PDA

View Full Version : Ne iskam a trqbva da pu6a!!



BABY_SEXY_GAY
09-24-2005, 22:40
Xora ne mi xaresva da pu6a-naprotiv-otvra6tava me,4uvstvam se ujasno sled kato pu6a-zamaivam se i napravo mi se povra6ta.oba4e trqbva da pu6a-tapo ako otida na biat bez da piq kafe i da zapalq cigara...ili pak na vselenata-bez cigara ne moje.Cqlata mi kompaniq pu6i i az sam dlajna 6tot ina4e sam zagubena-6te me otcepqt.oba4e organizma mi ve4e ne izdarja i ne znam.... :cry:

09-24-2005, 23:06
pu6i!trqbva da pu6i6....gazarsko i vsi4ko go pravqt!

lubovtaegadna
09-25-2005, 00:03
AXaxAxAXaxAXxXAXAXAXaxxaxa momi4e ne moje da "otide6 na biat bez da pie6 kafe i da zapali6 cigara" AXxaxaxax
OSUZNAI SE !!!!

xaxaxa i si smeni podpisa 6toto horata 6te ti se smeqt :)

09-25-2005, 00:27
Ima samo edno re6enie za tebe smeni si kompaniqta qvno ne struvat 6tom te karat da hodish na biat i da pusish a ako ti sama si hodi6 tam zna4i si pu6i ti i bez tva si obre4ena

Pifcho
09-25-2005, 01:01
pridurjam se kam mneniqta na lubovtaegadna i smoky, a taq eli verno 4e mnoo tapa basi :}
btw.. na 20 sam i prez celiq si jivot da sam izpu6il desetina cigari i prosto ne moa razbera kfo im haresvate na tiq cigari. OTVRAT !

a-ShrooMKaLover
09-25-2005, 09:19
Абе има си какво да им харесваш, като цяло не си струват, ма кво да са прай - и аз съм един от многото прецакани и не мога да разбера защо не искам да си кажа не!

bebe`16
09-25-2005, 09:30
аххх колко тъпо и какво от това че другите пушат :?: :!: :evil: ти не си длъжна да го правиш ако не искаш.толкова е глупаво.оня ден в ч кафе момичето си зима бира,пие от шишето и пуши,а момчето го кара на натурален сок....гледката беше потресаваща.не стига че повечето момичета пушат от гъзария и за да се харесат на еди кой си пиклио.... :twisted:

^I don't give a fuck^
09-25-2005, 10:33
Ма вие сички сте някво брутално тъпи за да не цепнете ,че темата е бъзик. :shock:
ОмФг

09-25-2005, 12:56
ABe vii pak prestanete d ami natqkvate 4e sum tupa!az si go znam,vupreki 4e vsi4ki mi poftarqt "au kolko si slatka auu".... Omruzna mi ve4i! :cry:

GLeZoRanA
09-25-2005, 14:46
emi kato te otvra6tavat ne gi pushi , prosto spri i shto puk da ne moje bez cigari kakto vidqh v po gorno mnenie v deistvitelnost nikade ne pishe "NEpusheneto ZABRANENO" edva li nqkoi shte te spre ako ne pushish i kvo ot tva che cqlata ti kompaniq pushi i az se dvija s takava kompaniq ama kvo ot tva ne pusha i ne mi puka za drugite neka si trovqt zdraveto moito e nad vajno .. a ako te odritnata ot kompaniqta zashtoto ne pushish :shock: e da ti imam i kompaniqta i priqtelite ...

moreLi
09-25-2005, 15:51
Ма вие сички сте някво брутално тъпи за да не цепнете ,че темата е бъзик. :shock:
ОмФг

....

BABY_SEXY_GAY
09-25-2005, 17:00
Ama kompaniqta mi e noy qkaa i ima adskite pi4ove i pi4ki vatre.te ma napraixa tova koeto sam i az gi nadminax ve4e i sq az sam im voda4a i ne moje ba6 qkata da ne pu6i -kav primer 6a davam?? :(

BAD_GIRL_
09-25-2005, 18:39
Kato ne ti se pushi gi spri kakvo gledash tvoite priqteli :wink: i kakuv e smisula da go pravish :lol:

09-25-2005, 19:17
Ne gi slushai teia zadrustinqci!Pu6i 6tot izglejda nool iako! :wink: :roll: :wink:

Стеснителната
09-25-2005, 19:19
Аз пуша от 14 годишна и искках да ги откажа ама просто не мога защото ще си разваля фигурата :( .

BABY_SEXY_GAY
09-25-2005, 19:58
prava si stesnitelna.ne moje6 6tot....elii znam 4e e iako ma sa 4udq nqq i nqkvi fal6ivi cigari ta uj pu6a pak da ne mi vredi??

wan`a`doo...
09-25-2005, 21:07
Ama kompaniqta mi e noy qkaa i ima adskite pi4ove i pi4ki vatre.te ma napraixa tova koeto sam i az gi nadminax ve4e i sq az sam im voda4a i ne moje ba6 qkata da ne pu6i -kav primer 6a davam?? :(
Щом сама казваш,4е си ги надминала моеш да ги надминеш още пове4е. ПРосто не пуши и ако наистина са ти приятели ще те уважават за тва,4е не пушиш. А за примера-ми добър ще им дадеш...Оффф ауе моми4е мноо си зле...даже в най-пуша4еските среди супер мноо се уважава някой кат не пуши.

zeleni_o4i
09-25-2005, 21:07
Ama kompaniqta mi e noy qkaa i ima adskite pi4ove i pi4ki vatre.te ma napraixa tova koeto sam i az gi nadminax ve4e i sq az sam im voda4a i ne moje ba6 qkata da ne pu6i -kav primer 6a davam?? :(

primer? :?: da we kak da pushish shte dawa primer na nqkogo :roll: :?: kato ne ti se pushi - ne pushi ne e trudno, basi ako te sa ti priqteli shte te razberat. izliza che ako ne pushish davash losh primer na ostaalite. e, izvinqvai ama po-dobur primer ot tova ne mojesh da im dadesh, seriozno. zashtoto sled kato si lidera na kompaniqta moje i da uspeesh da im povliqesh da ne pushat. ako sa zakoraveli pushachi e drugo, no ti si znaesh. samo ne si misli che ako ne pushish shte te otluchat - shtoto ako go napravqt znachi sa tapaci i kreteni

THE_GANGSTA_GIRL
09-27-2005, 02:52
Ма вие сички сте някво брутално тъпи за да не цепнете ,че темата е бъзик. :shock:
ОмФг

Много ясно, че е бъзик ама ходи им обяснявай!

smoky`
09-27-2005, 12:16
Да ве,и от къде мамка му знаете че е бъзик ве!пффф!

Nasindo
09-29-2005, 09:30
az pak moga da vi kaja 4e vyob6te ne e gazarsko da pu6i6...i 4e tova ne go pravi6 ot gazariq a ot nqkav problem ili ot nqkav kompleks... v staranieto si 4ovek da izbqga ot realnosttna na jivota toi pribqva do cigari alkohol i razli4nite drogi.... prosto 6te ti kaja 1....pravi tova koeto iska6....i se zapitvai 1 vypros... dokoga ...ii dokade 6te karam taka....

ZiZ0
10-18-2005, 21:24
Xora ne mi xaresva da pu6a-naprotiv-otvra6tava me,4uvstvam se ujasno sled kato pu6a-zamaivam se i napravo mi se povra6ta.oba4e trqbva da pu6a-tapo ako otida na biat bez da piq kafe i da zapalq cigara...ili pak na vselenata-bez cigara ne moje.Cqlata mi kompaniq pu6i i az sam dlajna 6tot ina4e sam zagubena-6te me otcepqt.oba4e organizma mi ve4e ne izdarja i ne znam.... :cry:Иначе честно да ти кажа ти ОПРЕДЕЛЕНО НЕ СИ ДОБРЕ как може някои да те накара да пушиш след като на тебе не ти е приятно аз това не мога да го разбера

Fantasy_f
10-19-2005, 18:54
Skupa, za6to pravi6 ne6to, koeto ti e nepriatno, ti mazohistka li si? 6tom triabva da dava6 primer na kompaniata- o6te po-dobre, nakaraj gi i te da gi otkajat, koga naj-setne horata 6te razberat, 4e cigarite ne sa hubavo ne6to, a naprotiv, sazdavat ti kup problemi...ako pak te ne iskat da gi otkajat- tiahna si rabota, ako sa ti istinski priateli niama da te oceniavat po tova kolko cigari si izpu6ila, a zaradi samata teb... obiasni im kak se 4uvstva6 i 6te razbere6 dali naistina sa ti priateli...

air_wisp
10-20-2005, 15:17
Малее...мен да ми навират лайна в устата и да ми тровят живота и аз да седя и да гледам и да се страхувам ,че ще ме оставят скъпите ми "приятели"!!!Момиче едно ще ти кажа!!!Подбирай си групичката...порасни!!!

strawberry
10-23-2005, 00:08
Познато чувство!В у-ще който не пуши го взимат за задръстеняк.И от там му почернят дните.Но въпреки това по-добре ди намери друга компания и ги зарежи тез,защото хич не е добре да се пуши от толкова рано.По-добре се откажи преди да е станало страшно :!: Младите хора по-лесно хващат рак заради все още не укрепналите си организми.

LifeStyles
10-23-2005, 19:01
a neshto se privzemash ti pushishi super si e ai sys zdrave

ch0c0late
10-24-2005, 16:42
Vij sq...6ti dam naistina adekvatnoto si mnenie: 6tom te mislqt za nai-qkata,zna4i ti ve4e si stanala i sega dali 6te spre6 da pu6i6 ili ne e bez osobeno zna4enie.A do izvestna stepen 6te si interesna s tova,4e si uspqla da gi spre6.A i zamisli se...struva li si da umre6 na 30 primerno(zaradi 6ibanite cigari i) zaradi tfa da si pu6a4ka.Ti si re6ava6!Az samata mnogo iskam da gi spra,no problema e 4e mi haresva da pu6a,a 6tom na teb ne ti haresva-spri gi!
P.P.: Az sum v proces na otkazvane na cigarite! :roll:

10-24-2005, 18:30
figurata se opravq...nemoga da razbera za6to ,no si4ki koito pu6at sa po4nali ot "gazariq" koeto spored men e super sme6no!Po diskoteki barove,nqkakvi razvaleni kompaniim ot propadnali hora..(ako bqha istinski priqteli ili pone s malko um v glavata si nqma6e da te karat da pu6i6,po skoro da ne ti davat da se dokosva6 do takova ne6to,no qvno te ne sa..)I mene sa me karali ama ne sum iskala prosto,to si e do izbor.Sega vsi4kite mi priqteli pu6at, no az ne sum kato tqh,i sega te mi zavijdat za tova!Trqbva da si gord 4e ne pu6i6:)

DeSiTo0o
11-01-2005, 08:01
Mi kazva6 tvurdo pred priqtelite si "az sum re6ila da ne pu6a ve4e i da gi otkazvam!" i gi spira6 6tom kato tolko iska6!Nikoi ni6to ne moje da ti kaje...vse pak jivota si e tvoi i ti si re6ava6 kvo da pravi6 i kvo ne!A ako zapo4nat nqkvi bazici-da ne ti puka! :wink:

SEXtreme
11-01-2005, 08:13
Xora ne mi xaresva da pu6a-naprotiv-otvra6tava me,4uvstvam se ujasno sled kato pu6a-zamaivam se i napravo mi se povra6ta.oba4e trqbva da pu6a-tapo ako otida na biat bez da piq kafe i da zapalq cigara...ili pak na vselenata-bez cigara ne moje.Cqlata mi kompaniq pu6i i az sam dlajna 6tot ina4e sam zagubena-6te me otcepqt.oba4e organizma mi ve4e ne izdarja i ne znam.... :cry:
Мила...знам как се чувасташ...но повярвай ми не е хубаво да тровиш хубавото си телце, заради банда бургаски дупета....от бургас си нали?

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
11-01-2005, 09:17
AXaxAxAXaxAXxXAXAXAXaxxaxa momi4e ne moje da "otide6 na biat bez da pie6 kafe i da zapali6 cigara" AXxaxaxax
OSUZNAI SE !!!!

xaxaxa i si smeni podpisa 6toto horata 6te ti se smeqt :)

Roxy
11-01-2005, 20:53
не спирай да пушиш в никъв случай. иначе ще бъдеш отритната от обществото завинаги.е глей ги тука непушачите колко са зле,някви изолирани затва само глупости дрънкат и искат да ходиш в тяхната лузърска групичка :roll:

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
11-02-2005, 14:07
AXaxAxAXaxAXxXAXAXAXaxxaxa momi4e ne moje da "otide6 na biat bez da pie6 kafe i da zapali6 cigara" AXxaxaxax
OSUZNAI SE !!!!

xaxaxa i si smeni podpisa 6toto horata 6te ti se smeqt :)

sladur4eto_dani
11-02-2005, 18:52
Xora ne mi xaresva da pu6a-naprotiv-otvra6tava me,4uvstvam se ujasno sled kato pu6a-zamaivam se i napravo mi se povra6ta.oba4e trqbva da pu6a-tapo ako otida na biat bez da piq kafe i da zapalq cigara...ili pak na vselenata-bez cigara ne moje.Cqlata mi kompaniq pu6i i az sam dlajna 6tot ina4e sam zagubena-6te me otcepqt.oba4e organizma mi ve4e ne izdarja i ne znam.... :cry:
Ti ne si dobre!!!!!!!Da ne bi tova da e edinstventa kompaniq v celiq grad!Trqbva li d si sasipvash zdraveto,samo zaradi nqkfa typa kompaniq?!Ne mislq...Prosto ne si zaslujava!!!Nameri si drug kompaniq tova e moq savet!!!

lina15
11-03-2005, 17:12
oh boje,znam kakvo ti e ama da se nare4e6 "voda4ka"e mnogo licemerno.Imam priqteli koito sa mi v kompaniqta-i ne pu6at.Az mislq 4e koito ne pu6i e pove4e ot edin pu6a4...Makar 4e az sum pu6a4ka,ako ima6e kak nqma6e da sum(ama nqmam volq)

sladkish4eto_f_sofiq
11-06-2005, 14:50
egati kompaniqta imash,spri da pushish puk da vidim kakvo shte stane moqta komapniq sushto pushi,ama ne me karat i mene!ako te izolirat zna4i prosto ne sa ti priqteli i ne te zaslujavat

sladkish4eto_f_sofiq
11-06-2005, 14:52
pu6i!trqbva da pu6i6....gazarsko i vsi4ko go pravqt!egati glupavata misul,iskam da ti kaja 4e vaobshte ne e gazarsko,a daje tupo i suvsem skoro sigurna sum shte stane modno da ne se pushi,taka 4e.............

NeNaSiTnA_TA
11-06-2005, 14:58
ooo hi4 da ne ti puka osaznai se kak 6te si'dlajna da pu6i6'az li4no pu6a no pri men ve4e e navik i mi se pu6i otkaji gi dokato e vreme ina4e posle 6te sajelqva6 i hi4 da ne ti puka ako sa ti istinski pr nqma da te mislqt za zadrastena!pak i ve4e da si nalapal cigara ne e na moga dokato o6te ima6 6ans gi spri za6toto posle moje i da nemoje6(kato men)

pain
11-06-2005, 15:15
Xora ne mi xaresva da pu6a-naprotiv-otvra6tava me,4uvstvam se ujasno sled kato pu6a-zamaivam se i napravo mi se povra6ta.oba4e trqbva da pu6a-tapo ako otida na biat bez da piq kafe i da zapalq cigara...ili pak na vselenata-bez cigara ne moje.Cqlata mi kompaniq pu6i i az sam dlajna 6tot ina4e sam zagubena-6te me otcepqt.oba4e organizma mi ve4e ne izdarja i ne znam.... :cry:
1. ako imash malko mozuk nqa pushish
i 2. a we ti tup/a li si da se trovish zaradi nekoi si..??? basi slaboumnite su6testva!.. 6te pu6a 6toto e moderno.. emi pu6i togava! neka budem moderni

BizZkviTka
11-06-2005, 17:32
tctctc ne 6te vidi6 svetlo bade6te
i nikoi ne moe da te nakara na ni6to v toq jivot, ky ne si podvlasten ili pak slab..i da znae6 4e ti si i slaba i podvlastna, aide pu6i togava i neka ti vredi

BizZkviTka
11-06-2005, 17:36
Ama kompaniqta mi e noy qkaa i ima adskite pi4ove i pi4ki vatre.te ma napraixa tova koeto sam i az gi nadminax ve4e i sq az sam im voda4a i ne moje ba6 qkata da ne pu6i -kav primer 6a davam?? :(

a tva ve4e udavi ribata :lol: :lol: :lol: :lol:

Firestarter`
11-06-2005, 19:22
Izmislih edno laf4e deto go kazvam naposledak "She se napravq na gazar i nqma da zapalq".

11-12-2005, 12:53
v nikakav slu4ai ne zapo4vai da pu6i6: ne si struva i za nai zabavnata kompaniq na sveta. pove4eto hora sa zapo4nali da pu6at ot ei takiva pri4ini i kato odurteqt, kompaniqta q nqma ama te si ostavat s lo6iq navik - i gi e qd. az zapo4nah da pu6a na 12 za da se izdigna v edna kompaniq. sega sam na 18 i me e qd kato si pomislq kuf tup kele6 sum bil.

FairyNymph
11-12-2005, 15:04
pu6i!trqbva da pu6i6....gazarsko i vsi4ko go pravqt!



ти наистина си мноо тъпо...ко ако сички станат лесбийки и ти ли ще станеш лесбийка щото било гъзарско и всички го били правили...баси...
ако и харесва да пуши-ми да пуши,ако не-ми няма.Демокрация сме се пак и никой не може да ти каже кво да правиш....пък и тя каза че я отвращавало и кво нищо че я отвращава да продължава тъй ли? ей мн прости хора има на тос свят начи :shock:


а мойто мнение е:ако държиш на тая компания и си мислиш че и те държат на теб:грешиш.Приятелите трябва да те възприемат такъв какъвто си,а не такъв какъвто те искат да си.Щом не ти понася да пушиш им го обясни и ако не се съгласни им казваш чао...ако не ти стиска продължавай в същия дух :?

Black_Queen
11-14-2005, 10:12
Xora ne mi xaresva da pu6a-naprotiv-otvra6tava me,4uvstvam se ujasno sled kato pu6a-zamaivam se i napravo mi se povra6ta.oba4e trqbva da pu6a-tapo ako otida na biat bez da piq kafe i da zapalq cigara...ili pak na vselenata-bez cigara ne moje.Cqlata mi kompaniq pu6i i az sam dlajna 6tot ina4e sam zagubena-6te me otcepqt.oba4e organizma mi ve4e ne izdarja i ne znam.... :cry:

lele ti kolko si tupa !!! napravo me izumiava6 kakvi gi drunka6 be 6tiali da te otcepiat e ako go napraviat pone 6te razbere6 kakvi priateli sa ti

11-21-2005, 00:15
оффффффффффф 3 страници за тва чоревос ли бе ?

SeXyTo_f
11-21-2005, 12:31
Найстина зависи много в каква компания си...и как ще ти повлиаят те! Аз лично съм в такава компания, в която всички пушат без изключение! Някой и коз пушат (и аз съм пробвала) и аз пуших в началото от газария и сега се пристрастих!Една приателка пуши от доста време и всяка сутрин плюе гадни храчки(това е от цигарите)тъйче помисли много добре какво да правиш!Има много други начини да си готин! :wink:

hanzy
11-22-2005, 16:03
!Има много други начини да си готин! :wink: Да пушиш жойнт и сигари е готино?Аз пуша и съм гЪзар...хахаха звучи ми супер зле,поне на мен :roll:

XePouH
11-22-2005, 17:01
Mи ако та отцепят само за дет не пушиш са ти супер приятели,не са влияй от тях и аз не пуша ма от мойта компания не ма отблъснаха
или си намери друга компания ти си решаваш аре късмет :wink:

dete`idiot``
11-23-2005, 09:35
tva pyk da pu6i6 za da se haresa6 na drugite i za da si 4ast ot kolektiva e typo.pravi ne6tata deto di haresvat,a ne ne6tata,koito se haresvat na drugite ili zaradi gyzariqta

air_wisp
11-23-2005, 12:02
ех гъзарииИиИИиИАИиии!

ISSP
11-25-2005, 13:16
Ма вие сички сте някво брутално тъпи за да не цепнете ,че темата е бъзик. :shock:
ОмФг
И тва ми дойде на ум...но как може...щом не искаш кои те кара???

S_L_A_D_U_R_K_A
11-25-2005, 14:12
Оллеее абе ти на колко си 12,13? как може да правиш нещо , което не ти харесва за да се харесаш на другите. Това е супер смешно, защото който те харесва ще те харесва такава квато си! Кво излиза че те хареват щото пушиш ли?!!! Пфф имай малко достойнство и смелост и им покажи, че си решаваш сама кво да правиш! Пък и нали си уж лидерка как ща изгонят те диктувай им малко на тях да не пушат дай им примерче и ще направиш нещо полезно А АКО ВСИЧКО ТОВА Е ИСТИНА (в което се съмнявам) просто си зарежи хубавката компанийка, защото по този начин се паказваш като супер слаб характер или се откажи да правиш нещо което не ти харесва! :evil:

hell__girl
11-27-2005, 06:54
Osaznai se,we mila,kak taka 6e pu6i6 zaradi drugite :!: basi,mi kato ne ti xaresva-nedei,tva e napravo sme6no,az sa6to pu6a,no nqkoi ot fr mi ne pu6at i ko :?: -da gi zareja,6toto ne sa s cigarata v usta...da ne misli6 4e te ne xodqt po kafeta i diskoteki :?: vse pak xorata ne se delqt na pu6a4i i ne pu6a4i...i tva 4e pu6i6 ne te prai ne6to pove4e ot drugite :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

SkiT
11-27-2005, 22:50
пуши :arrow: умри :D

11-28-2005, 19:28
Xora ne mi xaresva da pu6a-naprotiv-otvra6tava me,4uvstvam se ujasno sled kato pu6a-zamaivam se i napravo mi se povra6ta.oba4e trqbva da pu6a-tapo ako otida na biat bez da piq kafe i da zapalq cigara...ili pak na vselenata-bez cigara ne moje.Cqlata mi kompaniq pu6i i az sam dlajna 6tot ina4e sam zagubena-6te me otcepqt.oba4e organizma mi ve4e ne izdarja i ne znam.... :cry:
povqrvai minqma da te "otcepi kompaniqta" v kompaniqta deto sam sa6to ima nepo6a4i i sa tolkova vajni kokoto i tezi koito ne pu6at ... ! ako ne ti se pu6i ..nep pu6i ..imah edna poznata deto i tq samo se prai6e ...i be6e sme6no samo habe6e fasovete 6oto nito galta6e nito ni6to ...i toga si be6e dosta sme6no naistina .... moq savet kam vsi4ki e sledniq NE PU6ETE !!!!! 6oto 1 godina gazariq i posle cql jivot .... ot li4en opit vi go kazvam ! prosto idva moment v koito si misli6 4em oi6 gi spre6 ..no ne e taka !

hell__girl
12-01-2005, 18:57
Ama kompaniqta mi e noy qkaa i ima adskite pi4ove i pi4ki vatre.te ma napraixa tova koeto sam i az gi nadminax ve4e i sq az sam im voda4a i ne moje ba6 qkata da ne pu6i -kav primer 6a davam?? :(
MOLQ :?: :?: :?: abe q xodi da se pregleda6 :!:

Guest_F
12-02-2005, 00:09
виж сега малката.. това което правиш е адски тъпо, ама страшно много. Тея лапешки изпълнения ги знам, все пак не съм много по-голяма от теб, само на 14 съм, но смятам, че съм го надживяла тоя момент - пушачите - гъзари, другите - не струват. Тва са абсолютно глупости. Аз пушех някъде година и половина, от около 2 седмици вече не. Точно за това приятелите ми ме уважават, защото те всички са пушачи, а аз съм минала през това и съм го надминала. Истински приятели сме, уважаваме се много и това е най-важното. Ако твоите "приятели", пък така като гледам и ти сте на мнение пушачите са THE BEST, другите са смотани.. еми скъпа.. това са лапешки глупости. Пораснете бе майка му стара!!!

WingsOfButterfly
12-07-2005, 16:47
Пф ... ш те отцепят ако наистина държат на теб ще те приемат такава каквато си.Всеки има свои мнения и предпочитания.ако са ти приятели абсурдно е да почнат да странят от теб само заради някви си цигари кат не ти харесва просто не го прави

scorpiass
12-21-2005, 17:31
Xora ne mi xaresva da pu6a-naprotiv-otvra6tava me,4uvstvam se ujasno sled kato pu6a-zamaivam se i napravo mi se povra6ta.oba4e trqbva da pu6a-tapo ako otida na biat bez da piq kafe i da zapalq cigara...ili pak na vselenata-bez cigara ne moje.Cqlata mi kompaniq pu6i i az sam dlajna 6tot ina4e sam zagubena-6te me otcepqt.oba4e organizma mi ve4e ne izdarja i ne znam.... :cry:
Зле ти става защото пушиш от скоро
не сменяй компанията,а и пуши слаби цигари.
След като минат 2-3 седмици няма да ти се гади,само когато неколко дни си на едни цигари и после минеш на други ама това не е проблем

Bimper-ska
12-25-2005, 22:38
Ama kompaniqta mi e noy qkaa i ima adskite pi4ove i pi4ki vatre.te ma napraixa tova koeto sam i az gi nadminax ve4e i sq az sam im voda4a i ne moje ba6 qkata da ne pu6i -kav primer 6a davam?? :(
Баси и дилемите бе, момиче! А къв пример им даваш, ако пушиш? Добър? Айде моля ти се. И ти като си готина, кво ти пука за мнението на другите? Аз да не мислиш, че пуша, щото другите ме карат. Просто така стана, че достъп до алкохол нямах всяка вечер и в коридора като излезех, и като почна да рева за простотиите, и пропуших, щото ми олекваше. А ти хич, ама хич недей се притеснява. Ако пък толкоч искаш да пушиш, което си мисля, че е тъпо, пробвай Карелия лайт, това дето се вика, е чист планински въздух. Всичката отрова е 1, 0.1, 1.

Akivasha
01-04-2006, 16:31
Да..щом държиш чак толкова да пушиш..вземи си супер леки цигари и така ще си вредиш най-малко.Лично аз мисля ,че е тъпо да пушиш заръди компанията.

AvaLan4e
01-04-2006, 19:01
Xora ne mi xaresva da pu6a-naprotiv-otvra6tava me,4uvstvam se ujasno sled kato pu6a-zamaivam se i napravo mi se povra6ta.oba4e trqbva da pu6a-tapo ako otida na biat bez da piq kafe i da zapalq cigara...ili pak na vselenata-bez cigara ne moje.Cqlata mi kompaniq pu6i i az sam dlajna 6tot ina4e sam zagubena-6te me otcepqt.oba4e organizma mi ve4e ne izdarja i ne znam.... :cry:
bla bla bla
pusheneto rulzz XD
nika ti nakraia se e otzepil XD

ch0c0late
01-04-2006, 19:24
E ti kakvo o4akva6 da ti kajem?!? Estestveno e da ti kajem,4e trqbva da gi otkaje6,6tom ne ti haresva da pu6i6.No vsa6tnost samo ti edinstveno moje6 da si preceni6.Poprincip e taka-6tom ne iska6 i organizma ti tolkova zle gi priema-ne pu6i!Vse pak ogledai se po kafetata-ne vsi4ki pu6at.Znae6 li,4e mnogo ot gotinite momi4eta i mom4eta ne pu6at? ;) Taka,4e spoX.Po-dobre spri! :)

01-06-2006, 18:15
Ami kvo!Prai kakto iska6!

Sexy_sexy_sexy
01-06-2006, 19:55
mi spored men ti ve4e si re6ila da pu6i6 taka 4e nqma kakvo da kaja ...... :wink:

Dr. Kazimbutt
01-06-2006, 21:17
Xora ne mi xaresva da pu6a-naprotiv-otvra6tava me,4uvstvam se ujasno sled kato pu6a-zamaivam se i napravo mi se povra6ta.oba4e trqbva da pu6a-tapo ako otida na biat bez da piq kafe i da zapalq cigara...ili pak na vselenata-bez cigara ne moje.Cqlata mi kompaniq pu6i i az sam dlajna 6tot ina4e sam zagubena-6te me otcepqt.oba4e organizma mi ve4e ne izdarja i ne znam.... :cry:
На това да правиш нещо, само защото другите го правят, му се вика простотия.

hamilcar
01-06-2006, 22:04
Яко тъпо.

01-12-2006, 20:14
Mislq,4e e mnogo tupo da pravi6 tova koeto pravqt i drugite pri polojenie,4e ti ne iska6.A taq Elitooooo da ne se otvarq mnogo 6toto si e edno leke.Egati tupoto su6testvo,no kvo da prai6 i takiva hora za jalost o6te su6testvuvat... :evil:

evelin85
03-03-2006, 01:15
hahah moje li da si tolkova glupava.4e tolkova li e vajno da ide6 v "biat" basi.mi ako drugite se ebat za bez pari - i ti s tqh,ako drugite se drusat-i ti s tqh,ako drugite tragnat goli-i ti s tqh !taaka li?q se osaznai malko !!!da ti imam problrma!ebi im maikata i si tarsi drugi friends.ako te darjat na tebe izob6to nema6e sq da si izpravena pred tazi glupava DILEMA.trqbva da si hora ,koito te kefqt,s koito se 4uvstva6 dobre vinagi i na vsqko mqsto!!!

ShroomY
03-06-2006, 16:53
offf...ebati ebati. taq tema e nerealno zle. kvi sa tiq strahove be hora - 4e 6e vi otritnam ot ob6testvoto...kvo ob6testvo be??? tolko li e vajno da si ovca ot nqkvo stado. budete individualisti i opravete skapanoto ob6testvo, a ne ostavqite to vas da opravq :P

DarkSanctuary
03-06-2006, 18:41
1. Темата е стара.
2. Ебавка е.
3. Хич не се усещате да ви иба в ушите!

green eyes
03-09-2006, 22:06
E tva e vyrha,akak moje da te precenqt horata po tova dali pu6i6 ili ne,i v moqta kompaniq vsi4ki pu6at,ama ne ot gyzariq ,a ot pristrastqvane.Edinstveno az ne pu6a i vsi4ki mi se radvat,za6toto ne se trovq.samo edno moga da ti kaja-TVOQTA KOMPANIQ NE STRUVA!!!! :x

Master_88
03-28-2006, 21:09
Представям си в какво обкръжение си. Вместо да ти помогнат,те карат да пушиш,даже те заплашват с отцепване. Зарязвай ги по-скоро

04-01-2006, 22:22
abe chovek ne iskam da te obijdam ama si mn tupa chesno....kak moesh da pushish zarad nekva tuppa moda i zarad tva che shte otcepqt ot kompaniqta qvno takava ti e kompaniqta i takiva sa ti priqtelite shtom si izbirat tezi s koito da drujat po tva dali pushat ili ne...

-=DaRkNeSs=-
04-01-2006, 23:16
Xora ne mi xaresva da pu6a-naprotiv-otvra6tava me,4uvstvam se ujasno sled kato pu6a-zamaivam se i napravo mi se povra6ta.oba4e trqbva da pu6a-tapo ako otida na biat bez da piq kafe i da zapalq cigara...ili pak na vselenata-bez cigara ne moje.Cqlata mi kompaniq pu6i i az sam dlajna 6tot ina4e sam zagubena-6te me otcepqt.oba4e organizma mi ve4e ne izdarja i ne znam.... :cry:

Ти ме разби. Кво те спира да спреш. Тва дето ти требе за да ги спеш е воля
Абе на сила може да се земе но не може да се даде. :smt009

`Death`Whore`
04-01-2006, 23:17
Момченце, не си интересно. А ако си момиче, си голяма курвичка.

ckeuT4eTo_f
04-11-2006, 14:02
Tctctctc momi4e... neznam prosto... oba4e sporedmen tova koeto go pravi6 e mnogo tupo. Pu6eneto e super vredno i samo se trovi6 i dori ne ti haresva.Zatova re6enieto e edno: Ne pu6i!!!

Shantav^dakel
04-11-2006, 15:03
Въпреки, че темата е стара това е доста често явление. Някой пуши, защото компанията или гаджето пушат.
Е, питам аз, ако те те ценят достатъчно ще се интересуват ли от толкова нелепо и смешно нещо като това дали пушиш? И какъв пример ще даваш?
Не знаех, че пушенето е даване на пример. Не, просто нямам думи...

terry
04-11-2006, 15:04
ne trqbva da ou6i6 ako ne iska6

maily
04-12-2006, 07:57
tova emn glupavo!Ot kav pa zor 6e pu6i6!kato ne ti se pu6i,nqma da pu6i6,vse pak tova si e li4no tvoe mnenie i te nqmat pravo da te nasilvat ](*,) [-X :evil:

Krem4eto
04-21-2006, 13:51
Xora ne mi xaresva da pu6a-naprotiv-otvra6tava me,4uvstvam se ujasno sled kato pu6a-zamaivam se i napravo mi se povra6ta.oba4e trqbva da pu6a-tapo ako otida na biat bez da piq kafe i da zapalq cigara...ili pak na vselenata-bez cigara ne moje.Cqlata mi kompaniq pu6i i az sam dlajna 6tot ina4e sam zagubena-6te me otcepqt.oba4e organizma mi ve4e ne izdarja i ne znam.... :cry:


Не е казано,че трябва да пушиш!!!BE DIFFERENT!!!Компанията няма да те остави!!!

Dendrita
04-21-2006, 15:28
Xora ne mi xaresva da pu6a-naprotiv-otvra6tava me,4uvstvam se ujasno sled kato pu6a-zamaivam se i napravo mi se povra6ta.oba4e trqbva da pu6a-tapo ako otida na biat bez da piq kafe i da zapalq cigara...ili pak na vselenata-bez cigara ne moje.Cqlata mi kompaniq pu6i i az sam dlajna 6tot ina4e sam zagubena-6te me otcepqt.oba4e organizma mi ve4e ne izdarja i ne znam.... :cry:

abeee nqmam dumi napravo...
tova e mnogo typo
q se osyznai! te za ko sa ti priqteli ve malkata? 6toto si trovi6 drobovete zadrujno s tqh ili za6toto te haresvat kato 4ovek?
ako e pyrvoto ...ne si struva

skumrika
04-26-2006, 17:55
em moito momi4e kat ne se vliqe6 ot modata togaa ko 6e mi goori6 ...we ae.... :evil:

_FroZeN_TeaRs_
04-26-2006, 19:17
Xora ne mi xaresva da pu6a-naprotiv-otvra6tava me,4uvstvam se ujasno sled kato pu6a-zamaivam se i napravo mi se povra6ta.oba4e trqbva da pu6a-tapo ako otida na biat bez da piq kafe i da zapalq cigara...ili pak na vselenata-bez cigara ne moje.Cqlata mi kompaniq pu6i i az sam dlajna 6tot ina4e sam zagubena-6te me otcepqt.oba4e organizma mi ve4e ne izdarja i ne znam.... :cry:

Да пушиш или да не пушиш - това е въпросът .. но да се замислим реално .. защо хората пушат .. нима се чувстват по-жизнени и щастливи, нима са по-секси държейки цигара в ръка .. повярвай ми мила, ужасно отблъскващо е дъха ти да мирише на цигарен дим .. още по-отблъскващо е когато цялата си напоена с тази миризма(дрехите и косата ти) .. а колкото до компанията ти .. този, който ти дава или те подтиква към употребата на отрова било то под формата на дрога или цигари НЕ ТИ Е ПРИЯТЕЛ :!:

ПП:Замисли се кое е най-добре за теб самата .. помисли за себе си :!:

[LP]```
04-26-2006, 20:19
hahahhaha abe q se zemi f race be momi4e.tazi kompaniq ne e za tebe 6tom trqbva da pu6i6 na sila...az iskam mn da gi otkaja,no ne6to ne stava.mahai gi tez cigari samo si razvalq6 organizma...misli6 li 4e s tiq "priqteli"6te ste o6te mn vreme zaedno.ebi im maikata i tva e... :-D

05-02-2006, 17:10
щом ще те зарежат ако не пушиш значи не са ти приятели

05-07-2006, 07:57
4estno da ti kaja neznam kakvi sa tiq tvoite priqteli,no qvno ne sa ti nikakvi priqteli 6tom ako ne pu6i6 6te te ''otcepqt''.Ami ako iska6 ili se strahuva6 dali nqma da te zarejat prosto im spodeli 4e ne moje6 da pu6i6 i tva e puk da stava kakvoto 6te.

SEXtreme
05-07-2006, 08:04
Е не.....тая тема утрепа коня! Кво ли не видех - не можела да спре щото спряла да си развали фигурата....трябвало да пуши щото била "водач"....малееее! Ного сте зле бе!

За авторката: Мила, ако се кланяш на вкусовете на другите, значи не си хич водач! Лидера в една група не се съобразява с правилата - той ги създава. Ако наистина си толкова "готина", за колкото се описваш, няма да се притесняваш да спреш да пушиш, заради некви си "подчинени"....хаха! Виж, аз спрях цигарите от Нова Година и да ти кажа още не са ме изритали в ъгъла! Напротив - всички знаят, че пушенето е вредно...

ПС: Ще кажеш ли кой клас си?Или на колко си...

evanescence_fen4e
05-07-2006, 13:10
mi kato ne iska6 ne pu6i i se sdobii s nqkva dryga kompaniq.6toto ne moje nqkoi da te zadaljava da py6i6 :smt009

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-07-2006, 17:08
Xora ne mi xaresva da pu6a-naprotiv-otvra6tava me,4uvstvam se ujasno sled kato pu6a-zamaivam se i napravo mi se povra6ta.oba4e trqbva da pu6a-tapo ako otida na biat bez da piq kafe i da zapalq cigara...ili pak na vselenata-bez cigara ne moje.Cqlata mi kompaniq pu6i i az sam dlajna 6tot ina4e sam zagubena-6te me otcepqt.oba4e organizma mi ve4e ne izdarja i ne znam.... :cry:

phahahah :) shtoto sichki go praeli . mi are zardi nekfa kompaniq umri na 40 bavno i machtelno . :evil: :evil: :evil: ne si zaslujava da si sasipvash organizma i tfa deto praish e super glupavo

_FroZeN_TeaRs_
05-07-2006, 17:51
Ama kompaniqta mi e noy qkaa i ima adskite pi4ove i pi4ki vatre.te ma napraixa tova koeto sam i az gi nadminax ve4e i sq az sam im voda4a i ne moje ba6 qkata da ne pu6i -kav primer 6a davam?? :(
Момиченце, прекалено много се надуваш щом се имаш за "баш яката", а ако съдя по подписа ти, едва ли си толкова "яка" и готина .. а колкото до примера, който да даваш, минавайте на хероин(венозно), това е супер модерно и "яко" :smt005

Pink`AgresSive
05-08-2006, 16:49
Леле мана,т'ва е брутално тъпо...
Ш,момиче ти нещо яко си се бъгнала^^ :-s Как ше пушиш заради некой друг?Ку ти харесва пуши,ама иначе...
_FroZeN_TeaRs_ а така,виж момичето к'ъф як пример може да даде,леле..как ли е пропуснала! #-o :| :smt005

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-08-2006, 18:55
Аз пуша от 14 годишна и искках да ги откажа ама просто не мога защото ще си разваля фигурата :( .

abe tova e golqma prostotiq da pushish samo zaradi figurata ti :-k ima super mn` na4ini da q podurjash!! cigarite dori i da q podurjat ti namalqt jivota momi4e osuznai se!!!! ubivate se s tiq prostotii davate pari za da se ubiete po burzo tova li iskate? nqma li da e po bezbolezneno ako vzemete pistolet i se grumnete :?: :?: :?: :?:

Death_F
05-09-2006, 14:57
Xora ne mi xaresva da pu6a-naprotiv-otvra6tava me,4uvstvam se ujasno sled kato pu6a-zamaivam se i napravo mi se povra6ta.oba4e trqbva da pu6a-tapo ako otida na biat bez da piq kafe i da zapalq cigara...ili pak na vselenata-bez cigara ne moje.Cqlata mi kompaniq pu6i i az sam dlajna 6tot ina4e sam zagubena-6te me otcepqt.oba4e organizma mi ve4e ne izdarja i ne znam.... :cry:ОТКАЖИ ГИ МАА МУ СТАРА АКО СА С ТЕБЕ ЗАРАД ТФА ЧЕ ПУШИ ДА ГО ДУХАТ!!!ТОВА ЧЕ СЕ ЧУВСТВАШ ТАКА Е ЗАЩОТО ТИ ПАДА КРЪВНОТО НЕДЕЙ НАЙ МНОГО ДА ВЛЕЗЕШ В БОЛНИЦА!

ProstoAz
05-09-2006, 22:20
Хаха, 11 точка от правилника!
Защо все още продължавате да пишете по тази тема, бе? :lol: