PDA

View Full Version : Щастлив/а ли си? (гласувайте)



BABY_SEXY_GIRL
10-05-2005, 19:36
Иска ми се да направя едно проучване каква част от тийновете са щастливи и каква не са :wink: Ще ви помоля да се замислите много добре над живота си, не говоря само за баналното - любовта, а изобщо дали сте щастливи? Сложете нещата на кантар - нещата, които най-много искате, имате ли ги, или по-скоро малка част от тях? Разбирате ли се със семейството си, приятелите, как сте в даскало...и т.н...Е, щастливи ли сте? 8)

amy lee
10-05-2005, 19:39
по-скоро да ;)

SanDRo
10-05-2005, 19:44
ami po princip sym shtastliv, no tochno v momenta ne sum :cry:

wicked.witch
10-05-2005, 19:49
и има неща, които ми липсват за да съм щастлива, не говоря за баналното "КИНТИ" ..... говоря за другото банално "ЛЮБОВ ОТ ЛЮБИМИЯ ЧОВЕК" ....
иначче като цяло май се разбирам горе-долу с наще....в училище и таме го бутаме нек'си....с приятелите е екстра....

babyunderground
10-05-2005, 20:17
Би трябвало да съм щастлива, имам всичко което ми трябва, но това е само привидно..иначе въобще не съм...но за съжаление нямам сила да променя живота си...

BroozY
10-05-2005, 20:24
Бих казал че в страна като България ще ти е доста трудно да си щастлив. Нямам нищо против страната, но просто начина на живот е ужасен!!!

Slapshot
10-05-2005, 20:32
Щастлив ще бъда само когато ви бутна пред някой влак и след това ви изям мозъците! Щастлив ще бъда когато ще ви счупя черепите с бухалка! ОПРЕДЕЛЕНО НЕ СЪМ ЩАСТЛИВ! Да го духате, нещастници!

Стеснителната
10-05-2005, 20:39
По щастлива не съм била 8) , а тия дето са се писали не щасливи за мене са една банда нацупени инати неблагодарници :wink: .

pinK_Baby
10-05-2005, 20:43
Ох Рени...Много сложничко,но все пак мисля,че съм щастлива...Има доста неща,които все още не съм получила и ми липсват,но въпреки това се чувствам щастлива...Имам добри приятели,на които знам че мога да разчитам,родителите ми са супер свестни хора и ме разбират,само за момента в любовта съм по-объркана,но и този период явно трябва да се преодолее..Неизбежно е...Също уча и в добро училище...Имам си и лоши и добри моменти,понякога съм самотна,понякога преливам от енергия,друг път ме завладява меланхолията..В момента съм човек на променливите настроения...И си мисля,че съм щастлива,защото съм оптимистка и се надявам винаги да си остана такава!

AvLee_
10-05-2005, 20:54
Зависи и ДА и НЕ...но иначе гласувах за ДА :wink:

Swinkenhoffer
10-05-2005, 20:58
щастие, според мен, е много силна дума, за да описвам живота си като такъв. да, имало е хубави моменти, в които съм се чувствала щастлива, но се траели по един час, 3 часа, два дена, но не и непрекъснато. щастието си е моментно изживяване - случва ти се нещо чудесно, дрън дрън и заявяваш - аз съм супер щастлив/а! ама това си е за известно време ... откъде знаеш дали утре няма те сполети някой ужас :? но, който се има за щастливец - жив и здрав да е. :wink: на мен това не ми е понятно.
аз съм ... де да знам ... нито съм щастлива, нито съм нещастна ... бе, някъде посредата, но като цяло има какво още да се направи по въпроса "щастие" :roll:

tra^la^la
10-05-2005, 21:07
Щастлив...разбира се,че ДА!
Винаги...просто няма за какво да се отчайвам...всички който вярват в лайната-това си е техен проблем!!!
Просто знайте...всичко се оправа един ден!!!Всичко...
Аз си го знам...и изобщо не мисля за лайната...просто се радвам на живота...
Всичко е преходно...няма за какво да сме нещастни :D :D :D
Трудно е да опиша тук какво ми е настроението...но просто знаите щастлив съм...единственото заради което съм бил нещастен беше момиче...след това...не ми пука...всичко се оправя!!!

MaPuXyaHa
10-05-2005, 21:24
Разбира се ,че съм щастлив нищо не ми липсва!
Имам родители,познати,приятели, ари,момиче което страшно много обичам тя мен също....,но не винаги съм щастлив..има моменти....в които изпадам в пълна депресия!!! :wink:

lainagovna
10-05-2005, 22:10
немога да преценя. приятели имам - жена нямам. майка имам - баща нямам. сестра имам - брат нямам. пари нямам , настроение нямам. много неща нямам. но пък още повече имам, поне дущевно не се чуствам гадно. не съмгласувал. немога да стигна до "да" или "не"

IdontGiveaFuck
10-05-2005, 22:13
Ми...на моменти настроения :lol:
В момента-да :D :D .Утре-не се знае :lol:

DeSsi
10-06-2005, 10:44
Ako kaja che ne sym shtastliva shte izlyja..Kakto vseki drug i az imam svoite loshi momenti kogato se 4uvstvam neshtastna i sama v toq jivot..No posle osyznavam 4e iam hora koito sa v mnogo po-losho systoqnie ot men.Imam svoite priqteli i rodniti koito da me podkrepqt..Kakvo drugo moga da iskam ot jivota :?:

zElEnA^mAsLiNkA
10-06-2005, 11:22
Ami ... p0-princip si mislq ,4e sym 6tastliva ... Makar 4e v u4ili6te imam slabi 0cenki i na6te mi se karat d0sta .No ... az sym si 6tastliva ... haha ni6tu ne kazah

aBeP4eTo
10-06-2005, 13:08
Хих аз от снощи мисля дали съм или не съм и
достигнах до извода, че съм адски щастлив човек. Е, да верно имам и доста кофти моменти ама през 24 часа от денонощието 10 прекарвам усмихната и смееики се => съм заредена с позитивна енергия и => съм много доволна от живота. Харесва ми да живея, да се усмихвам всеки, харесва ми да ходя до магазина да си купя шоколад, харесва ми да дръпна стола на някои от моя клас и да падне :wink: всичко ми харесва. Щастлива съм, че живея и въобще нямам намерение да си прахосвам в живота с любовни мъки и депресии покрай даскалото! :)

S8K
10-06-2005, 14:11
ДА!!!Аз съм един от най-щастливите хора на тоя свят :D

LiNkiN4eTo
10-06-2005, 16:12
като цяло да

DeziRe
10-06-2005, 16:21
Ami zna4io tva si zavisi ot momenta i ne moje da se kaje pooprincip ponqkoga sym tyjna i mi e strashno gadno ponqkoga sym shtastliva tova zavisi ot mnogo neshta ne moje da se kaje kompleksno...

_DaRkAnGeL_
10-06-2005, 18:24
az sym na momenti..ponqkoga sym super vesela a ponqkoga mn se spi4am...vnu6avam si razni ne6ta i sama si vgor4avam jivota.No kato cqlo jivota mi e 6tastliv,imam vsi4ko koeto sym iskala i iskam ( e dobre de po4ti vsi4ko) ii horata okolo men naistina me mislqt za 6tastlivka i ponqkoga naistina ne mogat da razberat dali mi ima ne6to :wink:

vra4ka
10-06-2005, 18:56
Аз съм си много доволна :wink: :wink: :wink:

BroKeN^DreAmZ`f
10-07-2005, 21:30
emi ne syvsem :) ne4e e tolkova zle,no nz bih mogla da sym i po-dobre :? prosto ima nqkoi stoinostni enshta koito mi lipsvat,no pyk ima imnogo koito imam :wink: no vse pak ne moga da kaj s 4ista syvest 4e sym shtasliva(kakto i obratnoto de) :D

PinkGirl
10-07-2005, 21:41
Повече съм тъжна отколкото щастлива деда знам некво такова чувство имам

Mandy2
10-08-2005, 11:20
Abe kato tsqlo ne sam osobeno 6tastliva.Ne sam popadnala na gotini roditeli,ne jiveqs tqh kakto bih iskala...no pone mi ostava nadejdata 4e 6te namerq nqkoi koito da me obi4a takava kakvato sam kolkoto i da sam ujasnai 4e 6te zajiveq nqkoga na dobro mqsto s dobar maj i ....NZ abe ME4TIIIIII

Sinister_Doll
10-08-2005, 12:50
Abe, naposleduk ne sum... Glasuvah za "TC".

xandria
10-08-2005, 16:56
Mi... opitvam se da buda :roll:

SanDRo
10-08-2005, 17:09
q sum veke shtastliv, neutraliziraite VOTA!!! hahohaohau81

Qgodka_
10-08-2005, 17:15
Определено смятам, че съм щастлива, не смятам, че бих искала нещо повече. Имам прекрасно семейство, любим човек, който безумно ме обича и аз него, в училище нямам никакви проблеми, приятелите ми са истински и винаги мога да разчитам на тях.

Finley
10-08-2005, 17:20
Както каза като "сложа на кантара" везнаат клони в отговора НЕ.Определено не съм щаслив, защото има много проблеми за който не искам да споменавам но като съм нещастен не значи да не си живея живота и да се забавлявам все пак се живее само 1 път.

Finley

LP_girl_14
10-08-2005, 19:00
!Чувствам се добре-имам много приятели,семейство,заобико лена съм с хора,които ме обичат,-всичко излежда страхотно от вънка,ама ми липсва любовта на един много специален за мен човек и приятел,с който сме разделени :roll: За тва гласувах за НЕ!

VAMP_GIRL
10-09-2005, 11:08
Ами като цяло живота ми...Много е объркан.Един ден съм щастлива,a на следващия ден съм нещастна и мрачна.Често иэпадам в състояние в което всичко ми е беэраэлично,дори не мога да определя какво ми е.Но естествено винаги съм усмихната,дори имам чувството,че просто нарочно трябва да си сложа маската на едно щастливо момиче,а в повечето случай не е така. :?

Devilsplaymate
10-09-2005, 17:15
по-скоро да ;)
И аз така :)

e4o
10-09-2005, 18:11
tvurda da pone za momenta :D

TSecret
10-09-2005, 18:53
6tastliva sam za6toto imam vsi4ko koeto iskam i se nadqvam za napred da e taka !