PDA

View Full Version : braids



k
10-04-2005, 12:52
Hora pls kajete mi v koi saloni pravqt plitki (kato na kameliq naprimer) i i nqkakvi site ako ima za tqh mn me kefqt i iskam si napravq :) 10q predvaritelno

DeSsi
10-04-2005, 14:00
Ne moga da ti kaja salon kato ne znam ot kyde si

10-04-2005, 14:07
PLovdiv..

DeSsi
10-04-2005, 14:10
Amm ne sym ot plovdiv i ne znam saloni tam..No sestra mi si pravi takiva plitki na moreto i mislq 4e samo tam se pravqt..Nali imash predvid teq deto sa s prejda ?? i struva ot 100 do 200lv

10-04-2005, 15:01
Аз преди месец супер много исках плитки(от тези с прежда) ама набързо ме разубедиха:Просто последствията за косата ти са направо поразяващи!
1.от прекаленото дърпане и тежестта на плитките косата после загубва обем и изстанява
2.Тая прежда колкото и да я миеш не можеш да получиш чистия ефект на къпана коса и..много мирише :?
3.като ги махнеш(рано или късно ще ти писнат) косата ти ще е направо разрушена и доста грижи ще трябва да положиш,за да й върнеш естествената форма.На Камелия хич не и завиждам като реши да ги маха!
4.прекалено много пари и не си струва :?
Така че моя съвет е,освен ако нямаш тънка и права коса,по-добре не си я мълтретирай допълнително :roll:
http://www.ne.jp/asahi/minawa/y108/gallery/pictures/dragon.jpg

05-13-2006, 12:01
да бе егати глупостите.аз съм си правила не веднъж и никакви такива работи като изтощаване мириз и такива глупости няма!!!иначе нямаше всяко лято да съм с такива.искам да ви кажа само момичета,че плитките са много яко нещо и изглеждат страхотно.едно боядисване изтощава много повече косата защото се третита с химия!който иска плитки да си прави въобще да не се страхува от нищо :lol: :D :smt026 будете смели и не вярвайте на такива глупости за негърски плитки