PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Kak razbirate che lubowta e istinska?



10-03-2005, 16:44
Добре.. темата може да ви се стори тъпичка,но наистина ми е любопитно.Та как разбирате,че това е истинска любов?Имала съм толкова връзки и все с трагични краища,винаги съм се чувствала като на седмото небе,но след 2рата седмица си отварям очите и всичко рухва!Та въпроса ми е:Как успявате да поддържате магията?Как разбирате,че човекът с когото сте ви дава криле и наистина го обичате?Защото на възраст като 16-17 г честно не мисля,че истинска любов във пълното понятие на думата може да има(поне аз не съм я изпитала) :? Та моля ви,ако сте имали честта да се влюбите истински,разкажете,успорет е твърдението ми и ми върнете надеждата в това така превъзнасяно чувство :)
http://www.ne.jp/asahi/minawa/y108/gallery/pictures/dragon.jpg

Moderated by I don't know who I am
tochka 7 ot prawilnika !

Стеснителната
10-03-2005, 16:50
Всъщност е изключително просто - няма таквиз глупости :lol: любоввта е илюзия която важи само за барби и кен :lol: .

VAMP_GIRL
10-03-2005, 16:53
Аэ лично съм се влюбвала само веднъж.Амиии просто не энам и аэ как го раэбрах.Просто всеки път когато го погледнех в очите и иэпитвах...абе имах чувството, че съм огрята от слънце едва ли не...но естествено си останах само с мечтите :evil: :twisted: и сега не мога да эаобичам друго момче!това ще да е била най-истинската ми любов...

sarang
10-04-2005, 11:20
Съмнявам се, че някой на тая възраст може да ти отговори, а и това е сложно нещо, то просто се усеща, че този човек е нещо повече за теб и че не искаш друг. И това не става за месец-два, нужно е повече, даже според мен едно съжителство може най-добре да определи. Но още сме малки за сериозни връзки, характерите ни не са оформени, не сме сигурни в себе си, затова още никой на нашата възраст не може да изпита истинска любов, това са само увлечения, най-често не преценяваме правилно човека, защото ни липсва опит. Изключенията сама потвърждават правилото, но те и без това са малко.
Стеснителната, ти явно много разбираш от любов и секс, както виждам, знаеш всичко за живота, невероятна си, прозряла си истината за всичко, а си само на 15 години! Добре че си ти да обясниш на глупавите деца в тоя форум, това, което си научила с дългия си житейски опит. Ти без съмнение си много умно момиче, което е видяло какво ли не, учи се от чуждия опит, личи си, че много си чела, интелигентна си без съмнение, а в същото време си и невероятна купонджийка, която знае как да се забавлява. Ти си жена мечта. Как се намери толкова умна, а в същото време толкова стеснителна, как успяваш да изтъкнеш многобройните си качества и умения, без да се надуваш ни най-малко? Жалко че не те познавам.

Sa3ana3a
10-04-2005, 11:57
Ми ако искаш ела да се пробваме пък може да откриеш истинската любов в мен 8) сериозно ти говоря :)

Sa3ana3a
10-04-2005, 12:03
Стеснителната, ти явно много разбираш от любов и секс, както виждам, знаеш всичко за живота, невероятна си, прозряла си истината за всичко, а си само на 15 години! Добре че си ти да обясниш на глупавите деца в тоя форум, това, което си научила с дългия си житейски опит. Ти без съмнение си много умно момиче, което е видяло какво ли не, учи се от чуждия опит, личи си, че много си чела, интелигентна си без съмнение, а в същото време си и невероятна купонджийка, която знае как да се забавлява. Ти си жена мечта. Как се намери толкова умна, а в същото време толкова стеснителна, как успяваш да изтъкнеш многобройните си качества и умения, без да се надуваш ни най-малко? Жалко че не те познавам. Стеснителната да бе ощипи ме щот сънувам, досега стеснителната само тъпотии ръси, за 15 годишно момиче според мен е голяма идиотка, интелигентна друг път :x не се надува ли айде бе, лелееееее вие ше ме побъркате :?

sarang
10-04-2005, 12:07
Стеснителната, ти явно много разбираш от любов и секс, както виждам, знаеш всичко за живота, невероятна си, прозряла си истината за всичко, а си само на 15 години! Добре че си ти да обясниш на глупавите деца в тоя форум, това, което си научила с дългия си житейски опит. Ти без съмнение си много умно момиче, което е видяло какво ли не, учи се от чуждия опит, личи си, че много си чела, интелигентна си без съмнение, а в същото време си и невероятна купонджийка, която знае как да се забавлява. Ти си жена мечта. Как се намери толкова умна, а в същото време толкова стеснителна, как успяваш да изтъкнеш многобройните си качества и умения, без да се надуваш ни най-малко? Жалко че не те познавам. Стеснителната да бе ощипи ме щот сънувам, досега стеснителната само тъпотии ръси, за 15 годишно момиче според мен е голяма идиотка, интелигентна друг път :x не се надува ли айде бе, лелееееее вие ше ме побъркате :?
Хаха, ти сериозно ли повярва? Не улови ли, че и се подигравам? Имам предвид точно обратното на това, което съм написала. Това е ирония, съжалявам, че не сте ме разбрали. 15-годишна пикла, това е тя, мисли се за голямата работа, ама е едно нищо.

BAD_GIRL_
10-04-2005, 12:42
ami mn lesno 8)

_Sweet_Love_
10-04-2005, 13:59
Аз пък мисля, че истинската любов съществува, без значение на каква възраст си. Когато я срещнеш ти сам разбираш това. Няма никакви правила.

Naghual
10-04-2005, 14:16
Ами толкова хора по света живеят по 60 години и нагоре заедно без да си омръзнат и без да спрат да се обичат... Не е ли нормално любовта между двама човека да е нещо вечно?

sarang
10-04-2005, 14:23
Ами толкова хора по света живеят по 60 години и нагоре заедно без да си омръзнат и без да спрат да се обичат... Не е ли нормално любовта между двама човека да е нещо вечно?
Ти познаваш ли поне една такава двойка? Вечната любов е хубаво нещо, всеки мечтае за него, ама в действителност не съществува. Това, което крепи двойките дълго време, е взаимното уважение и приятелството помегду им. Любовта се изменя с годините и след 60 години вече няма нищо общо с това, което е било в началото.

RoSsY88
10-04-2005, 14:23
Хей!За любовта няма граници,аз изпитах истинската любов,пък съм на 17...това е ревност,да ти липсва,да изтръпваш от целувките му,да го желаеш ден и нощ и да не искаш да си с друг :P

sarang
10-04-2005, 14:31
Хей!За любовта няма граници,аз изпитах истинската любов,пък съм на 17...това е ревност,да ти липсва,да изтръпваш от целувките му,да го желаеш ден и нощ и да не искаш да си с друг :P
Хаха, това било истинската любов. Това е влюбване, и аз съм го изпитвала, но истинска любов е друго нещо. Не знам още какво точно, но със сигурност не просто поредното влюбване, колкото и силно да е. Защо не правите разлика между любов и влюбване?

gamercheto_
10-04-2005, 14:57
kva liubov be na 15-16 godini?!
покахонтас e prava moje da e vliubvane no ne i liubov!Liubov na tolkova malka vyzrast ne moje da se izpita pyk koito kvot iska tva da mi govori!tq 4e nqkva tam si vnushila 4e e vliubena v nqkoe mom4e ne zna4i 4e toi e liubovta na jivota i!xaxa nqmam dumi mnoo ste mi smeshni!
покахонтас s teb sym :)

Ph03n1X^oF^DaRkes
10-04-2005, 16:44
Аз пък мисля, че истинската любов съществува, без значение на каква възраст си. Когато я срещнеш ти сам разбираш това. Няма никакви правила.


mnogo vqrno :idea:

sarang
10-04-2005, 16:59
Аз пък мисля, че истинската любов съществува, без значение на каква възраст си. Когато я срещнеш ти сам разбираш това. Няма никакви правила.


mnogo vqrno :idea:
Не е вярно, обясних защо.

RoSsY88
10-04-2005, 17:25
Хей!За любовта няма граници,аз изпитах истинската любов,пък съм на 17...това е ревност,да ти липсва,да изтръпваш от целувките му,да го желаеш ден и нощ и да не искаш да си с друг :P
Хаха, това било истинската любов. Това е влюбване, и аз съм го изпитвала, но истинска любов е друго нещо. Не знам още какво точно, но със сигурност не просто поредното влюбване, колкото и силно да е. Защо не правите разлика между любов и влюбване?дали...дано да е само влюбване щото мн страдам по момчето към което изпитвам тези енща,а той не ще да е с мен вече :cry:

SeXy^GiRl
10-04-2005, 17:44
За мен любовта е нещо, което не можеш да опишеш.. Тя е просто изживяване. Когато аз обикнах разбрах, че съм способна на много неща за човека, който обичам. Научих се да си затварям очите пред нещата, които ме дразнят, за да не се карам с него, научих се какво е да те боли толкова, че да не можеш да ядеш, да спиш, да се усмихнеш за секунда, научих се какво е да мислиш във всеки един момент за връзката си, какво е да се страхуваш да не го изгубиш. Разбрах, че колкото и да си наранен можеш да простиш всичко, можеш да преглътнеш най-голямата обида. И го направих. И дори сега половин година след като бях излъгана все още обичам и въпреки цялата болка мога да простя отново и отново, любовта е да искаш най-доброто за човека до теб, любовта е да търпиш мълчаливо всичко само и само той да е щастлив.. Изпитах всичко това... Не е лесно да обичаш, но е прекрасно!!

RoSsY88
10-05-2005, 04:11
Само едно нещо знам за любовта....че ако истински обичаш си способен всякаква грешка на любимият човек да простиш... :)

Sa3ana3a
10-05-2005, 11:07
Ами толкова хора по света живеят по 60 години и нагоре заедно без да си омръзнат и без да спрат да се обичат... Не е ли нормално любовта между двама човека да е нещо вечно?
Ти познаваш ли поне една такава двойка? Вечната любов е хубаво нещо, всеки мечтае за него, ама в действителност не съществува. Това, което крепи двойките дълго време, е взаимното уважение и приятелството помегду им. Любовта се изменя с годините и след 60 години вече няма нищо общо с това, което е било в началото. Точно така всичко си има срок на годност дори и любовта, гадно е но е така.

lwdqlwe
10-06-2005, 13:22
Do predi okolo 6 meseca si misleh che takova neshto kato lubov nqma i si misleh che vsi4ki "vlubeni" samo se prevzemat i se pravqt na interesni ... dokato ne se zapoznah s edno momiche ... kogato sum s neq zabravqm za vsi4ko i vsi4ki i ne mi interesuva nishto , vajni sme samo az i tq ... imal sum ne malko vruzki predi neq no za pruv put edna obiknovenna pregrutka ili celuvka oznachavat tolkova mnogo i naistina nemoga da jiveq bez neq i mnogo si q obicham :P kogato ima Lubov se razbira ot samosebesi , nemoje da se opishe a i pri vseki si e individualno , Lubovta e neshtoto koeto dostavq nai golqmo uduvolstvie a dori ne e materiqlna taka che tuk mqsto za pari i koli nqma , obichash 4oveka a ne veshtite mu. koftito e samo che i mnogo boli ot neq :(

DeziRe
10-06-2005, 16:08
Ami kogato obi4ash nqkoi ti prosto go znaesh....kogato ne si s nego mislish postoqnno za nego kakvo li pravi v momenta,koga shte se vidite,syrceto ti trepka,zabolqva te korema kogato si pomislish 4e shte go vidish sled broeni minuti...predstavqsh si li4iceto mu,radvash se na vseki negov jest i duma obi4ash go takyv kakyvto e nezavisimo ot vsi4ko ! I si do nego kogato ima nujda ot teb ... davash vsi4ko za nego....az li4no dori v momenta si mislq za moq priqtel..kakto i vsqka druga minuta i vqrvam 4e makar i da sym malka za lubov nasheto e neshtoo pove4e ot haresvane....toi e edinstveniq dosega na kogoto tolkova dyrja i bez koito ne bih mogla da si predstavq denq meseca i izobshto ne mi se i pomislq kak shte jiveq ako ne sym s nego.... :?

lina15
10-06-2005, 16:12
Ami kato q oseti6,prosto trqbva da znae6 4e 4oveka s koito si,e istinski-4e te ceni,4e-neti izneverqva(nai vajnoto),4e toi/tq e za tebe i do tebe

sherry
10-06-2005, 16:19
Вярваш или не,любовта си е любов-появява се когато най-малко я очакваш.
Именно за това е възможно да се влюбиш дори на 16-17 години-напълно е възможно,но е трудно от гледна точка на това,че тогава повечето тийнейджъри не гледат насериозно на връзките си и не ги оставят да просъществуват,за да стане нещо по-сериозно.
Иначе дали ще срещнеш любовта в тийнейджърските годии или по-късно,един Господ знае.Всичко се определя от съдбата...Аз не вявах,че ще се влюбя истински толкова рано,но ето,че се случи.Радвам се за което... :roll:

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
10-06-2005, 16:26
NQMA KAK DA GO OPI6A S DUMI!TRQBVA DA SE IZJIVEE ZA DA SE RAZBERE!i to kat razbere6,4e si vluben ti prosto go osuznava6 i go znae6 vutre v sebe si!ne moga da ti kaja nekvi kakvo to4no tuvstva 4ovek