PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Podsvirkvat li vi momichetata?



MeHTop
10-03-2005, 00:58
Slu4valo li vi se e da vi podsvirkvat razni momi4enca :lol: ?

Moderated by I don't know who I am
tochki 1 i 7!

Sugar4e
10-03-2005, 06:31
hhaahahah
e 6to za vapros.....4e to i na nai-groznoto momi4e sa mu podsvirkvali be

10-03-2005, 07:25
xaXAXA redovno... seeno sam nqkoq..... kato mina po ulicata i se chuva sled men nqkfo super selsko i grozno podsvirkvane

GreenLadyM
10-03-2005, 08:35
mi az sum momi4e...ama mi se e slu4valo da podsvirkvam na mom4e...

10-03-2005, 11:28
podsvirkvat? moje6 li da konkretizira6 za kakvo stva na vypros poneje na mene sa mi svrili ako tva pita6

SanDRo
10-03-2005, 11:44
awe stava vupros za momchetata, dali im se e sluchvalo da im podsvirkvat momicheta, shtoto t'vva po princip nie go pravim, ama i na men mi se e sluchvalo da mi podsvirkvat daje da me spirat i da se zapoznavame :)

Teen_guy
10-03-2005, 20:20
Аз съм момче и не са ми подсвирквали момичета,но веднъж една ме обара в автобуса :lol:

Neko_Dream
10-03-2005, 20:24
Еми, защо да не ни подсвирват :) Когато си облечен предизвикателно, например като играем футбол по физическо, веднъж останах последен да се преобличам и то нали на двора, ся няма да влизаме вътре я. Та и останах сам, но почна следващият час и дойде съседняит клас. Стройха ги и аз кво ми пука, преобличам си се и момичета ме загледаха, едно ми подсвирна даже :D Но сигурно е било за базика :) Пък и на мен ми стана смешно ;) Но, ако момиче ти подсвирне е за базика, смисъл не се очаква от тях да правят такива неща. Сигнализират, че си готин и ги кефиш /поне за момента/

Lov3Don`tCosT
10-03-2005, 20:30
Еми, защо да не ни подсвирват :) Когато си облечен предизвикателно, например като играем футбол по физическо, веднъж останах последен да се преобличам и то нали на двора, ся няма да влизаме вътре я. Та и останах сам, но почна следващият час и дойде съседняит клас. Стройха ги и аз кво ми пука, преобличам си се и момичета ме загледаха, едно ми подсвирна даже :D Но сигурно е било за базика :) Пък и на мен ми стана смешно ;) Но, ако момиче ти подсвирне е за базика, смисъл не се очаква от тях да правят такива неща. Сигнализират, че си готин и ги кефиш /поне за момента/

xaxaxaxa mom4e normalno e da ti podsvirkvat az mn 4esto podsvirkvam na mom4eta ... mn e zabavno ma tui ne ozna4ava ni6ty

Neko_Dream
10-03-2005, 20:32
Еми да става кефа, казвам аз ;)
А м/у другото, същото момиче дето ми подсвиркваше я хвнах в съблекалнята и и го върнах :twisted: Смисъл, нали не съм и подсвирквал, просто минахва от там и тя се здуха :roll: /ама това, като бяхме млааади и зелени :lol: /

expl0de
10-03-2005, 21:01
не(всъщност е възможно,но аз на свирки не се обръщам),обаче днес 1 приятелка много лошо ме обара

Neko_Dream
10-03-2005, 21:04
не(всъщност е възможно,но аз на свирки не се обръщам),обаче днес 1 приятелка много лошо ме обара
Айде, айде излъга ;)
Ам, а какво лошо има в обарването? Смисъл къде по-точно? Порпинцип повечто ме хм... хващат за гъза :lol: много рядко пипат там отпреде, само когато играем разгорещен баскет...ах приятното лято ^^

expl0de
10-03-2005, 21:33
не бе човек,наистина не се обръщам,ако разбера,че е от момиче,ще се обърна,но както споменах,не съм разбрал да ми подсвирква момиче

10-05-2005, 14:40
:wink:

girlpower
10-05-2005, 16:49
[i]Ами на мен момченца ми подсвиркат :lol:

MaPuXyaHa
10-05-2005, 23:56
Свиркат,свирят...подвикват "еййй момчето...с бодличките..я се обърни...' а като свирят ми е много смешно.. :lol:

rosskata
10-06-2005, 09:50
Хихи, аз редовно подсвирквам на мъжете, щото много се шсшкат. МНого е забавно... :lol:

missing_
10-06-2005, 13:22
много ясно че да
ама тва пък е най жалкото нещо и супер ме дразни :twisted: ама най голям кеф е...имам една приятелка дето точно до у тях има кръстовище със светофар и обикновено като пресичаш и все някой от спрелите коли почва да свири и е супер яко да спреш по средата на пътя пред колите и да почнеш да ги псуваш щото те си чакат светофара и не могат да слязат :lol: :twisted:

CbH4O
10-07-2005, 14:03
много ясно че да
ама тва пък е най жалкото нещо и супер ме дразни :twisted: ама най голям кеф е...имам една приятелка дето точно до у тях има кръстовище със светофар и обикновено като пресичаш и все някой от спрелите коли почва да свири и е супер яко да спреш по средата на пътя пред колите и да почнеш да ги псуваш щото те си чакат светофара и не могат да слязат :lol: :twisted:
4e ko mu e jalkoto , i ako nqkoq mur6a me napsuva na svetofara nqma da i ostana dlujen , vErvai mi