PDA

View Full Version : Бачкане :)



rosskata
09-23-2005, 12:25
КОлко от вас работят (са работили лятото). Какво и къде работихте(работите), доволни ли сте от работата... Разбирате ли се с колегите си? Споделете своите впечатления.. :roll: А от парите доволни ли сте?

За тези които не са работили- бихте ли искали и какво? :?:

09-23-2005, 13:10
да работя като шофьор на баща ми

stereophonix
09-23-2005, 13:23
lqtoto raboteh (: v megahim - otdel reklama (: ot parite sam dovolna.. a s kolegite si mn se razbirah i sega sa6to mn se imame! (: sega ne rabotq 6toto hodq na daskalo i nqq kak prosto... (:

sherry
09-23-2005, 13:31
Не съм работила,но искам.
Следващото лято живот и здраве,искам да си намеря работа.Не обичам да завися от някого...но факт е,че докато искам пари от мама и татко,аз няма да бъда напълно самостоятелна.
Надявам се да успея да си намеря работа.

De_mikke
09-23-2005, 13:43
Tva lqto uj shtqh da bachkam v edno mnogo golqmo kafe,bashta mi poznava sobstvenicite i idvat mnogo chujdenci tam i shteshe da e super,no az sym na 16 i shefkata kaza che sega sym tvyrde malka,no dogodina mai shtqla da me vzeme.Chestno kazano kato otidoh malko se stresnah i sled tva se radvah che ne pochnah,obache sega mi trqbvat povechko pari puk mi e kofti postoqnno da muftq nashte i sym se nastoila otsega da bachkam drugoto lqto.Daje mi se iska sega da zapochna nqkyde,ama nashte nqma da mi dadat po vreme na godinata pyk i nqma mnogo kyde

JuBaCcA
09-23-2005, 14:02
Am..rabotih mnogo raboti :) ot trudovata borsa mi nameriha rabota :) Pyrvo s 2 momcheta pylnihme 2 kamaza s kamyni za 10 leva,sled tova prenasqhme 9-10 kubika dyrva pak za tolkova pari,sled tova edni remyci za kombain,edni kashoni..be mnogo neshta :) ama vse pochasova rabota,shtoto nqmam 18,na 17 sym :)

CRaZy_IKT
09-23-2005, 14:05
Abe za rabotata det se vika i ot 10 mojesh da pochnesh.Tiq det se opravdavat che sa malki syshtnost gi myrzi.Az sym smenila okolo 20 raboti a sym na 14.Are zamislete se.Rabota i prez uchebnata godina.Dovolna sym ot zaplatata shtot si e moq i ne e nujno maika mi i bashta mi da se tebkat se za men.Dokato sestra mi e na 19 ama estestveno e myrzeliva i s nishto ne se e zahvanala-REZIL

Murderdoll
09-23-2005, 14:10
^ би ли ми дала някво инфо, какво точно
си работила и работиш през учебната година?
при това на 14 @.@

по темата-никъде не ме искат хахах не бе
викат че съм малка(15), ама декември като напрая 16
другото лято мисля да побачкам някъде

DeSsi
09-23-2005, 14:15
Бих искала да работя другото лято но нямам години :)

Неактивния
09-23-2005, 14:18
Abe za rabotata det se vika i ot 10 mojesh da pochnesh.Tiq det se opravdavat che sa malki syshtnost gi myrzi.Az sym smenila okolo 20 raboti a sym na 14.Are zamislete se.Rabota i prez uchebnata godina.Dovolna sym ot zaplatata shtot si e moq i ne e nujno maika mi i bashta mi da se tebkat se za men.Dokato sestra mi e na 19 ama estestveno e myrzeliva i s nishto ne se e zahvanala-REZIL
Аз съм на 12 и смених 3 работи като последната бях надзорник на бoрда на директорите в ОББ!

CRaZy_IKT
09-23-2005, 14:19
^ би ли ми дала някво инфо, какво точно
си работила и работиш през учебната година?
при това на 14 @.@

по темата-никъде не ме искат хахах не бе
викат че съм малка(15), ама декември като напрая 16
другото лято мисля да побачкам някъде
Bila sym servitoirka,razdavala sym listovki,bila sym sekretarka i o6te kup raboti...A inache sega sym pak s listovki.Za 2 chasa mi davat 3 leva,ama si zaslujava vse pak...A rabotih i v Plovdiv edno lqto ta tam za chas po 15 kinta.Tva mi beshe razcveta.
Ama kvo i tiq listovki me ustroivat ;)

rosskata
09-23-2005, 14:50
:)Аз това лято бачках за трети сезон на Златни пясъци. Не е вярно че под 18 никой не взима на работа. Първото лято бях на 16 и пак ме взеха, миналата година пак бях при първите си шефове. Продавах бижута и чанти на Златните в едно магазинче. Първото лято ми даваха 10лв на ден, второто 15, но с лъгане и мазане си правех двойно повече 8) .Но работното време беше убийствено- 12-14 часа всеки ден, почти нямах почивки, ходех всяка вечер на диско и като почнах даскало берях вече душа...С колегите там се разбирах доста добре.
Тва лято бях сервитйорка в един хотел пак на Златни и беше супер яка работата, вече имах договор, всичко точно, работа- три часа сутрин, после 4 часа вечер, 250 лв и колкото бакшиш вземеш. Имахме и по 2 почивни дни абе супер. Колегите... нямам думи за тях, тълпа пишлемета на моята възраст, от луди по- луди, абе беше супер догодина пак 8) Единственото кофти беше че имахме униформи :?http://img.photobucket.com/albums/v166/rossinant/nekfi/S4021388.jpgтука съм втората(с късата коса)а другата е Гал (ако я помните)
Оф , сега тряа пак да си търся работаааа... :?

09-23-2005, 15:04
Агентите винаги са се трудили неуморно през целият си живот!!! Разбира се работата ни излага на опасности по-големи от тези да мъкнем камъни !

LiNkiN4eTo
09-23-2005, 16:02
кво?
тате , дай 5 лева!
нямам години...

09-23-2005, 16:07
и аз търсих неква работа, но никой не ми даде...била съм малка (15 години)... ако някой може да даде оферти за работа цена няма да има...

wicked.witch
09-23-2005, 16:08
и аз търсих неква работа, но никой не ми даде...била съм малка (15 години)... ако някой може да даде оферти за работа цена няма да има...
тва съм го написала аз, ама не бях логната....

rosskata
09-23-2005, 16:09
:? Къде живееш? Щото по принцип най- лесно работа се намира лятото(зимата) по курортите- летни и зимни... Там взимат по- лесно хора под 18.

wicked.witch
09-23-2005, 16:12
ми живея в София, на 15 години съм...февруари ставам на 16....

Sinister_Doll
09-23-2005, 20:40
ако някой може да даде оферти за работа цена няма да има... I az tuy vikam! Ne si namiram rabota, be! Ne me vzimat! A mi pisna da bezdeystvam! I az sum ot Sf, po4ti na 16.

^I don't give a fuck^
09-23-2005, 20:40
Съмнявам се момиче на 14 да е секретарка :shock:
Както и да е :shock:


На 16 съм и бачках малко лятото... :roll:
Сега си търся няква работа но нз как ще я съчетая с тъпото даскало :?

Ri4i^
09-23-2005, 21:14
Аз бачках лятото в Китен. Първо продавах в един магазин за хранителни стоки, ама там кинтите не ми харесваха и после станах сервитьорка. Голямо шоу беше...изпочупих чиниите на хората, ама нямах удръжки за чупливост- само колегите, които си тръгнаха по-рано имаха :lol: + това бях любимата работничка на шефовете :D Да знайте много е готино да бачкаш на морето далеч от мама и тати :) правиш каквото си искаш :) изкарваш си сам парите :) после ги харчиш за каквото си искаш...абе бая се поглезих там,ама ставаше въпрос за здраво бачкане. Имала съм дни, в които съм бачкала по 17 часа.

blackboy
09-24-2005, 08:18
Аз бях по училищно време... :)
Само на нощни смени.. е малък съм де (15)
,но ме уредиха с връзка :D

stereophonix
09-24-2005, 11:15
az sq se 4udq kvo da rabotq .. ma to s tui daskalo ... nqkoi nekvi predlojeniq? .. ot rs sam i sam na 17 (:

aBeP4eTo
09-24-2005, 13:46
Побачках малко и мога да кажа, че беше супппер забавно. Якото беше, че всеки ден срещаш супер различни хора и можеш да говориш за супер различни неща с тях. Е малко се отегчавах от време на време :? ама нормално. Ще видим другото лято дали пак ще си намеря нещичко. :P

GalYol
09-24-2005, 20:04
Както вече разбрахте последното лято бачках с Роска в един хотел в Златни пясъци като сервитьорка. Мноооого невероятно шантави колеги си имахме и пукнах от кеф.

Миналото лято бачках в едни телефонни кабинки. Бях касиерка. Работата беше лека и откарах и няколко месеца след като почнах училище. Шефчето ми беше много яко, ама колежката ми беше мноооого голяма скрофа и яко не се понасяхме.

А първата година като бачках(тогава бях на 16) бях сервитьорка в един бар на плажа естествено пак в Златни пясъци. Там взимах доста парички и направих страхотен тен, ама бачкането беше доста измрително. Жегата трудно се издържаше...

Сега като се пооправя с изпити и лекции (за първа година ми е и съм малко шашната) ще се фана пак нещо да бачкам, ама не е ясно още какво. Сигурно пак сервитьорка :)