PDA

View Full Version : problem sas ednata mi sramna usna :(



aLiDu6
09-25-2005, 07:05
molq vi pomognete mi neznaq kakvo to4no mi ima.
poprincip sramnite usni sa malki i sa kato obiknovenna po-debela koja.
oba4e pri men ne e taka, ednata si e normalna, a pak drugata e nqkak po golqma i visnala. tova ne me pritesnqva tolkova mnogo kokoto tova 4e po neq imam nqkakvi podkojni top4enca, use6tat se i me e strah dali da ne e rak ili ne6to podobno. molq vi kajete mi tovaa normalnoli e:(((( :cry: :( . do sega ne sam hodila na ginekolog i mnogo me e strah ne iskam da hodq. :cry: :(

Poulet
09-25-2005, 07:54
Да,вси4ко е ок според мен.Тия топ4ета може би са подкожни косъм4ета,ако си ги махаш с кола маска понякога се полу4ават.Ама по-добре иди на гинеколог,няма нищо страшно! :wink:

e_l_i_z_a
09-25-2005, 07:56
Виж,тези топченца може да не са нищо особено,може да са и някакво въэпаление.....
Но за да раэбереш какво точно са----ГИНЕКОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ----
:wink:
Недей да губиш време,докато плачеш,страхуваш се и се чудиш какво да правиш.На гинеколог не е страшно-ще видиш.Ако наистина има някакъв голям проблем,бъди сигурна,че колкото повече чакаш-става по-лошо.Така че---отивай на преглед,за да си спокойна.Всички биха те посъветвали това. :)

aLiDu6
09-25-2005, 08:29
ami ne si pravq kola maska tam-brasna se, ama to se vijda 4e ne sa podojni kosam4eta. to e ne6to kato nqkva malka i tvarda bu4ka. znam 4e e po-dobre da otida na ginekolog , no ne moga-tolkova se pritesnqvam 4e neznam kakvo da pravq. :cry: :(

e_l_i_z_a
09-25-2005, 08:32
Тогава проблема е в теб-трябва да преодолееш тоэи страх,защото за в бъдеще ще трябва често,както всички нормални жени,да ходиш на гинеколог. :wink:

chupacabra:)
09-25-2005, 08:41
а тъй - няма кфо да се притесняваш и срамуваш, много е яко на гинекологичния стол... :D

п.с. една малка поправка пише се усТни :twisted:

pinK_Baby
09-25-2005, 10:51
Абсолютно тичай при гинеколога!!!!Може да е някаква инфекция....Имаш ли някакви други симптоми като парене около влагалището,сърбеж или неприятна миризма...Ако и това нещо присъства задължително отиди,защото предполагам това са гъбички...Не искам да те плаша,но гинеколога не прави нищо друго освен да ПОМАГА на хората...И не е рак спокойно:wink: !Успех