PDA

View Full Version : Направих го



09-28-2005, 18:32
Днеска пуших за пръв път докато правя секс и ми спадна паламарката, нормално ли е така че много се тревожа :roll: .

a-ShrooMKaLover
09-28-2005, 20:15
Еми възможно е, на мен ми се случва рядко, но става. Ама не стане ли, просо усещането си е нещо коренно различно от самия оргазъм, просо си е нещо друго, но пак си е готино. Аве тревата и секса рулез!

BAD_GIRL_
09-29-2005, 06:54
ami tova e napulno normalno be estestveno 4e shte se polu4i taka nezavisimo dali si pushil ili pil alkohol normalno e hahahhahahaha :lol:

zeleni_o4i
09-29-2005, 14:40
kazvali sa mi che e mnogo qko da si napushen i da pravish seks. 8) samoto useshtane e po-gotino. :lol: e, ne sam go izjivqvala za da kaja sas sigurnost. :roll:
normalno e da ti spadne erekciqta no ne e strashno, ne se boi :wink:

WwanAdoO
09-30-2005, 08:07
Мене пък ли4но,кат се напуша и ми е супер гадно да прая квото и да е от тоз род действия,щот по4вам да се вкарвам в баси филмите...е,ама аз съм моми4е. Примерно съм си представяла,4е на един му падат зъбите... :oops: :arrow: :lol: Иначе знам,4е кат пушиш и мое да не ти стане,ама да не ти дреме. Да кажеш да имаш некъв проблем-добре,ама то тва нищо не е...в смисъл не е приятно,ама няма кво да се притесняваш.