PDA

View Full Version : Имам въпрос относно "френската любов"



Xaralambi
10-01-2005, 06:22
Добър ден на всички!

Вчера вечерта направих една простотия, която ще остане неприятен спомен за мен дълго време. Бяхме с едно момиче в парка и аз й дадох да го види...

Тя явно го разбра като намек и ми направи свирка.
Цяла сутрин търся в нет-а, какви болести могат да се предадат по орален път, но не намерих нищо, което да ме интересува.

Искам да ви помоля да ми дадете линк.

SanDRo
10-01-2005, 06:53
почти всички болести, които можеш да ги хванеш по вагинален път, можеш спокойно да ги лепнеш и по орален, ама шанса да си попаднал на някоя чак пък толкова заразена на тази възраст не е много голям, и аз веднъж под влияние на алкохола направих такава грешка, ама да чукнем на дърво още нямам признаци за няк'ва болест :)

Xaralambi
10-01-2005, 07:25
Мерси за отговора!

Котката ме събуди към 4.30, за да я нахраня и до сутринта в полусъние напрягах мисъл да се сетя клоко гаджета е имала тя преди. Съученици сме и това улеснява нещата. Досега тя е ходила с двама, за които съм сигурен, че са били девствени преди връзкита си с нея, а за други двама не съм, защото са от по-малкия випуск.

Намекна за възраста. Тя е на 18, аз скоро ще стана пълнолетен също след две седмици.

Не знам, кое е по-добре. Да се заведа при личния, който да ми даде направление за венеролог или да изчакам?

Другият проблем е психически. С този акт аз се "измърсих", бях против френската любов и още съм!
Пък и при нея няма начин да се предпазиш от болести...

10-01-2005, 08:54
и що си против френската любов?
пък и при нея има как да се предпазиш от болести-презерватив :roll:

Neko_Dream
10-01-2005, 10:19
Добре, бих казал че устата се чисти сравнително по-често отколкото ам.. асука-та ;) Хората са измислили четка за зъби и паста за зъби. Не би трябвало да има проблеми. Можеш да лепнеш нещо толкова, колкото и когато се целувате с език. А пък френската любов е нещо много приятно, ако приятелката ти прави такива удоволствия, знащи иска да те направи щастлив /поне за момента/ Помисли си честно: на теб хареса ли ти? Не като морално, а по-скоро като чисто примитивно усещане. Поговори с нея затова, вместо с нас. Тя най-добре ще ти отговори.

Xaralambi
10-01-2005, 18:03
Мерси, че спомена затова!
Цялата трагедия се състои в това, че тя много ме харесва, а аз нея не. Знаех, че ме харесва и има желания към мен и се възползвах от нейната слабост без да имам същите чувства. Тя ме иска, а аз нея не! Влюбен съм в друга. :( Единствено ме интересува секса от нея.

Причината да пусна темата е, че съм до известна степен ипохондрик, качество наследно от баща ми. Не мога да си представя, че може да съм заразен с нещо, че вече съм дал "нещо" и съм се подложил на риск, който да застраши моето здраве и съществуването на децата ми.

В Понеделник даже възнамерявам да дам сперма за изследване!

Neko_Dream
10-01-2005, 18:44
Е щом е само заради секса не ти е толкова гадно? Попринцип е много лошо това, което правиш. Но аз или който и да е в този форум не може да те накара да направиш по друг начин от това, което ти самият искаш - можем само да те посъветваме. Моя личен съвет е, да и кажеш всичко, надявам се тя да те разбере. И после да поговориш с твойта любов и кой знае може да стане нещо м/у вас. Следвай сърцето си, а на онова м/у краката.

vra4ka
10-01-2005, 19:12
Аве спокс сичко ти е наред
От един път нищо няма да ти стане,особено като тя не е спала с много момчета :wink:

Xaralambi
10-02-2005, 10:29
Проблемът е, че свирки мисля, че е правила и на други и затова се притеснявам да не съм пипнал нещо от нея.

vra4ka
10-02-2005, 18:26
Проблемът е, че свирки мисля, че е правила и на други и затова се притеснявам да не съм пипнал нещо от нея.
Ми глей има възможност,но ако не са толкова много не се притеснявай :wink: