PDA

View Full Version : Споделям си просто....



aBeP4eTo
10-02-2005, 13:09
Здр.
В последно време любимия ми стил музика се превърна в гадна комерсиална боза. Става въпрос за хауса и всички негови видове. Писна ми просто разни чалгари да ми обясняват колко са зарибени по хауса. Е как може хора които не са ходили на нито едно парти да обясняват колко се кефят на тази музика. Да не говорим, че 50% от тези които обясняват, че се кефят на хауса поне веднъж са ходили на чалга парти!? Еми това ме вбесява просто. В последно време е адски модерно всички да се правят, че са големи фенчета на хауса... :( Има ли други разочверовани като мен от тази факт? :( И най-забавното е като ги питаш въобще какво е хауса ми те представа си нямат иначе обясняват колко са зарибени! ооооо много се нервя :evil: Как може да не знаят един DJ, да не са слушали нито един сет и да казват, че се кефят на нещо. Ми поне като ще приказват, че се кефят на нещо да го проучат!

babyunderground
10-02-2005, 13:25
Позьори има навсякъде мацка, не се коркай излишно за глупости. Така или иначе истинските фенове на даден стил музика си личат.
За всеки има място под слънцето.
След време и те ще напреднат в материала, ще подобрят познанията си и т.н...
Просто са в твърде начален стадий на фенство:)

DeSsi
10-02-2005, 14:04
Az slusham na 1vo mqsto cherno,a house i chalga po ravno.Hodila sym kakto na 4alga party-ta taka i na house party-ta..

LiNkiN4eTo
10-02-2005, 15:19
Az slusham na 1vo mqsto cherno,a house i chalga po ravno.Hodila sym kakto na 4alga party-ta taka i na house party-ta..
въй нищо не каза! :shock:


aBeP4eTo споко е , при хауса поне са малко , найш ко стаа при черното...

DeSsi
10-02-2005, 15:31
Az slusham na 1vo mqsto cherno,a house i chalga po ravno.Hodila sym kakto na 4alga party-ta taka i na house party-ta..
въй нищо не каза! :shock:


aBeP4eTo споко е , при хауса поне са малко , найш ко стаа при черното...

kakvo stava pri chernoto ??

10-02-2005, 19:29
aBeP4eTo, спор за това, което каза - няма! И аз съм го забелязала от скоро. Имам чувсвото, че е модерно да се каже "Аз слушам хаус" (... и съм голям пич и голям разбирач и т.н.) Хах, възмутена съм честно казано. От кога стана така, че човек слуша определн стил музика, за да е в крак с модата? Голяма простотия.
Най-смешното е, че онзи ден едно момиче, което мин. год. беше лудата чалгадийка ми вика "Леле, аз слушам хаус е, мн яки парчета" бла-бла... И аз я гледам такава и я питам "И я ми кажи някой dj като слушаш такава музика?", и тя "Ми....... .... ... ми .... " .. след 5мин. казва "Double D". Всеки който питам за dj и ми казва Double D. Най-големия смешник. Дето праи един хаус... пфф...
Колкото повече пиша, толкова повече се ядосвам.
Не твърдя, че много разбирам, но слушам хаус от доста време... и никога не съм тръгнала да разправям, че ме кефи, за да се направя на някаква...

Тъй че, земете се оправете малко и като твърдите, че слушате нещо се обосноваваите.
Аз слушам от година - година и нещо и не мога да кажа за себе си, че разбирам... :roll:

BABY_SEXY_GIRL
10-02-2005, 21:12
Миличка, мен вчера една заклета чалгарка ми поръча да й запиша диск с хаус песни, тези най-комерсиалните :shock: И аз се учудих как иска да слуша моят стил музика, като има предвид колко много мразя чалгата, направо като ебавка за хауса баси...Права си, 10-сетки са тези, които знаят какво е понятието "хаус музика", и мен това ме дразни много, но...И все пак се радвам, че не е толкова комерсиален стил колкото чалгата, която е най-селската музика (лично мнение!) :wink:
Аз от много време слушам хаус и в началото почти никой не знаеше каква е тази музика :shock: А в последно време на който кажа, че слушам този стил, го знае :roll: Радвам се, но заклети чалгари да ми слушат хаус... :evil: :twisted: :x

MaPuXyaHa
10-02-2005, 21:28
Който каквото иска такова да си слуша!!!

SanDRo
10-02-2005, 21:43
az slusham vsichko, zavisi na kakva vulna sum, v momenta slusham East 17 i oshte dve pesnichki Morandi - Love me i Eurythmics - Sweet Dreams ~Are Made of This~ i da vi kaja izobshto ne moga da vi kaja, tezi poslednite dve House li sa, Trance li sa, ama me kefqt i ne vijdam kakuv e problema da gi slusham... Izobshto slusham vsichko, i ne mislq che chovek trqbva da se opredelq ot edin edinstven stil i "da ne slusha" drugite stilove, prosto vseki stil e podhodqsht v daden moment/nastroenie..

Lil` Bow Wow
10-03-2005, 08:51
Ем преди 3-4 години сички беха рапстари ся ше са металяги и хаус маняци така е...Синдрома на стадото.

Sa3ana3a
10-03-2005, 10:03
Ми то и с рапа беше така, имаше яко хора дето изобщо не схващаха за кво става въпрос (Кат мене :lol: ) но пък и се кефеха (Но не съм се гъзареел какъв фен съм)

missing_
10-03-2005, 12:45
мхм отвратително е тва позьорство и не е само при хауса :wink: аз такава музика не слушам...никога не съм слушала ама все пак да се изкажа :wink:
та като казвам че не е само при хауса имам предвид примерно някой решава да влезе в някоя компания чиито членове слушат метъл.ок.и за да има още нещо там общо с тея хора въпросният човек почва да слуша метъл.ок.всички го имат за позьр само щото примерно до преди тва е слушал чалга(примерно) и сега в един момент почва да слуша метъл.а може би човека просто се е зарибил наистина по метъла и продължава да го слуша дори и да му е писнало от въпросната компания :P това бях аз :oops: :lol:
мисълта ми е че-да,има позьори,истински гадни имитатори ама пък защо слагате всички под общ знаменател :)
дано да ме разбрахте...аз сама не се разбрах де ама как да е :lol: ама то щото съм на антибиотик и може да съм се надрусала :lol:

Sa3ana3a
10-03-2005, 12:56
мхм отвратително е тва позьорство и не е само при хауса :wink: аз такава музика не слушам...никога не съм слушала ама все пак да се изкажа :wink:
та като казвам че не е само при хауса имам предвид примерно някой решава да влезе в някоя компания чиито членове слушат метъл.ок.и за да има още нещо там общо с тея хора въпросният човек почва да слуша метъл.ок.всички го имат за позьр само щото примерно до преди тва е слушал чалга(примерно) и сега в един момент почва да слуша метъл.а може би човека просто се е зарибил наистина по метъла и продължава да го слуша дори и да му е писнало от въпросната компания :P това бях аз :oops: :lol:
мисълта ми е че-да,има позьори,истински гадни имитатори ама пък защо слагате всички под общ знаменател :)
дано да ме разбрахте...аз сама не се разбрах де ама как да е :lol: ама то щото съм на антибиотик и може да съм се надрусала :lol: Aaaa схванах ситния текст :lol:

aBeP4eTo
10-03-2005, 18:04
az slusham vsichko, zavisi na kakva vulna sum, v momenta slusham East 17 i oshte dve pesnichki Morandi - Love me i Eurythmics - Sweet Dreams ~Are Made of This~ i da vi kaja izobshto ne moga da vi kaja, tezi poslednite dve House li sa, Trance li sa, ama me kefqt i ne vijdam kakuv e problema da gi slusham... Izobshto slusham vsichko, i ne mislq che chovek trqbva da se opredelq ot edin edinstven stil i "da ne slusha" drugite stilove, prosto vseki stil e podhodqsht v daden moment/nastroenie..

Виж сега аз разбирам някои да харесва няколко песни от даден стил обаче да се пише за фен на тази музика след като е слушал само 2-3 песни е смешно. Ето и аз например харесвам 5-6 песнички на Слипкнот ама никога не съм казвала, че съм метълка или, че слушам метъл напротив аз просто се кефя на няколко песнички! Както и ти например ти харесваш Моранди ама не си фен на хауса, а просто се кефиш на няколко песнички. Верно си е, че човек трябва да слуша всичко абсолютно те подкрепям за това, но винаги има нещо което ти най-най-любимо и за мене това е хауса. :P

Lucifer4o
10-03-2005, 18:29
Samo edna fmetka i dano ne me razberete pogreshno...a koi faobshte e kazal 4e xaysa e ...moderen ... :?: :?: :?:

mary_jane_666
10-04-2005, 09:21
housa i mene me kefi ama az predpo4itam po tvyrdi ne6ta ... ima edin stil - gaba ... mnogo tvyrdo techno ... e tfa e dobre kat si na nqkolko ... are da kajem Red Bull4eta :wink:

Lucifer4o
10-04-2005, 11:14
Abe psychedelic i GOA trance moat me dokarat do eyforiq...i to bez "bonbonki" =]

Lucifer4o
10-04-2005, 11:14
Abe psychedelic i GOA trance moat me dokarat do eyforiq...i to bez "bonbonki" =]

S8K
10-04-2005, 14:21
А бе има сек'ви...споко...няма смисъл да се ядосваш... :D

Sinister_Doll
10-04-2005, 18:24
Виж сега аз разбирам някои да харесва няколко песни от даден стил обаче да се пише за фен на тази музика след като е слушал само 2-3 песни е смешно.

Men tva me vbesqva napravo! Tva e su6toto kato pri metula ili po- skoro Linkin Parkovcite (nqkoy naskoro be6e napisal Kalinkin Park, koeto mn me kefi!) deto se pi6at za metuli... Ni6to protiv, da si slu6at kvot si iskat, ama da ne se pi6at za takiva, kvitone sa! Do kuv izvod stignahme, Morandi- Love me Haous li e, 6toto mn mo6tno me sduhva taq muzika, ina4e naistina ima qki par4eta... Haresvam mn pesni ot r4azli4ni stilove, no da haresva6 ne6to i da go slu6a6 sa dve razli4ni ne6ta!

rosskata
10-07-2005, 07:42
Aйде, айде, не се изхвърляйте толкова... Какво като сте "фенове", голямата раота, това не е повод за самочувствие. Не мога да разбера вие "разбирачите" вместо да се кефите и избухвате на своята си музика, що се занимавате с другите...

air_J
10-07-2005, 08:20
Далеч не е вярно това, че хауса бил модерен. Моите наблюдения са, че пусне ли се в дискотеката по-некомерсиално техно, хаус, Мики Маус и разни подобни циклони, хората реагират по един и същ начин - сядат си на местата, започват да циклят и да си пият питиетата. Но иначе има някои парчета (естествено комерсиални) от подобен тип музика, които определено ми харесват, а се харесват и на широка аудитория от хора. :twisted: