PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: как да я върна отново ?



Ruff Ryder
10-01-2005, 09:25
Вижте хора
направих ужасна грешка в живота си :cry:
Нараних момичето което обичам повече от всичко на този свят,
нараних я СТРАШНО МНОГООООООО и не сам я молил за прошка щото 100% няма да я получа,
отчаян съм,искам да върна времето назад но немогаа :cry: .
Какво да правя,кажете ми МОЛЯ ВИИИИИИИИ
няма смисал тоя живот без нея,как да я върна отново като тя няма да ми прости,
помогнете ми че сам толкоз отчаян че нищо чудно да извърша още някоя глупост за която да съжелявам после :cry:

Moderated by I don't know Who I am
tochka 7 ot prawilnika !!!!!

Neko_Dream
10-01-2005, 09:29
първо се успокой, а после кажи какво точно се е случило. С какво си я наранил?

ZAZZZI
10-01-2005, 09:29
razkaji malko po podrobno kakvo se e sly4ilo de

10-01-2005, 09:32
Ne moje da bade6 siguren,4e tq nqma da ti prosti.I tq e 4ovek i ima sarce,i ako te obi4a 6te prosti..no samo ako znae6 kak da poiska6 pro6ka!Estestveno i ako q zaslujava6..v koeto ne sam obedena,za6toto nemoje da q obi4a6 pove4e ot vsi4ko i da q narani6 tolkova mnogo!Nqma6 pravo!I ako naistina si sgafil seriozno,moje bi ne zaslujava6 pro6ka..no vinagi ima vtori 6ans za tezi koito izpuskat parviq..
Deistvai!

druuf
10-01-2005, 09:33
с бръснарско ножче :lol: :lol: :lol:

sherry
10-01-2005, 09:41
Говори с нея :!: Кажи и,че съжаляваш и ,че си осъзнал грешката си.
Дано те разбере.Занапред бъди по-внимателен.Най-много боли когато бъдеш наранен от човека,когото обичаш най-много.
Дано ти прости.Задължително говори с нея!И не прави глупости!
Успех!

DeziRe
10-01-2005, 09:59
Kakvo to4no si napravil razkaji ni podrobno za da ti pomognem...

Ruff Ryder
10-01-2005, 10:00
как да ми прости
вижте кво и написах :cry:

PISNA MI VE4E
GRE6KA LI,DA GRE6KA E
OBI4AM TE NO TOVA VE4E NE MOJE DA PRODALJAVA,
POSTOQNNO ME LAJE6,I TOVA SI LI4I
ZA6TO MI KAZA ONEQ DUMI,NE TRQBVA6E
I AZ TAPAKA SE PODLAGAH :@
TI NE SI NO6TO OSOBENNO OT EDNA KU4KA
KVATO E I VANQ
NO TQ PONE PRAVE6E MN POVE4E NE6TA ZA MEN,
KAKVO DA IZBROQVAM,PROSTO KATO SE SETI6 4E SI MI ZVANNALA SAMO 3 PATI
KVO DA GOVORIM
NI6TO NE MI KAZVA6
KRIE6 NE6TA OT MEN,TVA NE E LUBOV,I MEJDU DRUGOTO VANQ Q OBI4AM VSE O6TE I 6TE NAPRAVQ VSI4KO VAZMOJNO DA Q PROMENQ,A TI.......KVO DA TI GOVORQ,STAVA6 SAMO ZA SEX,NEZNAE6 KVO E LUBOV,SAMO SI VAOBRAZQVA6
TAKA E
IMAM DRUGA PO6TA VE4E,OT UTRE SAM S DRUG NOMER,DOMA6NIQ E SPRQN,V MIRK IMA6 IGNORE NA GLAVNOTO IP,TAI 4E SAMO ENO 6TI KAJA,ZBOGOM
KVO SE IZLAGAH I AZ S TEBE,TA TI SI SAMO NA 14 KVO 6TE RAZBIRA6 OT LUBOV,
VARI TAM PO KUPONITE DA TE EBAT PO TRIMA 4ETERIMA NAVEDNAJ,I POSLE PAK RAZPRAVQI "6TO GOVORQT 4E SAM KU4KA I T.N....."
6TI KAJA 6TO
ZA6TOTO SI TAKAVA
I S DARJANIETO SI S DRUGITE GO POKAZVA6,
IZLAGAH SE,IZOB6TO NE SAM ME4TAL ZA MOMI4E KATO TEBE,VSI4KO BE6E ZAGUBA NA VREME,DOBRE 4E NE SPAHME,6TOTO TVA 6TE6E DA E OGROOOOOMNA GRE6KA,NE EBE ZA TEBE,MOI6E PONE DA NE KRIE6 NI6TO,KOI ZNAE O6TE KVI RABOTI IMA,AE KVO DA GOVORQ,ena malka kurva si,moga samo da te sajelqvam,
6te si kaje6 sigurno 4e tva sa gluposti deto ti govorq AMA NE,osuznai jivota si,i kato se promeni6,koeto sigurno nqma da e skoro,moje6 da me potarsi6,no samo za da si pogovorim,ni6to ne moga da imam s tebe ve4e
TRUDNO 6TE 6E ZABRAVQ,NO 6TE TE ZABRAVQ !!!!!
I DRUG PAT OBI4AM TE NQMA DA KAJA,
ZBOGOM KURVOOOOOOOO


защо съм такъв гаден човек :cry: не искам да съм такъв,ама как да се променя ;(((
btw няма нищо вярно от написаното в писмото ;(((
кво да праяяяяяя помогнете plssssssssssssssssssssss :cry:

Neko_Dream
10-01-2005, 10:07
Еми, не си гаден човек. Просто ти е писнало тя да те разиграва. От това което си написъл ми изглежда, че тя е виновната тук, но и ти не трябваше да казваш такива работи де :)
Пробвай да поговорите утре очи в очи, а не да си пишете емейлчета. Събери сила и и го кажи това в лицето. Е, надявам се, че ще се лишиш от някой неприлични изрази. В една връзка най-важното е да си говорите отворено, за това кой какво мисли. Ако другият не е съгласен с твойто мнение, еми не сте създадени един за друг и ще е време да търсите някъде другаде. Бъди себе си :)

ZAZZZI
10-01-2005, 10:18
abe ako tva mi go kaje6 na mene ili mi go napi6e6 po po6tata kakto e v sly4aq az li4no mn bih se zasegnala i trydno bih prostila.
pogovori s neq.kaji i istinata 4e tova koeto si go napisal ne si si go mislil ili ne6to ot sorta.ako naistina te obi4a 6te ti dade 2-ri 6ans

IdontGiveaFuck
10-01-2005, 10:19
Мисли преди да действаш :D :D
Никой не те е карал да го пишеш тва :D
Ако тя иска,поговорете. :D

Апчих! :shock:

RoSsY88
10-01-2005, 11:43
Да наречеш момичето,което обичаш,че е курва - тва е огрмона грешка.Мене някое момче,да ме нарече така и край никога няма да му простя и да ме види пак!Отиди и говори с нея...и за всичко има прошка,никога не казвай никога :) Ти ко я заплашвам,че няма да те види,че си и дал игнор...абе човек,знаеш ли тя колко страда в момента.Отиди и поискай прошка в очите!

LP_girl_14
10-01-2005, 12:21
Бъди искрен с нея!Отиди и я помоли за прошка,кажи й че съжаляваш,че си бил ядосан и наистина не мислиш тва дето си й го казал.Ако си откровен с нея и осъзнаваш че си постъпил мноу гадно и се разкайваш за думите си,тя ще усети тва и ще ти прости :!: Може би се нуждае от малко време за да позабрави тва дето се е случило,щото ако веднага отидеш при нея сигурно ще ти се разкрещи ,ще почне да те обижда или пък няма да ти говори въобще.Разбери я -в момента тя е много наранена и вероятно доста си я засегнал с думите си.Така че изчакай малко да й поотмине разочарованието и яростта и говори с нея.Не се предавай толкова бързо и не се отчайвай.Няма невъзможни неща.Но ако ти прости не я обиждай никога повече,защото ако повториш грешката си,наистина ще я загубиш завинаги:!: Успех! :wink:

SAXY_BABY_GIRL
10-01-2005, 12:25
LP_GIRL_14 ti oshte li se machish da pumagash...

LP_girl_14
10-01-2005, 12:46
LP_GIRL_14 ti oshte li se machish da pumagash...

ми да!Още правя отчаяни опити да съм полезна с квото мога,само че понякога е доста трудно някой като адски е объркал нещата и после да моли за помощ! :roll: За тва хора,преди да правите глупосто помислете малко :!:

avrora
10-01-2005, 13:23
Ами щом няма нищо вярно в писмото защо и го написа? Честно казано мн добре те разбирам, защото и мене като ми кипне и пиша какво ли не!!!

Не бъди толкова сигурен че няма да ти прости! Опитай! Ако наистина имаш силни чувства към нея - ще успееш. Но ако дори и капчица от нещата написани в тва писмо са истина - сигурен ли си че искаш да си с тва момиче? Ако все пак искаш - иди и и се извини. Ако нещо ще става - ще стане. Ако не - значи така е трябвало да стане. Но не се отказвай лесно :)

CROWFISH ^_^
10-01-2005, 13:26
еми ти го каза-пове4е няма да я потърси6,няма да и каже6 "оби4ам те",6те я забрави6...
аре направи го де...
еми да-ако бях на мястото на това моми4е няма да ти простя..а ако е това,което си описал в писмото-може и да го направи... :?
ма 6те бъде по-кофти,ако си оправите отно6енията :?

California
10-03-2005, 19:21
emi ako tq e takava kakvato q opisvash edva li ima smisul da sujalqvash za neshto ili puk da se qdosvash che si q zasegnal i nqma da ti prosti :? :roll:

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
10-03-2005, 20:09
oo sajalqvam,no nqma6 po4ti nikvi 6ansove!ako mi kajat ne6to takova na men...

RoSsY88
10-04-2005, 06:46
oo sajalqvam,no nqma6 po4ti nikvi 6ansove!ako mi kajat ne6to takova na men... и аз съм на тва мнение...

bebe`16
10-04-2005, 06:55
oo sajalqvam,no nqma6 po4ti nikvi 6ansove!ako mi kajat ne6to takova na men... и аз съм на тва мнение...

и аз също ви подкрепям.след такова писмо...

01-07-2006, 20:42
oo sajalqvam,no nqma6 po4ti nikvi 6ansove!ako mi kajat ne6to takova na men...

LiLeNcEtOoO
01-07-2006, 21:19
mnogo si britelen kak moje da kaje6 4e q obi4a6 i 4e tva e lubovta na jivotati i su6tevremenno da q narani6 taka ako tova momi4e ima kapka dostoinstvo ne bi ti prostilo i kakto ti sam kaza ne zaslujava6 pro6ka kak bi se po4uvstval ti ako nekoq se otnese taak steb kofti nali? ami misli predi da napravi6 ne6to jal mi e za teb !!!!!!!!!!!!

SweetBunny
01-07-2006, 21:46
Ako mnogo te obi4a, 6te ti dade o6te edin posleden 6ans, i ti trqbva da i bude6 mnogo blagodaren, 6toto momi4eto napravo trqq da te obojava, 4e da ti prosti, i ako go napravi i 6tom kazva6, 4e tq e golqmata ti lubov - zna4i nikoga pove4e ne trqbva da q naranqva6 i da q kara6 pak da strada :wink:


P.P. ili moje bi su6toto momi4e napravo go napsuva i to dosta brutalno....predi nqkolko dena :x

Ice_Queen
01-09-2006, 08:33
oo sajalqvam,no nqma6 po4ti nikvi 6ansove!ako mi kajat ne6to takova na men... и аз съм на тва мнение...

и аз също ви подкрепям.след такова писмо...
Лелееее абе човек,ти луд ли си ???? Как очакваш след такова писмо ,тя да ти каже:ОО спокойно,аз ти прощавам,к`во толкова си казал?!!"Не аз лично не те разбирам,в каквато и агония да си бил,колкото и да ти е било гадно,каквото и да ти е направила АКО НАИСТИНА я обичаш-никога не би трябвало и да си помислиш тези неща!!!Още повече ако не са верни!!!!!!!!!!!!!
Аз не виждам какво може да направиш...а ако все пак след МНОГО усилия тя ти прости -Дано се осъзнаеш .( а дори все пак тя да е такава каквато я описваш в писмото,пак казвам-ако я обичаш,ще я приемеш такава и ще се опиташ да и "помогнеш" ако смяташ че има проблем!!!) :evil: