PDA

View Full Version : За обрязването



Circumcised
10-02-2005, 17:07
Здравейте! Имам сериозно намерение да се обрежа, защото напоследък научавам, че обрязването е много полезно от здравословна гледна точка и освен това подобрява сексуалния живот. Моля да ми пишат момчета, които вече са обрязани или имат намерение да го направят. Ще се радвам да чуя различни мнения, независимо дали са ЗА или ПРОТИВ обрязването.

Xaralambi
10-02-2005, 19:26
Не съм обрязан и нямам намерение да го правя.
Дядо ми е. Знам само, че след операцията боли много!!!

Neko_Dream
10-02-2005, 21:06
На колко години си?
Първата седмица ще ти е адски некомфортно. И леко да мръднеш ще те боли. След време болката напълно ще изчезне, главата ще загрубее. Кожичката е там, за да предпазва. Но най-добре да си се консултираш с лекар.

Circumcised
10-03-2005, 04:33
На колко години си?
Първата седмица ще ти е адски некомфортно. И леко да мръднеш ще те боли. След време болката напълно ще изчезне, главата ще загрубее. Кожичката е там, за да предпазва. Но най-добре да си се консултираш с лекар.

На 19 съм. Стигнах до това решение, защото имам голям препуциум и дори във възбудено състояние главичката остава покрита. Това ми създава доста неудобства по време на секс. Нямам проблем да издърпвам кожичката при миене, но когато си сложа презерватив, той застава между кожичката и главичката по време на секс, а това не е никак приятно. Затова реших, че няма да е зле да съм обрязан. Освен това според мен така членът изглежда по-естетично.
А ти обрязан ли си? От личен опит ли говориш? Как стана така, че те обрязаха: по религиозни или други причини? Сам ли взе решението? На колко години си?

10-03-2005, 13:56
Здравейте! Имам сериозно намерение да се обрежа, защото напоследък научавам, че обрязването е много полезно от здравословна гледна точка и освен това подобрява сексуалния живот. Моля да ми пишат момчета, които вече са обрязани или имат намерение да го направят. Ще се радвам да чуя различни мнения, независимо дали са ЗА или ПРОТИВ обрязването.
Абе не е лошо да си обрязан! Само дето по-бавно свършваш! :D Щом си решил направи го!

az_sa6to
10-21-2005, 17:59
da i na men mnogo mi e interesno :) az s16to bih jelal da se obreja poradi absoliutno s16tite pri4ini:) ako nqkoi znae ne6to da kazva:) circumcised ako se obreje6 pls kaji k1de kak i kolko i kak e posle ?:)

Neko_Dream
10-21-2005, 18:10
Еми на 18 съм, но не съм обрязан. Просто преди време исках и се консултирах с доста хора и лекари. Не мога да ти кажа точна цена, защото щях да ходя при познат и фрее ;) Но попринцип винаги си има плюсове и минуси. Не бих казал, че ще е голяма грешка. Ако сега не ти е комфортно повреме на секс, направи така че да ти е кеф. И все пак избора си е изцяло твой!

Bor4e Kamenoski
10-24-2005, 09:02
Za az_sa6to ot Circumcised (ve4e registriran): още не съм се обрязал, но проучвам сериозно нещата. Навсякъде цената е към 300 лева. Ако искаш, пиши ми на borislav_kamenov@yahoo.com за да обменим информация, а и да не излезе, че правя реклама на някоя клиника във форума. А ти на колко години си?

doki_m
11-05-2005, 09:52
аз съм. наистина боли седмица-две след това,доста е неприятно,но пък после наистина има голяма разлика.. :)

Bor4e Kamenoski
11-09-2005, 07:07
Разлика в положителен или отрицателен смесъл?

doki_m
11-09-2005, 10:25
положителен :)

peti...
12-09-2005, 00:03
az sum momi4e i iskam da kaja 4e prijtelj mi e obrjzan i go namiram za mnogo dobre .po higieni4no e i izglejda mnogo po dobre.vjrno e 4e svur6va po bavno no njma lo6o.
ve4e predpo4itam samo obrjzani.taka 4e davai .lo6o njma
:D

12-15-2005, 09:54
ми гледай сега колко ЗЛЕ съм бил...

Обрязан съм от около 10 годишен. Направиха го наще и не помое желание. Чувствах се като кастриран, защото бях различен от другите и съм си създал комплекс от това.
Начи определено членът изглежда добре когато е обрязан, по хигиенично е.
Проблем може да се окаже само загрубялата главичка,защото наистина е нужна повче стимулация за да свършиш. Аз съм зле щото си мислех че това ще ми пречи при секса и наистина ми попречи, НО всъщност проблема ми е в една друга глава, която още слава богу не е обрязана ;)
Съвета ми е ДАВАЙ - бих предположил че всички жени ще са на моето мнение!

Sa3ana3a
12-15-2005, 12:04
Тва ме подсеща за един виц :lol:

Начи един турист разглеждал турция, обаче му се счупил часовника, видял на една малка сграда един голям часовник и си казал: "Тук трябва да продават часовници", отишъл той до сградата и до вратата седял един старец, чужденеца попитал дядката:
-Извинете, тук часовници поправяте ли?
-Не.
-А продавате ли?
-Не.
-А какво правите тогава?
-Обрязваме малки момченца!
-А защо тогава сте поставили този часовник?
-А какво според тебе да поставим!

:lol: :lol: :lol: