PDA

View Full Version : Orgametril



ellii
09-25-2005, 16:27
Та въпроса ми е някой пил ли е тези хапчета.Да поясня те се пият без рецепта по принцип за регулиране на цикъла...за да ти идва на точния ден 28.Започват да се пият от 16-тия ден,пият се 10 дена и след това от 3 до 5 дена трябва да ти доди...пият се в продължение на 3месецаи след това би трябвало да започне да ти идва редовно.До тук добре,но този месец спрях да пия хапчетата (минаха 3 месеца)и вече ми закъснява 2-ри ден.На някой,който е пил Orgametril и след това да му закъснява.Има и друго нещо ...водя полов живот,пазя се и преди около седмица когато ходих да пишкам видях,че имам кръв на бикините си,но малко,а и беше еднократно,така че не мога да смятам,че ми е дошло...
Благодаря,че прочетохте темата ми и ще се радвам някой да даде мнението си..разбира се,тези които са запознати!

Ive70
09-25-2005, 17:27
Zdravei Elii. Az su6to sum gi polzvala, no za drugo. Mislq 4e nqma nujda da se pritesnqva6 za tova, 4e ne ti idva, vse pak sa 2 dena, nali? Moje da ti e kapnalo kruv ako pri pravene na seks mom4eto te e naranilo ili ne6to drugo-na men su6to mi se e slu4valo, nqma stra6no :). Spoko, nali?

Майка ти
09-27-2005, 06:38
Хей, момичета, с цикъла шега не бива! Добре е да се пият хапчета за регулиране на цикъла, но без рецепта??? Без лекарско предписание??? Така не може! Всичко това е свързано с хормоналния баланс на организма и ако се разбута нещо... Нали не искате да се осакатите хормонално? Най-добре е, преди да правите такива експерименти, да се допитате до специалист (повярвайте, не боли! :wink: ) и да правите това, което се окаже най-доброто за вас. Защото препарати на пазара - много, но не действат на всички еднакво! Това, което е добре за приятелката ти, не винаги е добро и за тебе! Разбирате ли?
А за конкретния случай - нормално е, след като са спрени хапчетата, да има аномалии в цикъла. Но при редовен полов живот... Внимавайте!!! Лично мое мнение е, в такъв случай(освен, ако не искате деца или аборти :shock: ), да пиете противозачатъчни - има ги най-различни(след консултация с лекар, разбира се!) и всичките регулират цикъла, т.е. докато ги пиете, цикълът ви ще е като часовник.

TheDarkLady
09-27-2005, 17:21
poniakoga malkoto kurvene m/y cikula e strani4en efekt ot hap4etata.ne se pritesniavai.i na men mi se e slu4valo kato sum gi pila :wink:

adult
09-28-2005, 17:42
Прочети тук всичко за Оргаметрила
http://www.medinfo.bg/doctor/sprav/Orgametril.htm

Пише всичко, което те интересува.

rowka
05-06-2010, 14:41
mnogo vreme e minalo ot temata no v momenta s men se slu4va su6toto posuvetvai me ti kakvo napravi kak postupi.Koga ti doide.Molqte otgovori mi

kalpazanka
05-06-2010, 15:35
Писането на кирилица е задължително.
Темата е стара. Ако имате въпроси, по-добре пускайте нова!