PDA

View Full Version : Любим град?



Tiffany
09-30-2005, 10:14
Кой е любимият ви град в България?И защо ви харесва?Вие сте... :wink:

SanDRo
09-30-2005, 10:40
Stara Zagora, zashtoto sum ot Stara Zagora i tam sa nai-qkite macki i grada e nai-qk ima si i planina i priroda, v koqto da se razhojdash ima si i diskoteki, barove i restoranti, abe kvoto ti trqbva..

Неактивния
09-30-2005, 10:42
Stara Zagora, zashtoto sum ot Stara Zagora i tam sa nai-qkite macki i grada e nai-qk ima si i planina i priroda, v koqto da se razhojdash ima si i diskoteki, barove i restoranti, abe kvoto ti trqbva..
Ебати селския град!
В София и на скапаното диско е с пъти по-добре от тамошните.

SanDRo
09-30-2005, 10:45
Stara Zagora, zashtoto sum ot Stara Zagora i tam sa nai-qkite macki i grada e nai-qk ima si i planina i priroda, v koqto da se razhojdash ima si i diskoteki, barove i restoranti, abe kvoto ti trqbva..
Ебати селския град!
В София и на скапаното диско е с пъти по-добре от тамошните.
abe grozen shop are da si ebesh maikata vikam, teq nadmenni shopi nai gi mrazq,deba groznicite skapani, shoplandiq e vuzmojno nai-skapaniq grad we...

Неактивния
09-30-2005, 10:46
Stara Zagora, zashtoto sum ot Stara Zagora i tam sa nai-qkite macki i grada e nai-qk ima si i planina i priroda, v koqto da se razhojdash ima si i diskoteki, barove i restoranti, abe kvoto ti trqbva..
Ебати селския град!
В София и на скапаното диско е с пъти по-добре от тамошните.
abe grozen shop are da si ebesh maikata vikam, teq nadmenni shopi nai gi mrazq,deba groznicite skapani, shoplandiq e vuzmojno nai-skapaniq grad we...
Да ама със зъби и нокти драпаш за да живееш в София, нали бе селяк!

SanDRo
09-30-2005, 10:52
Koi drapa ve bastun, az ot Stara Zagora nqma da mrudna, osven ako ne mi se naloji zaradi biznes ili neshto takova, ti izobshto izlizal li si ot groznata vi sofia pulna s bokluci i laina navsqkude, che da mi kazvash Stara Zagora kakuv grad e, zashto po TV kato davat koncerta na Slavishow vinagi go dawat ot Stara Zagora we mekere

Неактивния
09-30-2005, 10:54
Koi drapa ve bastun, az ot Stara Zagora nqma da mrudna, osven ako ne mi se naloji zaradi biznes ili neshto takova, ti izobshto izlizal li si ot groznata vi sofia pulna s bokluci i laina navsqkude, che da mi kazvash Stara Zagora kakuv grad e, zashto po TV kato davat koncerta na Slavishow vinagi go dawat ot Stara Zagora we mekere
Е явно концерта на Слави е най-голямото събитие в Стара Загора - браво, браво, колко сте смешни.

SanDRo
09-30-2005, 10:56
hahaha mizernik, boli me guza za koncerta na Slavi, hodih samo na purviq i poveche ne sum, ama vie shopite shte si umrete v laina tam, sujalqvah vi zaradi ciganite, ama da vi iztrepqt vsichkite ei takiva mizernici kato tebe, deto mi sedite samo pred komputrite i rovite vuv forumite se chudite kvo da pravite po cql den i izlizate samo da si kupite pupkotrepach, vij sa we kenef, vchera se registriral az sum ot 4 godini i imash poveche mneniq ot mene...

Qgodka_
09-30-2005, 10:57
Нямам любим град, защото всеки един си има свой дух, красота, забележителности.
От София съм и не бих я заменила, но не мога да кажа, че чак ми е любима, защото има други с по-хубава архитектура и по-интересна история, но що се отнася за забавления е № 1 :D

P.S. Не разваляйте боя с караница!

Неактивния
09-30-2005, 10:59
hahaha mizernik, boli me guza za koncerta na Slavi, hodih samo na purviq i poveche ne sum, ama vie shopite shte si umrete v laina tam, sujalqvah vi zaradi ciganite, ama da vi iztrepqt vsichkite ei takiva mizernici kato tebe, deto mi sedite samo pred komputrite i rovite vuv forumite se chudite kvo da pravite po cql den i izlizate samo da si kupite pupkotrepach, vij sa we kenef, vchera se registriral az sum ot 4 godini i imash poveche mneniq ot mene...
И какво трябва да означава, че съм се регистрирал вчера.... ех момче е ... колко си просто...
а за форумите и пъпките май от собствен опит, а?!

GLeZoRanA
09-30-2005, 11:00
estestveno nai nai lubim si mi e SOFIA obache mnogo obicham i varna :lol:

SanDRo
09-30-2005, 11:07
mi vij sa ve grozen
Регистриран на: 12 Сеп 2005
Общо мнения: 656
[0.26% от всички / 36.44 мнения на ден]

ti jivot nqmash li deba kretena smeshen, vzemi izlez malko ot taq peshtera, na vunka ima slunce, vupreki che v groznata sofia samo gazovi oblaci ima sigurno,kolkoto i da mrazq shopite nishto nqmashe da kaja, ama ei takiva prosti selski bekove, deto sa tolkova prosti, che si mislqt, che kato sa sofianci sa hvanali gospod za shlifera mnogo me draznqt, i kak pochvat da si kazvat koe pokolenie sa sofianci , che koga baba im se premestila v sofia puk dqdo im tam se rodil, che maika im bila sofianka, che i bashtai m AWE BOLI ME GUZA ZA VAS WE DOLNI KRETENI, KVO ME NERVITE SAMO DEEBA BOKLUCITE

BABY_SEXY_GIRL
09-30-2005, 11:10
Невебър, Созопол и МОЯТ СИ ГРАД - СТАРА ЗАГОРА :wink: Защо...еми за всеки си има отделна теория, а едва ли някой ще седне да ми чете спомените :roll: :wink:
P.S. SanDRo, не съм очаквала толкова да харесваш града ни, в случея и аз съм на твоето мнение (да не повярваш :twisted: ). А това, че този софиянец се отваря толкова си е от многото насъдени комплекси :roll: :wink:

Неактивния
09-30-2005, 11:14
mi vij sa ve grozen
Регистриран на: 12 Сеп 2005
Общо мнения: 656
[0.26% от всички / 36.44 мнения на ден]

ti jivot nqmash li deba kretena smeshen, vzemi izlez malko ot taq peshtera, na vunka ima slunce, vupreki che v groznata sofia samo gazovi oblaci ima sigurno,kolkoto i da mrazq shopite nishto nqmashe da kaja, ama ei takiva prosti selski bekove, deto sa tolkova prosti, che si mislqt, che kato sa sofianci sa hvanali gospod za shlifera mnogo me draznqt, i kak pochvat da si kazvat koe pokolenie sa sofianci , che koga baba im se premestila v sofia puk dqdo im tam se rodil, che maika im bila sofianka, che i bashtai m AWE BOLI ME GUZA ZA VAS WE DOLNI KRETENI, KVO ME NERVITE SAMO DEEBA BOKLUCITE
Виж са тоя форум ми е през хуя...
ето ми и мненията, че нещо си падаш статистик

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=17892

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=17892
Имаше и още такива готини темички ама не моа да ги намеря.
А ти седи си в тъпия прошляв град и се утешвай, че не си толкова голям мизерник... като гледаш на хората постовете.
Верно си смешно парче!

vra4ka
09-30-2005, 11:16
Хммм
може би Пловдив,Велико Търново и Русе :wink: :wink: :wink:

Неактивния
09-30-2005, 11:16
А това, че този софиянец се отваря толкова си е от многото насъдени комплекси :roll: :wink:
кажи ми какви комплекси имам, че съм от София... аре се обоснови да видим. Нямам, просто съм ходил доста по провинцията и където и да отидем в дискотека ни гледат доста на криво защото се държим и изглеждаме малко по-добре!
А и си оправи правописа, моля ти се!

09-30-2005, 11:28
Stara Zagora, zashtoto sum ot Stara Zagora i tam sa nai-qkite macki i grada e nai-qk ima si i planina i priroda, v koqto da se razhojdash ima si i diskoteki, barove i restoranti, abe kvoto ti trqbva..
Ебати селския град!
В София и на скапаното диско е с пъти по-добре от тамошните.
abe grozen shop are da si ebesh maikata vikam, teq nadmenni shopi nai gi mrazq,deba groznicite skapani, shoplandiq e vuzmojno nai-skapaniq grad we...
Да ама със зъби и нокти драпаш за да живееш в София, нали бе селяк!
Начукай му го но старогъзореца :lol:

09-30-2005, 11:29
estestveno nai nai lubim si mi e SOFIA obache mnogo obicham i varna :lol:
Е това е Варна-София.Останалото са СЕЛЯНДУРИ

SanDRo
09-30-2005, 11:33
abe kreten, kakvi kompleksi imal, stiga s teq kompleksi veche, vseki si ima kompleksi, nqkoi imat malko, nqkoi kato tebe sa izgradeni ot tqh, gledali gi na krivo, kvo nqma da vi gledame na krivo, kato se pravite na nai-golemite gazari, za tva vi e shube da izlezete ot tupata sofia shtoto shte vi chupim ot boi mizernici, na kvito i da se pravite se pravete samo v sofia, drugade ne vurvite na borsata

Неактивния
09-30-2005, 11:36
abe kreten, kakvi kompleksi imal, stiga s teq kompleksi veche, vseki si ima kompleksi, nqkoi imat malko, nqkoi kato tebe sa izgradeni ot tqh, gledali gi na krivo, kvo nqma da vi gledame na krivo, kato se pravite na nai-golemite gazari, za tva vi e shube da izlezete ot tupata sofia shtoto shte vi chupim ot boi mizernici, na kvito i da se pravite se pravete samo v sofia, drugade ne vurvite na borsata
Е да вие сте гъзари ... нас в Самоков искаха 30 тамошни цигани да ни бият, а ние бяхме 4рима момчета и толкова момичета. Гъзари сте като се съберете от кол и въже. Браво тогва, че собственика беше пич и ги разкара тъпите мазни селяци!

09-30-2005, 11:36
abe kreten, kakvi kompleksi imal, stiga s teq kompleksi veche, vseki si ima kompleksi, nqkoi imat malko, nqkoi kato tebe sa izgradeni ot tqh, gledali gi na krivo, kvo nqma da vi gledame na krivo, kato se pravite na nai-golemite gazari, za tva vi e shube da izlezete ot tupata sofia shtoto shte vi chupim ot boi mizernici, na kvito i da se pravite se pravete samo v sofia, drugade ne vurvite na borsata
по кротичко Къци.Не съм дошъл не съм ти напукал канчето.МИЕКО ЛИ ГОВОРИШ ми е интересно

BABY_SEXY_GIRL
09-30-2005, 12:07
...Нямам, просто съм ходил доста по провинцията и където и да отидем в дискотека ни гледат доста на криво защото се държим и изглеждаме малко по-добре!...[/b]

А само това ли те прави с нещо НАД заралии (провинцията)? Това ли е най-важното, външния вид? :shock: То това настрана, ама да ти кажа аз като стъпих в сф не видях едно яко момче и нито едно същество облечено добре!!! И това не е само мое мнение :lol: Абе какво ли споря, кефи се там, че си "по-издокаран от нас" :lol: Смешно е! Но няма да водя излишен спор, то се вижда, че от самочувствие си заслепен! Само ще ти кажа, че не е важно къде живееш, а какъв човек си!!!

SanDRo
09-30-2005, 12:12
abe daven, kakvo kanche shte chupish we moruk, t'va da ne ti e nqkoq komputarna igra, male che ste mizerni...

09-30-2005, 12:18
abe daven, kakvo kanche shte chupish we moruk, t'va da ne ti e nqkoq komputarna igra, male che ste mizerni...
ти си по игрите и тъпите вицове.Ходи пиини едно в единственото кафе в Стара Загора у Виреа ли как беше това на центърчето ви.
Колкото до BABY_SEXY_GIRL в София има 2 000 000 човека почти а в Стара Загора 200 000.Не може да огледаш всички граждани дали са хубави от едно идване както го правиш в Стара Загора като отидеш на пазара :lol:

09-30-2005, 12:19
Само това което си подчертала е вярно

Devilsplaymate
09-30-2005, 12:39
Нямам любим град...

Неактивния
09-30-2005, 13:18
...Нямам, просто съм ходил доста по провинцията и където и да отидем в дискотека ни гледат доста на криво защото се държим и изглеждаме малко по-добре!...[/b]

А само това ли те прави с нещо НАД заралии (провинцията)? Това ли е най-важното, външния вид? :shock: То това настрана, ама да ти кажа аз като стъпих в сф не видях едно яко момче и нито едно същество облечено добре!!! u]
Виж сега знаем, че за провинциалистите центъра на София е Централна гара ама не е така да знаеш. Ти ако си ходила в места като DB, Amor нема и да видиш готини хора!
А и сигурно идването ти се е състояло в посещение на София ленд и НДКто на културата! :lol: :lol: :lol:

The Furt
09-30-2005, 13:29
Ееее тоя Сандро верно е селско пишлеме. Сандро заслужавш само една пръдня!

09-30-2005, 13:45
Ееее тоя Сандро верно е селско пишлеме. Сандро заслужавш само една пръдня!
ахха нека са две.ПРЪЦ

Tedka-Medka
09-30-2005, 14:14
бе нз от тез дет водят спора
кой е прав ама знам само едно
Сандро ти наистина си като Къцко:))
мухахахах
а и аз няам любим град може би - Търново
аз съм си селянче..от Павликени

baby`13
09-30-2005, 15:07
Нямам любим град...
da i az :oops: :wink:

She-Devil
09-30-2005, 18:46
Пловдив,защото е родния ми град,има готини местенца,като тепетата.Харесвам го с всичките му лоши черти,но има и положителни.Защото това е моето родно мястоо!!!
И още един град харесвам - морската столица на България - Варна разбира се.Не знам поради каква причина.Може би,заради хубавия спомен останал от една ранна сутрин в този град - на морския бряг....Беше божествено и красивооо!!!Запомнящо се!

dori
09-30-2005, 18:53
и аз така нищо че живея в софия пловдив ми е най лубимия град защото не е такава лудница както в столицата и тука докато тънем в болкуци заради некви тапанати който се правят на интересни,не съм видяла някои в пловдив да си изхватля боклуците през прозотеца.Но пък и защото всичките ми роднини са в пловдив а в софия намам нито един

lady_miss
09-30-2005, 19:02
ВАРНА :lol: защото си е родния ми град и съм свикнала с него :)

пипс
09-30-2005, 19:30
Пловдив ми е най-най-най любимия град.Това е родното ми място и просто много обичам това място!

Sinister_Doll
09-30-2005, 21:00
Az sum si ot SF, no obojavam Sozopol! Ama naistina!

pinK_Baby
09-30-2005, 21:49
Аз също съм от Стара Загора и какво?Както каза Рени,хората не се определят по това къде живеят! Може градът ни да не е много голям и да си говорим мИеко :lol: :lol: :lol: ,но поне е спокойно и няма толкова много стрес...На мен си ми е хубаво тук...Иначе ми харесват Пловдив и Велико Търново...Досега не съм имала възможността да отида до Варна,но винаги много съм искала!

П.П. Айде за говора да не спорите много,защото шопите също говорят твърде грешно!Да не се обиждаме на диалекти моля :lol: 8) Най-правилно говорят в Трявна доколкото си спомням май и Велико Търново,ама не съм особено сигурна(може и да греша)
PEACE!

SanDRo
09-30-2005, 22:01
Стига глупости, как ще говорим меко !??!? Т'ва е пълна простотия, аз до сега не съм срещал човек в Стара Загора, който да говори меко !?!*)(!@У!*&

MaPuXyaHa
09-30-2005, 22:59
Ами..моя си град Велико Търново!!! :lol:

4ips@
10-01-2005, 08:44
Аз сам от Добрич,но мисля че най-хубавия град в БЪЛГАРИЯ е ВАРНА..!!!

pinK_Baby
10-01-2005, 09:16
Стига глупости, как ще говорим меко !??!? Т'ва е пълна простотия, аз до сега не съм срещал човек в Стара Загора, който да говори меко !?!*)(!@У!*&

Ооо..моля те...Аз всеки ден попадам на хора които говорят наистина мИеко....Аз също на моменти не мога да се усетя и си говоря така или когато се лигавя,но по принцип се опитвам да преодолея тоя неправилен говор...

Eleonora
10-01-2005, 09:32
BUrgas :!:

MaD_CaT*
10-01-2005, 13:00
За мене,най-хубавият град е Бургас :!:
Абе..не само защото ми е роден... :lol:
Доста градове в България съм обиколила..но Бургас за мене си остава най-хубавия град!Пловдив и Варна също ми харесват...
:lol: Бургас просто е не чак толкова голям град.Центъра е много хубав :D Приятно ми е просто когато се разхождам из града...просто съм си и свикнала с него..и повече го познавам..от това е повлияно решението ми,че БУРГАС Е № 1 :!:

XXX_f
10-01-2005, 16:23
Varna , moreto,sinite vulni , vqtura v kostie golite jeni (muje).Vuv varna jivota izti4a do zori , a kupe se lunata v morskite vulniii.Mislq 4e tova e dostatu4en otgovor

MaCeTo_
10-01-2005, 16:54
Несебър! :)
Морето,стария град,слънцето,лятото,хорат ,абе ако щете и улиците :D.Познавам си града,обичам си го и не бих го заменила.Ще цитирам текст от една песен който най-добре го описва :
Какъв ти град - едно кафе на кръст.
И всички тук - се знаем наизуст.
Скучни са дните ни, но май сме свикнали.
Навсякъде все наши хора сме, и кой от кой - по-луди сме.

точно за малък град като нашия :lol: :lol: :lol:

korn___
10-01-2005, 20:17
Русе :D много е чист и спокоен град :D и красив :D

Twista
10-02-2005, 10:26
Много харесвам София, защото тук съм си израстнала, но все пак голямо впечатление ми направи гр.Раковски. Там е невероятно! Градът е страшно чист и подреден, имах чувството, че съм в Германия. Не знам на какво се дължи, може би на това, че там са предимно и само католици. Но е страхотен град!
Също си падам и по Самоков, защото е в планината и е хладничко през лятото, но и е много приятна обстановката. Харесва ми.

DeSsi
10-02-2005, 10:29
Стара Загора
Това е моят град,свикнала съм с него ..

aBeP4eTo
10-02-2005, 14:25
ВАРНА, ВАРНА и пак ВАРНА!!!
oбожавам този град. Морето, вълните, пясака, магазините, дискотеките, баровете, Морската градина, хората и всичко. Не съм родена там, не живея там обаче редовно съм там.
Другия ми любим град е Силистра естествено. Все пак родно място и си го харесвам колкото и да е скучнен.
Харесвам и Велико Търново и Бургас. :wink:

SisTeR`oN`MaXa
10-02-2005, 18:49
XAx nai nakraq da sprat sporovete.
Men mi haresva Stara Zagora.. Plovdiv.. Sofiq.. Varna.. Veliko Turnovo.. am tfa sa maI...

дърто софийско копеле
10-03-2005, 00:14
SHOPLAND UBERALLES

Стеснителната
10-03-2005, 00:54
Сандански 8) ! Тва е града, особено като отсядам в австрийската резиденция 8) .

мечтател
10-03-2005, 09:17
най-голямата простотия, която можеше да стане тука е шопите да земат да се заяждат. ама да не връщаме темата на София-Провинция. на мен лично София не ми харесва. ходил съм в доста градове на България. харесват ми Стара Загора, Несебър (но както беше преди), доста градчета и селца по Черноморието. харесва ми и Добрич. и родния Казънлък взе да се оправя. но в съзнанието ми изниква и Велико Търново. много е красив този град. и много ми харесва. и май за него ще се обявя. но ми се ще да видя и останалите градове. може и да намеря по-хубав. но се съмнявам, защото имам и един много красив личен спомен от Търново, който ми отвори сърцето. не искам да пропусна град, нито да омаловажя някой. сигурно ще го направя, не все пак съм с 2 ръце за Търново.

svetla_88
10-03-2005, 20:31
всеки град си има забележителности и всеки ме кефи :lol: аз съм от ямбол но не ми е любим :oops: със хубави спомени съм от созопол ,несебър, сливен, варна пловдив, обзор и други.
СПОРЕД МЕН НЕ Е ВАЖНО ГРАДА А КОМПАНИЯТА И ХОРАТА!

fallen
10-03-2005, 20:31
Ми според мен е Варна. Все пак роден град ми е и е нормално. Ходила съм и в Сф но на мен лично никак не ми харесва (ако може да не ме напада никой заради това което мисля) . Не че съм ходила много но 10-тина пъти са ми достатъчни да си изградя мнение...

10-03-2005, 21:44
Досега не съм имала възможността да отида до Варна,но винаги много съм искала!
:shock: :shock: :shock:

CbH4O
10-03-2005, 21:45
-=::VARNA::=-

e4o
10-03-2005, 21:56
frankfurt am main :lol: :lol: :lol: berlin do nqkude i sf 6toto sum si ot tam , do nqkude i bs 6toto imam apartament tam :lol: :lol:

Lil` Bow Wow
10-04-2005, 14:32
Пловдив,Милано и Париж управляват.То от трите само ф майнатаун см хоил ама кот см глеал по тв другите два са ебаси готяните.Пък и ф Милано е Сан Сиро...

Lil` Bow Wow
10-04-2005, 14:34
Varna , moreto,sinite vulni ,

Хасково,Кенана,Красивите жени:Р

NaX
10-04-2005, 21:36
Пловдив! :)

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-05-2005, 17:40
Пловдив! :)
Пловдив майна филибето 8) №1 сме :wink: УАААААА

snooppy_f
10-07-2005, 20:50
Varna!

xandria
10-07-2005, 20:52
Varna!
VARNA RULLLZZ!!!

Pe666o
10-07-2005, 21:58
PLovdiv...nai hubavite si momenti sum prejivel tam..:)

Finley
10-07-2005, 23:11
Пловдив

Finley

Неактивния
10-07-2005, 23:19
Челопеч!

Liz
10-08-2005, 07:47
Ami az sum si ot Sofia i si mi haresva.
No Varna e strahoten grad kakto aver4eto kaza!Super e..Vsi4ko prosto..I letniq jivot v Varna e neveroqten!Nastroenieto e strahotno...Ba6ta mi e ot tam i jivee tam i kat si bah v BG hodih i naistina e super.
No i sofia si mi haresva predi vaob6te ne...No tova be6e sigurno 6toto nqmah nikva svoboda :lol:
I taka ot spor nqma smisal vseki si ima razli4no mnenie ne...A za horata kak se obli4at be navsqkade v Bg se obli4at hubavo no naistina kato izleze6 po cenatara samo nqkakvi strahotno oble4eni hora samo macki i pi4ove..Kato modeli.

rosskata
10-09-2005, 15:47
Най- много си обичам Варна 8) , но според мен най- красив град е Търново...Абе и двата града са супер :)

p,s Неактивния, токолва ли не рабра, че твърдия говор в София е също толкова неправилен както и мекото говорене ( поне ние не сменяме букви и ударения) Така че стига си го натяквал :arrow: Присмял се хърбел на щърбел. :lol:

e4o
10-09-2005, 18:55
sofia i burgas :lol:

Bloodomen
10-16-2005, 08:31
Нямам любим град, защото всеки един си има свой дух, красота, забележителности.
От София съм и не бих я заменила, но не мога да кажа, че чак ми е любима, защото има други с по-хубава архитектура и по-интересна история, но що се отнася за забавления е № 1 :D

P.S. Не разваляйте боя с караница!

askigndf
10-18-2005, 18:49
SHUMEN RULZZZ!!! TAM JIVEQ I NE MURDAM OT TUK!
aide koito e idval v tozi hubav grad da kaje mnenieto si za nego
grada ne e mn golqm(mai 10ti v BG) no prosto si e super qk! ima qk centur, pametnici mn, po centura ima mn qki takia ku6ti napodobqva6ti stariq plovdiv

lina15
10-18-2005, 19:44
na purvo mqsto Sofia-za6toto e mnoo qk grad
i sled tova-Pleven-mnogo krasiv i 4ist grad

cannabinoid
10-18-2005, 20:34
Варна Номер 1 (От там съм и за мен е най-красивия)
Но София и Велико Търново са харабежни :wink:

Moq`lyibov
10-20-2005, 12:15
Петрич

10-20-2005, 12:59
VARNA E GRAD1T koito Kvoto iska da mi kazva toi si e N1

Uraken
10-20-2005, 13:07
tova gore as go pisah :)

MAD-DEVIL
10-20-2005, 14:01
София, защото я чувствам като родна...

milkshake
10-20-2005, 16:53
София, защото си е моя!

TSecret
10-20-2005, 20:26
PloFFFFdiFFFF rulzzz

u2
10-24-2005, 13:44
Добрич!!от където са и Dope Reach Squad

sladur4eto_dani
10-30-2005, 12:12
Varna...zaradi moreto,magazinite,vazduha,horata...nqma drug,kato neq! :)

10-30-2005, 16:16
ПЛОВДИВ и НЕСЕБЪР

Nicy
11-01-2005, 14:27
men me kefi Varna nai veche zaradi moreto ni6to 4e sam ot Pavlikeni :P

zElEnA^mAsLiNkA
11-01-2005, 14:49
Ami l0gi4n0 e Stara Zag0ra da mi haresfa nai-mn0g0 ! I e taka ama ne 6t0t0 sym r0dena tam a 6t0t0 sym h0dila v mn0g0 drugi grad0ve i tfa sym g0 ustan0vila s te4enie na vremet0! Kakt0 p0kazvat statistikite 0t grad0vete v Bylgariq nai-hubaviq GRAD za Razvivane na biznes i za jiveene e Stara Zag0ra! S0fiq rqpa da qde s neinite zadrystvaniq i pu6ilki! Ima 1 pesen S0fiq-djungla slu6aite q ! Ina4e na 2r0 mqst0 6te p0stavq Pl0vdiv i na 3t0 Varna - sy6t0 mn0g0 krasivi grad0ve! :P

IdontGiveaFuck
11-01-2005, 14:49
Пловдиввв :D
Супер много го обичам тва градче :D

LunaTriCk
11-01-2005, 17:31
Варна естественно...без голямото синьо не мога...

{LiNa}
11-12-2005, 15:19
Еммм Пловдив ... най-много си ме радва :D

Bor4e Kamenoski
11-12-2005, 16:03
Най-много ми харесва Русе, не само защото съм от там, но и защото градът обективно си е много красив, с много хубава стара архитектура, много зелени площи и хубави прави улици, хубави момичета и т. н. Живея в София и донякъде ми харесва, но задръстванията и навалицата по улиците не са ми много по сърце. А от градовете в чужбина най ме кефи Букурещ!

teenkopele
11-12-2005, 18:32
Ми аз съм от София и яко си ме кефи...има си всичко,има яки мадами..абе всичко е на 6!
Но миналата година и тази година ходих във Видин и останах супер изненадан...ВЕЛИК ГРАД... :lol:

lina15
11-12-2005, 19:47
Sofia i Pleven(ako stava vupros za bg. grad)

UnderTheW{}rld
11-12-2005, 19:50
София винаги ме е радвала, но включвам и Варна(все пак съм от там:lol:)

sherry
11-12-2005, 20:35
Varna,Sofiq,Haskovo,Tarnovo :D

Tedka-Medka
11-12-2005, 21:31
Търново..
защото купона е на МАХ!

worthy
11-12-2005, 22:13
plovdiv-sviknala sam.pak i ima mnogo qki mesta :lol:

SummeRLove08
11-13-2005, 02:58
София!От там съм и най-ме кефи!Както казаха всичко си имаме и е на 6! :D
Много ми харесва и Варна.Обичам морето,вълните,атракциите, АГАЗИНИТЕ :lol: природата...Доста често ходя там.Била съм и в Сандански и там ме кефи.Абе изобщо България има златна природа и не бих я заменила за НИКАКВА друга :!: :!: :!:

NeNaSiTnA_TA
11-13-2005, 11:06
Varna e naistina strahoten grad,sa6to i Plovdiv i ne posledno mqsto moq roden grad Haskovo!

priti_kiti
11-13-2005, 13:33
Ruse :arrow: za6toto sam prekarala tam detstvoto si do 11 godini
Varna :arrow: moqt ideal za grad
Sofia :arrow: za6toto taka ili ina4e jiveq tam...