PDA

View Full Version : Moga li da mahna antenkata na telefon?



10-02-2005, 18:40
Moga li da mahna antenkata na gsm i po-tochno nokia 6101?

DeziRe
10-02-2005, 18:45
Moga li da mahna antenkata na gsm i po-tochno nokia 6101?

hahahahahah kak taka da q mahnesh we 4ovek ti sys si4kiq si li si ? Az imam takyv tel 6101 ama...ne smqtam 4e tva er vvyzmojno i ako q mahnesh sigrno si mislq 4e moje da mu stane neshto ama moje i d ne mu stane de da znam ne sym probvala xaxaxaxaxa

art_lady
10-02-2005, 18:57
6tom sa q slojili znachi ima nqkakvo prednazna4enie! :lol:

e4o
10-02-2005, 19:46
epa mahai q 6tom ti pre4i :lol: :lol: :lol:

MuTaKa
10-02-2005, 23:15
По принцип може, но не знам колко "безболезнено" ще е за телефона... Все пак помисли..., ако не се интересуваш от обхвата и външния й вид след тази "манипулация", тогава не се замисляй - мятай я на дръвника. ;)

MaPuXyaHa
10-02-2005, 23:18
6tom sa q slojili znachi ima nqkakvo prednazna4enie! :lol:Eми много ясно ,че има някво предназначение!!!Тая антена да не да си чистиш ушната кал я!!! :lol:

Traffic
10-03-2005, 03:02
Moga li da mahna antenkata na gsm i po-tochno nokia 6101?можеш, но няма да имаш обхват или ако има ще е съвсем малко и само от време на време. :roll:

мечтател
10-03-2005, 09:37
6tom sa q slojili znachi ima nqkakvo prednazna4enie! :lol:Eми много ясно ,че има някво предназначение!!!Тая антена да не да си чистиш ушната кал я!!! :lol:
някои за това я използват. лошо няма.

пък за кво ти е да я махаш???то с антена е някво по-гъзарско. според мен, де

MaPuXyaHa
10-03-2005, 12:26
6tom sa q slojili znachi ima nqkakvo prednazna4enie! :lol:Eми много ясно ,че има някво предназначение!!!Тая антена да не да си чистиш ушната кал я!!! :lol:
някои за това я използват. лошо няма.

пък за кво ти е да я махаш???то с антена е някво по-гъзарско. според мен, деИмах познат който я гризеше....цялата нагризана...сега си купи без антена..и търси търси :lol:

мечтател
10-03-2005, 20:03
6tom sa q slojili znachi ima nqkakvo prednazna4enie! :lol:Eми много ясно ,че има някво предназначение!!!Тая антена да не да си чистиш ушната кал я!!! :lol:
някои за това я използват. лошо няма.

пък за кво ти е да я махаш???то с антена е някво по-гъзарско. според мен, деИмах познат който я гризеше....цялата нагризана...сега си купи без антена..и търси търси :lol:
аз нямах предвид това. то е гъзарско, ако се пази, и се грижиш за нея. иначе е циганско. но не винаги де. те и бебетата гризат каквото им попадне

Breakaway``
10-04-2005, 19:10
6tom sa q slojili znachi ima nqkakvo prednazna4enie! :lol:Eми много ясно ,че има някво предназначение!!!Тая антена да не да си чистиш ушната кал я!!! :lol:
някои за това я използват. лошо няма.

пък за кво ти е да я махаш???то с антена е някво по-гъзарско. според мен, деИмах познат който я гризеше....цялата нагризана...сега си купи без антена..и търси търси :lol:
Все едно аз съм този твой познат :oops: с единствената разлика, че съм в женски род..
еми попринцип може.. ама нали, няма да е хубаво за телефона :roll: Попринцип тя може да се развърти при повечето телефони, но само за чистене ли незнам за какво, не за повече време.