PDA

View Full Version : Как да отида на лекар?



Анонименн
09-30-2005, 20:08
Знам че имам проблем с пениса фимоза ли както се казваше ама ми е тапо да кжа "Майко като бих чикий и не ми се забелва" та има ли некж по анонимен на4ин да оптида. И влияе ли фимозата на размера
бЛагодаря

lainagovna
09-30-2005, 20:15
q kaji kvo be6e fimoza 4e nese se6tam?

Майка ти
09-30-2005, 20:19
Хм, не би трябвало да имаш, т.е. днешните майки знаят какво е фимоза и как да я предотвратят.
Отиваш на хирург, там ще ти кажат какво да правиш.

Xaralambi
10-01-2005, 07:44
Просто не й казвай!
Като бях по-малък мислех, че имам венерическа болест и отидох на няколко лекари без мама да знае.

Оказа се, че имам проблеми с бъбреците. 8)

Neko_Dream
10-01-2005, 10:24
Ами отиващ в най-близката поликлиника, търсиш някакъв лекър, з апредпочитане мъж и го питаш: "Имам проблем там долу" /примерно/ и той би-трябвало да те попита какво точно, ако се срамуваш да му кажеш го попитай с какъв лекар точно трябва да се консултира.

А проблема на момчето е, че кожичката му се е срастнала с главата. Ако си в ранна възраст, няма никакви проблеми оправясе без операции или нещо такова. Но определено при лекар. Действай смело, и нека силата бъде с теб!

10-02-2005, 17:23
Абе ако си малък не е проблем.на мене на 2 годинки са ми цепили пацока,но ако си 16 годишен примерно си е шитец.
Кай на колко си години

10-04-2005, 05:41
Nезнам тука ли трябва да питам за това ако не съм уцелил мястото много се извинявам,то даже проблема ми нее свързан с болест.Значи приятелката ми си направи тест за бременно просто еи така понеже последните пъти секса на голо и теста покажа положителен тя не си е правила тест до ся и незнам до колко е верен а другото което е че аз не съм свършвал в нея :? .Кажете от тука ся какви са вариантите,какво може да се направи,като имате предвид че още няма и 2 седмици от както сме почнали на голо.

п.п. и пак се извинявам ако не съм уцелил темата

Neko_Dream
10-04-2005, 18:19
ам... отидете на лекар? Вземете си още един тест!!!
То това става за 1 седмица, а резулатата може да си чакате и 9 месеца и ще видите :) Може и да са близнаци... Та определено се посъветвай с лекарска помощт!!

10-12-2005, 09:55
Кажете мога ли директно да ида на кожен доктор без да минавам пре жп-то,щото ме е срам,жп-то е семейна приятелка на наште?