PDA

View Full Version : Как да се науча да танцувам?



alegra
10-01-2005, 19:26
Съжалявам ако темата не е за тук. :? Значи хич не мога да танцувам,доста съм дървена,а наистина искам да се науча.Не искам като отида на диско да се излагам :? Някой може ли да ми каже как мога да подобря стъпките и движенията си?

baby`13
10-01-2005, 19:30
Съжалявам ако темата не е за тук. :? Значи хич не мога да танцувам,доста съм дървена,а наистина искам да се науча.Не искам като отида на диско да се излагам :? Някой може ли да ми каже как мога да подобря стъпките и движенията си?
mi ti trqbva da 4uva6 takta ... :lol: :lol: :lol:

10-01-2005, 19:33
macka spox na4i gledai klipovete na izvestni pevici ili ne6to podobno da kajem pussycat dolls-don't cha tanca na pripeva e mnoo lesen 1 4as ii 6te go nau4i6 a za tancite prosto se utpusni i sledvai ritama

SeXy^GiRl
10-01-2005, 19:35
Темата наистина не е за тук.

А относно танцуването. Ако нямаш чувство за ритъм доста трудно ще ти бъде. Но ако е от притеснение пробвай вкъщи да си пуснеш някои песен, която ти харесва докато си сама и танцувай на воля.. Когато си на дискотека си представи, че си отново сама вкъщи и се отпусни а можеш и да пийнеш малко в диското ако това ще те отпусне.. Друг вариант е и да се обърнеш към някоя твоя приятелка за помощ.. Да ти покаже това онова.. Айде успех!

alegra
10-01-2005, 20:14
Ми,явно съм от дървените :cry: Дори и да си танцувам сама вкъщи,пак излиза нещо толкова ужасно,че ме хваща срам.Аз не искам да блезвам с некви супер танци,ама поне горе-долу.А колкото за клиповете ми може,ама не мога 3 часа да танцувам един и същи танц,но все пак... :P

UnBornKb
10-01-2005, 20:38
Помоли някоя приятелка за помощ. Но ако не успяваш да усетиш такта спасение няма

Митьо Очите
10-01-2005, 20:50
Пусни си
Dance with the wolves

bebe`16
10-01-2005, 21:07
отпусни се се едно правиш гимнастика,играеш аеробика това в домашни условия,а иначе се запиши на модерен балет,таебо нещо което ще ти помогне да се раздвижиж малко

MiRaCuLiXbb
10-01-2005, 21:07
Само практика. Ходи си по дискотечки като ти е кеф, кради движенията, които ти харесват или си измисли свои.

ZAZZZI
10-01-2005, 21:08
spoko!i az ne moga da tancyvam i poradi tazi pri4ina mraza diskotekite, a v sa6toto vreme ne moga da jiveq bez da sly6am myzika :wink:

IdontGiveaFuck
10-01-2005, 21:15
Ти к'во си мислиш,че в дискотеката сички са професионални танцьори ?! :shock:
Просто всеки се весели и не му пука от чуждото мнение мнение.
Аз к'во да кажа като наскоро бях на един концерт та чак ме даваха по телевизията :lol: :lol:
Гледах се 2 пъти к'во дърво съм :lol: Ма нали се сещаш през къде ми е . :D

alegra
10-01-2005, 21:25
Щом съм стигнала до форума,значи смятам,че положението е съвсем отчайващо :oops: [/quote]

IdontGiveaFuck
10-01-2005, 21:28
Щом съм стигнала до форума,значи смятам,че положението е съвсем отчайващо :oops:


Ми след 1-2 текилки.... ще си перфектна http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_evil2.gif

Що тогава не се запишеш на модерен балет ?
Танцуваш готини танци.Примерно като тея от балета на слави.И е супер яко :D

sladkoto_mime_
10-01-2005, 21:31
sladur4e kakto ti kaza nqkoi po-gore otpusni se vkashti se edno pravish gimnastika , ina4e tva ideqta s baleta ne e losha :)

alegra
10-01-2005, 22:17
Сега ще стана точно този тип юзъри,които не понасям ма карай :P
А знаете ли някоя добра школа за модерен балет или къде се провеждат курсове или нещо такова.Ако ми кажете и телефон ще е чудеснп :D
От район Надежда съм.
ПП:Знам,че съм много нахална споко!

10-02-2005, 03:10
Nema se kosi6 i az sum su6tata kato tebe em sum durvo ama nema ti kaam kvo durvo em sum leko pritesnitelna em mn iskam da se nau4a da tancuvam...v4era ima6e u4ili6tni tanci i mn mi se iska6e da tancuvam i edin mn sladuk negur mi predolji da tancuvame ama az kat sum takoa durvo i otkazah...:(

alegra
10-02-2005, 11:31
Познато ми е :cry:

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
10-02-2005, 11:38
mi hoi na uroci po tanci!ili fani nekoq fr-ka koqto se kar6i dobre i q pomoli da ti mokaje dvijeniqta po-zabaveno!

CROWFISH ^_^
10-02-2005, 11:51
ми да,истината е,4е трябва да улавя6 такта на музиката :!:
или пък,най-лесното-запи6и се на танци :wink: може пък да ти помогне по някакъв на4ин.

kiss_you
10-02-2005, 17:51
hodi na kurs :wink:

WannaBe
10-02-2005, 18:29
Дори и да си танцувам сама вкъщи,пак излиза нещо толкова ужасно,че ме хваща срам.Еми е тва ти е единия проблем - че се срамуваш.Наи вероятно за тва си като дървена.Отпусни се,не се срамуваи.Втория ти е че наи вероятно не усещаш ритъма.Тогава опитаи да научиш стъпките наизуст.

luDo_LaPe^
10-02-2005, 18:46
Ами ти мене питаш ли ме-и аз бях същата...После си тацувах пред огледалото...после без огедалото...после в някой ъгъл на дискотеката,а сега съм на пилона :lol: Просто трябва да усетиш такта,да те завладее ритъма...(пфф ква познавачка се извъдих)И така.Отпусни се.Запиши се на модерен балет,идеята с приятелката е много хубава.Късмет! :wink:

BroKeN^DreAmZ`f
10-02-2005, 19:23
Prosto slushai muzikata i se opitai da usetish ritama....i nai-veche izbavi se ot vsqkvi pritesneniq i kompleksi za nachina ti na tancuvane.....danci si u vas kato nachalo pred ogledaloto,no davai vsichko ot sebe si i v kraina smetka nqma za kvo da ti puka....ti taka mojesh i taka go pravish,Vajnoto e ti samata da se opitash da se nauchish da tancuvash po-dobre i osobeno da haresvash nachina si na tancuvane :D aide gooD LucK :P

zelo_94
11-24-2015, 15:38
Има разлика между това да научиш определен танц или цял вид танци (хип хоп, спортни, балет и т.н.) Ако става въпрос за free style по принцип това не се учи. А и ако искаш да е на високо ниво това става с години и години танци (практика) и талант, но ако разбира се просто искаш да се забавляваш в дискотека гледай хората около теб и смесвай движенията по свой си начин. Други хора те посъветваха същото и ще кажа това което и те казаха - на никого не му дреме за околните дори и да си дърво никой няма да ти се смее. Аз съм дърво и free style-а ми е отврат, но ходя по принцип на танци и се подобрявам, но иначе когато няма определен танц импровизирам. Да и мен ме е срам, но като се огледаш виждаш че никой не гледа теб, а дори и да те гледат - какво толкова?