PDA

View Full Version : мнение



SanDRo
09-29-2005, 20:07
Преди влизах в тоя форум, ама по едно време не знам защо получих бан по име (SanDRo) , както и да е отдавна не бях влизал и сега реших да намина и то какво нямам бан, и влизам и форума се е напълнил с простотия, е нямам нищо против, даже се скъсах от смях, ама просто се е провалил от всякъде...... едно някви луди спамери пълнят с някви теми, друго някви супер тъпи теми от рода на "Защо момичетата си пъхат аспирин в **************" и "Някой навит ли е да ми вземе девственноста, че много ме е срам" и "един в училище ме гледа и ми харесва, ама ме е срам да го заговоря, пък от много срам на другия ден ми напълни очната ябълка със сперма" ... И така като цяло много е изпростяло форумното население, продължавайте в същия дух! изобщо много смех с тия теми, как ги измисляте с тия аспирини и ...

baby`13
09-29-2005, 20:10
Преди влизах в тоя форум, ама по едно време не знам защо получих бан по име (SanDRo) , както и да е отдавна не бях влизал и сега реших да намина и то какво нямам бан, и влизам и форума се е напълнил с простотия, е нямам нищо против, даже се скъсах от смях, ама просто се е провалил от всякъде...... едно някви луди спамери пълнят с някви теми, друго някви супер тъпи теми от рода на "Защо момичетата си пъхат аспирин в **************" и "Някой навит ли е да ми вземе девственноста, че много ме е срам" и "един в училище ме гледа и ми харесва, ама ме е срам да го заговоря, пък от много срам на другия ден ми напълни очната ябълка със сперма" ... И така като цяло много е изпростяло форумното население, продължавайте в същия дух! изобщо много смех с тия теми, как ги измисляте с тия аспирини и ...
хахаха ами просто има един спамер иииии има хора дето мислят че ще е мн весело ако се пусне тема с тъп въпрос! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Tedka-Medka
09-29-2005, 20:11
на мен пък не ми е забавно
даже мноо ме дразнят
ако имаше как да ги разкараме
то има де..
тряа се забрани на гостите да пишат!

IdontGiveaFuck
09-29-2005, 20:15
baby13 ти пък к'во знаеш за проблемите на форума ? :shock:

Еми..Алекс /админа/ напусна и най-вече от тогава стана ад.Има само 3 модератора :roll:
Има и агенти на Ей Би Ай които бяха баннати а профилите им изтрити и те се ядосаха.Затова е целия флууд-отмъщение :)
Повечето свестни юзъри или напуснаха или бяха баннати
Почти половината /ако не и повече/теми са ебавка :?
И още доста проблемчета :roll:

baby`13
09-29-2005, 20:21
baby13 ти пък к'во знаеш за проблемите на форума ? :shock:

Еми..Алекс /админа/ напусна и най-вече от тогава стана ад.Има само 3 модератора :roll:
Има и агенти на Ей Би Ай които бяха баннати а профилите им изтрити и те се ядосаха.Затова е целия флууд-отмъщение :)
Повечето свестни юзъри или напуснаха или бяха баннати
Почти половината /ако не и повече/теми са ебавка :?
И още доста проблемчета :roll:

еми щом казваш...все пак аз съм от скоро тука
повече няма да коментирам спама

THE_GANGSTA_GIRL
09-29-2005, 23:25
Абе go6o ot po4ivka ти сам не виждаш ли колко си прост ми трябва аз да ти го казвам?! Еми да ти кажа твойта постъпка, както и на дружките ти е адски мъжка и готина. Лелеее честно, ебати яките типове сте....малиии кой може така като вас да флууди....еми няма други такива, вие сте направо супер герои! Как го постигате? Кажете къде е скрита тайната на успеха ви? За к'во ше се занимавате да излизате, да купонясвате, да се кефите на живота при положение, че може да спамите? СТРАХОТНИ СТЕ!
Вие сте толкова тъпи и задръстени, че не може да го осъзнаете, но ето аз ви го казвам - ПРОСТИ И ГЛУПАВИ СТЕ!!! Разбрахте ли ме или да повторя отново, щото ощетените ви мозъци надали схващат от първият път - ВИЕ СТЕ СМЕШНИ, МАЛКИ ИДИОТЧЕТА!!! А дано ме разбрахте тоя път! Я ми обяснете само за голямата работа ли се мислите като флуудите и спамите из форума? Мога да ви кажа само едно - всеки, ако иска т'ва може да го прави, но не всички са толкова ограничени и глуповати като вас та да се занимават с т'ва! Как може да седиш и да ни се хвалиш колко си велик и непобедим, щото си седнал да спамиш в един форум бе? Абе смешко я се осъзнай! Явно т'ва е единственото на което си способен щом толкова се хвалиш с него и го имаш за гордост. Ха ха абе вие идея си нямате колко сте смешни, то бива безмозъчни хора ама т'ва вашто не е за смях ами за съжаление и знаете ли к'во - искренно ви съжалявам! Били много умни, много готини абе с една дума СУПЕР ЗВЕЗДИ, само че ако бяхте такива последното нещо, което щяхте да правите е да флуудите в тоя форум, е по стечения на обстоятелствата обаче го правите и не спирате да се излагате и да доказвате на всички тук, че нямате акъл за една стотинка. Ама к'во ли се занимавам да обяснявам някакви неща на олигофрени, то е ясно, че няма да зацепите за к'во ви говоря, но все пак да повторя за трети път та дано да го проумеете - ВИЕ СКАПАНИ, ПРОСТИ СЕЛЯНИ!!!

09-30-2005, 00:10
маце не сме ние поради простата причина че той е от ЦСКА и беше на мача а аз съм от Левски и също бях на мач днес.Виж в програмата на телевизията по кое време са мачовете и ще си направиш простата сметка.
На тия агенти шапка им свалям че правят онова дупе Цоки на луд

мечтател
09-30-2005, 07:46
На тия агенти шапка им свалям че правят онова дупе Цоки на луд
не стават, щото са смешни. от тия агенти по-големи смешници няма. и поне да бяха комици, ама са треторазредни шутове.

BABY_SEXY_GIRL
09-30-2005, 11:08
Да, форума се напълни с разни плиткоумни тийнчета, които от тоновете комплекси нямат къде другаде да се правят на интересни и затова използват терена тук :evil: А и освен това има хора, родени за да се заяждат, тези може би такава съдба ги чака :? Жалко, защото да ръсиш такива цинизми и простотии тука не е работа, глупаво е, няма да вземете да излезете някъде да си правите кефа, ами ще пълните форумите с болклуци...ек това не мога да го разбера...Какво ви пречи форума въобще? Какво ли говоря, никой няма да вникне в думите ми, а каму ли да разбере накъде бия :roll:

Josefinne
10-01-2005, 09:29
Е, какво се сърдим като бабите ни го разправят, че сме много прости - то ние и сами си се виждаме, че сме изпростяли. Това с аспирина на много места съм го чувала - на малките момиченца, дето на 13 вече, ехеее, да не казвам къде са - това не върши работа, мойте деца :lol:

DeziRe
10-01-2005, 10:22
Nema li nai posle da se zabrani na tiq gosti da pishat ?!?!!? Napravetye neshto we hora bahti prostotiqta nastypi u tooo forum :!: :!: :!:
Kato se regnah tuka v na4aloto beshe dosta interesno ama sega izobsto nqma nikvi seriozni temi i samo nekvi typotii i pove4eto useri deto predi pisheha ve4e gi nqma a ima samo nekvi smotani agenti i nz si kvo ! I nekvi teen4eta deto si slagat aspirin u ******* :evil: :evil: :evil:
Do somethin`...

Митьо Очите
10-01-2005, 17:14
Това нищо не е !
Моите банове за цял живот! :roll:

machoka
10-01-2005, 17:46
Темата беше 3 страници. То не бяха 'пръцкания', то не беше спам.
Сега няма и половин страница.

Е, докато аз съм тук, подобно нещо няма и да има.

Воала.

8)

Златко Баретата
10-01-2005, 17:55
Митьо, моите са за по два живота ! :)

chupacabra:)
10-01-2005, 18:00
за мен пък е тъпо да пишат само регнати потребители.
1. какво ще стане ако започнат да пишат само регистрирани? за повечето от вас явно тва е място, където да пишете 3,4 страници чат помежду си. темите ще започнат да се повтарят и форума тотално да зАТъпее.
колкото и да не ви се вярва, това е МЯСТО,КЪДЕТО ДА СЕ ПОМАГА НА ТИЙНОВЕТЕ С ПРОБЛЕМИ, КОИТО НЯМА КЪМ КОЙ ДА СЕ ОБЪРНАТ, а не помия, където всички да се познавате и да си гукате сладко.
2. тези хора, заради които ние ТРЯБВА да сме тук и на които да ПОМАГАМЕ, ще се регват за по 3-4 мнения, и се сещате кфо ще стане тука - ще е пълно с неизползвани регистрации.
има още много минуси.
единственото нещо, за което се сещам, е да се слага бан по IP на всеки гост-флуудер.
няма друг изход.

Златко Баретата
10-01-2005, 18:10
единственото нещо, за което се сещам, е да се слага бан по IP на всеки гост-флуудер.
няма друг изход.
Не е ефективно !

chupacabra:)
10-01-2005, 18:14
другия начин е вие да престанете, защото вече не е забавно :?

Златко Баретата
10-01-2005, 18:17
Не е замислено като забавно

chupacabra:)
10-01-2005, 18:25
и аз не понасям задника цоки, но тфа не значи, че трябва да се държите така гадно и с нас, невинните :roll: :lol:

Agent Mulder
10-01-2005, 18:31
Който не е с нас е против нас. няма невинни :)

Митьо Очите
10-01-2005, 18:33
Който не е с нас е против нас. няма невинни :)
Земи влез знаеш къде
by Mr[Sex]