PDA

View Full Version : Kruv pri penisa



administrator
09-25-2005, 09:12
Ми зна4и проблема ми е следния:преди време то4но когато си сменях белъото и забелязах 4е имах кръв по га6ти4ките.Първона4ално не се стреснах ама после като си забелих оная работа и видях 4е кръвта идва от там(девствен съм).Преди да забележа тези работи оба4е бях с дънки и като 4е ли съм се при6типал за6тото после като си пипнах кожи4ката и малко ме заболя.В4ера пак се при6типах без да искам докато пикаех и днеска като станах и по га6тите пак има6е малко кръв.Та въпросът ми е може ли да съм лепнал някоя болест като се има в предвид 4е съм девствен на 15 съм и не съм имал никакви полови контакти до сега?

chupacabra:)
09-25-2005, 09:44
момчето ми, тук не сме лекари. за да се разбере какво ти има е необходим преглед, който ние тук (без абсолютно никакви познания по медицина) и виртуално не можем да ти направим.
когато се отнася за първичните ви полови белези И не само...) никога не се занемарявайте!
уролозите не ядат хора!
айде късмет и не търси помощ за ЗДРАВЕТО си в интернет има си специални хора, които се занимават с това :D

kurabiika
09-25-2005, 11:24
От това което си написал най-вероятно трябва да е от прищипването затова внимавай какво правиш все пак със своя атрибут и не ти е нужен лекар, защото няма как да си хванал болест след като си девствен.

администратор
09-25-2005, 15:31
От това което си написал най-вероятно трябва да е от прищипването затова внимавай какво правиш все пак със своя атрибут и не ти е нужен лекар, защото няма как да си хванал болест след като си девствен.
Ох много ти благодаря!Ще спинкам спокойно и ще внимавам ве4е как се щипкам :oops: .То "атрибута" ми си е в пълна готовност де ама тая кръв ме стресна първона4ало.10х все пак! :lol:

NSDungeoon
09-29-2005, 17:36
Ми зна4и проблема ми е следния:преди време то4но когато си сменях белъото и забелязах 4е имах кръв по га6ти4ките.Първона4ално не се стреснах ама после като си забелих оная работа и видях 4е кръвта идва от там(девствен съм).Преди да забележа тези работи оба4е бях с дънки и като 4е ли съм се при6типал за6тото после като си пипнах кожи4ката и малко ме заболя.В4ера пак се при6типах без да искам докато пикаех и днеска като станах и по га6тите пак има6е малко кръв.Та въпросът ми е може ли да съм лепнал някоя болест като се има в предвид 4е съм девствен на 15 съм и не съм имал никакви полови контакти до сега?

ti pa ... pre6tipal si se prosto nqma kak da hvane6 bolest kato si detstven - a vnimavai kvo pravi6 s tribukvieto si !!!!!!!!! Pone ne budi mazuhist

CuST0M1z3
12-22-2005, 20:33
ti kat pikaesh s dyskata na kenefa li si go mlatish hxahxah normalno e kat go pre6tipesh da ti pote4e kryv omg