PDA

View Full Version : Iskate li da ste ot drugiq pol?



GreenLadyM
09-23-2005, 15:38
Ako mojehte bihte li si smenili pola za edin den?I kakvo bihte pravili?Az li4no mislq 4e za 1 den bih stanala mom4e...

pinK_Baby
09-23-2005, 15:55
Дааа би било интересно наистина...Щях да се напия,щото не мога да издържам на пиене иначе,а ако съм момче тва ми дава по-големи шансове :lol: Ще намеря някоя мацка да ми духа,за да разбера какво точно им харесва най-много на мъжете...След тва щях да намеря някоя джофра дето не мога да я трая и ще се ебавам с нея...Щях да свиркам по улиците след всяка фуста....Щях да се оригам звучно(ахахаха тва беше бъзик) Ще псувам като каруцарка и ще правя простотии...Щях да отида на стриптийз....Щях да карам бясно кола....Определено няма да ми е скучно :) И определено за един ден искам да съм момче...Ще имам много успех сред мацките щото ще знам на кво се кефят :)

korn___
09-23-2005, 16:11
кат се замисля ... бих ще бъде няква супер селения и простотия :lol: :P :twisted: ще закача абсолютно сички мъже и жени покраи мене :lol: после ще набия шамарите на една купчина хора но определено да си мъж е по забавно :twisted: :twisted: :twisted: можеш със секи да се изгавриш както си искаш а жените тва не го могат :P :P :P абе за 1 час ще ми стигне кат време да направя сички видове селении и простотии дет ми доидат на акъла :lol:

blackboy
09-23-2005, 17:40
Аз искам да бях момиче :lol:
ква курва щях да съъъъъм :lol: :lol: :lol:

DeSsi
09-23-2005, 17:53
Дааа би било интересно наистина...Щях да се напия,щото не мога да издържам на пиене иначе,а ако съм момче тва ми дава по-големи шансове :lol: Ще намеря някоя мацка да ми духа,за да разбера какво точно им харесва най-много на мъжете...След тва щях да намеря някоя джофра дето не мога да я трая и ще се ебавам с нея...Щях да свиркам по улиците след всяка фуста....Щях да се оригам звучно(ахахаха тва беше бъзик) Ще псувам като каруцарка и ще правя простотии...Щях да отида на стриптийз....Щях да карам бясно кола....Определено няма да ми е скучно :) И определено за един ден искам да съм момче...Ще имам много успех сред мацките щото ще знам на кво се кефят :)

OO i az kato teb :) Iskam da razbera kakvo e use6taneto da si MYJ :)) Samo za striptiiza ne sym syglasna shot i kato jena pak moje da hodish :P az nali ti razkazah 4e na moreto hodih f str.bar ama be6e jenski striptiza :P haah ama pak be6e zabavno

OT_MoM4e
09-23-2005, 18:20
pinK_Baby tva ne stava tolkova lesno i to samo za 1 den. Kaji mi ti kade 6te si nameri6 nqkoq macka da ti duga tolkova lesno, nai-mnogo da nameri6 nqkva mirizliva kurva za 10lv.

WannaBe
09-23-2005, 18:35
Добре бе деба аре формулираите си заглавията по добре...Гледам тема ,,Трева или цигари'',отварям я и естествено веднага гласувам за трева,после гледам на анкетата пише ,,кое е по вредно''.Са тука пише ,,искате ли да сте от другия пол'' и естествено гласувах за не.После гледам че пише ,,за 1 ден''...Толко ли ви мързи да си напишете пълно заглавието...

Иначе за 1 ден може би бих станал момиче,да си постискам циците :lol:

She-Devil
09-23-2005, 18:48
А бе да ви кажа...аз съм изперкала супер яко.Все сънувам че съм МЪЖ!!!

LP_girl_14
09-23-2005, 18:50
Е,щом е за един ден-да,щеше да ми бъде интересно и забавно.Щях да е** наред! :lol:

sherry
09-23-2005, 19:29
искам много ясно :D
Да видя как се чувстват мъжете,да си сменим малко ролите :wink: Защо пък не?би било доста интересно :twisted:

stasi_girl
09-23-2005, 20:34
neee iskam da sum si momi4e :)

pinK_Baby
09-23-2005, 21:13
pinK_Baby tva ne stava tolkova lesno i to samo za 1 den. Kaji mi ti kade 6te si nameri6 nqkoq macka da ti duga tolkova lesno, nai-mnogo da nameri6 nqkva mirizliva k***a za 10lv.

Оооо моля ти се...В дискотеката пробваш една не връзва,пробваш втората пак кофти опит и третата вече е твоя....Валяло от момичета дето ги сърби таратата и се чудят с кого да го направят...А и особено,ако имам щастието да съм с привлекателна външност свирката (най-малко) ми е в кърпа вързана...Пък и за един ден какво друго може да търсиш освен курва...Сериозна връзка..."...И те заживяли щастливо докато смъртта ги раздели..." aахахахахахаха BULSHITS!!! :lol: :lol: :lol:

MaPuXyaHa
09-23-2005, 23:37
Аз искам да бях момиче :lol:
ква курва щях да съъъъъм :lol: :lol: :lol:о и аз и аз щях да искам да ме наричат...общата :P

09-24-2005, 01:25
Щом ще е само за ден...защо пък не? :lol:

Traffic
09-24-2005, 02:03
ми... щях да почна да се ч***м като бясна весталка и да карам момчетата ме лижат за да разбера какво усещат момичетата и защо на някои толкова много им харесва. :roll: :P

Пате
09-24-2005, 07:47
Да, много бих искала да съм момче за един ден... Бих пребила всички гадни селяндури в даскало които ме дразняяят, а сега не смея, щото са по- силни от мен... :? И ще изнасиля тъпото говедо дето ми се пада доведена сестра ( не че я харесвам , просто искам да и е гадно :twisted: )

d3m0n@
09-24-2005, 08:23
kva e taq tema we

ama az da sum jenka .... hmmmmm (moje i qko da e ama ne haresvam mom4eta tam 6te e problema, puk i da nqmam pi6ka ... :lol: )

LiNkiN4eTo
09-24-2005, 10:49
яхаххаха
адската мания ще е :lol: много искам да съм момче , може и за повече от един ден...щото за един ден няма да мога да направя всичко , което искам...яко ще е :lol:

sladka_blondi
09-24-2005, 10:50
OOOOO razbira se.Opredeleno 6te bude mnogo qko.Bih nakarala nqkoq macka da mi pravi svirki,za da vidq 6to tolkova mnogo se kefqt mom4etata,bih si premerila pi6kata,posle bih si nabila nqkolko 4***i,bih svalila kolkoto se moje pove4e macki i t.n. :lol: :lol:

DeziRe
09-24-2005, 12:01
Ooo da opredeleno shte e super qko ! Shte se napraq na golem urod sha si napraaa kosata na bodli4ki 4erni4ka ststveno sha se praaa na gyzar u daskalo i sha praaa samo smradishta ! SHa izeba nekoq macka i sha se nakefa.A pyk i shte razbera kakvo mislqt mom4etata...kakvo 4uvstvat kogato im praqt svirka i si4ko ostanalo shte byde super qko ! :) Daje ako beshe edin mesen shteshe da e oshte po qko !
Edit: oBa4e kato se zamislq ako si ostane taka zavinagi opredleno nqma da se spravq ! I to ne opredleno a 100% ! Tyi kato syzanenieto shte si mi e momi4eshko i prosto nema da oceleq v myjkata sreda vyprek i4e shte mi e super qko da poslusham kvo si prikazvat mom4etata za nas momi4etata kak se falat postoqnno i kvi gi bryshtolevqt hihihiihi oba4e predpo4itam da sym si momi4e :lol:

Неактивния
09-24-2005, 12:05
praaa na gyzar u daskalo i sha praaa samo smradishta !
Тъпа путка си ... не съм сгрешил!

DeziRe
09-24-2005, 12:07
praaa na gyzar u daskalo i sha praaa samo smradishta !
Тъпа путка си ... не съм сгрешил!
Pyrvo tova e samo predpolojenie ,koeto edva li shte se sbydne ! I vtoro p****l takyv ne mi kazvai kva sym shtoto izobshto neme poznavash !

Неактивния
09-24-2005, 12:09
praaa na gyzar u daskalo i sha praaa samo smradishta !
Тъпа путка си ... не съм сгрешил!
Pyrvo tova e samo predpolojenie ,koeto edva li shte se sbydne ! I vtoro p****l takyv ne mi kazvai kva sym shtoto izobshto neme poznavash !
Затвърждаваш мнението!

DeziRe
09-24-2005, 12:18
praaa na gyzar u daskalo i sha praaa samo smradishta !
Тъпа путка си ... не съм сгрешил!
Pyrvo tova e samo predpolojenie ,koeto edva li shte se sbydne ! I vtoro p****l takyv ne mi kazvai kva sym shtoto izobshto neme poznavash !
Затвърждаваш мнението!
Znaesh li prez kyde mi e za tvoito mnenie ?!?!!

Неактивния
09-24-2005, 12:20
praaa na gyzar u daskalo i sha praaa samo smradishta !
Тъпа путка си ... не съм сгрешил!
Pyrvo tova e samo predpolojenie ,koeto edva li shte se sbydne ! I vtoro p****l takyv ne mi kazvai kva sym shtoto izobshto neme poznavash !
Затвърждаваш мнението!
Znaesh li prez kyde mi e za tvoito mnenie ?!?!!
Не, не съм врачка, че да знам!

aBeP4eTo
09-24-2005, 12:41
НЕ!
Сега всеки ще каже, че иска да е от отсрещния пол ама няма как милички ще сме такива каквито сме се родили. Аз не искам да съм момче ... аз се харесвам като момиче можем да носим къси полички, да се гримирваме, да изглеждаме по-добре от тях. Единствения недостатък или по-точно единствената причина заради която може да искам да съм момче е.. да не ме ебат ами аз да еба :oops: :P

miloto_girl_4e
09-24-2005, 13:02
xexexe,mnogo qsno,4e bih iskala da buda mom4e za 1 den :D
kakvo 6tqh da prava li ... mmm kakvo li ne :D
bih se razbila ot sex ..
bih si nabila nqkolko 4ikii,za da razbera kvo tolkova mom4etata(12-16g) obi4at da se samozadovolqvat :lol: :lol:
bih si namerila nqkoq macka,koqto da mi vrutne nqkolko svirki da vidim dali verno e tolkova qko ..
a i da vidim koe dostavq nai golqmo udovolstvie na mom4etata :D
bih svalqla si4ki jeni .. da vidim dali 6te imam uspeh pri svalkite,ako sam mom4e :lol: :lol:
bih se sbila s nqkoq mom4e :D :D
ammmm bih oti6la na striptiiz :D :D
bih se napila mnogo zlobno ... ne,4e sega ne moga,ama .. az ne piq .. puk,ako stana mom4e moje i da piq znam li :lol: :lol:
ammm drugo ne se se6tam ... :roll: :D

xandria
09-24-2005, 13:07
Ami az obi4am da praq glyposti koeto ne mi se otdava mnogo 6tot sum momi4e i trqbva da sum nejna, sladka i taka natatuka.4estno da si kaja vinagi sum zavijdala na mom4etata.. No i da si momi4e si ima svoite pliusove.. Abe iska mi se da bqh mom4e za edna sedmica i da praq vsi4ko koeto praqt te. 6te buda... abe nema da opisvam 4e... :twisted:

GLeZoRanA
09-24-2005, 13:09
axxa shto puk ne qko she e ... momche ma samo za edin nai mnogo dva dena shtoto samo za edin edva li shte moga da se pozabavlqvam kakto si mu e reda.. be nekvo qko she e

rosskata
09-24-2005, 13:31
Bи било много забавно... Първо ще зарадвам мама и тати, че имат син (мечтата им, след три дъщери все ощще неосъществена), направо ще си пукнат от кеф.
После ще се изпикая до някоя стена, ще го изтръскам, ще си обуя гащите и когато отида на публично място, ще започна да си чеша ташаците :) .Естествено, ще искам да спя с някоя, да видя какво е, ще повикам на помощ една приятелка дето все казва, че ако съм мъж, веднага би спала с мене... Да видим дали говори истината или се прави... :P Ще казвам с чисто сърце "Да та е*а" "Яж ми *уя" и други подобни без да ми се казва "Нямаш с какво"... И ще разбия мутрата на един бивш мой колега, който яко дразни! :wink:

Sinister_Doll
09-24-2005, 18:24
Bi bilo golqm fun, ama iskam samo za edin den! Ne pove4e! 6te napravq golemi prostotii, 6te nabiq nqkolko tupaka i nqkolko kurvi, deto ne sa mi v kategoriq. Nikoy nqma da me poznae i za tva 6te si napravq vsi4kite daskalki na salata! 6te stro6a stuklata na edno kafe, seto ne ni puskata ve4e s edni friendove i 6e bqgam. I bez tva na dr den ve4e pak 6te sum si az. 6te svalq i 6te zareja edna ku4ka ot daskaloto, samo za da i pospadne malko samo4uvstvieto... Mn ne6ta 6te svur6a! I nay- vajnoto! Publi4no 6te unijavam bif6eto mi gadje zavurzan za nqkoe durvo!!!

GalYol
09-24-2005, 18:48
Определено ще ми е яко да съм момче за 1 ден.
Най-забавно ще ми е щот' ще си имам х*й :). И аз като Роска ще си чеша ташаците на публични места, "ще правя жълти кръгчета в снега" (както се казваше в една култува песен), ще се уригвам звучно и силно (не че и сега не го правя понякога, ама понеже съм момиче и всички ме гледат много шашнато като направя някое такова изпълнение)...
Хм какво ли друго бих правила? Ммммдааа ще правя секс с момиче, с няколко момичета (даже съм си набелязала вече жертвите :lol: ) ииии да ще гледам като ставам момче и Роската тогава да е момче, че да й помогна в набиването на въпросния колега :)
Ей това ще е денят на най-върховното изпростяване в живота ми...

mil4eto_
09-25-2005, 08:45
е не супер много искам да съм момче за 1-2 дена за да видя как мислят тел :P но ай-вече искам да разбера фо е да пикаеш прав :P

dataworm
12-04-2005, 18:51
iskam da si buda mom4e!

priti_kiti
12-04-2005, 19:24
Дааа би било интересно наистина...Щях да се напия,щото не мога да издържам на пиене иначе,а ако съм момче тва ми дава по-големи шансове :lol: Ще намеря някоя мацка да ми духа,за да разбера какво точно им харесва най-много на мъжете...След тва щях да намеря някоя джофра дето не мога да я трая и ще се ебавам с нея...Щях да свиркам по улиците след всяка фуста....Щях да се оригам звучно(ахахаха тва беше бъзик) Ще псувам като каруцарка и ще правя простотии...Щях да отида на стриптийз....Щях да карам бясно кола....Определено няма да ми е скучно :) И определено за един ден искам да съм момче...Ще имам много успех сред мацките щото ще знам на кво се кефят :)imenno :)

SEXtreme
12-04-2005, 20:38
МНОГО ЯСНО!Ако бях мъж за един ден щях да се изпикая!И да си ударя една чекия!Щях...щяха да ме земат за гей заради походката!хахахахха

fulldelight
12-04-2005, 20:40
Еми, да...би било яко! Ако бях момиче...щях да видя какво е да ходиш на токчета, щото ми се вижда много трудно :shock: .....също ще си сложа неква супер секси рокля, да ми се виждат циците и ще ги гледам в огледалото!!хаххахаха...оф, тва е зловещо - добре си ми е и така...

Tedka-Medka
12-05-2005, 08:57
еми да искам да си ударя
чикиика и да вида кфо е усещането:)
хаха :lol:

worthy
12-05-2005, 09:19
:D 6te e zabavno :P

illy
12-05-2005, 09:42
Ако бях мъж за един ден щях да се изпикая!И да си ударя една чекия! :shock:
Че ти сега стискаш ли? Или жените нямаме право да правим пиш?! :shock:
Изумена съм.

teenkopele
12-05-2005, 16:14
Абе момче съм и ми е много добре!

Момиче да стана за няколко дни, защо не....хем цици ще гледам, хем ще видя какво толкова се кефят на тея шпакли! :lol: :lol: :lol:

illy
12-05-2005, 16:36
хем ще видя какво толкова се кефят на тея шпакли! :lol: :lol: :lol:
предполагам, че същото като свирката...
:lol:

teenkopele
12-05-2005, 18:36
хем ще видя какво толкова се кефят на тея шпакли! :lol: :lol: :lol:
предполагам, че същото като свирката...
:lol:

Сигурно! Кой знае...:lol:

MaPuXyaHa
12-05-2005, 18:44
Ако съм ще си барам циците...по цял ден и ще си гледам пичката в огледалото :P

Iliqn4eto
12-08-2005, 21:32
хм,да би било интересно да бъда момче за ден,но защо не и за няколко дни,но най-много седмица:)не повече.. защото все па ние сме по нежните създания:)
А и мисля,че за един ден не ше мога да направя толкова много неща:)
Но най-ще ми бъде интересно да се изпишкам,да правя сеКс с някоя мацка,та да видя Те на какво се кефят ,на футбол ше ходя;)и други неща характерни за момците:)

Josefinne
12-10-2005, 17:28
Оо 100% бих, ама за един ден. И през този ден искам да целуна момиче, да спя с момиче разбира се, да се напия и ...ъм... може би да се сбия или да направя нещо яко с мускулите си (нали ще съм момче) . :D

lina15
12-10-2005, 19:44
OOO az vinagi sum me4tala da sum muj.Samo hodq i praskam nekvi ku4*i(to sega po4ti vsi4ki 4algarki sa-kurve*a).6te e pove4e ot zabavno

HereTodayGoneToHell
12-10-2005, 19:52
Не, никога! Да ми виси нещо между краката :lol: Ужас! А и да не забравяме най-лошото - винаги може да се разбере дали си възбуден :lol: Да си вървиш по коридорите на даскало и да ти стане :lol: Или пък да си до гаджето и да не ти става :lol: Абе, сигурно им е весело на момчетата :P