PDA

View Full Version : Akineton



DeRiL
10-05-2005, 22:52
Nekoi probval li e Akineton? Kolko vreme te dyrji. Razkajete nekfa istoriq okolo tfa. Kolko struva;)

10-06-2005, 12:05
edna averka me zapali po tva.Tova sa hapcheta za parkinson struvat 1.60-70,davat se bez recepta.Vredqt glavno na babrecite i kogato vzemam ne pomnq kvo e stavalo.prez posledniq mesec sam vzimala okolo 4-5 pati darjat 4-5 chasa.Kato nqmam pari za drugo tova e :)

marusha
10-07-2005, 17:20
aauuuuuuu tfa kfo ti praiv po-golemi dozi hahahah

Moderated by miloto
т.9 от Правилника :!:

WwanAdoO
10-07-2005, 20:55
Eми Акинетон...яко халюцки...ахаха,ма аз не съм пробвала. :wink: Само Лексотан съм пробвала и се едно не съм на тоя свят...нещо не чунсташ,виждаш поне двойно...ауе чадела си е майката и тва е... :wink:

anonymous464110
01-11-2006, 00:42
akineton ketamin vsi4ko nared vajnoto e vreme da ima za ubivane :mrgreen: e,posle kato po4nat da se poqvqvat "glasovete" stava malko stra6ni4ko no se svikva.ne e tolkova kofti da si s tejka 6izofreniq :mrgreen:

cMeTaHka
01-11-2006, 04:25
haha tova e super zabava:)sluchvalo mi se e ot nego da si govorq s edna priqtelka 1 chas,a vsushtnost neq q nqma samo az q vijdam haihaiahoa

hamilcar
01-11-2006, 08:23
Не съм пробвал,а и няма да пробвам.

patilan420
01-11-2006, 09:34
Уе уе..... :shock:

аве вие мислите ли изобщо?
аконетонът е немски паркизан.
лекарство срещу паркинсон
ако се употребява без да имаш паркинсон ти го докарва или пък ти докарва шизофрения, ДОКАЗАНО, а не предполагаемо, както при ЛСД.
Акинетонът е ДЕЛИРИАНТ намерете си го на оная цветната таблица И Е ЗА БОЛНИ хора. това, дето го при4инява НЕ СА "истински халюцинации" както от мескалин напр. по то4но са "прекалено истински"
Акинетонът постепенно изклю4ва възприятията(истинските халюциногени ги превъзбуждат) и съзнанието по4ва да замества липсващите 4асти със пар4ета от спомените и дори от сънищата... при това за тазлика от кактусите или от гъбите напр на паркизан(акинетон)или други делирианти 4овек НЕ ОСЪЗНАВА промененото усещане за реалност, и това ве4е е ОПАСНО

едно тип4е навремето го сгази влака , докато беше наяден с акинетони, помислете си.

e4o
01-11-2006, 14:53
tva e ebati gadosta :shock:
kogato bqh 9 klas, nqma6e kvo da pravim s edna priqtelka i bqhme v tqh.
Tam ima6e takiva hap4eta, i nqkoi ni be6e kazal 4e sa ne6to kato diazepam4e, i hop nie glupavi4kite aide da probvame da vidim kvo 6te ni stane :? i izpihme po 2 hap4eta...........be6e pove4e ot ujasno, prejivqh 2 ot nai-gadnite dni v jivota si...
otna4alo ne ni podeistva , no po edno vreme ne6to mi stana i po4nah da se davq :shock: , stana mi ujasno...opitah se da povurna uj da mahna deistvieto na tiq hapove :shock: , no ne pomogna..
izleznahme s neq da se razvedrim, o6te po-zle, priqtelkata mi q vijdah kato luv, horata na vunka gi oprili4avah na drugi jivotni :shock: ...minava6e mi za moment i tukmo da se poospokoq i aide pak...
pribiram se v ku6ti i vikam na maika mi aaaaa mamo ti si maimunka :shock: i taka be6e nqkuv ad...
spodelih s maika mi kva glupost sum napravila i tq pita v aptekata koga 6te mi mine, tq i kazala dobre 4e ne sum vzela pove4e 4e e mojelo da se stigne do fatalen krai, imah i stra6no silno surzeebiene.
Ok zaspah, no na sutrinta aide pak samo mi se privijdat nqkvi ne6ta, nqkolko dni me durja, be6e ko6marno :? Sled nqkolko dni mi mina :) i ot togava nikoga ne sum i pomislqla za takiva pomii...
Nikoga ne si pravete experimenti s lekarsva i va6eto zdrave :!:

Party_Maker
01-26-2006, 01:57
axaxxaxaxaxaxxaxaxxxaxxaxaxaxxaxaxxaaxxaxa ludnicata naistina saglasen sam sas vsichkite mneniq vkarvate v strashnite filmi ama e got :D :D

He3HauKa
01-27-2006, 14:45
Mi zimala sam ..stash dezorientiran ,vijdash na kadri,otnesen si,zamqn,stava ti qko na korema vapreki che sam draifala :evil: ...Ma nqma smisal ot takiva prostoii ako shte se zima neshto pone da e kachestveno 8)

Li4iCe
01-27-2006, 20:15
Еми честито на печелившите! Само тва ще ви кажа...след няколко години ще се наслаждавате на живота в уютна психиатрична клиника :roll:
А на онзи младеж, който писа, че взима кетамин, ще му кажа, че познавам една рускиня, която навремето яко се друсала със същата помия и сега пак продължава, но по-рядко и....честно казано е скръбна картинка.До скоро беше в санаториум за психични разстройства и продължава да гълта лекарства, за да не изперка тотално. Мисловният процес също хич не и се отдава.Така че прави си сам изводите :roll:

pafity
02-11-2006, 19:57
edna priqtelka zima6e akineton i samo ot edno mqsto i go davaha bez recepta ina4e ne!ot nego naistina ti se pri4uvat glasove,moje i halucki..durji te kum 2-3 chasa i mnogo ot kompaniqta kakto zapo4naha da zimat po 1-2 sega zimat cqla 6epa!bez problem moje6 da se pristrasti6....a ne e nikak hubavo:(
be careful!

02-18-2006, 22:38
Някой да е чувал за DXM? ;) Едно аверче прави чист ДХМ. Не е истина кво е чук... Някой друг пробвал ли го е?

evelin85
02-28-2006, 01:56
akineton?taka li mu e tochnoto ime i s recepta li se prodava.kajete mi:)

:O
02-28-2006, 20:18
Veche se obedih che nakroticite sa stanali nqkwa moda,jalko e.Akintona e neshto dosta slabo,ne vodi do pristrastqvane .. efekti.. ako zemesh 5 nai mnogo da te domurzi da stanesh ot stola.Neznam kwi sa tia gluposti deto gi pishete.. spored men drusate neshto nepoznato za chovechestvoto..

MbHu4Ko_KoTe
03-06-2006, 18:01
Ми, аз лично 3-4 месеца друсах през ден по блистер-два :-D
Акинетона е без рецепта, но трудно ще намериш някъде, където да ти дадат, защото наркоманите обичат да си взимат Акинетон и аптекарките лъжат, че няма. (Споко, човече, в момента наистина никъде няма Акинетон двойки, само четворки, ама са скъпи и не вършат работа). Лекарството е предназначено за Паркинсон. По принцип струва 1,70лв. блистера, като за да се омармаладиш яко един блистер е достатъчен. Ако искаш просто лека еуфория и разконцентрация 2-3 хапа са достатъчни. Ако изпиеш блистер или блистер и половина (повече недей, една приятелка припадна от 1 блистер), ти се разфокусирва погледа, не можеш да виждаш на 1-2 метра пред теб (абсурд да четеш), толкова се разконцентрирваш, че не можеш да кажеш нищо освен ”Ъ-ъ-ъ”. Един от касовите ми лафове след блистер Акинетон беше ”Ако утре хладилника изстине, батко няма да отиде в София” :-D
И да си го друсаш със здраве, да стискаме палци скоро пак да пуснат от двойките 8)

getdafacout
03-12-2006, 17:37
az lqtoto wzemah takiwa hapowe edin moi priatel me zaribi mnoo na tqh i toi ze s mene 1 put i produljih seki den twa sa nqkwi neshta prosto nqam dumi ne znam kak da go obqsnq to nqma takawa ludnica wijdash neshta koito sawsem gi nqma haliucinacii qko ama super mnoo wredqt az si hwurlih gsm-a ne znam kak besjhe mi w rukata i izwednuj izchezna na maika parfiuma sushto taka i oshte mnoo neshta sichko ti se struwa mnoo strannoo i si prikazwah sama mislih che ima hora s mene i mislq che okolo 10 puti zeh i 10-te me razbraha twa neshtu ne moje da e skrii ti useshtashc he haliuc enirash ama ne mojesh da spresh useshtash che si prikaash sam ama ne mojesh da spresh ludnica e struwat kum 2 lw. nqkade iskat recepta drugade ne

03-15-2006, 20:54
Аз пък никога не съм халюцинирала от Акинетон. Чух слух, че в Пловдив продавали в няква аптека до кино Лъки Синема 5 хапа за 90 стотинки.. И то акинетон двойки! Утре отивам да проверя :) Стискайте палци :D

Jenninka
03-16-2006, 18:06
Може ли такова нещо?Да се друсате с някви неща дето даже не знаете какви последствия имат(не говоря за въздействието им).Един разбит живот за едното удоволствие(не еднократно)-не мерси!

03-16-2006, 19:11
Ave, putko, probvai pyrvo, pa posle govori! Ti otde znaesh, 4e jivotyt ti moje da se razbie ot tova. Siguren sym 4e tvoqt jivot e mnooo po-zle ot moq

Jenninka
03-16-2006, 19:32
1во...аре да не се обиждаме защото това е форум и всеки може да си изкаже мнението
2ро...за такива като теб чесно казано не ме боли особено няма да казвам какво,но просто е грозна гледка...
3то...ефектите от това лекарство не знам дали са ти известни,но са доста неприятни след време.Предполагам , че си на моя възраст и ми става гадно само като си помисля ,че намираш забавление в това...
4то...не мисля ,че твоя живот е по-хубав от моя само защото взимаш подобни неща.
5то...и аз съм опитвала,хубаво беше,но животът ми така или иначе си е интересен и без да се "друсам"...
6то...не ща да стана от наркоманчетата,от които майките пазят децата си:)

03-17-2006, 21:19
Maiko mila, nashta narkomanka mojela da broi... Na men pyk sa mi mnogo smeshni razni hora kato tebe, koito si mislqt, che mnogo znaqt i shtom chuqt "drusam se" vednaga si predstavqt tochno edin stereotip. Tova e mnogo ogranicheno mislene, zashtoto poznavam mnogo hora, koito se drusat i sa neveroqtno dobri hora, no i poznavam mnogo, koito ne se drusat, no tova ne gi pravi svestni.
P.S. Opitai se da raz6iri6 krygozora si i da potyrsish dobroto v horata, kakto az pravq.

Wu-Tang
03-17-2006, 23:11
Не ми харесва тва нещо един пут се изших с такова нещо значи с една скатола се изших и направо ми смля мозъка направо не е истина ко става имаш леки халюцинации не чак да ти се превиждат разни не6та но например нещо като зрителна измама да се движиж по надолнище а да виждаш че се движеш по нагорнище еи такива работи не можеш да мислиш направо ти смила мозъка и има нещо като ефект на "телепортация" вариш си след малко се озоваваш някаде незнаеш къде си треа ти малко време да се осъзнаеш къде си. ОТ тогава повече няма да зема такова нещо направо ме отврати

Wu-Tang
03-17-2006, 23:45
Аве да ви кажа момичета момчета тва наркоман е много грубо е тва знаете ли кво е ве да нямаш пари за хляб да нямаш никви пари и като намери си зима наркотика които иска друсането му е станало като яденето еи тва е наркоман и гъза 6те си даде за една доза не пожелавам дори на наи-злия си враг да стане такъв

Jenninka
03-18-2006, 08:02
Maiko mila, nashta narkomanka mojela da broi... Na men pyk sa mi mnogo smeshni razni hora kato tebe, koito si mislqt, che mnogo znaqt i shtom chuqt "drusam se" vednaga si predstavqt tochno edin stereotip. Tova e mnogo ogranicheno mislene, zashtoto poznavam mnogo hora, koito se drusat i sa neveroqtno dobri hora, no i poznavam mnogo, koito ne se drusat, no tova ne gi pravi svestni.
P.S. Opitai se da raz6iri6 krygozora si i da potyrsish dobroto v horata, kakto az pravq.
Така...Първо,ти не знаеш абсолютно нищо за мен.
Познавам много хора ,които друсат,не хероин,а примерно амфети,екстази и сякви синтетични дроги.Приятелка съм с тях,даже един от тях ми е много близък.И точно за това казвам,че не искам да стана като тях.Страхотни са като хора,но като друсаш всеки ден рано или късно,искаш или не искаш, ставаш един от тях-наркоман.И това за разширяването на кръгозора...извинявай,но не е зле и ти да го направиш...Повярвай ми,старая се да виждам доброто в хората и това че го правя,не значи че ги оправдавам с това добро за това или онова,а с този пример,че са наркомани...Всеки върви по пътя си и всеки има право на избор.Аз избирам да не друсам...
И като чуя "друсам се" как няма да си представя точно този стереотип?Какво е един човек ,който употребява наркотици,изпитва удоволствие от това и не спира да го прави?Дори и рядко?На него му е хубаво и продължава с това...Какво друго да си помисля?И той се мисли за по-различен,заради това ,че усещанията му са по-различни от на ненадрусаните хора...Не искам никой да обиждам,ако някой се е засегнал отново-съжалявам!

03-20-2006, 17:41
Zemi kaji neshto smisleno fe

Jenninka
03-20-2006, 17:50
Zemi kaji neshto smisleno fe
Кое не ти прозвуча смислено?На мен твоите приказки не ми звучат много смислени...Мнение...

03-20-2006, 20:49
Shashkash s tazi svoq inteligentnost.

Jenninka
03-21-2006, 15:27
Shashkash s tazi svoq inteligentnost.
Виж,нито те знам кой си нито нищо.Боли ме г**а за теб:) мисля,че спора ни се изчерпа

GALENSKI NARKOMAN
05-14-2006, 15:24
Nekoi probval li e Akineton? Kolko vreme te dyrji. Razkajete nekfa istoriq okolo tfa. Kolko struva;)

AMI DA AZ S1M PROBVAL D1RJI TE 5 4ASA NQKADE I TE HVA6TA SLET 40-50 MIN I OT VRTEME NA VREME TI SE PREVIJDAT RAZNI NE6TA I MN MN TRUDNO V1RVI6 TOVA E . :wink: DAR

05-15-2006, 11:34
Давайте нериентирани гъзареещи се анти-наркоманчета акинетон ше зима ми мноо ясно кат не може да си намери гъби или хавайки или морниг глори или квото и да е друго но натурално естествено гълтайте си шибаните СИНТЕТИЧНИ бабешки хапчета и се хвалете на целия свят кво прайте . Аз пък съм най големия гъзар щото вчера пръднах аре чао

NeSTa_86
05-15-2006, 12:21
о да разбира се...неадекватен съм хаха

CRaZy_IKT
05-21-2006, 21:26
Уе уе..... :shock:

аве вие мислите ли изобщо?
аконетонът е немски паркизан.
лекарство срещу паркинсон
ако се употребява без да имаш паркинсон ти го докарва или пък ти докарва шизофрения, ДОКАЗАНО, а не предполагаемо, както при ЛСД.
Акинетонът е ДЕЛИРИАНТ намерете си го на оная цветната таблица И Е ЗА БОЛНИ хора. това, дето го при4инява НЕ СА "истински халюцинации" както от мескалин напр. по то4но са "прекалено истински"
Акинетонът постепенно изклю4ва възприятията(истинските халюциногени ги превъзбуждат) и съзнанието по4ва да замества липсващите 4асти със пар4ета от спомените и дори от сънищата... при това за тазлика от кактусите или от гъбите напр на паркизан(акинетон)или други делирианти 4овек НЕ ОСЪЗНАВА промененото усещане за реалност, и това ве4е е ОПАСНО

едно тип4е навремето го сгази влака , докато беше наяден с акинетони, помислете си.
Ех патилане ако можеше някой да те чуе...тук хората са модерни :lol:

Давайте нериентирани гъзареещи се анти-наркоманчета акинетон ше зима ми мноо ясно кат не може да си намери гъби или хавайки или морниг глори или квото и да е друго но натурално естествено гълтайте си шибаните СИНТЕТИЧНИ бабешки хапчета и се хвалете на целия свят кво прайте . Аз пък съм най големия гъзар щото вчера пръднах аре чао
и аз съм на тва мнение,но за съжаление сега е геройство да се тровиш и да се хвалиш с тва...

anonymous464110
05-23-2006, 01:44
Еми честито на печелившите! Само тва ще ви кажа...след няколко години ще се наслаждавате на живота в уютна психиатрична клиника :roll:
А на онзи младеж, който писа, че взима кетамин, ще му кажа, че познавам една рускиня, която навремето яко се друсала със същата помия и сега пак продължава, но по-рядко и....честно казано е скръбна картинка.До скоро беше в санаториум за психични разстройства и продължава да гълта лекарства, за да не изперка тотално. Мисловният процес също хич не и се отдава.Така че прави си сам изводите :roll:
priqteliu izkazvaneto mi za ketamina be6e absoliutno ironi4no :-D nikoga ne sum se tupkal s kapsulirani himii,az sum za drug free kauzata :mrgreen:

seksi_pi4ka
06-02-2006, 21:59
Maiko mila, nashta narkomanka mojela da broi... Na men pyk sa mi mnogo smeshni razni hora kato tebe, koito si mislqt, che mnogo znaqt i shtom chuqt "drusam se" vednaga si predstavqt tochno edin stereotip. Tova e mnogo ogranicheno mislene, zashtoto poznavam mnogo hora, koito se drusat i sa neveroqtno dobri hora, no i poznavam mnogo, koito ne se drusat, no tova ne gi pravi svestni.
P.S. Opitai se da raz6iri6 krygozora si i da potyrsish dobroto v horata, kakto az pravq.
Така...Първо,ти не знаеш абсолютно нищо за мен.
Познавам много хора ,които друсат,не хероин,а примерно амфети,екстази и сякви синтетични дроги.Приятелка съм с тях,даже един от тях ми е много близък.И точно за това казвам,че не искам да стана като тях.Страхотни са като хора,но като друсаш всеки ден рано или късно,искаш или не искаш, ставаш един от тях-наркоман.И това за разширяването на кръгозора...извинявай,но не е зле и ти да го направиш...Повярвай ми,старая се да виждам доброто в хората и това че го правя,не значи че ги оправдавам с това добро за това или онова,а с този пример,че са наркомани...Всеки върви по пътя си и всеки има право на избор.Аз избирам да не друсам...
И като чуя "друсам се" как няма да си представя точно този стереотип?Какво е един човек ,който употребява наркотици,изпитва удоволствие от това и не спира да го прави?Дори и рядко?На него му е хубаво и продължава с това...Какво друго да си помисля?И той се мисли за по-различен,заради това ,че усещанията му са по-различни от на ненадрусаните хора...Не искам никой да обиждам,ако някой се е засегнал отново-съжалявам!6to neme fa6ta e mina ve4e 4as

machoka
06-10-2006, 08:52
Прочетете правилата, сами разберете коя е точката, която забранява подобни теми!