PDA

View Full Version : Колко често ви се прави(иска)секс?



stra6niq
09-23-2005, 16:06
КОлко често ви се иска секс?
Всеки ден-мали
Вендъж седмично
Веднъж месечно
Не правя такива неща
Още ми е рано
Ако може пол и възраст да драснете.
КОйто го смущава, може да не отговаря.

GreenLadyM
09-23-2005, 16:15
tova ne e za tozi razdel...

korn___
09-23-2005, 16:18
ми на 18 съм мъж съм :P

ми ко да кажа .... вечер супер много ми се прави секс направо .... :twisted: сутрин ми се прави по малко което е малко страно но караи то аз рано сутрин по скоро ще гушна жената до мен само за да ми е топличко и мекичко за повече няма и да се сетя просто сутрин .... не ми се прави грам секс :D по обедно време пак съм така .... кат хапна и пина и после ми требе само да целуня някоя и да я гушна и да заспя ... ама вечер ....сичко се компенсира имам желание за секс кат за 5 жени на опашка наредени чакащи пред леглото ми :lol: :P :twisted:

stra6niq
09-23-2005, 16:43
Опс сорка, ако някой модератор се сети да го премести...

DeSsi
09-23-2005, 16:53
честичко ;)

Oue Maue - Piue Sus Zeue
09-23-2005, 20:20
Сбъркал си форума, братчет.
Ама ей сега ми се прави секс. :lol: :lol: :lol:

09-23-2005, 20:24
Кви са тия седмици месеци бе пенсионериии. Начи имам две "фитнес" програми 8) , или секи ден по веднъж, или един ден -два пъти , един ден - почивка.

SHTE_Te_HVANA
09-23-2005, 20:30
az da vi kaja mnoo sam sramejliv ama neshto mi porastvat atributite i nemoaa da malcha ok de pak pochnah da govora nekvi gluposti 4 pati sedmichno ako ima takova otgovorche

stasi_girl
09-23-2005, 20:33
razli4no :) kogato imam jelanie i kogato ima 4ovek s koito da si dostavim udovolstvie

09-23-2005, 20:35
razli4no :) kogato imam jelanie i kogato ima 4ovek s koito da si dostavim udovolstvie
А ти правила ли си го изобщо?

Murderdoll
09-23-2005, 20:43
ъмм..ф момента...и ф моментите преди момента
и ф моментите които предстоят пак ще ми се прави.
ей мисля че съм нимфоманка моля към кого да се обърна
и какво да направя помогнете ми отчаяна съм подпис палавата секси мекси пинки гърл

Firefoxxx
09-23-2005, 21:29
Ми всеки ден ми се прави, ама няма с коя...

pinK_Baby
09-23-2005, 21:30
Често...мдам дооста често...Или аз по-скоро мисля много често за секс,но не ми се прави чак толкова често...Всичко е на определени моменти...Да го кажем веднъж дневно...На 17 съм момиченце :oops: и май още ме пере хормона ахахаха

09-23-2005, 21:34
Често...мдам дооста често...Или аз по-скоро мисля много често за секс,но не ми се прави чак толкова често...Всичко е на определени моменти...Да го кажем веднъж дневно...На 17 съм момиченце :oops: и май още ме пере хормона ахахаха
Лошо момиче, не те е срам :lol: .

Firefoxxx
09-23-2005, 21:53
Често...мдам дооста често...Или аз по-скоро мисля много често за секс,но не ми се прави чак толкова често...Всичко е на определени моменти...Да го кажем веднъж дневно...На 17 съм момиченце :oops: и май още ме пере хормона ахахаха

ми ела при батка си :-) да го задоволим тоз хормон :-)

09-23-2005, 22:00
Често...мдам дооста често...Или аз по-скоро мисля много често за секс,но не ми се прави чак толкова често...Всичко е на определени моменти...Да го кажем веднъж дневно...На 17 съм момиченце :oops: и май още ме пере хормона ахахаха

ми ела при батка си :-) да го задоволим тоз хормон :-)
Аз бях първи :x .

MaPuXyaHa
09-23-2005, 23:32
Много често!!На ден по2-3 пъти!!!
Добре ,че си хванах гадже..иначе на сухо не се траеше!!! :lol:

Traffic
09-24-2005, 02:03
ВСЕКИ ДЕН. няма ден, в който да не ми се е искало секс. даже като съм болен пак ми се прави секс. :roll: :oops:

pinK_Baby
09-24-2005, 10:01
Често...мдам дооста често...Или аз по-скоро мисля много често за секс,но не ми се прави чак толкова често...Всичко е на определени моменти...Да го кажем веднъж дневно...На 17 съм момиченце :oops: и май още ме пере хормона ахахаха
Лошо момиче, не те е срам :lol: .

Никак даже....Аз съм си ангелче...Откъде го измисли тва лошо момиче...Питай всички тва ще ти кажат :twisted:

DeSsi
09-24-2005, 10:14
Често...мдам дооста често...Или аз по-скоро мисля много често за секс,но не ми се прави чак толкова често...Всичко е на определени моменти...Да го кажем веднъж дневно...На 17 съм момиченце :oops: и май още ме пере хормона ахахаха
Лошо момиче, не те е срам :lol: .

Никак даже....Аз съм си ангелче...Откъде го измисли тва лошо момиче...Питай всички тва ще ти кажат :twisted:

Да истински ангел е :) :lol:

THE_GANGSTA_GIRL
09-24-2005, 10:15
Всеки ден, всеки час, всяка минута! :lol:

California
09-24-2005, 13:47
ami...momiche sum si na 17 :wink:
ami chesto mi se pravi sex...to si e normalno predpolagam na tea godini...puk i osobeno ako ima predpostavki za tova da mi se pravi :lol:

xandria
09-24-2005, 14:12
Mi sq da si kaja 2 puti v sedmicata.. Prosto mi se pravi... Kat se nastroq stava stra6no,ina4e sum kroti4ka.A nekoi put kat me prasne lesbiiskata vulna.. Dobre 4e e po-rqdko :twisted:

stra6niq
09-24-2005, 14:31
Както си и мислех, и на ф-четата и м-четата им се прави, въпросът е какво се прави и какво не по въпроса.Нема да говоря повече, защото мисля че е излишно.Разбрах каквото ми трябваше.Само не и как да си поискам.Нали това ни е проблема, как да си поискаме.

California
09-24-2005, 17:20
Както си и мислех, и на ф-четата и м-четата им се прави, въпросът е какво се прави и какво не по въпроса.Нема да говоря повече, защото мисля че е излишно.Разбрах каквото ми трябваше.Само не и как да си поискам.Нали това ни е проблема, как да си поискаме.
ami na men tova ne mi e problem az znam kak da si poiskam.... :wink:

GalYol
09-24-2005, 17:32
При мен е винаги различно. Има дни, които ми се иска нон стоп да правя секс, а има и такива, в които нямам никакво желание. Да кажем средно се получава, че ми се иска веднъж на един два дена :)

Firefoxxx
09-24-2005, 17:32
Често...мдам дооста често...Или аз по-скоро мисля много често за секс,но не ми се прави чак толкова често...Всичко е на определени моменти...Да го кажем веднъж дневно...На 17 съм момиченце :oops: и май още ме пере хормона ахахаха
Лошо момиче, не те е срам :lol: .

Никак даже....Аз съм си ангелче...Откъде го измисли тва лошо момиче...Питай всички тва ще ти кажат :twisted:

Оооо ангелче, а? А да те хвана за крилцата на задна дали ще ти е кеф? ;-)

Sinister_Doll
09-24-2005, 18:12
A.D.I.D.A.S. Ne, 6eguvkam se... Miii, sravnitelno 4esti4ko, ama vse pak sexut ne e vsi4ko...

Poulet
09-24-2005, 18:50
Секи ден-сутрин,обед,ве4ер.Ма най-оби4ам сутрин. :wink: На 18 съм.

blackboy
09-25-2005, 06:02
Ооооо аз всяка минута съм готов :lol:
само някоя да каже :twisted: :lol:
иначе всеки ден... /отчайващ случей :oops: /

morsmordre
09-25-2005, 08:15
Тъй като още не съм го правил, може би затова ми се ще по цял ден :roll: Е, има някои моменти, в които не съм в настроение да мисля за това, но през по-голямата част от времето :roll: Всеки път като вляза в банята и го погледна в огледалото, му казвам "Пич, аре да си намериш някоя мацка да те задоволява, че ръката зе нещо да се изморява" :roll:

LiNkiN4eTo
09-25-2005, 10:18
когато съм с приятеля ми почти постоянно мисля за това...а когато не съм с него и мисля за него пак започвам да мисля за това и за това какво сме правили и ще правим...ае разбрахте ме :lol: а когато имам някаква сериозна работа (което е рядкост :lol: ) не мисля :lol:

pinK_Baby
09-25-2005, 10:22
Често...мдам дооста често...Или аз по-скоро мисля много често за секс,но не ми се прави чак толкова често...Всичко е на определени моменти...Да го кажем веднъж дневно...На 17 съм момиченце :oops: и май още ме пере хормона ахахаха
Лошо момиче, не те е срам :lol: .

Никак даже....Аз съм си ангелче...Откъде го измисли тва лошо момиче...Питай всички тва ще ти кажат :twisted:

Оооо ангелче, а? А да те хвана за крилцата на задна дали ще ти е кеф? ;-)

Да ти кажа мисионерската ми е най-по вкуса обаче и задната си я бива :twisted:

California
09-25-2005, 10:28
hahah sq za pozi li she si govorim :lol: na men puk mi haresva az da sum otgore :lol:

miloto_girl_4e
09-25-2005, 11:02
pinK_Baby,pensionerskata rulZ :lol: :lol: :D

em .. 2-3 puti sedmi4no mi se iska :D
na 15 sam .. qko me trese hormona :roll:
dobre,4e si imam gadje,4e ina4e .. nz kak 6tqh da izdurja :D :D

MaPuXyaHa
09-25-2005, 16:55
Аз като видя аватарите на някои форумки пак ми се прави...така,че мацки ако си сложите едни аватари на бабки....буболечки ще ми решите проблема :o

kaka_lara
09-26-2005, 04:15
wseki den :lol:

DeSsi
09-26-2005, 09:06
pinK_Baby,pensionerskata rulZ :lol: :lol: :D

em .. 2-3 puti sedmi4no mi se iska :D
na 15 sam .. qko me trese hormona :roll:
dobre,4e si imam gadje,4e ina4e .. nz kak 6tqh da izdurja :D :D

A tezi koito nqmat priqteli kakvo da pravqt ? :roll:

morsmordre
09-26-2005, 09:12
pinK_Baby,pensionerskata rulZ :lol: :lol: :D

em .. 2-3 puti sedmi4no mi se iska :D
na 15 sam .. qko me trese hormona :roll:
dobre,4e si imam gadje,4e ina4e .. nz kak 6tqh da izdurja :D :D

A tezi koito nqmat priqteli kakvo da pravqt ? :roll:

Да си намерят :wink: Споко, аз също като теб съм в този клуб :wink:

DeSsi
09-26-2005, 09:18
pinK_Baby,pensionerskata rulZ :lol: :lol: :D

em .. 2-3 puti sedmi4no mi se iska :D
na 15 sam .. qko me trese hormona :roll:
dobre,4e si imam gadje,4e ina4e .. nz kak 6tqh da izdurja :D :D

A tezi koito nqmat priqteli kakvo da pravqt ? :roll:

Да си намерят :wink: Споко, аз също като теб съм в този клуб :wink:

hehe :) Trqbva da osnovem club na samotnite :)

morsmordre
09-26-2005, 09:19
pinK_Baby,pensionerskata rulZ :lol: :lol: :D

em .. 2-3 puti sedmi4no mi se iska :D
na 15 sam .. qko me trese hormona :roll:
dobre,4e si imam gadje,4e ina4e .. nz kak 6tqh da izdurja :D :D

A tezi koito nqmat priqteli kakvo da pravqt ? :roll:

Да си намерят :wink: Споко, аз също като теб съм в този клуб :wink:

hehe :) Trqbva da osnovem club na samotnite :)

Дам :( Няма да бъде много весело :(

DeSsi
09-26-2005, 09:27
pinK_Baby,pensionerskata rulZ :lol: :lol: :D

em .. 2-3 puti sedmi4no mi se iska :D
na 15 sam .. qko me trese hormona :roll:
dobre,4e si imam gadje,4e ina4e .. nz kak 6tqh da izdurja :D :D

A tezi koito nqmat priqteli kakvo da pravqt ? :roll:

Да си намерят :wink: Споко, аз също като теб съм в този клуб :wink:

hehe :) Trqbva da osnovem club na samotnite :)

Дам :( Няма да бъде много весело :(

Lud li si be :) Qko e da si sam.Tova ima mnogo + cherti :) - svoboden si da pravish kakvoto si iskash,ne trqbva da obqsnqva6 kyde s koi i koga izlizash,imash pove4e svobodno vreme.. :)

problemniq
09-26-2005, 10:45
pinK_Baby,pensionerskata rulZ :lol: :lol: :D

em .. 2-3 puti sedmi4no mi se iska :D
na 15 sam .. qko me trese hormona :roll:
dobre,4e si imam gadje,4e ina4e .. nz kak 6tqh da izdurja :D :D

A tezi koito nqmat priqteli kakvo da pravqt ? :roll:

Да си намерят :wink: Споко, аз също като теб съм в този клуб :wink:

hehe :) Trqbva da osnovem club na samotnite :)

Дам :( Няма да бъде много весело :(

Lud li si be :) Qko e da si sam.Tova ima mnogo + cherti :) - svoboden si da pravish kakvoto si iskash,ne trqbva da obqsnqva6 kyde s koi i koga izlizash,imash pove4e svobodno vreme.. :)
При всеки е различно.

Traffic
09-26-2005, 22:37
Тъй като още не съм го правил, може би затова ми се ще по цял ден :roll: Е, има някои моменти, в които не съм в настроение да мисля за това, но през по-голямата част от времето :roll: Всеки път като вляза в банята и го погледна в огледалото, му казвам "Пич, аре да си намериш някоя мацка да те задоволява, че ръката зе нещо да се изморява" :roll: е аз съм го правил и пак ми се ще по цял ден и цяла нощ. :roll:

gazovia
09-27-2005, 08:46
Кви са тия теми бре!? Вий срам немате ли?
ПО темата: даже докат спим чурката ми е дигната :!: