PDA

View Full Version : Не гледайте ДЮс Бигало !



Стеснителната
10-03-2005, 16:05
Ебати тъпия филм, много по тъп от първия и много тъпо режисиран, се едно е некъв детски.

chupacabra:)
10-03-2005, 16:11
на мен пък точно затфа ми хареса. сладурско филмче си е.
по-добре от некфи розово-любовни помии 8)

party_girl
10-03-2005, 17:38
men me iskefi!be6e nekvo izrodsko!xaxa
kato se setq za jenata s k*ra na nosa! :lol: :lol: :lol:

Lucifer4o
10-03-2005, 18:45
Tfa pa da pysnesh Tema "ne gledaite edi koi si film" e se edno az da pysna tema "Ne chetete post-ofete na Stesnitelnata shot sa typi"...ebasi detskite istorii :evil: :evil: :evil:

Twista
10-03-2005, 19:13
Бе на мен си ми хареса филмчето. Нек`во свежарско си е... :D

DeSsi
10-03-2005, 19:21
az go gledah veche i mnogo mi haresa daje..ti ne razbirash ot filmi :D

Sinister_Doll
10-03-2005, 19:25
Ne sum go gledala, ama mi se struva, 4e vse pak 6te poslu6am chupacabra i skate^fenka su6to i "suveta" la Lucifer4o otnosno 4eteneto na postovete ne e lo6... Mislq i nego da poslu6am.

sherry
10-03-2005, 20:17
Аз пък мисля да го гледам :roll:
Първата част ме изкефи,дано и с втората да е така :D

Murderdoll
10-03-2005, 20:22
ти па трее си мноу тъпа да кажеш че тоя филм е зле...и ми е мноо интересно откъде па точно ти ше ми говориш за режисура... :lol: :lol: :lol:

Стеснителната
10-03-2005, 22:27
Еми не ми се обяснява надълго и нашироко ама филма беше адски наивен, особено там дето е при инспектора и му обяснява кой е убиеца се едно гледам инспектор гаджет. Тва яко ме изнерви, целия филм беше изпълнен с някви такива детски моменти, и някакси не беше като първия филм - и там имаше простотийки ама бяха някакси хитро измислени ма тва бее яко детинщина :wink: .

THE_GANGSTA_GIRL
10-03-2005, 22:42
Tfa pa da pysnesh Tema "ne gledaite edi koi si film" e se edno az da pysna tema "Ne chetete post-ofete na Stesnitelnata shot sa typi"...ebasi detskite istorii :evil: :evil: :evil:

Оффф к'ви детски истории, к'ви 5 лева бе? Човекът си казва мнението и т'ва е! Точка по въпроса!
Колкото до филма.....еми честно казано очаквах да е малко по-смешен и готин. Като цяло става, не е лош ама май първата част беше по-яка!

Lucifer4o
10-04-2005, 11:47
Tfa pa da pysnesh Tema "ne gledaite edi koi si film" e se edno az da pysna tema "Ne chetete post-ofete na Stesnitelnata shot sa typi"...ebasi detskite istorii :evil: :evil: :evil:

Оффф к'ви детски истории, к'ви 5 лева бе? Човекът си казва мнението и т'ва е! Точка по въпроса!
Колкото до филма.....еми честно казано очаквах да е малко по-смешен и готин. Като цяло става, не е лош ама май първата част беше по-яка!
Mnenie e da kaje6 "Filma ne me kefi" ...prostotiq e da kaje6 "Ne gledaite filma 6ot men ne me kefi" ...blagodarq za fnimanieto...i btw...da-ne be6e mn interesen filma...ama ne pre4a na nikoi da go glea...

10-04-2005, 20:44
Аве вие малоумни ли сте?!
Т'ва да не ви е супер-мега-психо-трилър?!
Това е комедия, а целта на комедията е да разсмива :idea:
Рядко съм се смял така на някой филм, омръзна ми от тежките и сериозни драми, които те изпълват с размисли за живота. Т'ва беше много отпускащо филмче, супер забавно - ХАРЕСА МИ.
Надявам се да има Deuce Bigalow - Asian Gigolo :twisted:

Стеснителната
10-04-2005, 22:32
Истинска комедия е ГЕПИ, тва е гениален филм просто - е тва е смешно, а не как неква с кур на лицето киха и пръска сперма :lol: .

10-04-2005, 23:47
Истинска комедия е ГЕПИ, тва е гениален филм просто - е тва е смешно, а не как неква с кур на лицето киха и пръска сперма :lol: .
Гепи?! Хм...
Че е гениален няма спор, но не помня на кое място ме разсмя.

А т'ва за оная с кура вЕрно не беше смешно, но за сметка на това имаше 100000 спиращи дъха(от смях) моменти.

tedo_davis
10-05-2005, 04:30
на мен пък точно затфа ми хареса. сладурско филмче си е.
по-добре от некфи розово-любовни помии 8)
po dobre taka ot kolkoto da e kato - dyrzost i krasota ... 4000 epizoda - baba mi se vaika 4e nqma da moje da go izgleda celiq...
sigurno decata na moite bydeshti deca kato vidqt posledniq epizod shte vdignat kupon za svyrshvaneto !!!

пипс
10-05-2005, 07:20
ми незнам за вас обаче мен филмчето ме изкефи мноо е забавно :lol: :lol: :lol:

xandria
10-05-2005, 09:23
Mi mene mi haresa.. Ne sum gledala 1va 4ast za da sravnqvam ama tozi mi haresa.. sme6en be6e.. kolkoto da ybie6 vremeto..

WwanAdoO
10-07-2005, 09:13
Е аз пък шси се напуша и ше отидеме да го гледаме е ся weekend-а и яко хилеж ше има... :wink: