PDA

View Full Version : Плоските момичета със сутиени



luDo_LaPe^
09-25-2005, 09:51
Наскоро си купих сутиен...ми то много хубаво,много се харесвам с него,но под него съм си чиста дъска...Но всички носят,а само аз не!Дори момчетата(с някои от които съм ходила)почнаха да ми измислят разни меко казано обидни прякори.И навих мама на крачката да ми вземе сутиен-възможно най-малкия в магазина :roll: Както вече казах се харесвам с него,промяната не е особено фрапираща и не ме издува прекалено.Но сега идва и въпроса,заради който направих темата-бихте ли постъпли така на мое място?Как според вас ще реагират другите като ме видят?Ще продължат ли подигравките или ще си затворят най-сетна човките?Може би като и вие сте така?Неприятно ми е,че се правя на такава,каквато не съм,самата аз не харесвам момичета със сутиени,които немогат да напълнят...Е,вие сте :cry:

09-25-2005, 10:07
Mila vseki ima pravoto da pravi kakvoto si iska,za da ima samo4yvstvie.I az vobshte ne sum koi znae kolko nadarena,no nosq sytien i mi sedi strahotno.Vuob6te ne mi pyka dali go pulnq ili ne.Nali ti sedi dobre?Nali se haresvash?Tova e vajnoto!!!Drygite kato po4nat da ti se podigravat im kaji,4e pone ne prili4ash na nekva mlekodaina krava.I vobshte ne im obry6tai vnimanie.Te ne go zaslyjavat!Niama perfektni hora na toia svqt.Nito puk te sa perfektni ta da te obijdat.E*i gi i si jivei jivota taka kakto si iskash bez da ti pyka za 4yjdoto mnenie!!!

chupacabra:)
09-25-2005, 10:14
оо, и аз съм го правила тфа, кат бях 6ти, 7ми клас... голям ми беше комплекс и си купих сутиен :D
само че отношението към мен не се промени особено. може би ще спрат подигравките за малките циците, но повярвай ми, децата са така - ще се хванат да се заяждат за нещо друго.
тъй като може би ти малко рано за сериозни гаджета - няма защо да ти казвам, че 'като свалиш сутиена, гаджето ще бъде озадачено', и след като се харесваш няма никакъв проблем според мен.
с времето сама ще разбереш, че циците не са всичко, че трябва да си намериш други положителни неща в себе си, и най-вече да се научиш да се харесваш и да не те е срам от самата себе си. а след като това стане, те вече ще са пораснали. така че донт уори,
кефи се на живота :D 8)

MiRaCuLiXbb
09-25-2005, 10:18
Доста комплексарски си постъпила. Освен това те не те ебават заради това, а просто искат да се занимават с теб... Ако бях на твое място щях да приема "обидата" с усмивка и да им опонирам по някакъв начин.

SweetBunny
09-25-2005, 10:19
:) :) za purvi put vijdam tolkova iskreno momi4e, koeto da si priznava (dori ne si i izlqzla ot profila si!!!) bravo na tebe :wink: :wink: !!!
Vij sega - stra6no mnogo momi4eta na na6ta vuzrast nosqt sutieni bez da gi pulnqt, taka 4e opredeleno ne si sama! Ama hi4 da ne ti puka, kato se haresva6 sus sutien - mi nosi go, q zaebi podigravkite i vurvi s visoko vdignata glava!!! Ne si ti edinstvenata, koqto nosi sutien bez da go pulni! A i 6tom se haresva6, kude e problema?!? :wink: :wink: taka 4e hi4 da ne ti puka, mili4ka, ne trqq da se vliqe6 ot 4ujdoto mnenie :!:

e_l_i_z_a
09-25-2005, 10:21
Както каэа chupacabra:) ,да не ти пука!Това и аэ го правя от 6ти клас ама напоследък взех да го пълня... :lol: ще дойде ред и на теб!Не се тревожи!А и да нямаш големи гърди...кво ти пука?Парис Хилтън да не би да има големи...ама много мъже я харесват!

luDo_LaPe^
09-25-2005, 10:26
Еха,chupacabra,Гост,мерси за подкрепата :)Права си,че определено на 12 ми е рано да имам толкова сериозен приятел,че да се стигне до там да ме гледа кво имам под сутиена.Но работата е там,че в петък си тръгвам от даскало плоска,а в понеделник-хоп,със сутиен,пък макар и малък..
@MiRaCuLiX.bb-радвам се,че има и мъжко мнение в темата ми.Прав си,постъпих комплексарски,но ако беше на мое място как би реагирал,като влезеш в класната стая сутринта и поздравиш останалите, бившото ти гадже да изкрещи колкото му глас държи"Камелия безцицната е тууук!"И всечки момчета изпадат в див и неубоздан смях и почват да те бъзикат...просто е ужасно като гледам далеч по-надарените ми приятелки да ме гледат със съчувствие :cry: Е,кажи,ти би ли им се усмихнал?Би ли издържал на подигравките?Аз не можах :?
Опс,закъснях с мнението
синеока кукла-това ме различава от надутите момичета,които твърдят и се кълнат,че имат нещо в сутиена :wink:

missing_
09-25-2005, 10:45
аз пък мисля че лошо няма :) дали подигравките ще спрат или не не знам,обаче и аз мога да ти кажа само едно-Да не ти пука :D
това дали си плоска или надарена е най малкия проблем и на никой не трябва да му пука за тва,има и разни ограничени хора които само се заяждат ама те са боклуци :D

MiRaCuLiXbb
09-25-2005, 10:50
Това, че носиш сутиен, няма да промени отношението му към теб. Дори напротив, ще стане повод за нови подигравки. Веднъж тръгнеш ли да по ума на някого започваш да се унижаваш все повече и повече. Затова според мен опитай да му затвориш устата по някакъв начин. Може да не е лесно, но ще престане веднъж завинаги. Измисли му и ти някакъв прякор, базикай го за всичко. Имай впредвид, че ако успееш да го биеш на неговата игра ще го заболи доста повече. Не му се давай и успех.

katkata_f
09-25-2005, 10:58
така ...този проблем много пъти съм го чувала !
прави квото си поискаш само не си пъхай чорапи или салфетки защото ако момчетата те набарат бате ти просто няма да знаеш каде да се скриеш ...имаше една такава мърла в нашия клас кадето беше яко плоска и много искаше цици ама нямаше , та правеше се на много голяма и си слагаше чорапи в сутиена ...момчетата забелязаха и какво стана...един ден я хванаха съблякоха я гола ( от кръста на горе) и започнаха да й изваждат чорапите от сутиена и някой я беше снимал и бяха разлепили снимките из цялото даскало ...не знам какво изпита тва момиче но никога не бих искала да съм на нейното място ...но както и да е тя се премести в друго даскало !

luDo_LaPe^
09-25-2005, 11:18
прави квото си поискаш само не си пъхай чорапи или салфетки
оуу,това и през ума не ми е минало :wink: Аз ако не се изгърбя а седя изправена сутиена си еди про мен а не се отлепя,ако ме разбираш.Нямам нужда от подплънки,салфетки и такива неща,просто трява да седя изправена.

Това, че носиш сутиен, няма да промени отношението им към теб.
прав си,но все пак това до една степен повдига моето самочувствие-няма да ги оставя да ми се подиграват :!:Лошото е,че той май няма слаби места или поне аз не ги знам...Не му пука от нищо,бих казала,че е откачен,винаги успява да замаже положението.И все пак сега ще съм едни гърди пред него :lol:

problemniq
09-25-2005, 11:19
Това, че носиш сутиен, няма да промени отношението му към теб. Дори напротив, ще стане повод за нови подигравки. Веднъж тръгнеш ли да по ума на някого започваш да се унижаваш все повече и повече. Затова според мен опитай да му затвориш устата по някакъв начин. Може да не е лесно, но ще престане веднъж завинаги. Измисли му и ти някакъв прякор, базикай го за всичко. Имай впредвид, че ако успееш да го биеш на неговата игра ще го заболи доста повече. Не му се давай и успех.
Да може и да не промени отношението, може и да го промени.По горе се драсна че много ф-чета само носят, без да го пълнят.Вероятно и около теб има такива.Работата е в това че тези около теб гледат да се хванат за нещо, за да се изкарат нещо "по".А другото лошо е че ако упонираш, може да няма ефект, ако няма някакво разбиране или приемане.Всмисъл те са групичка и са свикнали да си доставят така удоволствие.Та вече много зависи.Затварял съм устата на най-големия гъзар в класа пред половината клас(на групи бяхме), и си млъкна и си му казаха че нищо неможе да ми отговори.Но съм бил в клас където вероятно едно такова упорство щеше да ми коства многоо.Имаше упорстващи, но се радвам че не бях на тяхно място.
Най-хубаво е да си с хора които те приемат какъвто си, а не да те карат да се чувстваш зле заради нещо което те имат, а ти не.

scorpiass
09-25-2005, 11:52
Ако си красива,няма да ти пука

MiRaCuLiXbb
09-25-2005, 11:55
Това, че носиш сутиен, няма да промени отношението им към теб.
прав си,но все пак това до една степен повдига моето самочувствие-няма да ги оставя да ми се подиграват :!:Лошото е,че той май няма слаби места или поне аз не ги знам...Не му пука от нищо,бих казала,че е откачен,винаги успява да замаже положението.И все пак сега ще съм едни гърди пред него :lol:
Беше им, но като се замислиш другите просто се смеят на базиците, а не на теб. Ти решаваш как да постъпиш, но мисленето на 12-13г деца е крайно предсказуемо и можеш да се възползваш от това, а не да се сдухваш и да правиш точно това, което той иска.

vra4ka
09-25-2005, 12:12
Аве ко да ти кажа само спокс.
винаги се намират разни дет се мислят за повече и ще почнат да обсъждат!
Могат сега да почнат да ти се подиграват че си си сложила сутиен :roll:
Просто да не ти пука за такива работи :wink:

eNigMaTic^
09-25-2005, 12:52
В бившия ми клас всички носеха сутиен без мен и една смотанячка..Аз си го карах на бюстие..И да всички ми се подиграваха, но аз не го приех навътре..И не спряха...ама не ми пукаще..Това те съветвам да направиш - игнорирай ги..Аз даже като си купих първия сутиен не го носех на даскало/това бяха последните месеци/..Но когато им затворих устата на големите "гъзарчета" никой нищо не ми каза...Бай дъ уей някой от момичетата в бившия ми клас бяха плоски със сутен..Аз не бях плоска, но поне си бях истинска.

Tedka-Medka
09-25-2005, 13:14
ми и аз лично съм против..ама наистина
всеки има право да прави каквото
си иска и както си иска
може да спрат подигравките а може
и да стане по зле..
да вземат да ти се подиграват че
нямаш нищо в този сутиен
и си наръгала подплънки..
и аз нямам кой знае какви цици
но поне имам за да изпълня сутиена..
моя не е най малкия номер де ;)
ама не се притеснявай..ти сама
ще видиш как стоят нещата

Sinister_Doll
09-25-2005, 13:15
Spoko, sega 6te po4nat da ti se podigravat, 4e sa ti porasnali cicite za edna ve4er.

Ne, ebavkam se... Kvo ti puka? 6tom se haresva6, zna4i si4ko e OK!

California
09-25-2005, 13:28
am da i tva go ima s podigravkata che sa porasnali za edna vecher... :roll: ami kvo da ti kaja,milo momiche...az sum na 17 godini,nosq sutien ot 14 i grudnata mi obikolka e 80sm....znaesh li kakvo oznachava tova?oznachava edno golqno nishto!do skoro i az imah kompleksi v tova otnoshenie no vijdam che nqma smisul... :wink: otnoshenieto na okolnite ne zavisi ot edni cici...a na momchetata s koito si hodila i shte hodish ako ne te haresvat takava kakvato si im tegli mainata i gledai ti da si dobre...ot edna godina sum s priqtelq mi i do sega duma ne sum chula ot nego po povod razmera na gurdite mi...za vseki vlak si ima putnici,nali taka? :wink:

DeziRe
09-25-2005, 14:03
AMi zna4i v bivshiq mi klas vsi4ki momi4eta po4ti ot klasa beha strashno ploski i strannoto beshe 4e az purva zapo4nah da nosq sutiren tyi kato ne bqh :) I moga da kaja 4 ene sym imala tvoq problem no pove4eto taka to4no kato teb zapo4naha da nosqt predniq den ploski a na sledvashtiq s cici i to na vsi4ki im se vijdashe stranno no ne sa im se podigravaliqvno tiq ot vbashiq klas sa golemi hlapaci ! I primerno ti moje da zapo4nesh da nosish biustieta i postepenno sled tova i sutieni i te s vremeto shte sviknat i nqma da im prai vpe4atlenie no ako tolkova dyrjish na sutien i ti pomaga da si povdignesh samo4uvstvieto prosto go nosi i da ne ti puka Z! Kvo te interesuvat ostanalite ?!?! Znam 4e e gadno da ti se podigravat no kakto kazaha i drugite po gore zatapi gi edin pyt i te shtrte sprat izmisli neshto qko i sha mlyknat forever !
Pravi kvot si iskash i sa kefi na jivota !

MaPuXyaHa
09-25-2005, 14:20
А най-хубаво без сутиен...да си ги пуснете..на свобода..уххаа :) 8) :lol:

party_girl
09-25-2005, 14:40
spox!i az ne sam mnogo nadarena!6tom ne se 4uvstva6 dobre-pravilno si postapila!poznavam edno momi4e koeto be6e po-plosko ot men,a izliza samo s mom4eta,super mnogo q hareasvaha i t.n.!taka 4e spored men nqma ot kvo da se pritesnqva6! :wink:

rosskata
09-25-2005, 15:43
Не взимай подигравките им навътре. :) Недораслите момченца винаги ще намерят защо да се подиграват. Не мсля, че си постъпила неправилно като си купила сутиен- ще се почувстваш по- добре (според мен). Аз самата, макар че съм на 19, съм си доста плоска- въобще не ми пука, честно. Не че не ми се иска да имам големи цици, но като нямам - здраве да е. Още се случва понякога някой да ми се подиграе- приемам го с усмивка ( един колега лятото ме посъветва да ги намажа с мухозол- щели да ми минат :P Аз се разхилих като луда и казах, че съм пробвала, но не минават...)
Така че -спокс. Нося сутиен от 12-годишна, тогава съвсем пък нямах. Но се чувствах по- добре :wink: Вярвам, че и с теб ще е така.

Eleonora
09-25-2005, 18:25
Ami nosisi go,6tom taka ti haresva,da ne ti puka ot drugite!Na men li4no mi e "malko sme6no",kato vida 1 momi4e plosko i na drugia den da e sas sutien.No ne znam...izbora e tvoi :!:

MaD_CaT*
09-25-2005, 18:49
Na men li4no mi e "malko sme6no",kato vida 1 momi4e plosko i na drugia den da e sas sutien.No ne znam...izbora e tvoi :!:
хахахах....едвали си от
"много надарените", норке :lol: .
че да се присмваш на другите момичета :!: :lol:

Стеснителната
09-25-2005, 18:53
Здрасти, аз нося сутиени от 12 годишна, преди ми бяха малко широчки ама сега добре си ги изпълвам. Така че няма страшно.

Неактивния
09-25-2005, 18:55
Здрасти, аз нося сутиени от 12 годишна, преди ми бяха малко широчки ама сега добре си ги изпълвам. Така че няма страшно.
Щот си стaнала тлъста бъчва!

MaPuXyaHa
09-25-2005, 19:07
Na men li4no mi e "malko sme6no",kato vida 1 momi4e plosko i na drugia den da e sas sutien.No ne znam...izbora e tvoi :!:
хахахах....едвали си от
"много надарените", норке :lol: .
че да се присмваш на другите момичета :!: :lol: Ааа дай да видя ти как си :twisted:

Стеснителната
09-25-2005, 19:08
Здрасти, аз нося сутиени от 12 годишна, преди ми бяха малко широчки ама сега добре си ги изпълвам. Така че няма страшно.
Щот си стaнала тлъста бъчва!
Аре да си гледаш работата, лъскай там чикии по цял ден.

Неактивния
09-25-2005, 19:10
Здрасти, аз нося сутиени от 12 годишна, преди ми бяха малко широчки ама сега добре си ги изпълвам. Така че няма страшно.
Щот си стaнала тлъста бъчва!
Аре да си гледаш работата, лъскай там чикии по цял ден.
Ако всички бяха като теб със сирурност, но все пак има свестни момичета!

MaPuXyaHa
09-25-2005, 19:44
Стига сте се заяждали де!!! :roll:

KISSKA_
09-25-2005, 22:07
Abe da ne ti puka be sloji si nqkvo gorni6te ili de da znam nqkva 6iroka bluza i to nqma tolkova da se zabeleji 4e ediniq den si bez cici a na drugiq den sas :lol:

California
09-25-2005, 22:20
mda i tva e variant...dobre che sq e po-studeno i mogat da se nosqt takiva po-debeli i shiroki drehi :roll:

tech_noir
09-26-2005, 00:08
Ъъъ, защо си мислиш че малките гърди са недостатък в очите на ВСИЧКИ мъже :shock: ...

Я споко.

MaD_CaT*
09-26-2005, 12:21
Na men li4no mi e "malko sme6no",kato vida 1 momi4e plosko i na drugia den da e sas sutien.No ne znam...izbora e tvoi :!:
хахахах....едвали си от
"много надарените", норке :lol: .
че да се присмваш на другите момичета :!: :lol: Ааа дай да видя ти как си :twisted:
хахах... :lol:
ми,аз съм си добре :lol:
купувам си сутиени,които да изпълвам :lol: 8) :lol: .. :twisted:

Стеснителната
09-26-2005, 12:23
Пълните ми душата с тия изказвания, като нямате торби с багаж къде сте тръгнали да си зимате етажерка :lol: ?

MaPuXyaHa
09-26-2005, 13:49
Na men li4no mi e "malko sme6no",kato vida 1 momi4e plosko i na drugia den da e sas sutien.No ne znam...izbora e tvoi :!:
хахахах....едвали си от
"много надарените", норке :lol: .
че да се присмваш на другите момичета :!: :lol: Ааа дай да видя ти как си :twisted:
хахах... :lol:
ми,аз съм си добре :lol:
купувам си сутиени,които да изпълвам :lol: 8) :lol: .. :twisted: Око да види ръка да пипне са казали хората!! :oops:

Tedka-Medka
09-26-2005, 14:10
ахахаха вие не сте добре

luDo_LaPe^
09-26-2005, 17:59
ахахаха вие не сте добре


ммм,напълни ми душицата :x

Пълните ми душата с тия изказвания, като нямате торби с багаж къде сте тръгнали да си зимате етажерка ?
Мхм,ти също... :twisted:
Заключете темата,защото я обърнаха на чат :cry: Някои се отнесоха сериозно,а други-не.Ей за тва моля да ми заключите темата :evil:

Traffic
09-26-2005, 23:41
ми имаш два варианта:
1. да напълниш сутиена с чорапи или нещо друго, което да дава вид, че има нещо там.
2. другия, по-добър начин (според мен) е да изчакаш да пораснеш достатъчно за да ти поникнат цици.
като ти гледам темата изпитвам големи съмнения дали имаш и 13 г. :roll:

THE_GANGSTA_GIRL
09-27-2005, 00:10
Виж сега мила, ти самата казваш, че се харесваш, че така се чувстваш по-добре и че разликата преди и сега не е фрапираща, така че не виждам причина да не носиш сутиен. Разбери че ти трябва да правиш това, което не теб ти носи удоволствие и удовлетворение, а не това, което някой все още неосъзнал се пубер е казал, че е добре! Всички сме минали през това, на почти всички тук едно време са ни давали определения от рода на "дъска" и т.н. но и всички сме се справили с това, така че и ти можеш! Най-важното е да не вземаш на вътре това, което някакви хора ти говорят, да не се връзваш на бъзиците им и да ги отминаваш с усмивка! В момента, в който те видят, че нищо не постигат с приказките си и на теб не ти пука за тяхното мнение те искат или не ще спрат, защото ще видят, че няма смисъл и нищо не постигат с това! В крайна сметка едно момиче не представлява само едни цици, това е критерии по които само глупавите и недорасли момченца си избират приятелките! Повярвай ми, ако си едно супер готино, печено, красиво и разбрано момиче никой няма да отдаде такова значение на гръдната ти обиколка, а ще се възхищава на това, което си ти като цяло! Така че приеми, че най-малкото нещо, за което можеш да се притесняваш в момента е бюстът ти и той определено не играе особенно важна роля в животът на едно момиче.....има доста други по-важни неща над които да работиш за да се изградиш като личност, а гръдната обиколка я остави за по-нататък, ако е рекъл Господ тя сама ще стигне желаните от теб размери, ако ли не - здраве да е! :wink:

Eleonora
09-27-2005, 13:22
Na men li4no mi e "malko sme6no",kato vida 1 momi4e plosko i na drugia den da e sas sutien.No ne znam...izbora e tvoi :!:
хахахах....едвали си от
"много надарените", норке :lol: .
че да се присмваш на другите момичета :!: :lol: ХАХХА,ре ела тогава да си ти мерим...не се присмивам.Просто защо трябва,човек да носи нещо,без да му е нужно!!! :D :D :D :wink:

MaD_CaT*
09-27-2005, 14:47
Na men li4no mi e "malko sme6no",kato vida 1 momi4e plosko i na drugia den da e sas sutien.No ne znam...izbora e tvoi :!:
хахахах....едвали си от
"много надарените", норке :lol: .
че да се присмваш на другите момичета :!: :lol: ХАХХА,ре ела тогава да си ти мерим...не се присмивам.Просто защо трябва,човек да носи нещо,без да му е нужно!!! :D :D :D :wink:
ахахах...
е,не разбиваш ме :lol:
аз..да не съм на акъла ти,че да тръгна да си ги меря,бее :lol:
А и кво е това :Просто защо трябва,човек да носи нещо,без да му е нужно :lol:
тя да не носи..някви ненужни торби,че да не ги"носи".
Как според тебе като са и малки гърдите ще порастнат ? Не че като носи сутиен,ще и порастнат бързо и ще са хубави...,но тя самата каза ,че е още малка => ще расте...гърдите и също...хубаво е да носи сутиен,но все пак не някой празен(всмисъл да си вземе някой по размер):!: :?:
Просто защо трябва,човек да носи нещо,без да му е нужно-аналогично : На тебе за какво ти е мозък като не ти е нужен :twisted:
П.П.luDo_LaPe^,мацка свиквай с темите,които се превръщат на чат...отначалото и аз бях изумена като теб...сега и аз почнах да отвръщам :lol: :lol: