PDA

View Full Version : Гласуване за модератори



Блейз Самър
09-27-2005, 08:17
Очевадните 80% са достатъчно кръстноречиви, че има нужда от нови модератори. Предлагам тук да гласуваме и ако админите се осъзнаят, да повишат тези с най-много гласове. Предлагам всеки потребител да има право да даде глас за 2ма човека. Следващия събира общо гласовете.
Аз гласувам за THE_GANGSTA_GIRL и I don't give a fuck.

THE_GANGSTA_GIRL : 1
I don't give a fuck : 1

DeSsi
09-27-2005, 08:24
sherry
I^dont give a fuck^ ili tam kakto se pishe nicka ;)

morsmordre
09-27-2005, 08:34
Очевадните 80% са достатъчно кръстноречиви, че има нужда от нови модератори. Предлагам тук да гласуваме и ако админите се осъзнаят, да повишат тези с най-много гласове. Предлагам всеки потребител да има право да даде глас за 2ма човека. Следващия събира общо гласовете.
Аз гласувам за THE_GANGSTA_GIRL и I don't give a fuck.

THE_GANGSTA_GIRL : 1
I don't give a fuck : 1

Ама вие направо пращите от ум :evil: А те казвали ли са ти, че искат да станат модове :idea: Вместо да правиш три-четири теми, свързани с модераторите, първо попитай фаворитките си дали изобщо им се става мод :idea: Не мисля, че мнението ми е флууд, защото е точно по темата и засега използвам правото си на "Въздържам се" и по-късно ще напиша в това мнение кой бих искал да стане мод :!:

П>С>Предполагам, че темата ти ще бъде затворена заради грубо нарушаване на точка 3 :twisted:





Кандидатурата ти се отхвърля!
Също така не е нужно да пускате теми за модераторски пост, защото това няма да помогне на никой!

BABY_SEXY_GIRL
09-27-2005, 12:59
Така няма да стане, и ще обясня защо :wink: И след като обясня предполагам Цоки ще заключи темата, което е неизбежно :roll:
За да стане мод даден потребител трябва да има редица качества, да си е изградил добро име тук, да е дисциплиниран, търпелив, отговорен и т.н. :wink: Отделно един мод трябва да има тук поне 5 месеца престой за да може да стане мод. Кой заслужава да стане мод решава админа. И вече след като той му предложи тази доброволна длъжност и той приеме започва обучение. Задъжително един мод трябва да знае правилата от правилника на форума, е, не чак на изуст, но да е много добре запознат с това какви са задълженията на потребителите, както и тези на модераторите...и да работи с правилника, да се води по него :wink:
Е, замислете се сега всеки като каже свой любимец дали той може да отговаря на всички тези изисквания, дали ще желае дори да се загърбва с тях??? Грубо е да се назначават модератори така, има си човек, който повече от всички тук знае кой е достоен...И аз съм искала да пусна тема подобна на тази преди, но попитах админа дали може и той ми отказа. Вече след като така се стекоха обстоятелствата, че станах мод, разбрах че тези идеи с теми и гласувания са направо заплаха за форума. Просто вие не можете да прецените добре кой заслужава, дали иска той съмия и как ще си върши работата като мод :idea: Надявам се да бъда правилно разбрана, не казвам че ние не сме компетентни, а че не можем да преценим. Примерно аз сега ако съм любимка на много хора, а постоянно пиша само в темите с игрички и флуудя, всички ще гласуват за мен, а няма да ставам за този пост. Това е само пример, шанса да изберем правилен човек е минимален...Оставете всичко в ръцете на админите :wink:

09-27-2005, 13:11
Дааа ако I don't give a fuck стане модератор ще бъде лудница.Не че сега не е.Не знам с къв акъл я предлагате.Аз нямам нищо против защото ми е приятелка ама нали трябва да ви предупредя какъв таралеж може да си сложите в гащите :lol:

sherry
09-27-2005, 13:19
morsmordre :!:

Стеснителната
09-27-2005, 13:32
Той цоки го заболяха пръстите да праска банове на i_dont_give_a_fuck па са ше я прави модераторка смееех 8) .

Блейз Самър
09-27-2005, 16:38
Всъщност вече ми е все едно. Тоя форум прекалено затъна и се съмнявам че повече ще се върна. Но надали на някой му пука, чао ви...

IdontGiveaFuck
09-27-2005, 16:45
Всъщност вече ми е все едно. Тоя форум прекалено затъна и се съмнявам че повече ще се върна. Но надали на някой му пука, чао ви...

Ей я стига . :D
Не се отказвай толкова лесно :D
Аз дето имам към 20 банна със сякви никове пак съм тук,нали? :D

Колкото за гласуването-никой няма да го зачете Цоки така каза в другата тема :roll:
Тук само си чешем клавиатурите :shock:

И принципно за гласовете-аз нямам никъв шанс ако ще 9999999 хора да са на моя страна щото не съм любимката на "властта" :D

09-27-2005, 16:57
Pridlagum BABY_SEXY_GAY. Nomir idno! :wink: :roll: :wink:

SweetBunny
09-27-2005, 17:19
ami sherry i THE_GANGSTA_GIRL :D :D :D

Murderdoll
09-27-2005, 17:35
аз аз :lol:

amy lee
09-27-2005, 17:46
аз аз :lol: тя, тя ;) :lol:

machoka
09-27-2005, 17:56
И какво захранва този небивал интерес да се става 'модератор'? Т.е., какво ще спечелите?

:roll:

IdontGiveaFuck
09-27-2005, 18:01
И какво захранва този небивал интерес да се става 'модератор'? Т.е., какво ще спечелите?

:roll:


Ми нз.Някво готино е :D
Аз съм и мод и админ на няколко форумчета и мога да кажа,че е яко :D

Ерик-ако аз съм мод повярвай но няма да имаш и едно мнение извън темата :lol:

Eleonora
09-29-2005, 11:41
Az sam za Saniata,no i morsmorde sa6to bi bil edin 4udesen moderator :roll: Abe ia i dvamata gi zimaite i da stava KUPONA :!: :!: :D :D :!:

BABY_SEXY_GEY
09-29-2005, 13:32
BABY-SEXY_GIRL-PO DUMITE TI SE RAZBIRA 4E TI SI MNOOOOGO DOSTOINA I OTGOVORNA IZOB6TO..........TI SI VLASTTA-XAXAXAXA

Mejdu drugoto az bix kandidatirala ^I don't give a fuck.^ i daje iskam da q slojat vmesto BABY_SEXY_GIRL 6tot samo i vijte avatara i 6te razberete v kakav ograni4en 4ovek e vlastta.oba4e za sajalenie ^I don't give a fuck.^ e prava 4e kolkoto i xora da glasuvat za neq nqq da stene 6tot sega6nite upravnici sa tapi.

vtorata mi kandidatura est. e Elitoooooo^tapotooooo

chupacabra:)
09-29-2005, 13:47
тоя форум отвадна си е пълна помия, и по-добре няма да стане :D и 90 модератора да сложат.
шефа е един. и докато той е тук, форумчето винаги ще си остане 1 голяяяяма кочина.
а и как искате да ставате модератори, когато точно ТОЯ ше ви командва... не знаааам... не ми е ясноооооо...!? :shock: не съм споменала имена и не нарушавам никакви правила. кофти, а? :lol:

Breakaway``
09-29-2005, 20:05
И какво захранва този небивал интерес да се става 'модератор'? Т.е., какво ще спечелите?

:roll:


Ми нз.Някво готино е :D
Аз съм и мод и админ на няколко форумчета и мога да кажа,че е яко :D

Модераторство в голям форум :arrow: съкс!
Няма да казвам причините :wink:
А ако трябва да номинирам някой - ем ... като се опитам да съм безпристрастна ще кажа morsmordre.

DarthRevan
09-29-2005, 20:10
emi vijdam i dobri i lo6i ne6ta v tva da si moder tuka...qko e 4e si moder u golem forum...lo6oto e st6toto...6toto pyk qko rabota.... :D a btw nzn za kvo se govori v taq tema...no predlagam sebesi za admin na si4ko :) celiq internet! koi e navitak da digne ryka :) ako imame 5+1 6te stana...ako ne...zdrave da e :D

MAD-DEVIL
10-05-2005, 12:06
1. Блейз Самър, много си прост! Взимаш тоя форум много насериозно, разбери най-накрая, че е просто един боклук със зарази. А и цялата тема си беше реклама. Не ми обяснявай обратното, защото оттам, където ти отиваш, аз се връщам. Ясни са ми сичките тея глупости. И стига си се опитвал да накараш някой да те съжали - супер жалък ставаш. Просто тва е само няква машина, не живота ти. Защото не престанеш да живееш в компютъра. Са пак би почнал да ми обясняваш, че не е така, но аз съм много по-наясно с нещата от теб, защото съм ги минала отдавна и съм ги осъзнава. Ае, със здраве.

А и никога няма да ти станат желанията. Темата ти е глупава.

2. Стеснителната, ти пък кво разбираш. Има адски много изгонени. Той Орлио просто си е проЗт.

3. ^I don't give a fuck.^, то е супер глупаво да се занимаваш с ламерщини и нечии комплекси тук. Осъзнай го!
А кво му е толкова интересното на "властта"? Супер глупаво е да си губиш времето с някви ламета.

4. Eliiiii^tupootooo и BABY_SEXY_GEY, кефите

5. Murderdoll, amy lee, вас двете ако ви направят модове даже ще се върна тук :wink: Но ви предлагам да се откажете от тая кочина, защото просто си губите времето.

6. Eleonora, въ-ъ-ъ-ъ-ъй, колко си глупава!

7. BABY-SEXY_GIRL, супер глупаво изказване. Поради няколко причини - почти никой от модовете (включително и ти) не отговарят на изискванията, а да не говорим за админите; Мачока колко време имаше в форума преди да стане мод? И ти си мнооо глупава.

8. chupacabra:), правилно!

МНОГО СТЕ ТЪПИ БЕЕЕЕЕЕЕЕ :lol: :lol: :lol:

IdontGiveaFuck
10-05-2005, 12:11
MAD-DEVIL,аз така или иначе мод няма да стана :lol:
Може да се бъзикам с това и т.н ,но най-малкото не бих си губила времето. :D
Тук просто убивам скуката когато няма кво да правя :D

SeXy^GiRl
10-05-2005, 16:43
1. Блейз Самър, много си прост! Взимаш тоя форум много насериозно, разбери най-накрая, че е просто един боклук със зарази. А и цялата тема си беше реклама. Не ми обяснявай обратното, защото оттам, където ти отиваш, аз се връщам. Ясни са ми сичките тея глупости. И стига си се опитвал да накараш някой да те съжали - супер жалък ставаш. Просто тва е само няква машина, не живота ти. Защото не престанеш да живееш в компютъра. Са пак би почнал да ми обясняваш, че не е така, но аз съм много по-наясно с нещата от теб, защото съм ги минала отдавна и съм ги осъзнава. Ае, със здраве.

А и никога няма да ти станат желанията. Темата ти е глупава.

2. Стеснителната, ти пък кво разбираш. Има адски много изгонени. Той Орлио просто си е проЗт.

3. ^I don't give a fuck.^, то е супер глупаво да се занимаваш с ламерщини и нечии комплекси тук. Осъзнай го!
А кво му е толкова интересното на "властта"? Супер глупаво е да си губиш времето с някви ламета.

4. Eliiiii^tupootooo и BABY_SEXY_GEY, кефите

5. Murderdoll, amy lee, вас двете ако ви направят модове даже ще се върна тук :wink: Но ви предлагам да се откажете от тая кочина, защото просто си губите времето.

6. Eleonora, въ-ъ-ъ-ъ-ъй, колко си глупава!

7. BABY-SEXY_GIRL, супер глупаво изказване. Поради няколко причини - почти никой от модовете (включително и ти) не отговарят на изискванията, а да не говорим за админите; Мачока колко време имаше в форума преди да стане мод? И ти си мнооо глупава.

8. chupacabra:), правилно!

МНОГО СТЕ ТЪПИ БЕЕЕЕЕЕЕЕ :lol: :lol: :lol:


И какво? Сега се гордееш, че влезе във форума и изруга половината потребители и си голям герой нали? Незнам кой е тъпия в случая..

MAD-DEVIL
10-05-2005, 17:16
1. Блейз Самър, много си прост! Взимаш тоя форум много насериозно, разбери най-накрая, че е просто един боклук със зарази. А и цялата тема си беше реклама. Не ми обяснявай обратното, защото оттам, където ти отиваш, аз се връщам. Ясни са ми сичките тея глупости. И стига си се опитвал да накараш някой да те съжали - супер жалък ставаш. Просто тва е само няква машина, не живота ти. Защото не престанеш да живееш в компютъра. Са пак би почнал да ми обясняваш, че не е така, но аз съм много по-наясно с нещата от теб, защото съм ги минала отдавна и съм ги осъзнава. Ае, със здраве.

А и никога няма да ти станат желанията. Темата ти е глупава.

2. Стеснителната, ти пък кво разбираш. Има адски много изгонени. Той Орлио просто си е проЗт.

3. ^I don't give a fuck.^, то е супер глупаво да се занимаваш с ламерщини и нечии комплекси тук. Осъзнай го!
А кво му е толкова интересното на "властта"? Супер глупаво е да си губиш времето с някви ламета.

4. Eliiiii^tupootooo и BABY_SEXY_GEY, кефите

5. Murderdoll, amy lee, вас двете ако ви направят модове даже ще се върна тук :wink: Но ви предлагам да се откажете от тая кочина, защото просто си губите времето.

6. Eleonora, въ-ъ-ъ-ъ-ъй, колко си глупава!

7. BABY-SEXY_GIRL, супер глупаво изказване. Поради няколко причини - почти никой от модовете (включително и ти) не отговарят на изискванията, а да не говорим за админите; Мачока колко време имаше в форума преди да стане мод? И ти си мнооо глупава.

8. chupacabra:), правилно!

МНОГО СТЕ ТЪПИ БЕЕЕЕЕЕЕЕ :lol: :lol: :lol:


И какво? Сега се гордееш, че влезе във форума и изруга половината потребители и си голям герой нали? Незнам кой е тъпия в случая..

Мне. Щото:

1. Наричам го изказване на лично мнение. Трябва да се поучиш, щото тук 90% от форумците са мазни флуудъри, които пренебрегват себе си, за да се харесат на някви, които дори не ги познават :wink:
2. Не съм "тъпия", а "тъпата" :wink:
3. Мне се гордея, че съм влязла тук, щото все ще се намери няква, която флууди само от месец, да ми казва кво да права и кво не :wink:
4. Изругах половината, да. Но, както казват в рекламата на Кока-Кола, бъди оптимист - останалата част от форума беше похвалена :wink:
5. "голяма героиня" :wink:
6. Като незнаеш нещо, защо го пишеш и ми хабиш времето :twisted: :lol:

morsmordre
10-05-2005, 18:01
1.Както казах в предишния си пост, не вярвам да успеете да направите нещо с тази тема, така че всички мнения тук (може би) са напълно излишни.Но нека и аз да си изкажа мнението (отново?) по тази тема.Да, нужни са още един-двама нови модове, но са нужни хора, които влизат често във форума и знаят какво правят.
2.Сега в този пост ще обясня защо не искам да "номинирам" никой за мод:::
Естествено, бих предложил хора, с които съм си писал, но, помислете, дали тези хора искат да станат модератори :wink: Вече двама души (през едногодишния ми престой тук) се отказаха от правата си, защото това е задължение, а не развлечение.Какъв е смисълът да предлагам някои от моите кореспондентки (бих казал приятели, но е възможно някои кретени тука да повдигнат спор), при положение че те нямат желание да се нагърбват с подобно нещо :wink:

SeXy^GiRl
10-05-2005, 19:50
1. Блейз Самър, много си прост! Взимаш тоя форум много насериозно, разбери най-накрая, че е просто един боклук със зарази. А и цялата тема си беше реклама. Не ми обяснявай обратното, защото оттам, където ти отиваш, аз се връщам. Ясни са ми сичките тея глупости. И стига си се опитвал да накараш някой да те съжали - супер жалък ставаш. Просто тва е само няква машина, не живота ти. Защото не престанеш да живееш в компютъра. Са пак би почнал да ми обясняваш, че не е така, но аз съм много по-наясно с нещата от теб, защото съм ги минала отдавна и съм ги осъзнава. Ае, със здраве.

А и никога няма да ти станат желанията. Темата ти е глупава.

2. Стеснителната, ти пък кво разбираш. Има адски много изгонени. Той Орлио просто си е проЗт.

3. ^I don't give a fuck.^, то е супер глупаво да се занимаваш с ламерщини и нечии комплекси тук. Осъзнай го!
А кво му е толкова интересното на "властта"? Супер глупаво е да си губиш времето с някви ламета.

4. Eliiiii^tupootooo и BABY_SEXY_GEY, кефите

5. Murderdoll, amy lee, вас двете ако ви направят модове даже ще се върна тук :wink: Но ви предлагам да се откажете от тая кочина, защото просто си губите времето.

6. Eleonora, въ-ъ-ъ-ъ-ъй, колко си глупава!

7. BABY-SEXY_GIRL, супер глупаво изказване. Поради няколко причини - почти никой от модовете (включително и ти) не отговарят на изискванията, а да не говорим за админите; Мачока колко време имаше в форума преди да стане мод? И ти си мнооо глупава.

8. chupacabra:), правилно!

МНОГО СТЕ ТЪПИ БЕЕЕЕЕЕЕЕ :lol: :lol: :lol:


И какво? Сега се гордееш, че влезе във форума и изруга половината потребители и си голям герой нали? Незнам кой е тъпия в случая..

Мне. Щото:

1. Наричам го изказване на лично мнение. Трябва да се поучиш, щото тук 90% от форумците са мазни флуудъри, които пренебрегват себе си, за да се харесат на някви, които дори не ги познават :wink:
2. Не съм "тъпия", а "тъпата" :wink:
3. Мне се гордея, че съм влязла тук, щото все ще се намери няква, която флууди само от месец, да ми казва кво да права и кво не :wink:
4. Изругах половината, да. Но, както казват в рекламата на Кока-Кола, бъди оптимист - останалата част от форума беше похвалена :wink:
5. "голяма героиня" :wink:
6. Като незнаеш нещо, защо го пишеш и ми хабиш времето :twisted: :lol:

1. Дори и да се поуча тук флууда няма да спре.
2. Извинявам се за смяната на пола.
3.Не влизай като не ти харесва.
4.Пак казвам и да ругаеш те няма да се променят, ще си флуудят, ще си пишат тъпите мнения и няма да се спрат.
5.Извиних се вече
6.Май сама си хабиш времето с излишни обиди, с които няма да постигнеш нищо.

amy lee
10-05-2005, 19:52
MAD-DEVIL, аз тука мод няма да стана и пари да ми дават :lol:

Murderdoll
10-05-2005, 20:13
MAD-DEVIL, аз тука мод няма да стана и пари да ми дават :lol:
ahaha abe ae za pari she stana :D
samo mi gi daite:)
to i bez tfa tuka modove flizat po 1-2 puti
f sedmicata az pa she flizam po 3 puti i she
biq si4ki rekordi:D

amy lee
10-07-2005, 11:30
MAD-DEVIL, аз тука мод няма да стана и пари да ми дават :lol:
ahaha abe ae za pari she stana :D
samo mi gi daite:)
to i bez tfa tuka modove flizat po 1-2 puti
f sedmicata az pa she flizam po 3 puti i she
biq si4ki rekordi:Dеййй да ве... кат се замисля
100 лв на месец ако ни плащат(кой ти ги дава бате, тфа са си 100 лева за едното НИЩО :lol: ), влизаш 3-4 пъти ф седмицата(повече от сички модове, взети заедно 8) ), модваш някое друго мнение и фърчиш... хахахаха :lol:

dAnnyb0y
11-20-2005, 16:50
Забравяте, че има освен доза гъзария и доза отговорност. Ако мислите, че да станеш модератор означава само да го пише там и да те уважават всички много сте се подвели :) Остава много малко време за забавната част на форума - да пишеш, да четеш каквото си искаш ... Не трябва да се забравя, че всеки пост има както престиж така и отговорност. По-голямата част от тези, които посочвате няма да се справят с модерирането. Не защото е трудно, а защото те са публични личности във форума, обичат да пишат, а когато си мод за това не остава много време ;) Нищо лично иначе, желанието е много хубаво нещо!

11-20-2005, 17:15
Забравяте, че има освен доза гъзария и доза отговорност. Ако мислите, че да станеш модератор означава само да го пише там и да те уважават всички много сте се подвели :) Остава много малко време за забавната част на форума - да пишеш, да четеш каквото си искаш ... Не трябва да се забравя, че всеки пост има както престиж така и отговорност. По-голямата част от тези, които посочвате няма да се справят с модерирането. Не защото е трудно, а защото те са публични личности във форума, обичат да пишат, а когато си мод за това не остава много време ;) Нищо лично иначе, желанието е много хубаво нещо!
Бухаххахахахах, е на тва му викам надуто мнение.
Ей, алльо, на земята сме бе, слез от тоя клон, не си повече от нас :lol:
А в интерес на истината, тва е само едно форумче, което доста хора смятат, че е живота.
I don't know who I am, за да се издигнеш в човешката йерархия ти трябва много повече от титла "мод" в ВСЕИЗВЕСТНИЯТ тййнпроблем :wink:

Coki
11-20-2005, 17:37
Считам темата за неактуална!