PDA

View Full Version : Kato sum devstvena?



10-03-2005, 13:18
Spored vas kato sum devstvena za6to ne mi idva ot tri meseca?

babeson
10-03-2005, 13:27
a poprincip ot kolko vreme imash cikul?

missing_
10-03-2005, 13:29
просто е нередовен,това е :)
щото си още малка и затова :P

lady_p
10-03-2005, 13:35
Ne se pritesnqvai 6topm si devstvena zna4i cikyla ti vse o6te e neredoven :)

sarang
10-03-2005, 14:37
Ако си малка, може да е нормално, цикълът не е редовен в началото. Но по-добре отиди на лекар, нищо няма да ти стане, ако си добре, ще се успокоиш, ако имаш хормонален или друг проблем, ще се излекуваш навреме. На една моя съученичка и беше така и тя отиде на гинеколог, оказа се, че има нужда от хормонално лечение. Така че кажи на майка си и после отиди на лекар, това е моят съвет, макар че наистина може и нищо да ти няма.

мечтател
10-05-2005, 08:49
е, не се знае... в днешно време човек не трябва да вярва на нищо и никого. дори на пръста си, ако ме разбираш... :lol: :lol: :lol:
а сега сериозно - що питаш народа тука? ако ти има нещо те не могат да ти отговорят достатъчно добре, ама има един животински вид, дето с това се занимава - венерическите болести. гинеколког му викат. често срещан вид в поликлиники и болници. при близка среща от трети вид с такъв ще разбереш дали ти има нещо. всичко хубаво

BAD_GIRL_
10-05-2005, 18:04
ne ti e redoven cikala mili4ka ne se trevoji tolkova :wink:

maa_facka
10-06-2005, 11:50
A може ли ако и е редовен и е имала полов контакт да и закъснява?(нестава въпрос за нея а попринцип).

sarang
10-06-2005, 14:30
A може ли ако и е редовен и е имала полов контакт да и закъснява?(нестава въпрос за нея а попринцип).
Да, може. Възможно е заради стрес, а за тези, които сега почват полов живот, сексът си е вид стрес. Но и много други неща могат да причинят стрес.

е, не се знае... в днешно време човек не трябва да вярва на нищо и никого. дори на пръста си, ако ме разбираш...
а сега сериозно - що питаш народа тука? ако ти има нещо те не могат да ти отговорят достатъчно добре, ама има един животински вид, дето с това се занимава - венерическите болести. гинеколког му викат. често срещан вид в поликлиники и болници. при близка среща от трети вид с такъв ще разбереш дали ти има нещо. всичко хубаво
Оф, колко малко си осведомен. С венерически болести се занимава венерологът. А щом е девствена, не може да има венерическа болест, защото венерическите болести се предават по полов път.

California
10-06-2005, 15:36
Ne se pritesnqvai 6topm si devstvena zna4i cikyla ti vse o6te e neredoven :)
hahhaa ti na koi svqt jiveesh....tva nema nishto obshto :? moje da ima obshto samo ako e pravila sex i e zabremenqla...puk drugata prichina moje da e telesnata masa,kolko kilograma si?

babyunderground
10-06-2005, 15:41
Мацка и аз бях така, даже с повече ми закъсняваше.
Но е хубаво да отидеш на гинеколог, най-често това се дължи на хормонален дисбаланс но може и да има други причини - кисти и т.н за това е хубаво да караш майка си и да отидете. Спокс той няма да ти прави пълен преглед щом си девствена, а само ще те гледа на видеозон където страшно няма. На мен ми предписаха някакви хормони и всичко се оправи:)

10-07-2005, 04:15
opredeleno ne sum tejka....ina4e sa znam za6to...poneje az se premestih da jiveq v druga durjava i sum sama....i doktora kaza 4e e normalno 6toto kato stres i ala bala takia ne6ta...blagodarq vi vse pak:)

ПРОСТОТОЙУНУФРИ
10-08-2005, 23:41
Spored vas kato sum devstvena za6to ne mi idva ot tri meseca?
щото си бъгава
изверг, урод, мутант, експеримент.