PDA

View Full Version : Вижте този линк и помогнете!!!



alegra
09-24-2005, 19:17
http://suvest.hit.bg/
Съжалявам ако е имало такава тема :cry:

BSB
09-24-2005, 19:55
много ми е жал ама не знам как да помогна :cry:

alegra
09-24-2005, 20:08
Пусни това и по други форуми.Нека се разпространия този сайт.

Sinister_Doll
09-24-2005, 20:17
Za6to ne ni ostavqte da jiveem v blajenno nevedenie, pri polojenie, 4e taka ili ina4e nqma kvo da napravim???

alegra
09-24-2005, 20:19
Туууу да беше прочела поне част от сайта. :x

Sinister_Doll
09-24-2005, 20:30
Vsi4ko pro4etoh i e prekrasno, 4e ima6 golqmo zlatno surce. Znae6 li kolko 4oveka v momenta umirat ot glad po sveta? Znae6 li v tozi moment kolko hora spqt v nqkoy ka6on pod dujda? Znae6 li kolko maloletni prostitutki sa na rabota v momenta? Znae6 li kolko negur4eta s poduti ot glad korem4eta umirav to4no v tozi moment, za6toto sa na 10 godini i tejat 15 kg??? Hayde hodi hi spasi vsi4kite! Ne mole6! Znae6 li kolko babi spqt na ulicata v tozi moment, za6toto namqt blizki ili puk sa gi izostavili??? Znae6 li na kakuv maluk procent otr tqh moje6 po nqkuv na4in da pomogne6? Po- dobre ako si vqrva6ta zastani na kolene pogledni prez prozoreca, skrusti ru4i4ki i po4ni da blagodari6, 4e v tozi moment si pred sobstveniq si computer v sobstvenata si staq, v sobstveniq si dom i ne pravi opiti da spasqva6 sveta. Hubavo e da se opitva6 da pomaga6, no e glupavo da pla4e6 pred monitora za hora, na koito ne moje6 da pomogne6! Znae6 li kolko sa 6 godini??? Budi realistka!

alegra
09-24-2005, 20:42
Брейййй,човек не може един сайт да пусне,без да му се нахвърли някой.

Axel_f
09-24-2005, 20:50
http://suvest.hit.bg/
Съжалявам ако е имало такава тема :cry:
Това наистина е отвратително...но ние не можем да помогнем...поне аз не мога....Оххх тая държава с всеки изминал ден все повече и повече я намразвам :evil: Да го д*хат всички тъпи и корумпирани задници в парламента,дето само си клатят краката,а ето какво става в любимата ни родина....Спирам до тук,че кой знае какво ще напша...

angel4e_ot_ada
09-24-2005, 22:26
Ami az bqx malka kogato se slu4i tova na 7-8 god. oba4e togava dori se razplakax!postoqnno gledax komentarite po tv-to i naistina mi e mnogo bolno 4e po4ti nikoi ne sadeistva na ba6tata za6toto toi naistina ima nujda ot podkrepa!az li4no 6te se opitam da napravq ne6to!za6toto si predstavqm kakvo e da jivee6 tolkova vreme s tazi muka!Xubavo e 4e ima xora kato teb!!!!

^I don't give a fuck^
09-25-2005, 01:45
Супер кофти е но няма как да помогна.
Бъдете реалисти едва ли ще намерят детето живо след толкова време

sherry
09-25-2005, 10:41
Хора,осъзнайте се!
Да,минало е много време,да има и други,които страдат....
Но може ли това да се промени,ако просто си седим на гъзо и се примирим?
Вие как ще постъпите ако отвлекат детето ви?
Нима ще благодаите на съдбата,че сте още живи и здрави и ще престанете да се борите за правото да бъдете със детето си???Разбира се,че ще се борите!
И ако аз знам,че чрез едно просто пращане на този линк по всички форуми в БГ ще помогна за по-голямата публичност на случая,то аз ще го направя :!: :!:
Толкова ли е трудно,за Бога???Винаги можеш да помогнеш!Да,реалистка съм,но най-лесно е да каже "минали са 6 години-карай да върви,невъзможно е".
Да,ама не!!Винаги има смисъл да се бориш!!Този баща трябва да търси всякакъв начин да намери детето си.
И 50 години да са минали,пак трябва да не се отказва!Все пак без борба нищо не се постига!Не може на готово да си намериш щастие!Невъзможно е!
Сега призовавам всички ви,да разпространявате това линкче във всички форуми,където влизате.
По-добре да има тая тема,отколкото онези с писмата,обиколили света ,нали?
Замислете се!!!!!!!Ако дори шибаното правителство не помага на един баща да намери сина си,а едни други деца,котио се чувстват добре и си имат дом,се дразнят от тая тема,то кой ще помогне на бащата да намери детето си?!Точно никой.Помислете малко,преди да пишете такива негативни постове тук

11-15-2005, 17:52
tova naistina e mn gadno..
:cry: porsto Bulgaria e edna darjava pylna s
korumpirani politici,egoisti...
est ima i hora s dobri sarca..
Prosto nqma kak da ima nqkvi strogi zakoni
i da ima 4estnost...nz mn kofti mi stana kato go pro4etoh..
dano pomognem nqkak,kato razprostranim toq sait..

DeaTHroW
11-22-2005, 22:31
помня плакатите с лика му,залепени по супер маркета..(дето вече не съществува)...
О господи...Ебати,що толко злосторничите....Ами ако..ако..утре го видите....дааа,,може би съм прекалено голям оптимист,но поне не съдя хората задето искат да помагат...
Пълноценен човек се чувствам,единствено,когато подхвърля малко дребни на някой просяк..мда..мда!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Не случайно накрая на на сайта пише..
ИСТИНСКИТЕ ХОРА ПОМАГАТ ИСТИНСКИ -
ОСТАНАЛИТЕ САМО ПРАЗНОДУМСТВАТ И КЛЮКАРСТВАТ

ае,тогава млъкнете...Незнам за вас,ама аз съм истински човек!!!!!!!!
Сега е времето да си пожелаем успех....И утре,когато недай си боже това се случи на вас...дано хората не мислят така...!!!ДАНОООООООООО


и сега ви пожелавам утрешния ви ден да е по-добър от днешния...

евала мацка,ае зимаме се в ръце...поне влизам в бая форуми:)

zElEnA^mAsLiNkA
11-23-2005, 08:45
i az 6te p0m0gna!