PDA

View Full Version : kak se darjat "oTvOreNite"?



ah az
10-01-2005, 12:13
kak razpoznavate kato vidite 1 4ovek dali e po-nahakan ili sviti4ak? kak se darji edin otvorko,kakvo pravi,kak govori,kak izglejda? vie samite otvoreni li ste? i kak moje6 da stane6 takav,ako ne si? ai 1ox ;)

machoka
10-01-2005, 12:17
Общо взето най-'отворените'са въздух под налягане. А тези, които не са им викам "селски тарикати" - Надупили 300 вата в 20 годишна жигула с тъмни стъкла, която не може да върви, но за сметка на това се чува от километър, сложи ли яке менте на Дизел за 30 лв и ... гъзарите на квартала.. :lol: :wink: :wink:

Смях на парцали..

MaD_CaT*
10-01-2005, 12:52
Отворко...хммм..
МИ...като видиш един човек да давa мнението си по какъвто и да е въпрос...дори и да не е прав... да настоява на своето..да се меси в разговорите на другите, пак каТО налага своето..знаейки,че е прав във всяка една ситуация...
-който се отваря на другите.. т.е. хвърля накакви тъпи подмятания.. с цел да нарани,обиди друг..мислейки,че е нещо повече от него...и знае,че нищо няма да му oтвърне ,пък и да го направи ,предварително се е заредил с речник от 1000 просташки израза "за затапване" ..и знае..че пак ще изпъкне с простотията пред "своите хора" ...другите овце...
Тва е според мен пример за един отворко :!:
Аз определено не съм представителка на това стадо(стадо,защото вече станаха малцинство)...и да добавя..такива хора избиват комплекси...като нямат с кво друго да изпъкнат...те се изтъкват с някви заучени фразички...Не ти трябва да ставаш такъв!Нека другите те уважават заради това,което си !

IdontGiveaFuck
10-01-2005, 12:53
Аз съм много свитичка :shock:
Па разпознават се.Ма ся не ми се пишат романи :D

Стеснителната
10-01-2005, 13:13
Ми начи отвореняците се возат в голф МК2 на газ - тъмните стъкла за 5 лева задължително, лепенката REMUS на задния джам - а вместо ремус отдоло се подава обикновен ауспух (без гърнета естествено) с бурия от кюнеца от на баба "раховеца" :lol: якенцето не е на Дизел ами е на ХАрисон (рацерско 8) ) има сини диодчета в фаровете както и в пръскалките за чистачките, седалката дръпната максимално напред и погледа злобен и ниско под волана, волана се държи с лявата ръка като респективно рамото се подава през джама, а с дясната ръка се стиска скоростния лост (поне 3 пъти по силно от волана) кара се бавно бавно като от време на време се форсира двигателя за да се създава илюзията на "мощна" кола :lol: и като мине готина мацка се цъка бибитката.

kiss_you
10-01-2005, 15:15
Kazano nai-prosto:
otvoreni-tezi koito obi4at da sa srad mn hora i da sa centar na vnimanie /i uspqvat/
zatvoreni-tezi koito po gi e sram ili pak prosto ne iskat tva po-gore
:D :wink: :D

MaCeTo_
10-01-2005, 15:44
Ми тва човешкото държание е много странна материя...Например ти можеш да изглеждаш безупречно,да се държиш така,да си мил,любезен,отворен към нови запознанства (без да си надменен) и някои да го изтълкуват човека като "надут отворко"...аз лично им правя евала на такъв тип хора.Обаче,да ми се фукаш без причина и да се правиш на абсолютен идиот тип : Не ми пука от нищо,ей тва за някои може да е много култово,ама за мене си е чиста простащина :lol: Тъй че различните хора тълкуват различно тия понятия като "отворко" и "затворко" :lol:

BABY_SEXY_GIRL
10-01-2005, 19:47
Разбирам от вирнатата глава във въздуха! :evil: Както Васко каза - въздух под налягане :lol: Иначе по-нататък си проличава по начина на говорене (по-точно хвалене, изтъкване), опитват се да привличат вниманието...освен това са готови да обиждат за да са номер 1, което за мен си е чисто избиване на комплекси :roll: От цялата работа единственото хубаво е, че като си надут следователно си много нахален, а това адски много трябва за живота като цяло :?

chupacabra:)
10-01-2005, 19:52
отворен човек - непукист

MaPuXyaHa
10-01-2005, 19:58
ИЛИ КАЗАНО ПРОСТО С ДВЕ ДУМИ "СЕЛСКИ ПИЧ"

FlowerinesS
10-01-2005, 20:10
ИЛИ КАЗАНО ПРОСТО С ДВЕ ДУМИ "СЕЛСКИ ПИЧ"Или пък Селски Бек :)))

MaPuXyaHa
10-01-2005, 20:16
ИЛИ КАЗАНО ПРОСТО С ДВЕ ДУМИ "СЕЛСКИ ПИЧ"Или пък Селски Бек :)))Няма значение то се подразбира!!

VaderDaRapper
10-01-2005, 21:21
ИЛИ КАЗАНО ПРОСТО С ДВЕ ДУМИ "СЕЛСКИ ПИЧ"Или пък Селски Бек :)))
В дискотека селски бек върти гьобек,
путка руса цицките си друса,
посипахме ги сичките с дъжд от куршуми,
неам рими, неам думи!

LiNkiN4eTo
10-02-2005, 08:25
еми стоите си задръстеняци тогаа

machoka
10-02-2005, 09:12
еми стоите си задръстеняци тогаа

.. каза отворената какичка и ни за***ба всички 'сдухльовци' :lol:

DeSsi
10-02-2005, 09:21
еми стоите си задръстеняци тогаа

.. каза отворената какичка и ни за***ба всички 'сдухльовци' :lol:

Хааха намля я ;) Браво. Линкин4ето е пример за едно отворено ( нахакано) дете.
Тъй наречените отворковци са надуфки без покритие,гледат другите от високо като си мислят че са нещо повече и винаги искат да са център на внимание дори когато изглеждат СМЕШНИ

LiNkiN4eTo
10-02-2005, 10:19
хахахахах
хуу ве ако не си отворко къф си а? machoka? DeSsi?
предпочиташ цял живот да седиш на първия чин сам и да мълчиш ли?много ясно че тряя да си отворен , тряя да имаш определено самочувствие и да си правиш квото искаш , без някой да може да ти каже нещо!!!веднъж живееш бе човеко , ко искаш, винаги да си свития , сдухания , преебания , мълчаливия и още къф ли не...
живей с мисълта че ти си номер едно и няма друг като теб!!!
кво да напрая ся че тука повечето сте депресирани сухари а??

machoka
10-02-2005, 10:57
Приятелко,

Мълчанието по някога казва повече, от колкото най-надутия комплексар. Многото приказки само могат да те изложат, в този смисъл мълчанието е символ на помъдряване.


живей с мисълта че ти си номер едно и няма друг като теб!!!
Така, така. Това е нож с 2 остриета. Принципно така трябва да живее един супер амбициозен човек, но често границите на прекалената амбиция и прекаленото самочуствие се размиват. А когато то е без покритие - тогава ставаш въздухар, смешник в очите на мълчаливите, но умни и прозорливи!

А ако си мислиш, че да мълчиш и да не се дуеш те прави сдухан и смотльо, то тогава съжалявам, че може да се окажеш толкова ограничен човек :wink: :D

Sinister_Doll
10-02-2005, 11:45
Namira6 strahotna kompaniq sus strahotni hora, po4vq6 da se kefi6, da si ligavi6, za se zabvlqva6, da se durji6 kato izlqzul ot 4- ti kilometur, da govori6 silno, za da si sigurna, 4e nqma 4ovek, koyto da ne te e 4ul... Da ima6 qki parcali, qk grim, qk telefon, abe se6a6 se.... Da se ebava6 s drugite, da se podigrava6 s zadrustenqcite... Da se zapoznava6 nalqvo- nadqsno s hora, 4iito imena ne pomni6, no gi pozdravqva6 kato gi vidi6 i dr si mislqt "WOW! Taq macka poznava vsi4ki, be!" Da ima6 strahotno samo4uvstvie , da si nadmenna... I eto! Ve4e si POPULAR! Privetstviq i dobre do6la v stadoto!

SisTeR`oN`MaXa
10-02-2005, 12:37
еми стоите си задръстеняци тогаа

.. каза отворената какичка и ни за***ба всички 'сдухльовци' :lol:
:lol: :D XAxaxaXAX :D AXaxaXAXAXA :roll: :wink: XaxaXAXax

LiNkiN4eTo`
10-02-2005, 13:09
Приятелко,

Мълчанието по някога казва повече, от колкото най-надутия комплексар. Многото приказки само могат да те изложат, в този смисъл мълчанието е символ на помъдряване.


живей с мисълта че ти си номер едно и няма друг като теб!!!
Така, така. Това е нож с 2 остриета. Принципно така трябва да живее един супер амбициозен човек, но често границите на прекалената амбиция и прекаленото самочуствие се размиват. А когато то е без покритие - тогава ставаш въздухар, смешник в очите на мълчаливите, но умни и прозорливи!

А ако си мислиш, че да мълчиш и да не се дуеш те прави сдухан и смотльо, то тогава съжалявам, че може да се окажеш толкова ограничен човек :wink: :D
само не знам защо конкретизираш!
аз говоря принципно , а ти защо конкретизираш ????

SanDRo
10-02-2005, 13:14
123

aBeP4eTo
10-02-2005, 13:18
хахахахах
хуу ве ако не си отворко къф си а? machoka? DeSsi?
предпочиташ цял живот да седиш на първия чин сам и да мълчиш ли?много ясно че тряя да си отворен , тряя да имаш определено самочувствие и да си правиш квото искаш , без някой да може да ти каже нещо!!!веднъж живееш бе човеко , ко искаш, винаги да си свития , сдухания , преебания , мълчаливия и още къф ли не...
живей с мисълта че ти си номер едно и няма друг като теб!!!
кво да напрая ся че тука повечето сте депресирани сухари а??

Аз пък за разлика от вас ще подкрепя Линкито. Ми права е! Трябва човек да е нахакан и отворен за да успее в живота. Е това не значи да се набираш на всеки срещнат ама не трябва и да се оставяш на никои.
Всеки си е уникален и трябва да си има самочувствие и да се чувства свободен да каже каквото си иска и на когото си иска и това не те прави "оборотен" всъщност това понятие "оборотен" за мене не съществува. Просто разните комплексарчета които искат да се издигнат в обществото наричат "газарчета" и "оборотни" хората на които искат да приличат. Повечето приказват от яд.
Да вярно, че има разни глупави 14-15-16-17 годишни пишлемета които сложили по един дебел ланец и ходят и се хвалят с успехите на родителите си, но те са просто смешни.

Златко Баретата
10-02-2005, 13:19
da wi prudna na liceto na vsichkite otvorkovci vi chupa nosovete, mno me draznqt ei takiva nekav kalvach i mi se pravi na otvoren i kato mu chuknesh edna mekica i dotam...
Е са ти са прайш на отворен !

SanDRo
10-02-2005, 13:27
123

LiNkiN4eTo
10-02-2005, 15:05
da wi prudna na liceto na vsichkite otvorkovci vi chupa nosovete, mno me draznqt ei takiva nekav kalvach i mi se pravi na otvoren i kato mu chuknesh edna mekica i dotam...
личи си колко си захапал мисълта...

The Goodbye Girl...
10-02-2005, 15:15
Това определение е много странно. И освен това винаги е в негативен смисъл. То всъщност не изразява някакви кои знае какви лоши черти, а тяхната прекалена натрапеност. Защото не е лошо човек да търси някакъв вид внимание, но не постоянно и с цената на всичко. Не е лошо човек да изглежда добре и да носи бижута, но не и в огромни размери и количества от тях. Нито пък е лошо да имаш самочувствие, но не и когато това самочувствие надхвърля възможностите ти и отхвърля другите като по-'смотани'. Така че за мен да си отворен означава да преувеличаваш себе си, действията, думите си и да търсиш непрекъсната изява навсякъде.

SanDRo
10-02-2005, 15:51
da wi prudna na liceto na vsichkite otvorkovci vi chupa nosovete, mno me draznqt ei takiva nekav kalvach i mi se pravi na otvoren i kato mu chuknesh edna mekica i dotam...
личи си колко си захапал мисълта...
aide duhai...

pinK_Baby
10-02-2005, 16:34
Това определение е много странно. И освен това винаги е в негативен смисъл. То всъщност не изразява някакви кои знае какви лоши черти, а тяхната прекалена натрапеност. Защото не е лошо човек да търси някакъв вид внимание, но не постоянно и с цената на всичко. Не е лошо човек да изглежда добре и да носи бижута, но не и в огромни размери и количества от тях. Нито пък е лошо да имаш самочувствие, но не и когато това самочувствие надхвърля възможностите ти и отхвърля другите като по-'смотани'. Така че за мен да си отворен означава да преувеличаваш себе си, действията, думите си и да търсиш непрекъсната изява навсякъде.


Съгласна съм...Всичко е хубаво,когато е в нормални и подходящи количества... :)

Dharma
10-02-2005, 16:36
kak razpoznavate kato vidite 1 4ovek dali e po-nahakan ili sviti4ak? kak se darji edin otvorko,kakvo pravi,kak govori,kak izglejda? vie samite otvoreni li ste? i kak moje6 da stane6 takav,ako ne si? ai 1ox ;)
XAaxxaax za k'vo ti e da stava6 takuv-tova e super tupo prosto budi sebe si!!! :wink:

rosskata
10-05-2005, 19:51
:shock: Какво?? Ае хора, да си отворен не означава да си "Отворко" или " селско гъзе". Никой ли не прави разлика между тия неща???
Да си отворен за мен значи да си общителен, приветлив, социален тип, със самочувствие(в добрия смисъл на думата- за тези които си мислят, че може да има и лош),абе, човек който обича да е сред хората.
Да си отворко значи да си комплексар, който добива самочувствие, показвайки "превъзходство" над другите по най- различни начини. Тея хора са асоциални и с ниско самочувствие.

worldclass
10-09-2005, 20:36
Dobre de ...
shto vsichkkite ste nqkvi kakto kaza linkin4eto Spekani suhari ili neshto ot sorta :lol:
Vsichkite stoite takiva mishki i si mislite " az ne sam kato drygite.nesam komersialen,populqren,razlichen sam ot drygite,ne sam ot "stadoto" i sqkvita3kiva prostotii...
a we ei q se yseshtaite malko we.Trqbva da jiveete,da diveete da se zabavlqvate.SQ vi e vremeto na po 15 16 17 18 19 godini ste weeeee.Kato stanete na 30 she sajelqvate che ste izpusnali tova vreme.A v momenta stoite i zlobeete po adres na horata koito go pravqt.Mno e typo da si svit,mishkar bez mnenie i volq.DA go duhat sichki we vie ste si nomer 1 i nikoi 2 ne moje da vi kaje...

[wan`a`doo]
10-10-2005, 07:19
Общо взето най-'отворените'са въздух под налягане. А тези, които не са им викам "селски тарикати" - Надупили 300 вата в 20 годишна жигула с тъмни стъкла, която не може да върви, но за сметка на това се чува от километър, сложи ли яке менте на Дизел за 30 лв и ... гъзарите на квартала.. :lol: :wink: :wink:

Смях на парцали..
XAxaxAAx na тва се вика селяни...за мен фьешаните или там квит са повечето се праят,а и не ме кефат въобще :roll: Иначе то просто кат видиш един човек и кат каже две думи и то веднага мое си разбере-то ти е от вътре...аххААХах а като искаш да станеш малко трудно става,щот то тва си се изгражда с години...малко трудно е така кажеш си вече ше съм готин и почваш да се праиш на големото гъзе...просто става смешно.
_______________________
http://e-kazan.ru/my/img/extazy.jpg

ChoChiNka
10-10-2005, 08:14
Аз лично съм много отворена - признавам си ;)
но и да искам да се контролирам - не мога !
Такава съм си и вече оттърваване няма :)

Стеснителната
10-10-2005, 08:26
Аз лично съм много отворена - признавам си ;)
но и да искам да се контролирам - не мога !
Такава съм си и вече оттърваване няма :)
Браво мацка така трябва 8) .

Lucifer4o
10-10-2005, 09:30
Ми начи отвореняците се возат в голф МК2 на газ - тъмните стъкла за 5 лева задължително, лепенката REMUS на задния джам - а вместо ремус отдоло се подава обикновен ауспух (без гърнета естествено) с бурия от кюнеца от на баба "раховеца" :lol: якенцето не е на Дизел ами е на ХАрисон (рацерско 8) ) има сини диодчета в фаровете както и в пръскалките за чистачките, седалката дръпната максимално напред и погледа злобен и ниско под волана, волана се държи с лявата ръка като респективно рамото се подава през джама, а с дясната ръка се стиска скоростния лост (поне 3 пъти по силно от волана) кара се бавно бавно като от време на време се форсира двигателя за да се създава илюзията на "мощна" кола :lol: и като мине готина мацка се цъка бибитката.
Taa macka kolkot` i da mi izglejdashe smeshna i jalka prosto me razcepi s toa post !Efalata!

mary_jane_666
10-10-2005, 12:17
az sym ot tiq deto she vi ibat mami4kata

MAD-DEVIL
10-10-2005, 13:21
О, боже мой! Докъде стигна света!

Как може някой да иска да е отблъснат и самотен? Кой може да го иска? Кой може да иска да бъде без приятели и да не се забавлява? За мен "отворените" са хората, които умеят да се забавляват. Всеки има нужда от това! Ама, че глупаци тук. И сички обвиниха LiNkiN4eTo, щото само тя си каза, че е такава и иска да бъде такава. А вие като сте пълни комплексари и боклуци, тва не е наш проблем. Все другите са ви виновни - ако искате да ви е весело - забавлявайте се, но, след като не искате, защо тези, които го правят, трябва да са ви виновни. Глупаци такива!

rosskata
10-10-2005, 13:31
О, боже мой! Докъде стигна света!

Как може някой да иска да е отблъснат и самотен? Кой може да го иска? Кой може да иска да бъде без приятели и да не се забавлява? За мен "отворените" са хората, които умеят да се забавляват. Всеки има нужда от това! Ама, че глупаци тук. И сички обвиниха LiNkiN4eTo, щото само тя си каза, че е такава и иска да бъде такава. А вие като сте пълни комплексари и боклуци, тва не е наш проблем. Все другите са ви виновни - ако искате да ви е весело - забавлявайте се, но, след като не искате, защо тези, които го правят, трябва да са ви виновни. Глупаци такива!

:evil: Мисля, че доста ясно обясних разликата между "отворен" и "отворко". Напълно съм съгласна, че човек трябва да умее да се забавлява, но има една граница- 13-14 годишните "отворковци" мислят например че е много забавно да унижат някой, който е по- забит... Ибахти забавлението! Това е което не се харесва на повечето тук.
Хахааа, нарече ни тъпаци , глупаци и комплексари... Типична "отворка". Бас ловя, че много се забавляваш :lol:

LiNkiN4eTo
10-10-2005, 15:04
[b]rosskata виж заглавието на темата и тогава спори!Тука говорим за отворените , а не за отворковците , нали ти ни разясни разликата , еми кво мрънкаш тогава?Не става дума за тези недорасли тинейджерчета дето се гаврят със задръстените.Става дума за личната ти свобода и за това , до къде си позволяваш да стигнеш с поведението си!

air_J
10-10-2005, 16:02
Аз съм отворен и изключително надут! :twisted:

rosskata
10-10-2005, 19:14
rosskata виж заглавието на темата и тогава спори!Тука говорим за отворените , а не за отворковците , нали ти ни разясни разликата , еми кво мрънкаш тогава?Не става дума за тези недорасли тинейджерчета дето се гаврят със задръстените.Става дума за личната ти свобода и за това , до къде си позволяваш да стигнеш с поведението си!

Мрънкам, защото дяволчето взе да раздава определения и се изнервих. Защото, тези, които са казали, че са против отворените, не са против лъчезарните и социални хора, а против надувките и селските гъзари. А това че си против някой да се надува (защото това е , което повечето имаха предвид) не те прави боклук и комплексар. :roll: Оки, повече няма да мрънкам... :wink: Мир да има :roll:

LiNkiN4eTo
10-11-2005, 06:42
rosskata виж заглавието на темата и тогава спори!Тука говорим за отворените , а не за отворковците , нали ти ни разясни разликата , еми кво мрънкаш тогава?Не става дума за тези недорасли тинейджерчета дето се гаврят със задръстените.Става дума за личната ти свобода и за това , до къде си позволяваш да стигнеш с поведението си!

Мрънкам, защото дяволчето взе да раздава определения и се изнервих. Защото, тези, които са казали, че са против отворените, не са против лъчезарните и социални хора, а против надувките и селските гъзари. А това че си против някой да се надува (защото това е , което повечето имаха предвид) не те прави боклук и комплексар. :roll: Оки, повече няма да мрънкам... :wink: Мир да има :roll:
и аз съм се дразнила на някой , че много се надува , но не съм боклук или комплексарка и никога не съм твърдяла , че някой е такъв!но това беше отдавна и сега се чудя , защо някой тряя да се твари на другия със самочувствието...ми нека си има самочувствие , теб кво те бърка , живей си живота и да не ти пука!просто за да си щастлив трябва да си непукист и всичко ще ти е наред :lol:

MAD-DEVIL
10-11-2005, 11:40
О, боже мой! Докъде стигна света!

Как може някой да иска да е отблъснат и самотен? Кой може да го иска? Кой може да иска да бъде без приятели и да не се забавлява? За мен "отворените" са хората, които умеят да се забавляват. Всеки има нужда от това! Ама, че глупаци тук. И сички обвиниха LiNkiN4eTo, щото само тя си каза, че е такава и иска да бъде такава. А вие като сте пълни комплексари и боклуци, тва не е наш проблем. Все другите са ви виновни - ако искате да ви е весело - забавлявайте се, но, след като не искате, защо тези, които го правят, трябва да са ви виновни. Глупаци такива!

:evil: Мисля, че доста ясно обясних разликата между "отворен" и "отворко". Напълно съм съгласна, че човек трябва да умее да се забавлява, но има една граница- 13-14 годишните "отворковци" мислят например че е много забавно да унижат някой, който е по- забит... Ибахти забавлението! Това е което не се харесва на повечето тук.
Хахааа, нарече ни тъпаци , глупаци и комплексари... Типична "отворка". Бас ловя, че много се забавляваш :lol:

Еми, сори, но явно не си ме разбрала, щото не съм казала нищо за отворковците. Аз не се заяждам с другите, просто за мен "отворен" е човек, който обича да се забавлява, а "затворен" е обратното. И просто казвам, че е супер глупаво тук да се вайкат всички - ако това им е проблема трябва да го решават, а не да се комплексират. Никой не се е родил пич. Ако някой иска да се промени - да го направи, ако не иска - това не е наш проблем. Просто си признах, че съм "отворена", но не смятам, че съм "отворко". Нарекох по-свитите така, защото и аз съм била като тях и знам, че и да се вайкат и да не се - тва не помага. Ние не можем да ги накараме да се променят - те самите трябва да го направят и така да открият своето собствено аз и да почнат да се харесват, както стана с мен.

Bloodomen
10-16-2005, 07:25
Общо взето най-'отворените'са въздух под налягане. А тези, които не са им викам "селски тарикати" - Надупили 300 вата в 20 годишна жигула с тъмни стъкла, която не може да върви, но за сметка на това се чува от километър, сложи ли яке менте на Дизел за 30 лв и ... гъзарите на квартала.. :lol: :wink: :wink:

Смях на парцали..

lina15
10-16-2005, 14:59
az se durja s vsi4ki po edin i su6ti na4in,priqtelite mi me mislqt za po-otvorena,az ne mislq tuka...Ne sum nqkva sduhla,ama ne sum i nekva "gazarka"xaxaami to si e nqkvo ose6tane za 4oveka sre6tu tebe,dali e gotin ili tup

Ka3aK
11-17-2005, 16:16
vsichki sme kopleksari we kvo se praite, ako ne si kompleksar si idealen! A tiq otvorkovcite se opitvat da skriqt kompleksite si kato se pravqt na cika4i oba4e postigat obraten efekt-spored mene;) oba4e ako nqkoi e otvorkiovec evala az ne sym kvo tolko! nali vseki trqbva da byde sebe si, ae fuck