PDA

View Full Version : vuzbuam se ot ku4eta !



vuzbudenata
09-27-2005, 04:37
az sum na 15 god. Izpitvam golqmo vle4enie po ku4etata.Te me vuzbujdat pove4e ot mujete .Predi nqkolko dni vidqh edna nemska os4arka ,koqto mi haresa mnogo pove4e ot pi4ovete v klipa pa gloria .Po princip vodq normalen polov jivot s muje..Molq vi pomognete mi Imam neustoimi jelaniq da go pravq s ku4eta .

Ani_girl
09-27-2005, 04:58
Poloviq akt s jivotnii e nepriemliv za morala na 4oveshkoto obshtestvo PONE spored men sexualnoto vle4enie kum koeto i da e jivotno se priema kato perverzie.Mojsh da ostanovish kakvo ti ima ako otidesh na sexolog ili psiholog .TI kazvash 4e si se pravila sex s maje zna4i bi prqbvalo da znaesh kakva e trupkara .Spored men za da se izlekuvash ot toiq tvoq maniq e nai dobre da si vtulpish 4e ne haresvash 4uketa i 4e tove ne e normalno i dopudtimo ako puk i tova ne podeistva se obadi na psilog!

XXX_f
09-27-2005, 07:42
ami vuri se prasni s ku4e be kuf ti e problema kato te kefi davai iz4ukai se i tolkova , ako ti haresa s ku4e , vzemi si edno ku4e v ku6ti i redovno pravi sex ko po hubavo , kato ti se ebe ebe6 ku4eto si .
Male kak moje da ima takiva kato vas,pisna mi ot tupite vi bazici , to nqma i nakude pove4e ot prostotii.Vijdate 4e v razdel SEX ve4e stanahte banalni i nqkoi useri ne vlizat tam , 4e dai tuka v drugite razdeli pfy ne vi li pisna

machoka
09-27-2005, 09:35
т. 7, 11 от Правилата.

Благодаря.