PDA

View Full Version : molq vi pomognete mi!!



lidiq
10-02-2005, 20:26
zdraveite, ot okolo edin mesec kosata mi dosta 4esto zapo4na da pada... kato q re6a, osobenno kato se kupia. Purvona4alno misleh, 4e e ot sezona.. no tq produljava da pada i ve4e zapo4vam da se pritesnqvam..napravo se pla6a :roll: Tq poprincip e edna pedq pod ramenete... daje i podstrigah krai6tata DVA puti..
Molq vi posuvetvaite me nqkakva maska ili 6ampoan na estestvenna osnova ili ako ste imali su6tia problem kak ste se spravili.. thanx predvaritelno

mmmm
10-02-2005, 20:33
AZ imah sy6tiq problem, no ne se panikiosvai, sig ne e ni6to koi znae kakvo, prosto kosata ti e umorena. AZ se opravih za6toto maika mi mi kupi dva pyti po dve ampuli i mi gi namaza v kosata i vsi4ko se opravi. Ne gi pomnq kakvi bqha, ama kato otidete v aptekata i obqsnite 4e e za zadravqvane na kosata 6te vi kajat. Sy6to pih onova kak mu se vika6e, koeto s Cink, Magnezii i Calcii, Calmacink mai be6e i se svyr6i s tova i o6te ne6to moje da si smeni6 6ampoana prosto taka za raznoobrazie.

10-02-2005, 20:39
ocet, 4esan /nama4kan/ + med
maje6 sa
sedi6 2 4asa i go mie6 sas 6ampoan
NE MIRI6E SLED KAT SA ISY6I6

lidiq
10-05-2005, 18:20
blagodarq vi mnogo ... 6te probvam vsichko i na dvete :) )

lidiq
10-08-2005, 21:45
AZ imah sy6tiq problem, no ne se panikiosvai, sig ne e ni6to koi znae kakvo, prosto kosata ti e umorena. AZ se opravih za6toto maika mi mi kupi dva pyti po dve ampuli i mi gi namaza v kosata i vsi4ko se opravi. Ne gi pomnq kakvi bqha, ama kato otidete v aptekata i obqsnite 4e e za zadravqvane na kosata 6te vi kajat. Sy6to pih onova kak mu se vika6e, koeto s Cink, Magnezii i Calcii, Calmacink mai be6e i se svyr6i s tova i o6te ne6to moje da si smeni6 6ampoana prosto taka za raznoobrazie.

Sigurna li si za kalmazinka ... ti kolko dulgo go vzimashe i po kolko puti na den..? 4e vse pak tva sa metali i trqbva da se vnimava s tqh!