PDA

View Full Version : FUCK ALL DRUGS



Nasindo
09-29-2005, 08:21
taka ... sportist sam i vaob6te ne pu6a nito piq... e piq no rqdko... taa.. napravo po temata ... nqkolko pati 4/5 sam pu6il treva i to po 1 masur na mesec daje na 2 meseca... tozi petyk pu6ih s edni hora 2 fi6eka i poznaite kakvo stana 6tqh da umra napravo ot paranoq i or depresiq... pomislih si 4e umiram i mi be6e mn gadno 6tqh napravo da kolabiram..nz dali trevata e bila drusana no ne mi se e slu4valo takova ne6to... sega ve4e mina blizo sedmica i o6te me goni nqkav strah naprejenie i paranoq... i tva e mn kofti vyzmojno li e da sam psihqsal....vkrarvam si nqkvi paranoi 4e sam narkoman i 4e nqma opraviq i nqkvi takivi ... kazah na na6ite... awe.... vaob6te... pi6ete ne6to plz....

bebe`16
09-29-2005, 09:05
100% психясваш.може просто тревата дето си пушил да е била кофти,да не е била качествена :lol:

IdontGiveaFuck
09-29-2005, 09:07
Смени дилъра...този не ти понася :lol:

luDo_LaPe^
09-29-2005, 11:05
Казал си на ваще :shock: -о йе,психо си :wink: Ми...не пуши повече и предполагам,че ще се оправиш...Пробвай да си внушиш,че не си наркоман,знам ли...

KITTIE
09-29-2005, 12:19
Glei sq ako si pushil nqkav skunk i si darjal mnogo -nishto chudno... prosto ne si sviknal na silata! poluchil si intoxikaciq btw koeto ne e opasno fizicheski no psihicheski qvno te e smazalo. I pri men imashe takav moment eidn pat sled upotreba na 7 masura za 1 den. Kam 6 vecherta bqh psihicheski smazana i ni priemah ni predavah!
Za tva che si s paranoq - sigurno e bilo dsusano (i da e ne e bilo nishto specialno) i shte s eopavihs! prosto kogat si go pushil si se vkaral v nqkvi strashni filmi! dont worry sluchva se na seki prosto kolkoto poveche mislish che imhs problem tolkova poveche se vkarvash v problema (koito pri teb ne e mn gaden)
Are...useh s otpsihvaciqta!

09-29-2005, 12:27
Tva otgore bqh az!
luDo_LaPe^ sha ma umorish ot smqh!

I az sum kazala na nashte che pusha, kvo i az li sam psiho? Mama e pi4 prie go dobre :)

Po sluchai " probvai da si vnushish che ne si narkoman": momeeeeeeeeeeee toi NE E narkoman! narkomani sa hora ZAVISIMI ot drogata koqto polzvat, hora koit NE MOGAT bez drogata koqto drusat. Ne moje da stanesh NARKOMAN ot pushene na treva, mojesh da stanesh TREVOMAN no ne i narkoman! Pls hora pravete razlika!

WannaBe
09-29-2005, 12:41
I pri men imashe takav moment eidn pat sled upotreba na 7 masura za 1 den.Пф аз съм пушил 7 за час и половина и пак ми нямаше нищо.След тва обаче дръпнахме още 2 - 3 и тръгнахме към една дискотека.По пътя устата ми пресъхна тотално и почнах да си въобразявам че се задушавам :lol: Бях супер зле,направо си мислих че умирам...След тва обаче обстановката в диското ме разведри и настроението ми стана супер..Абе всичко си е до компанията и до обстановката...Само не мога да разбера как така вече 1 седмица си в такова състояние :shock: От коза не съм чувал някои да е откачал.Явно са ви шитнали някое лаино друсано с няква химия.

09-29-2005, 18:44
Ti ako pushish 7 dovolni papira za chas(dovolni na kachestvo i kolichestvo) sha zaspish ili sha pripadnesh ili v nai dobriq sluchai sha draifash 15 min! Ti sled 7 dovolni papira za chas nqma da mojesh da stanesh kamo li da hodish na diskoteka ili da pushish oshte treva! + tva e palno habene da pushish mn navednaj shtot idva momenta v koito kolkoto i da drusash poveche ne mojesh da sa nadrusash!

WannaBe
09-30-2005, 13:33
Ti ako pushish 7 dovolni papira za chas(dovolni na kachestvo i kolichestvo) sha zaspish ili sha pripadnesh ili v nai dobriq sluchai sha draifash 15 min!Пфф ти чуваш ли се?Аз не съм чувал някои да е припадал от препушване.А и аз никога не съм драифал от коз.

blackboy
10-01-2005, 07:00
хах не знам ,но от обикновенна трева не може да ти стане така :lol: :lol: :lol: въобразяваш си :lol:

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
10-01-2005, 20:32
хах не знам ,но от обикновенна трева не може да ти стане така :lol: :lol: :lol: въобразяваш си :lol:mn e prav!

zeleni_o4i
10-02-2005, 10:12
ooo i az taka sam bila, tva e mnogo kofti chuvstvo. samo che s razlikata che az se drazneh na absolutno vsichko i vseki, prosto ne mojeh da ponasqm nikoi do sebe si. a toq s koito pushihme neshe mnogo razmazan i ne spirashe da se hili ot koeto napravo shtqh da go udarq ama se vuzdurjah ot takiva postupki.i nai-loshoto e che me durja nqkude 3 dena :P

10-04-2005, 08:40
Wanna Be ti tolko si i pushil nache! Az sled 7 papira za 1 den bqh lom ne mojeh imeto da si kaja. I ne govorim za neshto specialno - 2te bqha dvulisnika 1 beshe nqkav drusan ot sf drugite 4 bqha dovolni no nishto osobenno. Ti ili ne galtash ili ne darjish ili sa praish na interesen.
2 pati sa mi pripadali pred ochite ot treva... predrusaha s treva sled tva slimche skunk i da vidish kak sa unesoha v san ot koito ne izleznaha 6-7 chasa.(btw ako tva se sluchi na nqkoi ot vas ne vikai te lineika osven ako horata ne sa upotrebqvali i alkohol)

zeleni_o4i
10-04-2005, 09:38
Wanna Be ti tolko si i pushil nache! Az sled 7 papira za 1 den bqh lom ne mojeh imeto da si kaja. I ne govorim za neshto specialno - 2te bqha dvulisnika 1 beshe nqkav drusan ot sf drugite 4 bqha dovolni no nishto osobenno. Ti ili ne galtash ili ne darjish ili sa praish na interesen.
2 pati sa mi pripadali pred ochite ot treva... predrusaha s treva sled tva slimche skunk i da vidish kak sa unesoha v san ot koito ne izleznaha 6-7 chasa.(btw ako tva se sluchi na nqkoi ot vas ne vikai te lineika osven ako horata ne sa upotrebqvali i alkohol)

tva skunka ne e rabota za nowaci, mn e moshtna gandjata. chal ne mi se misli za posledniq put, beshe koftiiiiiii

10-04-2005, 12:37
zeleni_o4i mn si prava! pravila sum greshkata da pusha slimche skink sama (i plunchih) i sled tva ne mojaha da me saberat 2 chasa :( svetovete mi sa razminavaha nqkvi dimencii halucinirah :lol: ... inakraq zaspah :?

WannaBe
10-04-2005, 13:41
Wanna Be ti tolko si i pushil nache! Az sled 7 papira za 1 den bqh lom ne mojeh imeto da si kaja. I ne govorim za neshto specialno - 2te bqha dvulisnika 1 beshe nqkav drusan ot sf drugite 4 bqha dovolni no nishto osobenno. Ti ili ne galtash ili ne darjish ili sa praish na interesen.
2 pati sa mi pripadali pred ochite ot treva... predrusaha s treva sled tva slimche skunk i da vidish kak sa unesoha v san ot koito ne izleznaha 6-7 chasa.(btw ako tva se sluchi na nqkoi ot vas ne vikai te lineika osven ako horata ne sa upotrebqvali i alkohol)Абе ти малоумна ли си бе ?Искаш да ми кажеш че след 7 пъти (по 4 -5 врътки на път) трябва да се изповръштам задължително?Ми може пък да ми понася повече коза помисли си.Много се дразня като някои спори без да знае кво говори.Има хора които от 1 120-ка не ги хваща.Има други които от 3 дръпки повръщат...

zeleni_o4i
10-04-2005, 15:57
zeleni_o4i mn si prava! pravila sum greshkata da pusha slimche skink sama (i plunchih) i sled tva ne mojaha da me saberat 2 chasa :( svetovete mi sa razminavaha nqkvi dimencii halucinirah :lol: ... inakraq zaspah :?

sama? maleee ta e bilo mn golqma greshka. edin joint ot tva moje da napushi dovolno pone 4 choveka (tva normalna cigara). az drupnah 3 puti i.... "kade se namiram?" :(

10-05-2005, 18:33
zeleni_o4i mn si prava! pravila sum greshkata da pusha slimche skink sama (i plunchih) i sled tva ne mojaha da me saberat 2 chasa :( svetovete mi sa razminavaha nqkvi dimencii halucinirah :lol: ... inakraq zaspah :?

sama? maleee ta e bilo mn golqma greshka. edin joint ot tva moje da napushi dovolno pone 4 choveka (tva normalna cigara). az drupnah 3 puti i.... "kade se namiram?" :(

Az za tva i zaspah, no ne beshe hich priqtno. Gadnoto v nachaloto beshe che sled 2 drapki i sarceto mi glezna v stomaha :)

Za WannaBe - tiq masuri sa bili nqkvi slimove shtom sa se vratnali samo po 1 pat ili ste bili mn hora... ako ne sa vratne 2ri pat masur ne go schitam za pushene (osven ako ne govorim za hash ot pollen ili skunk)

WannaBe
10-05-2005, 19:02
zeleni_o4i mn si prava! pravila sum greshkata da pusha slimche skink sama (i plunchih) i sled tva ne mojaha da me saberat 2 chasa :( svetovete mi sa razminavaha nqkvi dimencii halucinirah :lol: ... inakraq zaspah :?

sama? maleee ta e bilo mn golqma greshka. edin joint ot tva moje da napushi dovolno pone 4 choveka (tva normalna cigara). az drupnah 3 puti i.... "kade se namiram?" :(



Za WannaBe - tiq masuri sa bili nqkvi slimove shtom sa se vratnali samo po 1 pat ili ste bili mn horaДобре бе братле ти не четеш ли - написах 4 - 5 пъти

10-05-2005, 19:08
Da cheta - pisa 4-5 DRAPKI! Pravi razlika m/u drapka i vratka... :D

WannaBe
10-05-2005, 19:55
Da cheta - pisa 4-5 DRAPKI! Pravi razlika m/u drapka i vratka... :DDobre de to e qsno 4e sam imal predvid vrutki... :lol:

Slapshot
10-05-2005, 20:52
Имам си една мечта...*екранът се размазва*..

*Аз, облечен в униформа и лента с Х на ръката държа реч против предателите на родината! До мен стои отряд от хора, държащи АК-47, а срещу тях - пънкари, скейтъри, кораджии, метъли, рапъри и чалгари...ЗАВЪРЗАНИ. Обвиненията са в нарушаване на най-новия закон, който наказва със смърт всички, които пушат трева/цигари/наргиле, употребяват наркотици, пият алкохол (дори и бира) и правят безразборен секс. Това са осъдените. Аз вдигам дясната си ръка и казвам "ОГЪН!". Чуват се изстрели. Безжизнените трупове падат на земята. Кадърът завършва с моя лик и надпис - STRAIGHT EDGE - WITH US OR AGAINST US!*

ZiZ0
10-19-2005, 11:57
[quote=KITTIE]I pri men imashe takav moment eidn pat sled upotreba na 7 masura za 1 den. да Бе С братвчед ми 14 за 2 часа (а тревата беше супер яка)и даже след тва отидохме да пием бира.Но един е проблема след употребата на толкова мноо трева ме дарйа 24 часа :)))

marusha
10-21-2005, 14:03
drusan 4adel...a teia deto si pushil s tiah te li ti nabiha 1via film...az imam chuvstfoto 4e ti si verno v ebasi filma i ne mojesh da spresh da mislish za tfa i se psihirash oshte pove4e...a to4no tfa ne triabva...pushi pak i she ti mine...i niama da umresh ot jointa ne se umira,toi samo ti pravi jivota po-zabaven :wink:

Achilles
10-21-2005, 14:27
Spoko човече ще се оправиш :)

kelqviq
05-20-2007, 22:20
Eiiii az 3 pati si drapnah 1 pat ot edin masur i 16 godini bqh sma4kan kato kopele ne mojeh da govorq normalno

IlLuSi0nS`
05-21-2007, 07:03
ебаси сдухания тип.. аз за толкова години нито един гаден филм не съм имала.. да се напуша за мен винаги е било най-якото нещо и незнам от каде си ги фкарвате тия филми.. като не ти харесва не пуши и толкова никой не те кара предполагам пък като решиш да пушиш имай си уважението към тревата щото тя може да даде много само ако имаш правилното отношение към нея иначе батак..

Blacklisted
05-21-2007, 07:14
Tая тема е доста актуална :lol: само от преди година и половина :P