PDA

View Full Version : устните...



replay
10-01-2005, 11:13
За жалост, това не е тема за устните, които целуваме, а за тези долу...
На 16 съм, имам сериозно гадже, с което сме заедно от 16 месеца. Правим секс от ноември миналата година и досега не е имало проблеми. Но след като през юли бяхме на море заедно, започна да се случва нещо, което ме притеснява. Преди да заминем си купихме презервативи от София. Взимаме се "Sure" и сме доволни от тях - тънки са, здрави. Тези, които бях взела, бяха черни на цвят. Досега ползвахме съвсем обикновени - без цвят, мирис или релеф. На морето го правихме и ползвахме кондомите. Нямаше проблеми. Върнахме се в София и имахме няколко акта, след които срамните ми устни се подуваха страшно, ставаха червени, явно изпълнени с кръв и изпитвах ужасен дискомфорт, докато ходех. Използвахме остатъка от презервативите от морето. Предположих, че може да имам алергия към оцветяващите пригменти, но нищо не разбирам все пак. Получава се така все по-често при по-постоянно триене в тази област и е много неприятно. Засега не правим секс. И двамата много се притесняваме за това, което ми се случва. Още не съм отишла на гинеколог, защото ходих на работа, а сега и училището...Търсих из разни книги, дори и списания и интернет, но не намерих нищо конкретно. Мисля, че е някакъв вид венерическа болест, защото напоследък вагината ми отделя бяло течение, което е с натрапчива миризма и имам сърбеж по вътрешните устни... Пиша всичко това, защото се надявам да има някой, който да ми каже горе-долу за какво става въпрос или поне да ми препоръча специалист. (Не мога да се обърна към майка ми, защото тя е в неведение за половия ми живот.) Благодаря предварително и мерси за вниманието!

pinK_Baby
10-01-2005, 11:32
Търсих из разни книги, дори и списания и интернет, но не намерих нищо конкретно. Мисля, че е някакъв вид венерическа болест, защото напоследък вагината ми отделя бяло течение, което е с натрапчива миризма и имам сърбеж по вътрешните устни...

По това,което казваш най-вероятно си хванала някаква инфекция...Не е задължително партньора ти да е бил болен и от него да си се заразила...Примерно гъбичките...Може да ги получиш по хиляди начини...Съветвам те незабавно да отидеш на гинеколог,а е добре и приятеля ти все пак да си направи някакви изследвания

Ive70
10-01-2005, 12:19
Ima6 gubi4ki ot moreto. Vurvi na lekat i 6te ti predpi6e mehlem. A ako ne ti se hodi kaji az 6te ti kaja kakuv za6toto sum go polzvala. No sled kato polzva6 mehlema nqma da ti mine i 6te trqbva da si slaga6 vutre globuli-tova sa malki hap4eta ot koito 6te ti mine

Г0ст
10-01-2005, 12:29
Търсих из разни книги, дори и списания и интернет, но не намерих нищо конкретно. Мисля, че е някакъв вид венерическа болест, защото напоследък вагината ми отделя бяло течение, което е с натрапчива миризма и имам сърбеж по вътрешните устни...

По това,което казваш най-вероятно си хванала някаква инфекция...Не е задължително партньора ти да е бил болен и от него да си се заразила...Примерно гъбичките...Може да ги получиш по хиляди начини...Съветвам те незабавно да отидеш на гинеколог,а е добре и приятеля ти все пак да си направи някакви изследвания

Neko_Dream
10-01-2005, 18:51
Защо хората тук се страхуват от лекарите? Знам, че е по-лесно някой да ти каже какво да правиш, но сега от къде ще знаеш, дали е истина това което казват. Всеки човек е различно устроен, лекарите знаят това. Те нак-добре ще преценят какво ти е. Това им е работата. Отиди на лекар!

vra4ka
10-01-2005, 19:02
Глупости това не са гъбички!
Най-вероятно имаш някаква алергия не задължително да е от празервативите!
А да питам само ти сега като не правиш секс пак ли е същото положение :wink:

Xaralambi
10-01-2005, 19:12
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=18820

replay
10-02-2005, 19:01
Защо хората тук се страхуват от лекарите? Знам, че е по-лесно някой да ти каже какво да правиш, но сега от къде ще знаеш, дали е истина това което казват. Всеки човек е различно устроен, лекарите знаят това. Те нак-добре ще преценят какво ти е. Това им е работата. Отиди на лекар!

Знам си, че трябва да отида на лекар; просто нямам време в близките дни и имах нужда да от съвет по темата и да споделя, пък току виж някой (поне) ми изясни за какво става дума(ако има запознати)...Мерси за всички отговори!
vra4ka, и без секс се получава така - както споменах, имам сърбеж и понякога като се почеша, дори и внимателно, става нещо подобно като споменатото в първият ми пост, но в по-лека форма... :? Абе въобще....... (Все пак като разбера какво ми е, ще ви кажа.)
Благодаря за мненията! Хубаво е, че го има този форум!
Живи и здрави! Ай! :wink:

wanted`f
10-08-2005, 08:37
И аз имах подобен проблем,болка,сърбеж и промяна в бялото течение.Мислих да ида на лекар,обаче казах на майка ми и тя ме успокои.Оказа се,че е кандидоза-получава се при взимането на антибиотици..ако си била болна или нещо такова... :roll: ...