PDA

View Full Version : Красавицата & Отличникът



net
10-01-2005, 16:59
Ем новото реалити шоу по БТВ почва на 3 Октомври (Понеделник) :)

10 умни мъже и 10 красиви жени ще живеят в пълен лукс :) Главната цел е вмаймно да се променят ... или поне така казват :)

Засега това е информацията...ще трябва да изчакаме да започне и самото шоу :)

20 Камери и 100 души ще ги следят денонощно :) Ще спечелят момчето и момичето които най-много са се променили за периода в които са били в къщата :P~

Който иска може да посещава и канала на шоуто: #K&O (irc://irc.otel.net/K&O) :P

DeSsi
10-01-2005, 17:04
Идеята е същата като на Биг брадър само че тея ша живеят в лукс а брадъровците в мизерия ( поне в началото ).Тук са красиви жени и умни мъже а в ББ са грозни жени и умни мъже..Копирват се взаимно..Тъпо е според мен

net
10-01-2005, 17:05
Идеята е същата като на Биг брадър само че тея ша живеят в лукс а брадъровците в мизерия ( поне в началото ).Тук са красиви жени и умни мъже а в ББ са грозни жени и умни мъже..Копирват се взаимно..Тъпо е според мен

Идеята на това е взаймно да се променят един друг...:P има разлика, а и след старта ще се види по какво си приличат и се различават :)

DeSsi
10-01-2005, 17:29
Това е моето мнение :) Като почне ще го видим дали си струва да го гледаме..Аз гледах интервютата на жените дето ще участват и сичките са супер надути кучки.Всяка каза че обича луска и е свикнала с него ала бала..Обичали парите.

The Goodbye Girl...
10-01-2005, 17:51
На мен поне по рекламата ми изглежда интересно. Мисля да го гледам, като започне. Ще видим какво и как.

Breakaway``
10-01-2005, 17:53
Аз пък ще го гледам... ама не мисля, че ще е по-интересно от ББ - не че Брадъра ме кефи :roll:

DeSsi
10-01-2005, 17:54
И аз ще го гледам да видя какво представлява точно.
ББ е по-интересно сега :) шот има инриги :D

babeson
10-01-2005, 17:58
porednoto SUX...

machoka
10-01-2005, 17:59
Пълна загуба на време са за мен подобни глупости. Ще гледам аз сеира на някакви си там... това му дай на българина - сеир да гледа.. :?

Нямам си аз друга работа..

MaPuXyaHa
10-01-2005, 19:02
Еми ще се гледа....биг брадър си го следя..с удоволствие...стават едни интриги...дано и новото..предаване да е хубаво....!
Харесва ми и туистър... :P

lady_p
10-01-2005, 19:14
Emi i az si mislq 4e se pokriva s BigBrother, ne gledam BB nqma da gledam i novoto predavane sigurno! :?

korn___
10-01-2005, 19:20
porednoto SUX...

напълно съгласен ! няква поредна боза ! :evil:

BABY_SEXY_GIRL
10-01-2005, 19:44
:shock: Още един BB клонинг :shock:
Не стига, че Star Academy беше много подобно на BB, а сега и това :evil: Нищо против нямам тези предавания, даже ги гледам, ама не станаха ли множко вече?!? Колко гладни усти, тц тц...Няма да се учудя ако водеш е Слави Трифонов, който миналата година много го хвана яд че всички гледаха BB вместо тъпото му шоу :lol: Много реалита станаха и накрая нищо няма да спечелят, всеки се натиска за аудитория, ама не мисля че с копиране ще стане :roll:

babyunderground
10-01-2005, 21:20
Bullshits
Вместо да губите време да гледате как живеят и се променят другите, помислете как живеете вие самите и как може да подобрите собствения си живот...
Не съжалявате ли за времето прекарено, гледайки ББ 1, което можехте да прекарате с приятели или по някакъв друг приятен начин.Ползата от тези предавания е никаква...

e_l_i_z_a
10-02-2005, 06:06
Поне рекламата ми харесва.Ще го видим що эа шоу ще е! :D

Devilsplaymate
10-02-2005, 07:58
Аз пък ще го гледам... ама не мисля, че ще е по-интересно от ББ - не че Брадъра ме кефи :roll:

И аз съм така... :roll: :wink:

fallen
10-02-2005, 08:11
Аз пък ще гледам Красавицата и отличникът... Поне там няма да има смотани интриги като в Нова...и ми се струва интересно де.

Eleonora
10-02-2005, 08:14
ще го видим,като започне,може и да е по-интересно от ББ

vra4ka
10-02-2005, 08:15
Ще го видя!
Звучи интересно :wink:

Sinister_Doll
10-02-2005, 10:39
Porednata prostotiq! Kuv e tozi ne4ove6ki interes, koyto horata proqvqvat da gledat kak dr hora jiveqt! Nqmate li si svoy sobstven jivot, 4e trqva ba gledate za 3 meseca ili nz si kolko tam kak nqkvi murzeluvat, intrigantstvat, mizerstvat, u4at se da peq ili puk stavat ot genii- krasavci???

DeSsi
10-04-2005, 13:39
gledah go i mnenieto mi e che e hiper mega typoooooo .. po-dobre BB

Swinkenhoffer
10-04-2005, 14:59
ужасТ! вчера го гледах и честно казано не смятам да повторя. и ако на тея зверове (с изключение на 3) им викат красавици ... о, боже!

Sinister_Doll
10-04-2005, 17:40
Kato gi gledah po reklamata i az stignah do izvoda, 4e ekvivalenta mi za krasavica, ne se pripokriva napulno s ob6toprietiq... Puk kato mi razkazvaha v daskalo kolko NEVEROQTNO tupi bili, ne mislq, 4e si zaslujava da si super krasiv za smetka na totalnata lipsa na kakuvto i da e umstven bagaj i ob6ta kultura!

rosskata
10-05-2005, 19:42
=Предаването е по- поносимо от ББ в този момент... Тези сапунки и сълзи и сополи ме убиват. Пък и познавам единия Отличник- тоз верно е гений... :roll:

BABY_SEXY_GIRL
10-05-2005, 19:54
Знаех си, че цялото шоу е на запис :D Преди малко видях 2 от Красавиците в кастинга за адреналинки по Нова :lol: Леле, БТВ се чудят как да дръпнат аудитория, а те в конкурентната телевизия си въртят дупетата :lol:

MaPuXyaHa
10-05-2005, 22:41
Знаех си, че цялото шоу е на запис :D Преди малко видях 2 от Красавиците в кастинга за адреналинки по Нова :lol: Леле, БТВ се чудят как да дръпнат аудитория, а те в конкурентната телевизия си въртят дупетата :lol: Че кастинга за адреналинки не беше ли преди началото на лятото??
мисля ,че....това предаване се снима в момента не е на запис..пък може и да си се объркала

bulgarche
10-06-2005, 05:56
За разлика от другите две предавания това ми е интересно. Даже това стар академи несъм го и гледал даже.
Новото ми харесва...не е истина обаче колко съ тъпички тез момичета

fallen
10-06-2005, 07:15
Знаех си, че цялото шоу е на запис :D Преди малко видях 2 от Красавиците в кастинга за адреналинки по Нова :lol: Леле, БТВ се чудят как да дръпнат аудитория, а те в конкурентната телевизия си въртят дупетата :lol: Че кастинга за адреналинки не беше ли преди началото на лятото??
мисля ,че....това предаване се снима в момента не е на запис..пък може и да си се объркала

Предаването всъчност е на запис...



Новото ми харесва...не е истина обаче колко съ тъпички тез момичета

Ам целта е да са тъпички и за това са ги избрали и някой от тях толкова грозни просто щото са мнооого ЕнтЕлегентни... А оная "най-красивата коса на Бг" е баси вълкодава честно...

BABY_SEXY_GIRL
10-06-2005, 07:48
Знаех си, че цялото шоу е на запис :D Преди малко видях 2 от Красавиците в кастинга за адреналинки по Нова :lol: Леле, БТВ се чудят как да дръпнат аудитория, а те в конкурентната телевизия си въртят дупетата :lol: Че кастинга за адреналинки не беше ли преди началото на лятото??
мисля ,че....това предаване се снима в момента не е на запис..пък може и да си се объркала

А защо тогава още като започна предаването на 3-ти ги събраха и предварително ни казаха, че тези 10 момичета и момчета не знаят какво ги чака...а в същото време след това ни показаха сцени как момичетата се учат да ремонтират коли, момчетата да правят масажи и т.н.??? Бъди малко по-наблюдателен де :wink: Дори ги показаха как спинкат и едни как убиха комар :roll: Е, щом според теб не е запис, то, кога са успяли да спят като дори не си бяха избрали стаите още :twisted: Тъпо са си го измислили горките!

10-06-2005, 18:08
ама не мисля
Недей ! Това ти е слабото място :) ахахахахахахахаххаахахаха хахахахаххахахаха

vkusen
10-07-2005, 08:56
Това е моето мнение :) Като почне ще го видим дали си струва да го гледаме..Аз гледах интервютата на жените дето ще участват и сичките са супер надути кучки.Всяка каза че обича луска и е свикнала с него ала бала..Обичали парите.

е не е точно така ! аз едната я познавам и си е много свестно момиче. за другите нищо немога да кажа

Qgodka_
10-08-2005, 14:26
Супер тъпо е това предаване. Точно копие на Big Brother само че 100 пъти по-тъпо... Тия BTV вече незнаят какво да измислят за конкуренция с NOVA TV

e4o
10-08-2005, 15:44
i na men mi e tupo i ne go gledam :P

xandria
10-08-2005, 16:55
tva pa kvo e

Bloodomen
10-16-2005, 07:33
Идеята е същата като на Биг брадър само че тея ша живеят в лукс а брадъровците в мизерия ( поне в началото ).Тук са красиви жени и умни мъже а в ББ са грозни жени и умни мъже..Копирват се взаимно..Тъпо е според мен