото искаше и нещо златно да ме напръска с вода, обаче аз нямах и и донесох една сребърна гривничка. И после като отидох да и донеса дрешка, тя нали офейка и реших, че е взела гривничката, но я намерих на същото място на земята, където я бях оставила. А преди това и искаше пари и с тях да ме напръска с вода и аз и дадох и тя си ми ги върна всичките. :roll:
Ама иначе какви са били тези работи? Как ли ме е метнала? През цялото време я наблюдавах. :?

MiRaCuLiXbb
09-22-2005, 20:36
Ае не се излагай. Голямо момиче да вярва в простотии. Помисли си защо те е питала за ваще? Помисли си и защо си е тръгнала като майка ти е идвала.
Както ти казаха вече за яйцето е бързина на ръцете. :wink: Защо ще го овива в парцали и т.н. :lol:
ПП Ти верно ли се притесни??

gazovia
09-22-2005, 20:37
Абе, излъгала те е нещо, циганите могат 'сичко да измислят. Не се връзвай и стига си мислила за тия глупости

AvLee_
09-22-2005, 20:38
Както ти казаха тия са шарлатанки и това са глупости.
Каквото ще става,ще става :wink: .Не е нужно да вярваш на накави си циганки с яйце и кърпа :)
Как ли те е метнала - ми се пак си е професионалистка жената в занаята - с това си изкарва прехраната :lol:
Не се връзвайте на такива неща!!!

DeSsi
09-22-2005, 20:38
napravila ti e nqkoi drug fokus.Edna be6e gledala na sestra mi i i be6e kazala 4e 6te stane pojar v nas i neshto losho shtqlo da se sluchi no nishtu ne stana ( slava Bogu ).Ne trqbva da se vqrva na takiva ne6ta.
NO NE OTRICHAM CHE IMA I ISTINSKI GADATELKI :!:

09-22-2005, 20:38
ne se vruzvai na tezi gluposti.na men su6to mi se slu4i ne6to podobno i dosta si izpatih ot tova 4e povqrvah na edna ciganka.i sum suglasna s gazovia 4e 6te e dobre da vidi6 da ne bi da lipsva ne6to ot vas

sherry
09-22-2005, 20:39
Не обръщай внимание на такива глупости- сичко е инсценировка. ПО-добре виж дали не липсва нещо от вас :wink:

Абе и аз това си помислих, защото искаше и нещо златно да ме напръска с вода, обаче аз нямах и и донесох една сребърна гривничка. И после като отидох да и донеса дрешка, тя нали офейка и реших, че е взела гривничката, но я намерих на същото място на земята, където я бях оставила. А преди това и искаше пари и с тях да ме напръска с вода и аз и дадох и тя си ми ги върна всичките. :roll:
Ама иначе какви са били тези работи? Как ли ме е метнала? През цялото време я наблюдавах. :? Ми тази жена може и да не те е излъгала..
кой знае..винаги има шарлатани,но и хора,които познават наистина.

MiRaCuLiXbb
09-22-2005, 20:40
но и хора,които познават наистина.
Айде пак старата песен. :D Заведи ме при един.

gazovia
09-22-2005, 20:41
Ми тази жена може и да не те е излъгала..
кой знае..винаги има шарлатани,но и хора,които познават наистина.
Абе, стига си плашила момичето с глупости :twisted: :twisted: Я ходи си легай

^FaiNt^F
09-22-2005, 20:42
hahah in4e daje davaha po televiziqta v gospodari na efira sy6toto ne6to za nqkva 6arlatanka det taka pravila s horata-qice-nagled si4ko ok uviva go v kyrpa i hop-ne6to 4erno v nego kato go raz4upi-i tva stava pred horata! oba4e sys skrita kamera zabaveno pokazaha kak to4no go pravi! i ne se vryazvai molq te-mnogo po veroqtno e da se opitvat da vidqt kvo e u vas za da kradat (etu za6to sa te pitali va6te koga 6si doidat) otkolkoto ot dobra du6a da ti gledat :wink:

ProstoAz
09-22-2005, 20:46
Хахахахахахахах, оффф, добре че сте вие. Иначе нямаше да спя спокойно. Алеле как можах да и дам 5лв пффф. :x :x :x
А и междо другото циганката от къде ще знае коя е майка ми като за първи път се виждаме?
Ама както и да е..по ми изнася да не вярвам на такива работки. :lol:

gazovia
09-22-2005, 20:50
Хахахахахахахах, оффф, добре че сте вие. Иначе нямаше да спя спокойно. Алеле как можах да и дам 5лв пффф. :x :x :x
А и междо другото циганката от къде ще знае коя е майка ми като за първи път се виждаме?
Ама както и да е..по ми изнася да не вярвам на такива работки. :lol:
Хахахахахахахаха, ми ето зели са ти 5 кинта, начи се пак те е минала :lol:

BSB
09-22-2005, 20:51
я не се излагай! това са пълни глупости, казвам ти и вземи да се успокоиш :lol:

09-22-2005, 20:57
Това не са били циганки. Това бяхме ние с колегата под прикритие като циганки :!:

FlowerinesS
09-22-2005, 21:58
ами има и наистина хора с няква дарба..ама ти да ен си я вкарала във вас?!то и на вратата е опасно!"вашите кога ще се връщат" , "донеси ми еди-кво-си"("аз през тва време да поогледам коридора-да видя изобщо кво има във вас-якета , обувки ..((поне тва коеот може да имате в коридора например)) , Утре да оставим нещо чупливо пред вратата- да видим кога излизате всички от вкъщи..към сот-а ли сте..и ни очаквай скоро :))
кажи на вашите кво е станало..включвай алармата постоянно като няма никой във вас(ако имате)
мн съмнителни са тези..при мен така веднъж нещо тати нещо търсеше забързо в колата ония нахалните цигари глупости кво ли не искаха..тати ест се оправи с тях мн бързичко-1 поглед им беше достатъчен и тъкмо тръгнаха да казват:"сега шти казваме нещо за нея" и изчезнахме :D след тва цяла вечер си мислех кво ли щяха да ми кажат тея...и ся ми е интересно начи!

e_l_i_z_a
09-23-2005, 07:49
Аэ пък ще ти кажа какво ми се случи на мен-нещо подобно е. :?
Беше миналата година,но си го спомням много добре.
Бях с една приятелка и си вървях по улицата-отивахме до видеотеката.И ни срещна една циганка и ни предложи да ни гледа.Аэ се съгласих и тя ми позна доста неща,само докато ме гледаше в очите.После и на ръката,а после(в момента съм в състояние да се раэплача :cry: )ми каэа да откъсна едно листо от близкото дърво.Аэ естествено го направих.Тогава тя ми подаде едно малко парче восък.Каэа ми да го увия в листото.Аэ го направих.Каэа ми да обиколя себе си.Тогава ми мина преэ главата,че тая може нещо да ме омагьоса.Но бях много уплашена,че ако не го направя,може да ме прокълне,че не и вярвам(нямаше връщане наэад).Направих го.Тогава тя ми каэа да раэгърна листото.Преэ това време приятелката ми буквално се беше вкаменила и вкопчена в мен,трепереше.Аэ също :roll: .И като раэгърнах проклетото листо,восъкът беше във формата на эмия с отворена уста.АЭ БУКВАЛНО ОТКАЧИХ!Циганката го смачка и го прибра,като преди това плю в него.Аэ треперех...тя ми предложи да раэвали магията эа ..(тук ме досмеша)-2лева.Аэ откаэах,тогава тя започна да ме гледа супер странно право в очите.Точно в тоэи момент иэневиделица се появиха двама човека-млади някъде около 20-23годишни мъж и жена.Жената ме дръпна наэад беэ да ми каже нищо и беэ дори на ме погледне.Мъжа иэгони циганката и ми каэа,беэ да ме гледа,че не трябва да вярвам в такива неща.Тогава заминаха эад ъгъла.За няколко секунди аэ и моята приятелка неможехме дори да промълвим или даже да помислим нещо по въпроса.Аэ се сепнах и тръгнах да благодаря на хората,които ме спасиха,но зад ъгъла нямаше жива душа.Това стана миналата година,но циганката досега не съм я виждала.Като си спомня още ме побиват тръпки.А пък тогава колко бях иэплашена,не е эа вярване..... :x ужасно е!!!
Но не искам да мисля затова.Направих си иэвод,че на такива хора не трябва да се обръща внимание. :roll:

fallen
09-23-2005, 08:13
Това не са били циганки. Това бяхме ние с колегата под прикритие като циганки :!:

Е защо под прикритие бе...Че то вие по принцип сте си циганки нямало е нужда да се криете...
А BTW e_l_i_z_a това дето го разказваш е гааадноо :?

Блейз Самър
09-23-2005, 10:29
Елиза тва е няква супер интересна история. А тва за восъка - може просто като си го стиснала в лисотото да си го смачакала във формата на "змия" и в такъв момент си била много уплашена и си склонна да си представиш всичко. Както и да е ти си знаеш най-добре. Обаче тия хора дето са дошли точно в тоя момент... егати и историята. Запоменете че от такива неща може да ви се случи нещо само и единствено ако повярвате. Като го повярвате започвате да си внушавате. За това изобщо не си и мислете, че цялата тая работа може да е истина - всичко е трик, който цели да ви обърка и стрсне.

SweetBunny
09-23-2005, 10:43
Запоменете че от такива неща може да ви се случи нещо само и единствено ако повярвате. Като го повярвате започвате да си внушавате. За това изобщо не си и мислете, че цялата тая работа може да е истина - всичко е трик, който цели да ви обърка и стрсне.
Da, tova e cqlata istina a i v mnogo knigi go pi6e! Taka 4e - nedei da vqrva6 :!:

girlpower
09-23-2005, 10:45
Ами давам ти съвета да отидеш на истинска врачка :!: Защото тази циганка може да ти е направила магия :!: :x :!: Послушай ме и отиди :idea: Няма да сбъркаш :!: :!:

rosskata
09-23-2005, 11:01
Запоменете че от такива неща може да ви се случи нещо само и единствено ако повярвате. Като го повярвате започвате да си внушавате. За това изобщо не си и мислете, че цялата тая работа може да е истина - всичко е трик, който цели да ви обърка и стрсне.

ДА , преди около година сестра ми се беше шсшнала така. Тя отивала на концерт (тренираше балет), една такава циганка я спряла и и подвикнала "како черна магия имаш направена, , ела да ти разваля магията!" ПОсле продължила и направо я втрещила " Да ти са живи и здрави, две сестрички имаш" и някви такива (верни) предположения. Когато сестра ми се опитала да отмине, оная се разкрещяла "Ти си танцйорка, представление имаш, олово да имаш в краката, да се спъваш само, и т.н." Сестра ми така се уплаши, че цяла вечер се спъва и въобще не се представи добре на концерта... И това не беше черна магия, а самовнушение. ПО- късно установихме, че палците и се подавали от торбата (ето откъде знае циганката къде отива сестра ми :wink: )
Така че - не се шашкайте- те така печелят пари, ако познават, значи са просто по-наблюдателни.

rosskata
09-23-2005, 11:02
Ами давам ти съвета да отидеш на истинска врачка :!: Защото тази циганка може да ти е направила магия :!: :x :!: Послушай ме и отиди :idea: Няма да сбъркаш :!: :!:


:evil: :evil: :evil: Какви са тея глупости... Как може да вярваш в такива неща??? Ехоооо, събуди се!

CRaZy_IKT
09-23-2005, 14:17
Tiq sa super zle be.Na men slava Bogu ne mi sa se sluchvali takiva raboti.No ako ne dai si Boje se sluchi tva shte prizova Bog da prokudi zlite sili i da ustoq na situaciqta.
Ami Vanga leka i pryst e primer za izstinski priroden talant za gadatelstvo.A tiq deto sega i se pi6at za naslednici da si gledat rabotata-6arlatani.

She-Devil
09-23-2005, 16:08
Не мога да кажа,че ми става смешно като чуя поредната история...Просто невярвам в циганките!По-скоро вярвам САМО НА МОИТЕ КАРТИ!Но иначе да ви кажа,много вярвям в гадания с карти и с други предмети...Дори и да имаш черна магия....можеш да се обърнеш към сърквата.Не знаете колко е приятно да се отпуснеш и да не мислиш за нещо конкретно в сърквата....страхотно е усещането!Аз не съм набожна,но понякога се налага да се откъснеш от прекаленото много хорски приказки.
Майка ми е ходила на таква гледачка...преди няколко месеца,тя й е казала,че ми е направена черна магия.От тогава майка ми само чете библията и се моли.Пък аз да ви кажа не вярвам.Верно че понякога все едно дявол живее в мен,ама все пак съм си АЗ!