PDA

View Full Version : vijte sega



gotQn?! :D
10-03-2005, 17:31
emi iskam da pitam momi4etata kakav e kriteriq za gorino mom4e?hubavi drehi? , gotina pri4eska? , sindjir? , durjanie govorene i takiva raboti? i kak tova gotino mom4e vi pravi vpe4atlenie?gotinite sramejivi li sa i ili malko po "otrakani" taka da kaja :) i vaob6te koe mom4e e gotino :)

babeson
10-03-2005, 17:36
mmmm LICHNO za men gotino momche moje da se nareche momche, koeto ee otvoreno, zabavno, super pecheno..za oblichaneto imam kriteriq na nosi kecove; )haha

chupacabra:)
10-03-2005, 17:41
да не е некой вонящ плъх и да се държи нормално. и да не е със самочувствие до небето. другото са все подробности.

VAMP_GIRL
10-03-2005, 17:43
rusa kosa(NE IZRUSENA),sini o4i,leko smuknat,mrazq prekaleno nakonteni mom4eta,ami interesno,4e vinagi si imam vutre6no jelanie da nosi 4erni kecove.da e mil i dobar,a ne nqkoi nadut muhlio!!!(tova e ZADALJITELNO)

sisa_pisa
10-03-2005, 17:44
Abe tova sa glupsoti bee..da nosi lanec ..q se oprai!Gotino momche e takova koeto e sebe si a ne takova koeto nosi lanec samo zashtoto gotinite momcheta nosqt lanec..zvuchi..smeshno :roll: :)

Стеснителната
10-03-2005, 17:47
Ахаха тва ме изкефи, аз точно харесвам момче с ланец ама токава дето е момче - "ТИп ЛАНЕЦ", което просто без ланец няма да е завършено :lol: а не некъв смешко който си е сложил ланец щото така са му казали че е готино :lol: .

10-03-2005, 18:05
da e pekan, da moje da se govori s nego za vsi4ko. a ne kato nqkoi gotino oble4eni ama da ne moje6 da si kaje6 s tqh 2 prikazki. normalni drehi i t.n.

Tedka-Medka
10-03-2005, 19:38
ми за мен трябва за да е готино
да е отракано..да се облича по яко
не ги обичам някви с супер
тъпи дрипи..обаче момчето,което
харесвам ся не е отракано ама е супер
готино с яка прическа и лицето
му е сладурско някфо
и сичките му дрешки са яки..

TSecret
10-04-2005, 11:35
kvi sa teq lanci kci sa teq drehi be mo mi4eta....bihte li si haresali niakoi deto nosi samo novi drehi i e s lanec-100% 6te e nadut i 6te se darji tapo s momi4etata,6te ima pari s koito 6te si misli 4e moje da si kupi vsqkoq..az obi4am obiknovenite mom4eta koito imat estesvena krasota i 4ar,da se darji milo i da ne e niakoi prostak deto da psuva non stop i da n se napiva prosto iskam da me obi4a-ostanaloto sa podrobnosti.. :roll:

Swinkenhoffer
10-04-2005, 13:57
ееееемммммииии ... нека да си помечтая.
много висок и слаб, с гърбав нос и големи очила тип "лупа". по възможност с акне и девствени мустачки. сиво поло и върху него карирана ризка запасана в дънков панталон с огромен кожен колан. за капак маратонки мишки със стърчащи връзки и практична, малка раница.
баси, откъде да знам ... :shock: :roll: :? :lol:

Breakaway``
10-04-2005, 19:02
Абе най-вече да не ме дразни :lol:
И за момчета, и за момичета казвам :wink:

vra4ka
10-04-2005, 20:30
МИ да се забелязва сред тълпата,да се държи нормално,да е горе долу сладък и хубав ххехехе
аве да ти грабва погледа с нещо като го видиш :wink:

fallen
10-05-2005, 19:56
Ахаха тва ме изкефи, аз точно харесвам момче с ланец ама токава дето е момче - "ТИп ЛАНЕЦ", което просто без ланец няма да е завършено :lol: а не некъв смешко който си е сложил ланец щото така са му казали че е готино :lol: .

Ей за това казвам че момиченцата като теб са разлигавени(нищо лично естественно). Може ли някое нормално мислещо момиче да каже че харесва момчето ама само виждаш ли ако е с ланец е това просто е огромна глупост...Естественно не искам да те обиждам ама се надявам след мнооого много време мозъчето ти(ако имаш такова) да проумее че за да си готин не трябва да "си с ланец"..

Стеснителната
10-05-2005, 20:21
Ахаха тва ме изкефи, аз точно харесвам момче с ланец ама токава дето е момче - "ТИп ЛАНЕЦ", което просто без ланец няма да е завършено :lol: а не некъв смешко който си е сложил ланец щото така са му казали че е готино :lol: .

Ей за това казвам че момиченцата като теб са разлигавени(нищо лично естественно). Може ли някое нормално мислещо момиче да каже че харесва момчето ама само виждаш ли ако е с ланец е това просто е огромна глупост...Естественно не искам да те обиждам ама се надявам след мнооого много време мозъчето ти(ако имаш такова) да проумее че за да си готин не трябва да "си с ланец"..
Прочети ми усърдно мнението, проумей го и тогава говори :wink: .

BroKeN^DreAmZ`f
10-05-2005, 20:41
za mene lichno gotino momche e tva da se dyrji dobre ili po tochno da znae ka da se dyrji,da ima samo4uvstvie da ne e nqkyv super zatvoren,ama vsi4ko da si e v granicite razbirase :D za tva kak da izglejda nqmam golemi pretencii no ne obi4am da q nqkyv super zanemeren :D ama v obshti linii vajnoto e da byde pich i da s dyrji kato horata :D

worldclass
10-09-2005, 21:27
za mene e vajno edno momiche da te "grabne" i da ti hvane okoto kato cqlo.Pyk v kvi drehi she e ne e tolkovazle.Vajnoto e da ne te e sram da hodish s neq po ulicite :wink:

xandria
10-10-2005, 08:35
Be mom4eto kato e gotino si e gotino.Za drehite i vun6niq vid-tva sa podrobnosti koito ne me intervat.. Ina4e haraktera e mnogo vajno ne6to.Ako e pe4en ne se pravi na interesen,pravi mnogo glyposti(zaduljitelno) i e mnogo lud i izkreizal-zna4i e moi tip

LP_girl_14
10-10-2005, 09:15
Не ми харесват надутите момчета,дето си мислят че като носят ланец,имат много пари,скъпи дрехи и т.н. са повече от другите.Този тип направо не ги понасям :x Външния вид-нямам кой знае какъв критерий!Просто като видя някво момче и набързо преценявам дали ми допада или не.Цвят на очите,косата нямат значение.За мен е много важно поведението-да е някъв общителен,да се държи със всички еднакво,да е усмихнат,с чувство за хумор,мил :D

Bloodomen
10-16-2005, 08:27
mmmm LICHNO za men gotino momche moje da se nareche momche, koeto ee otvoreno, zabavno, super pecheno..za oblichaneto imam kriteriq na nosi kecove; )haha