PDA

View Full Version : Gardi:(((



:(((
10-06-2005, 19:14
Zdraveite imam edin problem otnosno gardite mi.Ot skoro zabelqzah, edni veni po tqh koito dosta si li4at, predi gi nqma6e, ot skoro stana taka, sa6to i okolo zarnoto na ednata garda se polu4i ne6to kato malka sinina.Mnogo me pritesnqva, za6toto i me bolqt.Moje li tova da e seriozen problem ili e ne6to ot koeto naprazno se pla6a?

Neko_Dream
10-06-2005, 19:22
зависи какво си правила с тях :lol:
Трябва да се види какво ти има и тогава ще се реши.
малеее, какво ли се изказвам и аз?! Отиди на лекар, той ще ти каже ^^

chupacabra:)
10-06-2005, 19:38
сега почвам да си измислям яко :arrow: растат :arrow: болят :arrow: кожата се разтяга :arrow: съответно изтънява :arrow: и затова си личат вени :wink:

Neko_Dream
10-06-2005, 19:49
А да вярно. Забравих го този фактор :lol:
Възраста е много важна, защо толкова рядко казват на колко години са? И без това влизат като гости, кой ги знае какви са? Поне да си кажат възрастта, защото ако си на 11 е нормално това да се случва, не винаги, но се случва сравнително често, ако си на 25+ вече е проблем :)

ПП/Извод на автора/: Хм...щом питат такива работи, значи не са голями и нямат опит :arrow: са в растящата възраст...дам, има логика... *записва си* :lol:
ПП2/Още един извод/: Защо продължавам да пиша в тази тема, като пак не давам конкретен отговор...дам, разлигавих се.... *записва си*

DeRiL
10-06-2005, 20:57
na Bat Der izvoda:
Tyler D. typ si *zapisvai si*
chupacabro ti mnogo vze da misli6 *i ti si zapi6i*
a do momi4eto s vyrpsoa 6e i kaja:
nqma stra6no ima6 rak!!! po4ti 100% sam ubeden... po princip priznak e ako ima6 kato sininka... dobre 4e ti nqma6 nali?