PDA

View Full Version : rojden den



10-02-2005, 20:41
ave skoro vreme 6te imam rojden den kak mislite kakvo trqbva da se napravi 4e da stane qk kupon i vsi4ki da se nakefime maksimalno?

lainagovna
10-02-2005, 20:46
minimum 40 4oveka.kolkoto mom4etatolkova i jeni
qko muzika v dve stai ednata 4algadrugata kvoto drugo iskat. mnogo piene hrana ne tolkova. edin zelen legen moje primerno tva nqma da kazvam za kakvo 6tevi e. drugo kato se setq6ti kaja

lainagovna
10-02-2005, 21:17
И ДА не забравя цифрова фото камерае засължителна с минимум 400 снимки от вечерта

10-02-2005, 21:29
Хм.. абе не си поставяй много цели,щото аз направих много як купон за моя ама такива интриги се завъртяха.. бедна ти е фантазията :? Просто си помисли на тебе какво ще ти е приятно и бъди готов/готова за гафове,защото ме съмнява,че всичко ще протече по план.Най-важното според мен е яка музичка,пиене,малко храна и да има все пак,че да не ти задръзтят тоалетната чиния после :D ИИИИ задължително нещо,с което да се документира вечерта 8)
http://www.ne.jp/asahi/minawa/y108/gallery/pictures/dragon.jpg

IdontGiveaFuck
10-02-2005, 22:57
Само дето не разбрах за кво е тоя зелен леген :lol: :lol:
Или си мислиш,че някой като се напие като свиня ще търси легена,а ? :lol:

MaPuXyaHa
10-02-2005, 23:05
Само дето не разбрах за кво е тоя зелен леген :lol: :lol:
Или си мислиш,че някой като се напие като свиня ще търси легена,а ? :lol: Аз бих го потърсил повярвай ми!!!

IdontGiveaFuck
10-02-2005, 23:07
Само дето не разбрах за кво е тоя зелен леген :lol: :lol:
Или си мислиш,че някой като се напие като свиня ще търси легена,а ? :lol: Аз бих го потърсил повярвай ми!!!

Аххаха айде напий се като свиня...ама много злобно да видим дали само за легена ще мислиш :lol:
Един френд също говореше така ,но вместо легена реши да използва дивана :D


Пък и 10 човека скупчени над един зелен леген ?! :lol:

MaPuXyaHa
10-02-2005, 23:11
Ако става на въпрос..аз във саксии....шапки обувки.... :lol:

SancheZzZz
10-03-2005, 07:44
Хм.. абе не си поставяй много цели,щото аз направих много як купон за моя ама такива интриги се завъртяха.. бедна ти е фантазията :? Просто си помисли на тебе какво ще ти е приятно и бъди готов/готова за гафове,защото ме съмнява,че всичко ще протече по план.Най-важното според мен е яка музичка,пиене,малко храна и да има все пак,че да не ти задръзтят тоалетната чиния после :D ИИИИ задължително нещо,с което да се документира вечерта 8)
http://www.ne.jp/asahi/minawa/y108/gallery/pictures/dragon.jpg
Съгласна съм! :)