PDA

View Full Version : Tova ve4e ne mi se struva normalno!



depresnirana?
10-04-2005, 13:20
Imam nqkakvi mnogo seriozni problemi. Predi ne bqh taka,no ne6to mi stana...stanah adski mnitelna,ve4e si mislq,4e vseki e protiv men i vseki se ebava s men,iska da me izmami... :( Moje bi za6toto izgubih mnogo priqteli i s mnogo hora sam v lo6i otno6eniq... :\ vzeh da se samonabliudavam,da si mislq,4e vsi4ko,koeto var6a e tapo,da si mislq,4e ako napravq ne6to,otsre6tiq 6te me vzeme za palna idiotka...molq vi,kajete mi,kakvo e tova i KAK DA SE OPRAVQ ??? Heeelp,tova e adski zatormozqva6to,ide mi da se zatriq nqkade,kadeto nikoi nqma da me vijda... :(((

babeson
10-04-2005, 16:13
valeriancheto e mn huu neshto...

10-04-2005, 17:10
валериянче...да бе,глупости

виж сега и аз имах подобен проблем,но не беше чак толкова гадно при мен.просто свикни с мисълта,че каквото и да правиш все ще има хора,които да не го харесват,не можеш да се харесаш на вскички.нали така?за това гледай да правиш каквото искаш,дали е тъпо или не,не го решават хората.бъди готова да защитиш всяка твоя постъпка или всяко твое мнение по даден въпрос,в случай,че някой се опита да ти се присмее.приеми го като провокация.когато хората видят,че си уверена в думите и постъпките си хич няма да мислят,че това което правиш е тъпо,а даже напротив,ще те имат за човек,който има мнение и си го отстоява.естествено трябва донякъде да се съобразяваш и с другите,но в друг аспект,не при мението или говоренето ти.

това е моето мнение по въпроса,който мисли,че не съм права да ме опровергае,не претендирам че всичко е така.въпрос на гледна точка е :wink:

babeson
10-04-2005, 17:49
awe kfo we???valeriana nqq li da i pomogne?A DOCTORE???togava vzizmai lexotan ako imash naklonnosti da si narkoman:P ebaam se de...

BABY_SEXY_GIRL
10-05-2005, 08:25
Миличка, просто много си си патила заради наивността си, не е хубаво да се доверяваш напълно на хората :idea: :wink: Приеми всички тези разочарования като изпитание, те ще те направят по-силна, ще ти отворят очите за хората такива каквито са, учи се от грешките си (не се доверявай пак повтарям) :? Като пораснеш ще има много други неща да те разочароват от живота, така че това е тепърва и ако искаш да си живееш живота се научи да не ти пука :wink: Всички сме равни и ако си мислиш че ти си с нещо под тези, които са те разочаровали - лъжиш се :wink: Добре е винаги да иамш 1 на ум, че дори най-добрият ти приятел може да ти забие нож, но не се вманиячавай в това :roll:

w0w
10-06-2005, 07:08
не познавам човек който да не е имал такива периоди ... и аз съм бил неведнъж депресиран и съм си мислел че нямам истински приятели и така нататък но мина този период сичко си ми е ОК само дето съм съпер нервен и троша наред ... ся пиша от 3тата си клавиатура и съм сменил 4-5 мишки ... в даскало 3 джама и рекох малко да се поспра

10-27-2005, 21:13
Mi trai si togava kato te vzemat za glupava i si mul4i!O6te puk na vsi4koto otgore ti sama si si
izgrajdala postepenno lo6 imidj pred poznatite si!
Moi suvet(mai i ot opit)Ako ne se haresva6 takava kakvato si budi takava kakvato svetut te izka!!!

spidey
11-04-2005, 15:14
trqq da misli6 pozitivno!!! :wink:
Vsi4ko e psihikaa! :D 8)

Стеснителната
11-04-2005, 15:18
Според мене си за лудницата :( .