PDA

View Full Version : момчетата, как танццувате на чалга



lainagovna
10-06-2005, 23:25
за момичетата знам. аз самият съм малко като дърво (са който може дърви, които неможе недърви). кажете как, какво, кога да кълча на тея чалгии, които между другото минават по към денс, не към квартален селски гиубек както едно време. първият пример дето ми е наум е преслава - дяволко желание. е кажете тва ми звучи на денс не на гиубек

Shogi
10-06-2005, 23:50
Сложно пич...аз лично преди като денсах брейк и имаше един такъв момент в който се гаврехме и разцепвахме топрок на азис или нещо такова :P Style man...треа да има Style..а тва е доста индивидуално :) Танцувай както усещаш музиката..аз лично на чалга мое и AirTrack да фърла и пак ше е по ритъма. Треа да го усетиш :)

air_J
10-07-2005, 09:15
Съчетанието на буквите "и" и "у" в българския език е регламентирано по доста лесен начин - измислена е буквата "Ю". Същото се отнася за буквите "и" и "а", които са регламентирани в буквата "Я", а буквите "и" и "о" са регламентирани в буквата (или по-скоро в буквите) "ьо". А конкретно на тази песен не се танцува сложно - тя е танцувална и денси все едно ти пускат парче на Кристина Агилера например. :twisted:

Fallen_angel
10-07-2005, 12:34
Ами то няма учебник как се танцува на чалга ... идва ти отвътре.Просто следвай ритъма ... и вътрешното чувство(ако мога така да се изразя :lol: )

tra^la^la
10-07-2005, 13:47
Танцувам...както дойде...щом слушам чалга значи съм мнооого пиян...а тогава трудно се спирам... :oops:

bulgarche
10-07-2005, 14:27
Аз ти предлагам, да минеш на пого, много по-лесно е

zElEnA^mAsLiNkA
10-07-2005, 14:40
haha ... Se in0 da pita6 kak da se celuva6! ;)

vra4ka
10-07-2005, 21:27
Дръпни един кючек :P :P :P :P :P

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-07-2005, 23:13
Слушай ме сега, преславчето и музика просто не ми се вписва в една картинка. Не може да пее, ама визуално изглежда, че става за други работи. Тряя да я тествам :wink:
Я си пусни Кети Гърби или Шабан Шаулич, ще видиш как ще почнеш да рипаш. Ще рипаш я, гюбеци ще въртиш, ей така от душа ще ти идват. Айде, после като се научиш, ще ме черпиш.