PDA

View Full Version : Groovy Cakes или казано по друг начин...да похапнем тревица



Lord_PGP
10-06-2005, 20:28
Чували ли сте за groovy cakes.Това са кексове във които се слага тревица и вместо да я пушиш я апваш.
Казвали са ми че е много яко.
Въпроса ми е има ли тук хора който са опитвали такъв сладкиш и дали знаят как точно се приготвя ;)

Murderdoll
10-07-2005, 06:54
и на мен са ми казвали че е супер яко...
много искам да пробвам...ахаха като в Eurotrip
дето тия отивам в някъф кофи шоп и им носят
такива кексчета а тия не знает за кфо стаа
въпрос и мноо здраво се праят хахаха:)

Lord_PGP
10-12-2005, 07:45
ето липк където подробно е описано как да си направим друсана манджа:) http://www.ukcia.org/culture/eat.php


п.п. Хора не пушете трева.......ЯШТЕ Я :twisted:

patilan420
10-15-2005, 21:15
МНого е яко, наистина... като се яде, вместо да се пуши тревата
1. не предизвиква т. нр.параноя
2. ефектите продължават 8-12 4аса вместо само 2
3. не се уврежда белия дроб
4. риска за те арестуват и евентуално да те осъдят е минимален
5.за готвене става дори такава трева , дето не е добра за пушене

kittie
10-16-2005, 20:33
Qko e! stiga da gi napraish kak trqq! Az sum rpavila e dobre samo che mn razmazva...shsa hilish polvin chas i sled tva shsi kat smlaten :) no e mn efektno! ako pravite slagaite 203 supeni lajici wiki v keksa za da se rastvori THC-to po dobre!
Mn e efektno!

pgg
10-18-2005, 08:16
ne sam probvala samo4e edni moi priqtele mi predlagaha amam az otkazah.e moje i da e qko ama ne e za men

da
10-18-2005, 14:47
hora po lesno i po burzo bez da se zanimavate mnogo a kato efekta e su6tiq prosto si go svarete s mlqko mnogo e qko i se poema po su6tiq na4in no s mlqko e po lesno . kak stava ? ami slaga6 jonga v mlqkoto ako ne e dobra daje jmel pak stava ama pove4e slaga6 q i kato zavri q izcedqva6 kato maha6 jongata a mlqkoto 6te e jultenikavo i kato go ispiite ne si pravete iliuzii 4e nqma da vi hvane hva6ta no sled 20 30 min ama mnogo pove4e otkolkoto da pu6ii6 daje moje da prekalite bez da se osetite

ZiZ0
10-19-2005, 12:32
hora po lesno i po burzo bez da se zanimavate mnogo a kato efekta e su6tiq prosto si go svarete s mlqko mnogo e qko i se poema po su6tiq na4in no s mlqko e po lesno . kak stava ? ami slaga6 jonga v mlqkoto ako ne e dobra daje jmel pak stava ama pove4e slaga6 q i kato zavri q izcedqva6 kato maha6 jongata a mlqkoto 6te e jultenikavo i kato go ispiite ne si pravete iliuzii 4e nqma da vi hvane hva6ta no sled 20 30 min ama mnogo pove4e otkolkoto da pu6ii6 daje moje da prekalite bez da se osetite Да прибавя и аз нещо към тва.Ако искащ По този начи да трепи още повече Събираи Картончетата от Коз'а и го цвари сас тревата заедно Става мноо яко и трепи като за световно

Murderdoll
10-19-2005, 12:58
hora po lesno i po burzo bez da se zanimavate mnogo a kato efekta e su6tiq prosto si go svarete s mlqko mnogo e qko i se poema po su6tiq na4in no s mlqko e po lesno . kak stava ? ami slaga6 jonga v mlqkoto ako ne e dobra daje jmel pak stava ama pove4e slaga6 q i kato zavri q izcedqva6 kato maha6 jongata a mlqkoto 6te e jultenikavo i kato go ispiite ne si pravete iliuzii 4e nqma da vi hvane hva6ta no sled 20 30 min ama mnogo pove4e otkolkoto da pu6ii6 daje moje da prekalite bez da se osetite
ахахахах тфа се нарича манагуа бате
една фр е пила и каза че е най големото
драйфано дето мое си напраиш и е хипер
гнусно..затфа се отказах да проам :lol:

10-04-2006, 19:54
Чували ли сте за groovy cakes.Това са кексове във които се слага тревица и вместо да я пушиш я апваш.
Казвали са ми че е много яко.
Въпроса ми е има ли тук хора който са опитвали такъв сладкиш и дали знаят как точно се приготвя ;)
e tva e super gotino
:lol:

10-04-2006, 22:07
да бе, "спейс-кейк", много е яко, стига да е приготвен добре.
Преди да си направиш "спейс кейк" първо репетирай с обикновен кекс,
а ако не става има сасение- бисквитена торта със спейс-шоколад- взимаш те4ен шоколад, слагаш го в една тенджера на котлона на слаб огън, 4акаш да се стопи, слагаш малко вода и добре стрита трева по 1-2 гр. на човек по4ваш да бъркаш.. след 15 минути сваляш сместа от котлона, взимаш 2-3 пакета обикновени бисквити и по4ваш да редиш в някоя тави4ка.. ред бисквитки, ред шоколадов крем...

niGGa
10-05-2006, 16:06
да бе, "спейс-кейк", много е яко, стига да е приготвен добре.
Преди да си направиш "спейс кейк" първо репетирай с обикновен кекс,
а ако не става има сасение- бисквитена торта със спейс-шоколад- взимаш те4ен шоколад, слагаш го в една тенджера на котлона на слаб огън, 4акаш да се стопи, слагаш малко вода и добре стрита трева по 1-2 гр. на човек по4ваш да бъркаш.. след 15 минути сваляш сместа от котлона, взимаш 2-3 пакета обикновени бисквити и по4ваш да редиш в някоя тави4ка.. ред бисквитки, ред шоколадов крем...
Даааааааа! Ял съм ТОЧНО това. Един приятел ми го показа.Размазване тотално :lol:
Аз съм си правил "Сусамени Чудесии" :)
Трябват ти сусамено семе на вкус, 3 с.л. счукани бадеми, 1/4 ч.л. индийско орехче, 1/4 ч.л. мед, 1/2 ч.л. джинджифил, 1/4 ч.л. канела, 1 с.л. масло... и разбира се канабис( хаха, на вкус :lol: )
Препечаваш тревата, докато стане кафява и чуплива, тогава я натрошаваш на много ситно, после я смесваш с другите съставки в тенджерка. Слагаш тенджерата на слаб огън и прибавяш маслото. Оставяш го да образува гъста смес. Когато сместта поизстине, правиш от нея малки топчици и ги оваляш в сусаменото семе. Аз лично останах адски доволен :)

ssiimmoonna
10-14-2006, 15:09
nito sum pu6ila nito sum qla treva a i nqmam osobeno jelanie da pu6a ili qm [-X

CrazyWitch
10-14-2006, 15:51
Вижда ми се интересно, но не бих пробвала..
Тука виждам, че зареди тая надрусана манджа доста младежи взимат да се проявяват в кулинарството ;) :-D

niGGa
10-14-2006, 21:25
Вижда ми се интересно, но не бих пробвала..
Тука виждам, че зареди тая надрусана манджа доста младежи взимат да се проявяват в кулинарството ;) :-D

Пробвай, ще искаш да проявиш и ти кулинарски умения след това :lol:

He3HauKa
10-15-2006, 07:23
Pravish smes za keks ,no v smesta slagash i tevata i pove4e zahar shtoto e inache e gadno.Pechesh go kakto po princip kato pravish keks I posle am am da ti e sladko :mrgreen:

03-23-2007, 16:37
да бе, "спейс-кейк", много е яко, стига да е приготвен добре.
Преди да си направиш "спейс кейк" първо репетирай с обикновен кекс,
а ако не става има сасение- бисквитена торта със спейс-шоколад- взимаш те4ен шоколад, слагаш го в една тенджера на котлона на слаб огън, 4акаш да се стопи, слагаш малко вода и добре стрита трева по 1-2 гр. на човек по4ваш да бъркаш.. след 15 минути сваляш сместа от котлона, взимаш 2-3 пакета обикновени бисквити и по4ваш да редиш в някоя тави4ка.. ред бисквитки, ред шоколадов крем...

IdiOtKa
03-23-2007, 19:56
ooooo до ся не съм пробвала да ям ..само съм е пушила ..но някой рецепти много ми харесаха и смятам в близко бъдеще макс 1-2 седмици ще пробвам поне онова с бизквитите и кекса .. и ще кажа какво е станало ..мно яко ми звучи за ся ..а после ще видим резултата :)

03-24-2007, 08:41
Чували ли сте за groovy cakes.Това са кексове във които се слага тревица и вместо да я пушиш я апваш.
Казвали са ми че е много яко.
Въпроса ми е има ли тук хора който са опитвали такъв сладкиш и дали знаят как точно се приготвя ;)
4ували сме, а ти да не сирепортер от Канал! дето прави репортаж за 'близалките с канабис" в у4илищата? :-D :-D

п.с. апропо, като бях в Амстердам видях такива близалки, но за съжаление в тях няма ТНС... има само ароматизатори и оцветители и фънки етикет4е...
оба4е пак там (в амстердам) имах възможността да опитам прословутия "спейс-кейк"( "косми4ески кекс")а също и "спейс кукиис"(косми4ески курабийки") и рзултата направо ме изуми- в продължение на цял ден сме си играли на криеница във Вонделпарк, съветвам ви да го посетите тоя град някой ден :wink:

mad_doggy
03-24-2007, 11:36
obshto vzetooo bluskash 3 pur4eta gledash nishto ti nqma bluskash oshte 2 3 ii sled tovaa tcql den hodish uzuben do ushite

HagpycaH
03-24-2007, 14:23
МмМм...да ти кажа мн е яко когато бях в Холандия при леля ми ядах супер са кексчетата а аз в нас маика ми когато е готвила бях сложил солидно трева в яденето после наще откачиха се чудят какво им става пълен смях беше.Или пак 1 литар прясно мляко с 100 грама трева и после го пиеш става мн яко на вкус и те први мн дроп.

MaRiNkA_16
04-24-2007, 19:47
am mnogo vi blagodarq za teq bojestveni recepti.tva s mlekceto 6e go probvam 4yvala sum za vsi4kite keks4eta i kurabiiki ama za mlqkoto ne se se6tam.6e go probvam dano ima razmazva6t efekt :D

BraInLesS_f
04-25-2007, 06:52
Аз съм яла Спейс Кейк...лелееееееееееееееее ееее :):):) :-D

04-25-2007, 10:22
am mnogo vi blagodarq za teq bojestveni recepti.tva s mlekceto 6e go probvam 4yvala sum za vsi4kite keks4eta i kurabiiki ama za mlqkoto ne se se6tam.6e go probvam dano ima razmazva6t efekt :D
ми не е баш размазващ..
като се яде хваща малко по меко, (не се за4ервяват така о4ите, не пресъхва така устата, няма такива вълнения/параной..
ама за сметка на това държи по-дълго- (цял ден или пък цяла нощ)
оба4е пък има по- голяма вероятност да ти се доспи.. така 4е бъди готова за мисълта за кафе кафе кафе кафе кафе кафе...