PDA

View Full Version : kak da premahna luspi po kojata na glavata?



leonardo
10-04-2005, 07:15
poqviha mi se lusi po kojata na glavata i stra6no mngo me surbqt.tam kudeto imam luspi kosata mi po4na da kape i sum stra6no iznerven.moje li suvet?

mi6lence
10-04-2005, 07:38
Edinstveniq savet koito moga da ti dam e da otide6 nezabavno na kojen lekar.Toi sas sigurnost 6te ti izpi6e nai-pidhodq6toto lekarstvo.Az znam edno lekarstvo za ekzemi(tova sa kojnite zabolqvaniq),za izgoreno,za veneri4eski bolesti i mnogo drugi.Kazva se VITASIN.Ako iska6 go probvai ako ne ti pomogne nqma da ti navredi.Samo 4e kato se maje6 kosata ti 6te se omaznqva zatova po dobre e da se obrasne6 gola glava.Uspeh!!!

10-04-2005, 08:36
шампоан - Selsun
за след баня - Низурал

DrSmurph
10-04-2005, 09:05
НИЗОРАЛ 2 % шампоан с който ще си миеш главата 5 последователни дни. След като се сапунисаш оставаш за 2 минути да пшодейства шампоана като го втриваш добре в кожата и изплакваш.

Майка ти
10-05-2005, 06:57
Горещо ви препоръчвам да не си харчите парите за разни шампоани, чийто ефект е временен(ако изобщо имат ефект!).
Купувате си от аптеката "Себорал" или "Себорал-форте"(за по-сериозните случаи). Това е билков лосион против пърхут и косопад, който се втрива в кожата на главата след миене(вижте упътването!). Струва лев и нещо! Нека не ви плаши, че шишенцето е малко, слагат се само няколко капки и то не всеки път, когато се къпете. Едно такова шишенце стига за няколко месеца!
Първите един-два пъти щипе на кожата(знак, че действа!), но след това не се усеща нищо.
И все пак, не е лошо да се консултирате първо с дерматолог, да не би да става въпрос за нещо друго!

мечтател
10-05-2005, 08:39
отивай на кожен ветеринар