PDA

View Full Version : Наркоман ли е....



vra4ka
09-27-2005, 19:13
Днес се водеше жесток спор та да ви питам.
Според Вас наркоман ли е човек,който пуши поне 2 пъти дневно и един път на седмица взима амфетки :?:
Да видим какво ще кажете и в анкетата.

А кога според вас човек става наркоман :?: Къде е границата :?:

Стеснителната
09-27-2005, 19:22
Лошо нещо е това :? , аз пуша само веднъж седмично и много рядко взимам малко кока :oops: ма тва само като правиме джиджи-бидижи с моя сладур :oops: .

WwanAdoO
09-27-2005, 19:34
Тва се вика тревоман уе.
Наркоман е херцата. Си4ко друо може да откажеш,стига да поискаш. И трева,и амфетки,та даже и кока. А и кат зимаш от време на време (да ре4ем един път в седмицата) тва не те прави зависим. Ти просто зимаш амфетки,кат отидеш на парти,за да си напраиш кефа още по-голям. А ако не земеш примерно няма да изпаднеш в абстенция. Някои просто не сте виждали кво е наркоман и за тва говорите. А и то4но към амфетките рядко се пристрастяваш наистина. Те просто един вид те стимулират.

JohnyB
09-27-2005, 19:42
да, наркоман е... наркоман съм и аз, наркоман е и всеки пушач, и всеки, който пие кафе два пъти дневно, АКО си играем на демагогия и приемаме всичко БУКВАЛНО. все пак филологията си има цял подраздел, който се занимава със значението на думите. но според мен значението на думата, която сте опитвали да дискутирате във вашия спор не се отнася за типа човек, който сте описали... затова давам гласа си за не...


П.П. а всички, които още се чудят - семантика, дудове, семантика...

Неактивния
09-27-2005, 19:45
Разбира се, че е скапана друсалка!

stereophonix
09-27-2005, 19:45
narkoman e, da. kato po4ne6 da pu6i6 pove4e ot 3-4 pati sedmi4no si narkoman (kato po4ne6 redovno nali si ima6 ne6to kato grafik .. ne6to takoz) .. trevoman da go kajem, pak si e vid narkomaniq tva. i tuka govorq za 3vata .. nqma smisal da spomenavam drugite rauti .. narkoman ne e da si na heroin, upotrebqva6 li nqkva droga si narkoman. drug vapros e dali 6e si go priznae6 pred samiq sebe si. az si go znam - pu6a vseki den po nqkolko pati - tremovan4e sam.. i kato mi kaje nqkoi, 4e sam narkomanka ne me ebe 6toto si go znam.

09-27-2005, 20:06
да абсолютно ДРОГИ е

09-27-2005, 20:42
да бе и за сапун не стават даже. :lol:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Eric Draven, Johny`3, Стеснителната - точки 9 и 10 от правилника! Eric Draven & Стеснителната - можете да не обръщате всяка тема на чат! Ако имате нещо да си кажете помежду си или с някой друг :arrow: ЛС! Стеснителната - 2 точка от правилника! gazovia - 12 точка от правилника! S8K - 2 точка от правилника! Гостите - 2 и 6 точка от правилника!

rosskata
09-27-2005, 20:59
8) ММм... Два пъти дневно... :? Бая си е. Трудно е да се даде точно определение за "наркоман", но тоя твоя човек не е много далеч от моята представа... Много ясно би станало, ако пробва да спре да пуши или да иде на купон без амфетки... Ако не му стане номера, значи не е много добре. Стигала съм до момент, в който пушех почти всеки ден и... После като реших, че "няма повече", хич не беше лесно... :?

WwanAdoO
09-28-2005, 08:00
8) ММм... Два пъти дневно... :? Бая си е. Трудно е да се даде точно определение за "наркоман", но тоя твоя човек не е много далеч от моята представа... Много ясно би станало, ако пробва да спре да пуши или да иде на купон без амфетки... Ако не му стане номера, значи не е много добре. Стигала съм до момент, в който пушех почти всеки ден и... После като реших, че "няма повече", хич не беше лесно... :?
ХАХААХАХахаха аз пък съм пушила секи ден и след тва кат спрях за 2месеца и хи4 не ми е било толко трудно...да,допушвало ми се е,ама ся не моеш да каеш,4е се едно си наркоман...хъх. Човек мое да спре си4ко,освен херцата,стига да иска. Но просто на мноо хора така си им харесва и нямат причини,че да спрат. Но тва,4е не искат да спрат,не зна4и,4е не могат. А тоз въпросния човек,дет става въпрос в темата въобще пък не е наркоман. Държи си се съвсем нормално и ако реши мое да си спре си4ко,освен цигарите. Все пак има некъф ум,има некфо чувство за съмосъхранение.

rosskata
09-28-2005, 19:59
[b]ХАХААХАХахаха аз пък съм пушила секи ден и след тва кат спрях за 2месеца и хи4 не ми е било толко трудно...


hahХахахааа, като си толква печен що не спря завинаги а? Аз направих точно това... Дори не съм си дърпала вече 4 години... Ей тва е трудно, щото още ми се иска.

SuPeR_Pi4
09-28-2005, 23:46
Буахуахуахуа баси дрогата!

SkiT
09-29-2005, 04:36
az glasuvah 4e e narkoman...neznam i az sum vzemal amfeti...i moje bi pak she vzema na nqkoi golqm kupon ili koncert...no za mene vsi4ko sled jointa e 4ist narkotik...az pusha samo treva..i sum dovolen ot tva...spiram ponqkoga a 3/4 meseca da mi po4ine organizma i pak si pusha sled tva...mejdu drugoto..
Nqkoi ot tozi forum moje li da mi obqsni pulnoto vuzdeistvie na amfetamina vurho organizma,kakto i posledicite koito ostavq..?
Imashe edna pesen..na Tim'o'Dim mai beshe,i ve neq se peeshe-"Ne vzemai nishto koeto da zavurshva na IN" :) :wink:

BAD_GIRL_
09-29-2005, 06:52
:arrow: mnogo e lesno da spresh trevicata,
amfetkite,ekstazite i t.n. no stiga ti da iskash za da gi spresh 8)

WwanAdoO
09-30-2005, 08:33
@rosskata...просто си ми харесва да летя, обичам да пуша преди да си легна, обичам да пуша и да се хиля кат ненормална,обичам тва невероятно чувство и просто да си седя и да си мисля колко е хубаво. А и тва,че пуша не зна4и 4е съм нещо по-низшо от друите или пък,4е не съм пе4ена...или пък,4е съм затъпяла. Аз съм си напраила избора,тва е моя живот. Просто ми е писнало само "Наркоман,наркоман..." или пък "Тя е тъпа,щот мноо е пушила",а аз дaже не пуша секи ден.

@Стеснителната...повярвай ми и моя и неговия некролог доста дълго ще си ни стоят в джобовете.

Oue Maue - Piue Sus Zeue
09-30-2005, 14:22
Гадни наркози.
Ай спри травата де, айде да ви видя

09-30-2005, 19:38
Наркоман си когато не можеш да се откажеш от дрогата,било то трева и всичко друго.Само че има един такъв момент,че ти си казваш "Мога да ги спара,стига да искам",обаче след време се оказва,че не можеш да спреш :?

morsmordre
09-30-2005, 19:53
Както каза JohnyB, ако говорим буквално, наркоман е всеки човек, който пуши дори цигари!Цигарите също са вид наркотик, който всъщност уврежда мн повече, отколкото си представяме!Цигарите вредят на околните, което се нарича пасивен пушач, цигарите вредят на самия пушач като развалят дробовете му..След това идва тревата, която...не знам какво прави тревата, защото не съм пушил трева, но са ми казвали че се чувстваш замаян, сдухваш се и други подобни неща - тревата влияе на психиката.След това идват хапчетата, които също са наркотик - това е общо прието и, когато един човек се пристрасти към тях или взима редовно, тогава се превръща в наркоман.Накрая се стига до твърдия наркотик, който е способен да погуби човешки живот.

Наркотик могат да бъдат мн неща, без значение какви са.Наркоман е човек, който е пристрастен към нещо определено - в повечето случаи - наркотик или негови подобия.

FucK^IT
09-30-2005, 21:41
NE SI NARKOMAN AKO NE SI ZAVISIM OT DROGATA KOQTO VZEMASH! NE MOJESH DA SE PRISTRASTISH KAM TREVATA!!!!!!!!! Zashto ne slushate kat vi sa govori, vinagi sha si ostanete samo s misleneto v kutiqta no ne i navan!

Abso-fuckin'-lutely!!!

Аре само да ви кажа кво пише в тълковния речник,шот вие май не сте мноу наясно[тез,които са гласували ДА]:

Наркоман - лице,което страда от наркомания.

Наркомания - Болестно състояние на пристрастяване на наркотични вещества.

==>ИЗВОДЪТ

Наркоманът е пристрастеният.Тва,че човекът 'х' е употребявал и преждевременно употребява амфети,ексове,тревица etc. в никакъв случай не го прави наркоман...Наркоман би го направил фактът,че и физически,и психически се нуждае от дрога...
Аз си взимам амфети,когато ходя на диско,партита etc. и то не винаги.Пуша си когато ми е кеф...но не прекалено често,шот се губи кефа според мен.Преди пушех по мн пъти на ден,но ся намалих и мисля,че така ми е мн по-добре...
Въпросът е,че употребявам наркотици,но когато АЗ искам...ако днес няма - ок,отивам на парти без...
УПОТРЕБАТА НЕ ТЕ ПРАВИ НАРКОМАНЧЕ,степента на зависимост го прави...Поне според мен...

http://www.concept420.com/marijuana-pictures/data/media/7/naked420.jpg http://www.concept420.com/marijuana-pictures/data/media/7/potlogo.jpg

PEACE...LOVE...RESPECT....& WEED...

FucK^IT
09-30-2005, 21:48
Oops,допуснала съм грешка.Ся ше я поправим...

Наркомания - Болестно състояние на пристрастяване КЪМ наркотични вещества.

http://www.concept420.com/marijuana-pictures/data/media/7/naked420.jpg http://www.concept420.com/marijuana-pictures/data/media/7/potlogo.jpg

PEACE...LOVE...RESPECT....& WEED...

Стеснителната
09-30-2005, 21:50
NE SI NARKOMAN AKO NE SI ZAVISIM OT DROGATA KOQTO VZEMASH! NE MOJESH DA SE PRISTRASTISH KAM TREVATA!!!!!!!!! Zashto ne slushate kat vi sa govori, vinagi sha si ostanete samo s misleneto v kutiqta no ne i navan!

Abso-fuckin'-lutely!!!

Аре само да ви кажа кво пише в тълковния речник,шот вие май не сте мноу наясно[тез,които са гласували ДА]:

Наркоман - лице,което страда от наркомания.

Наркомания - Болестно състояние на пристрастяване на наркотични вещества.

==>ИЗВОДЪТ

Наркоманът е пристрастеният.Тва,че човекът 'х' е употребявал и преждевременно употребява амфети,ексове,тревица etc. в никакъв случай не го прави наркоман...Наркоман би го направил фактът,че и физически,и психически се нуждае от дрога...
Аз си взимам амфети,когато ходя на диско,партита etc. и то не винаги.Пуша си когато ми е кеф...но не прекалено често,шот се губи кефа според мен.Преди пушех по мн пъти на ден,но ся намалих и мисля,че така ми е мн по-добре...
Въпросът е,че употребявам наркотици,но когато АЗ искам...ако днес няма - ок,отивам на парти без...
УПОТРЕБАТА НЕ ТЕ ПРАВИ НАРКОМАНЧЕ,степента на зависимост го прави...Поне според мен...

http://www.concept420.com/marijuana-pictures/data/media/7/naked420.jpg http://www.concept420.com/marijuana-pictures/data/media/7/potlogo.jpg

PEACE...LOVE...RESPECT....& WEED...
Не си права, щом пафка секи ден - начи има нужда от тва и не може да спре следователно е НАРКОМАН - а ти си от неговото стадо щом го защитаваш. И аз смъркам ама само от най скъпото и само за много специални случаи (веднъж в месеца)

zeleni_o4i
10-01-2005, 08:06
Както каза JohnyB, ако говорим буквално, наркоман е всеки човек, който пуши дори цигари!Цигарите също са вид наркотик, който всъщност уврежда мн повече, отколкото си представяме!Цигарите вредят на околните, което се нарича пасивен пушач, цигарите вредят на самия пушач като развалят дробовете му..След това идва тревата, която...не знам какво прави тревата, защото не съм пушил трева, но са ми казвали че се чувстваш замаян, сдухваш се и други подобни неща - тревата влияе на психиката.След това идват хапчетата, които също са наркотик - това е общо прието и, когато един човек се пристрасти към тях или взима редовно, тогава се превръща в наркоман.Накрая се стига до твърдия наркотик, който е способен да погуби човешки живот.

Наркотик могат да бъдат мн неща, без значение какви са.Наркоман е човек, който е пристрастен към нещо определено - в повечето случаи - наркотик или негови подобия.

temata e mnogo dobre formolirana a ti milsq, se otklonqvash nalko s tva za obiknovennite cigari, no si prav za nqkoi neshta :roll:

S8K
10-01-2005, 08:20
NE SI NARKOMAN AKO NE SI ZAVISIM OT DROGATA KOQTO VZEMASH! NE MOJESH DA SE PRISTRASTISH KAM TREVATA!!!!!!!!! Zashto ne slushate kat vi sa govori, vinagi sha si ostanete samo s misleneto v kutiqta no ne i navan!

Abso-fuckin'-lutely!!!

Аре само да ви кажа кво пише в тълковния речник,шот вие май не сте мноу наясно[тез,които са гласували ДА]:

Наркоман - лице,което страда от наркомания.


Наркомания - Болестно състояние на пристрастяване на наркотични вещества.

==>ИЗВОДЪТ

Наркоманът е пристрастеният.Тва,че човекът 'х' е употребявал и преждевременно употребява амфети,ексове,тревица etc. в никакъв случай не го прави наркоман...Наркоман би го направил фактът,че и физически,и психически се нуждае от дрога...
Аз си взимам амфети,когато ходя на диско,партита etc. и то не винаги.Пуша си когато ми е кеф...но не прекалено често,шот се губи кефа според мен.Преди пушех по мн пъти на ден,но ся намалих и мисля,че така ми е мн по-добре...
Въпросът е,че употребявам наркотици,но когато АЗ искам...ако днес няма - ок,отивам на парти без...
УПОТРЕБАТА НЕ ТЕ ПРАВИ НАРКОМАНЧЕ,степента на зависимост го прави...Поне според мен...

http://www.concept420.com/marijuana-pictures/data/media/7/naked420.jpg http://www.concept420.com/marijuana-pictures/data/media/7/potlogo.jpg

PEACE...LOVE...RESPECT....& WEED...
Не си права, щом пафка секи ден - начи има нужда от тва и не може да спре следователно е НАРКОМАН - а ти си от неговото стадо щом го защитаваш. И аз смъркам ама само от най скъпото и само за много специални случаи (веднъж в месеца)
О,господи пушенето на коз е психическа зависимост...НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРИСТРАСТИШ,както към цигарите,където пристрастяването е и психическо и физическо...

Стеснителната
10-01-2005, 11:55
Е и :roll: ? Ако ще и морфологическа зависимост да е, - зависим си, пък и е вредно за здравето, кво повече - НАРКОМАННН 8) .

marusha
10-02-2005, 09:02
MNOO IASNO 4E NE E!!!kfo i az pusha seki den daje po niakoga i mnooogo pove4e ot dva puti i kfo...a za amfetkite mi da...gore dolu taka stoiat neshtata...vednuj sedmi4no... :D

bebe`16
10-02-2005, 09:28
[quote]
Наркоманът е пристрастеният.Тва,че човекът 'х' е употребявал и преждевременно употребява амфети,ексове,тревица etc. в никакъв случай не го прави наркоман...

:lol: много ясно че не е наркоман :!: :twisted: та нали един приятел е така и ви гарантирам че не е наркоман нито мисли да става :twisted: това че от време на време(мм рядко даже на 2 седмици веднъж)взима амфети не го прави по-различен,само дето си прекарва яко и настроението му е на 6+ но В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ Е НАРКОМАН :!: ако си мислите че сички дето пафкат са наркомани.....сте доста заблудени с извинение :twisted: :evil: :twisted: :evil:

WwanAdoO
10-02-2005, 10:18
Е и :roll: ? Ако ще и морфологическа зависимост да е, - зависим си, пък и е вредно за здравето, кво повече - НАРКОМАННН 8) .
АХахАХ...ако искаш кажи че тва не е човек...не ми дреме,а на мен и на него и на си4ки останали като нас ще си ни е гот...аре беги си сложи розовите очила...

ГАНДЖА
10-06-2005, 11:06
MNOO IASNO 4E NE E!!!kfo i az pusha seki den daje po niakoga i mnooogo pove4e ot dva puti i kfo...a za amfetkite mi da...gore dolu taka stoiat neshtata...vednuj sedmi4no... :D
Мнооо си права мацка и аз така,ама просто тука има и некви пубери дето не разбира а говорат...деба децата четох доста работи и напрао умрях да се смея кви глупости може да роди децкия акъл... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

10-06-2005, 11:11
ae tva e super typo moa da vi kaja!I ko kato zima amfeti i to 1 pat na sedmica ili pushi ?!Az sashto zimama no nakroman e chovek koito vzima seki den po nqkolko pati koito se drusa i samo kogato e nadrusam moje ad misli normalno da govori samo za nakrotici i svveta mu da se varti okolo narkotici,za da se zabavlqva da se drusa..Ei tva e narkoman.Ae vii ne ste vijdali narkoman sas liniite ili na pompa da kajete kvo e taka che nedeite mn da sa praite na kompetentni kvo e narkoman i kvo ne e !

zeleni_o4i
10-06-2005, 12:22
da rechem az se bockam s heroin (naprimer!) i otnachalo go pravq zaradi udovolstvieto, koeto mi nosi - priliva na shtaste, energiq, chuvstvoto che sam gospodarka na sveta i t.n. sled vreme tqloto mi e priviknalo kum dozata, koqto vzimam obiknovenno i az trqbva da q uvelicha ako iskam da postigna po-ranshniq efekt... az ve4e sum pristrastena, ako ne se bockam na vseki 12 chasa (naprimer) zapochvam da poluchavam ujasni krizi i sam gotova na vsichko za da nakaram bolkata da spre i ima samo edin nachin - da si biq edna doza...

S8K
10-06-2005, 14:26
Гадни наркози.
Ай спри травата де, айде да ви видя
1.човек който пуши коз НЕ Е наркоман
2.млъквай и си гледай сънчо и да си лягаш че стана кусно... :evil:

ГАНДЖА
10-06-2005, 14:40
Гадни наркози.
Ай спри травата де, айде да ви видя
1.човек който пуши коз НЕ Е наркоман
2.млъквай и си гледай сънчо и да си лягаш че стана кусно... :evil:
БРАО МАЦКА САМО ТАКА :!: :!: :!:

WwanAdoO
10-07-2005, 09:16
ae tva e super typo moa da vi kaja!I ko kato zima amfeti i to 1 pat na sedmica ili pushi ?!Az sashto zimama no nakroman e chovek koito vzima seki den po nqkolko pati koito se drusa i samo kogato e nadrusam moje ad misli normalno da govori samo za nakrotici i svveta mu da se varti okolo narkotici,za da se zabavlqva da se drusa..Ei tva e narkoman.Ae vii ne ste vijdali narkoman sas liniite ili na pompa da kajete kvo e taka che nedeite mn da sa praite na kompetentni kvo e narkoman i kvo ne e !

S8K
10-13-2005, 16:07
NE SI NARKOMAN AKO NE SI ZAVISIM OT DROGATA KOQTO VZEMASH! NE MOJESH DA SE PRISTRASTISH KAM TREVATA!!!!!!!!! Zashto ne slushate kat vi sa govori, vinagi sha si ostanete samo s misleneto v kutiqta no ne i navan!

Abso-fuckin'-lutely!!!

Аре само да ви кажа кво пише в тълковния речник,шот вие май не сте мноу наясно[тез,които са гласували ДА]:

Наркоман - лице,което страда от наркомания.

Наркомания - Болестно състояние на пристрастяване на наркотични вещества.

==>ИЗВОДЪТ

Наркоманът е пристрастеният.Тва,че човекът 'х' е употребявал и преждевременно употребява амфети,ексове,тревица etc. в никакъв случай не го прави наркоман...Наркоман би го направил фактът,че и физически,и психически се нуждае от дрога...
Аз си взимам амфети,когато ходя на диско,партита etc. и то не винаги.Пуша си когато ми е кеф...но не прекалено често,шот се губи кефа според мен.Преди пушех по мн пъти на ден,но ся намалих и мисля,че така ми е мн по-добре...
Въпросът е,че употребявам наркотици,но когато АЗ искам...ако днес няма - ок,отивам на парти без...
УПОТРЕБАТА НЕ ТЕ ПРАВИ НАРКОМАНЧЕ,степента на зависимост го прави...Поне според мен...

http://www.concept420.com/marijuana-pictures/data/media/7/naked420.jpg http://www.concept420.com/marijuana-pictures/data/media/7/potlogo.jpg

PEACE...LOVE...RESPECT....& WEED...
Не си права, щом пафка секи ден - начи има нужда от тва и не може да спре следователно е НАРКОМАН - а ти си от неговото стадо щом го защитаваш. И аз смъркам ама само от най скъпото и само за много специални случаи (веднъж в месеца)
О извинете всезнайко...1.не е наркоман,а тревоман(има разлика)
2.затваряй си тъпата миризлива уста шот компа ти ше се разкисне :twisted:

marusha
10-14-2005, 15:18
NE SI NARKOMAN AKO NE SI ZAVISIM OT DROGATA KOQTO VZEMASH! NE MOJESH DA SE PRISTRASTISH KAM TREVATA!!!!!!!!! Zashto ne slushate kat vi sa govori, vinagi sha si ostanete samo s misleneto v kutiqta no ne i navan!

Abso-fuckin'-lutely!!!

Аре само да ви кажа кво пише в тълковния речник,шот вие май не сте мноу наясно[тез,които са гласували ДА]:

Наркоман - лице,което страда от наркомания.

Наркомания - Болестно състояние на пристрастяване на наркотични вещества.

==>ИЗВОДЪТ

Наркоманът е пристрастеният.Тва,че човекът 'х' е употребявал и преждевременно употребява амфети,ексове,тревица etc. в никакъв случай не го прави наркоман...Наркоман би го направил фактът,че и физически,и психически се нуждае от дрога...
Аз си взимам амфети,когато ходя на диско,партита etc. и то не винаги.Пуша си когато ми е кеф...но не прекалено често,шот се губи кефа според мен.Преди пушех по мн пъти на ден,но ся намалих и мисля,че така ми е мн по-добре...
Въпросът е,че употребявам наркотици,но когато АЗ искам...ако днес няма - ок,отивам на парти без...
УПОТРЕБАТА НЕ ТЕ ПРАВИ НАРКОМАНЧЕ,степента на зависимост го прави...Поне според мен...

http://www.concept420.com/marijuana-pictures/data/media/7/naked420.jpg http://www.concept420.com/marijuana-pictures/data/media/7/potlogo.jpg

PEACE...LOVE...RESPECT....& WEED...
Не си права, щом пафка секи ден - начи има нужда от тва и не може да спре следователно е НАРКОМАН - а ти си от неговото стадо щом го защитаваш. И аз смъркам ама само от най скъпото и само за много специални случаи (веднъж в месеца)
oooo ti shmurkala samo skupo hahaha
niama nishto...tati she ti kupi kokain4e niama niama....hah :lol:

pain
10-16-2005, 11:58
hhhahah po taq logika sm ebasi drogata

LiNkiN4eTo
10-16-2005, 12:46
наркоман е.


да бе и за сапун не стават даже. :lol:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Eric Draven, Johny`3, Стеснителната - точки 9 и 10 от правилника! Eric Draven & Стеснителната - можете да не обръщате всяка тема на чат! Ако имате нещо да си кажете помежду си или с някой друг :arrow: ЛС! Стеснителната - 2 точка от правилника! gazovia - 12 точка от правилника! S8K - 2 точка от правилника! Гостите - 2 и 6 точка от правилника!
нхаахахахахаххаха
тва ме изкефи , ^npocTo^a3^f^ наказва сички :lol:

smoke_bg
10-27-2005, 14:21
i po edin pat na mesec da zima6 amfetamin pak si shit(narko)...

ooops
02-25-2007, 08:16
Тва се вика тревоман уе.
Наркоман е херцата. Си4ко друо може да откажеш,стига да поискаш. И трева,и амфетки,та даже и кока. А и кат зимаш от време на време (да ре4ем един път в седмицата) тва не те прави зависим. Ти просто зимаш амфетки,кат отидеш на парти,за да си напраиш кефа още по-голям. А ако не земеш примерно няма да изпаднеш в абстенция. Някои просто не сте виждали кво е наркоман и за тва говорите. А и то4но към амфетките рядко се пристрастяваш наистина. Те просто един вид те стимулират.tva enapulno vqrno taka si e mmm taka e 4oveka za koito e anketata ne e narkoman koito kaazva 4e e zna4i izob6to ne e zapoznat s ne6tata xaxax :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: [-o< [-o< [-o< [-o< :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sWeEt_SeEd
02-26-2007, 18:03
хмм...самия факт ,че повечето мислят.че е наркоман е много жалък и смешен ... е извинявайте...някой дори не са взимали и не знаят за кфо стаа въпрос...просто жакият им изботр е продиктува от омразата към сякфи наркотици И коза...първо най-елементарно е ад се провери значението на думата както е наоравил някой...ма вие сте смешници всички бе...докато не изпадаш в абстиненция към даден наркотик то ти НЕ си наркоман...за тфа ,че се друса всеки ден и е некъф асоциален и аморален тип мене кфо ме ебе...изпаднал е ше си пържи мозъка,ше се друса с тъпите шитове(амфетите) и ше си скапва организма-некова работа...но това не го прай наркоман...и не знам що изобщо включваш марихуаната във въпроса...къф ти е случая...жалкооооо...много жалко ,че обществото ни е тооолкова неинформирано и вие сте бъдещето на тая държава...боже опази :smt011 некфи ограничени хейтъри,който са си набили тъпите мнения в главата и единственото нещо което праат е да хранят ...отворете се към света !

teenkopele
02-27-2007, 06:04
...А и кат зимаш от време на време (да ре4ем един път в седмицата) тва не те прави зависим....

Именно. :wink:

:arrow: Не, не е наркоман.

Мързи ме да споря.

LSD^Lady
02-27-2007, 12:50
Не,не е наркоман !!!
Наркомани са тези които почнат да ми абстинират и да немогат да ми живеят без дрога !
Аз като съм била на екстази и амфетамин да не би да съм наркоманка ?
Всичко трябва да си има мярка , и секи да си знае сам за себеси , кога и колко.....

IRRIDUCIBILI
02-27-2007, 14:31
хмм...самия факт ,че повечето мислят.че е наркоман е много жалък и смешен ... е извинявайте...някой дори не са взимали и не знаят за кфо стаа въпрос...просто жакият им изботр е продиктува от омразата към сякфи наркотици И коза...първо най-елементарно е ад се провери значението на думата както е наоравил някой...ма вие сте смешници всички бе...докато не изпадаш в абстиненция към даден наркотик то ти НЕ си наркоман...за тфа ,че се друса всеки ден и е некъф асоциален и аморален тип мене кфо ме ебе...изпаднал е ше си пържи мозъка,ше се друса с тъпите шитове(амфетите) и ше си скапва организма-некова работа...но това не го прай наркоман...и не знам що изобщо включваш марихуаната във въпроса...къф ти е случая...жалкооооо...много жалко ,че обществото ни е тооолкова неинформирано и вие сте бъдещето на тая държава...боже опази :smt011 некфи ограничени хейтъри,който са си набили тъпите мнения в главата и единственото нещо което праат е да хранят ...отворете се към света ! ahahhahaha dobre 4e horata ot va6to stado sa bade6teto na d1rjavata vie pone ste informirani,rovite se v re4nici ala bala ama ne mi se spori s teb ili s koito i da e dr kato teb vseki sam pravi svoq izbor....

crazymen
08-13-2011, 23:04
8) ММм... Два пъти дневно... :? Бая си е. Трудно е да се даде точно определение за "наркоман", но тоя твоя човек не е много далеч от моята представа... Много ясно би станало, ако пробва да спре да пуши или да иде на купон без амфетки... Ако не му стане номера, значи не е много добре. Стигала съм до момент, в който пушех почти всеки ден и... После като реших, че "няма повече", хич не беше лесно... :?

зави си си от човека аз сам пушел по 6-7 на ден и след това спирам без никакъв проблем сега не пуша от месец и половина :-D :-D . А по темата не според мен не е наркоман наркоман е херца

LambOfGod
08-14-2011, 05:22
8) ММм... Два пъти дневно... :? Бая си е. Трудно е да се даде точно определение за "наркоман", но тоя твоя човек не е много далеч от моята представа... Много ясно би станало, ако пробва да спре да пуши или да иде на купон без амфетки... Ако не му стане номера, значи не е много добре. Стигала съм до момент, в който пушех почти всеки ден и... После като реших, че "няма повече", хич не беше лесно... :?

зави си си от човека аз сам пушел по 6-7 на ден и след това спирам без никакъв проблем сега не пуша от месец и половина :-D :-D . А по темата не според мен не е наркоман наркоман е херца


Пуснато на: Вто Сеп 27, 2005 10:13 pm Заглавие: Наркоман ли е....


Що я вдигна тази тема с малоумният си коментар? :-)

againstyou
08-14-2011, 14:27
Гадни наркози.
Ай спри травата де, айде да ви видя

SonataArctica
08-14-2011, 15:58
http://www.zlatodar.ru/products/gift_58_main.jpg

Yankee
08-14-2011, 17:16
Пушачи ли са тези които пушат отвреме навреме? :? Да,нарко е 8-)

RatkoMladic88
08-14-2011, 18:28
наркоман ставаш точно тогава, когато почнеш да си правиш партия и да си взимаш сам :razz:

ShtrudeL
08-14-2011, 19:13
Стара тема.